Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować program partnerski w sieci społecznościowej vKontakte

  Jeden z kierunków  zarobki partnera  - ich promocja w sieciach społecznościowych Jeden z kierunków zarobki partnera - ich promocja w sieciach społecznościowych. Popularność sieci społecznościowych rośnie w szybkim tempie, a ich obecność można już porównać z frekwencją tak dużych potworów internetowych, jak Google i Yandex. Na przykład są ludzie, którzy chodzą tylko do sieci społecznościowych, a może nawet przeglądają skrzynki pocztowe. A zatem tylko w sieciach społecznościowych możesz coś im zaoferować.

  W sieciach społecznościowych możesz osiągnąć szybkie rezultaty. I natychmiast oferowanie czegoś w nich opłaconego nie jest tego warte - ludzie chodzą tam po prostu na czat. O wiele bardziej efektywne jest oferowanie czegoś użytecznego, rozpowszechnianie darmowego materiału i oczywiście w zamian za subskrypcja newslettera . I już na liście mailingowej możesz coś zaoferować.

  Oznacza to dość popularną technikę zarabiania pieniędzy na programach partnerskich w sieciach społecznościowych - umieszczanie postów w grupach tematycznych Oznacza to dość popularną technikę zarabiania pieniędzy na programach partnerskich w sieciach społecznościowych - umieszczanie postów w grupach tematycznych . Takie grupy można znaleźć bardzo - setki w każdej sieci społecznościowej. W skrócie, jest gdzie się zwrócić. Ale musisz przygotować się na to, że musisz poświęcić na to dużo czasu.

  Dlaczego grupy, a nie na przykład wiadomości w osobistych lub wiadomościach na ścianach? Ponieważ jeśli jest wiele skarg na Ciebie, po prostu zostaniesz zbanowany. Ponadto nazywa się SPAM, a to nie jest dobre. Grupa - to inna sprawa. W wielu grupach możesz bezpiecznie publikować swoje reklamy, a żadne skargi nie będą się pojawiać.

  Spójrzmy na konkretny przykład, jak to się robi. Wybierz sieć społecznościową vKontakte . Natychmiast należy wspomnieć o następujących rzeczach - jeśli istnieje wiele postów reklamowych z jednego konta, a linki z nich prowadzą do tego samego adresu, zostaniesz zbanowany. Aby temu zapobiec, ci, którzy to robią, zazwyczaj składają kilka lub nawet kilkadziesiąt kont. Ponadto, kilka domen jest tworzonych na darmowym serwerze i są przekierowywane do głównego zasobu.

  Następnie zbieraj grupy podstawowe. W sieci społecznościowej vkontakte odbywa się to w następujący sposób: przejdź do swojego konta i kliknij Społeczność na górze. Następnie po prawej stronie, gdzie znajduje się blok Typu Wspólnoty , umieść kropkę naprzeciwko pozycji Grupy . Wreszcie w polu wyszukiwania dla grup wprowadź kluczową frazę pasującą do tematu produktu. Na przykład niech to będzie słowo „ biznes ”. Jeździsz nim w oknie i kliknij przycisk Szukaj .

  Lista grup pojawi się przed Tobą. Grupy, w których jest mniej niż tysiąc uczestników, ignorują, nie będzie z nich sensu, spędzisz tylko czas. Natychmiast sprawdź, czy grupa jest otwarta, czy nie - można to zobaczyć na liście. Jeśli grupa jest otwarta, kliknij ją prawym przyciskiem myszy i otwórz ją na nowej karcie.

  Natychmiast sprawdź, czy możesz opublikować na nim swoje linki. Jeśli widzisz, że tylko posty właściciela, sprawdź, czy możesz zostawić komentarze za pomocą linków. Jeśli nie ma komentarzy lub wszystkie są bez linków, zamknij tę grupę - nie pasuje do Ciebie.

  Przejdź przez wszystkie grupy. Kiedy skończysz, określ nowe słowa kluczowe i ponownie dokonaj wyboru grup. Znajdź grupy, w których możesz zostawić posty lub komentarze i dołącz do nich. Następnie możesz je znaleźć w punkcie menu Moje grupy .

  Po uzyskaniu dobrej bazy takich grup zaczniesz zamieszczać w nich posty. Możesz wysłać nie tylko tekst, ale także wiadomość ze zdjęciem. Z obrazem Twój post będzie oczywiście bardziej interesujący. Aby to zrobić, kliknij przycisk Dołącz - zdjęcie i wybierz spośród zdjęć dodanych do konta.

  Zrób wcześniej album dla takich zdjęć i umieść w nim to, czego potrzebujesz. Wypełnij swoje konta z wyprzedzeniem swoimi danymi osobistymi i umieść normalne zdjęcie, abyś był postrzegany jako żyjąca osoba, a nie jako robot.

  Wiele wiadomości z jednego konta i z linkami do jednego adresu nie może zostać wysłanych - vKontakte w tym zakresie ma surową politykę Wiele wiadomości z jednego konta i z linkami do jednego adresu nie może zostać wysłanych - vKontakte w tym zakresie ma surową politykę. Polecam wysłać nie więcej niż 12 postów dziennie. Jeśli chcesz spróbować więcej, to na własne ryzyko. W każdym przypadku, jeśli konto jest zablokowane, możesz je odblokować za pomocą telefonu.

  Księgowanie jest najbardziej skuteczne wieczorem, od 18.00 do 24.00 czasu moskiewskiego, kiedy maksymalna liczba osób siedzi na portalach społecznościowych. Ponadto często zmieniaj tekst - nie publikuj tego samego wielokrotnie.

  I zaakceptuj prezent: książkę Dmitrija Pecherkina ” Partner społeczny „ Dzięki niej dowiesz się, jak skutecznie promować firmy partnerskie i inne rodzaje działalności w sieciach społecznościowych oraz jakie są inne metody promocji. Jeśli książka otworzy się online, aby ją pobrać, kliknij ją prawym przyciskiem myszy i wybierz Zapisz jako . Życzę powodzenia!

  Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w sekcjach „Wszystkie kursy” i „Użyteczność”, do których dostęp można uzyskać z górnego menu witryny. W tych sekcjach artykuły są pogrupowane według tematów w bloki zawierające najbardziej szczegółowe (w miarę możliwości) informacje na różne tematy.

  Możesz także zapisać się do bloga i dowiedzieć się o wszystkich nowych artykułach.
  To nie zajmuje dużo czasu. Po prostu kliknij poniższy link:
  Subskrybuj bloga: Droga do biznesu za komputerem

  Głosuj i podziel się ze znajomymi zapowiedzią artykułu na Facebooku:

  Dlaczego grupy, a nie na przykład wiadomości w osobistych lub wiadomościach na ścianach?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»