Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować swój pomysł na biznes?

  1. Jaka jest twoja różnica?
  2. Opowiedz dobrą historię - swoją własną!
  3. Myśl i działaj
  4. Branding osobisty w czasach Internetu
  5. Wizualizuj swoją tożsamość

  Tatiana Burtsewa  „Możesz kochać lub nienawidzić marki
  Tatiana Burtsewa

  „Możesz kochać lub nienawidzić marki. Jest to jednak zdecydowanie jedna z najbardziej skutecznych strategii promowania pomysłu na biznes na wysoce konkurencyjnym rynku - mówi autor książki. „Stwórz własną markę” Jürgen Salenbacher.

  Branding zawsze był wykorzystywany do odróżnienia jednego produktu od drugiego. Pamiętasz szampana - Krug czy Dom Perignon? Oba mają swoje imię, tożsamość, zachowanie, opakowanie, cenę i sposób komunikacji. Każda marka oznacza coś innego. Mają różne punkty widzenia. Większość ludzi lubi Krug lub Dom Perignon (choć niektórzy bez wahania pili oba rodzaje). To twoja racjonalna i emocjonalna percepcja wpływa na to, które kupujesz lub nie kupujesz.

  Każdy gust i styl życia ma swoje własne rozwiązanie. Każdy produkt ma swoich zwolenników, każda marka ma własną grupę fanów, którzy mają określony sposób myślenia i wierzą w to samo - a to oznacza również, że każda z tych grup ma zestaw marek, które lubią kupować.

  Jaka jest twoja różnica?

  Jak zdecydować, co kupić, gdy staniesz przed półką w supermarkecie? Jeśli nie rozumiesz różnic między pomysłami, które pojawiają się w twojej głowie na widok każdego z produktów lub usług, firm lub osób, trudno będzie ci dokonać wyboru. Powiedzmy, że jesteś fanem Realu Madryt lub Barcelony. Nawet w ramach wysokiej klasy hiszpańskiego futbolu postrzegasz różne zespoły inaczej. Te obrazy zostały ukształtowane przez lata przez fanów i media, chociaż muszą być potwierdzane na boisku w każdy weekend. To zjawisko, nazywane przekonaniem o marce, kształtowane jest od wielu lat. Takie marki wyróżniają się autentycznym zachowaniem.

  Coś podobnego dzieje się w modzie. Co sprawia, że ​​kobiety zapisują się na listy oczekujących, aby otrzymać torebkę Kelly (nazwaną na cześć Grace Kelly) z Hermès lub torebkę Birkin (nazwaną na cześć aktorki Jane Birkin) za ogromną sumę pieniędzy - kiedy mogą kupić samochód? Te rzeczy symbolizują coś, czego ludzie chcą: całkowicie ekskluzywną, stylową, wysokiej jakości torbę, która może przynieść radość, rzecz z historią. Kobiety chcą tej konkretnej torby, a nie innej.

  Pamiętaj o Cirque du Soleil. Co to jest naprawdę? Cyrk? Pokaż? Teatr? Muzyczny? W jakiej sferze iz kim konkuruje? Trudno powiedzieć. Ale otworzył nowy rynek za pomocą „Strategia błękitnego oceanu” , jak w książce o tym samym tytule nazywanej jej Chan Kim i Rene Moborne. Innymi słowy, zamiast desperacko walczyć ze zbyt wieloma konkurentami w przepełnionym szkarłatnym oceanie, wybierasz inną strategię i otwierasz nowy rynek, na którym w ogóle nie ma konkurentów, pływających w absolutnie pustym niebieskim oceanie.

  Upewnij się, że dostarczasz wiadomość, nawet jeśli nie powiesz ani słowa.

  Opowiedz dobrą historię - swoją własną!

  W przypadku marek komunikacja jest często kwestią życia i śmierci. W naszym wysoce konkurencyjnym środowisku marki muszą działać i komunikować się w taki sam sposób, jak Szeherezada z Sułtanem Persji w kolekcji Tysiąc i jedna noc. Szeherezada, starając się uniknąć losu poprzednich żon sułtana, każdej nocy opowiadał mu fascynującą historię, obiecując zakończyć ją następnego wieczoru. Sultan lubił historie tak bardzo, że nieustannie odkładał jej egzekucję i ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu. Skuteczne marki działają w ten sam sposób. Codziennie, co minutę, we wszystkich punktach kontaktu z konsumentem, opowiadają autentyczne, przekonujące, ekscytujące i odpowiednie historie, które są tajemnicą ich przetrwania.

  Myśl i działaj

  Planowanie strategiczne jest podstawą brandingu. Pomoże to stworzyć tę bazę, na podstawie której będziesz podejmować decyzje i planować działania, które decydują o twojej przyszłości. Zrozumienie naszej indywidualności poprzez określenie naszego potencjału, zainteresowań i motywacji tworzy podstawę do opracowania strategii. To samo dotyczy kreatywności, bez niej strategia jest niczym.

  Należy jeszcze wspomnieć o dwóch punktach. Po pierwsze, nie ma sensu opracowywać strategii, której nie można wdrożyć za pomocą dostępnych funduszy. Jeśli nie masz czasu, pieniędzy lub umiejętności, aby zrobić tak dobry film, jak chcesz, nie dobra strategia włoży w to dużo energii. Nie oznacza to, że trzeba całkowicie zrezygnować z tworzenia filmu, ale być może powinieneś zrobić krótki budżet, w którym koncepcja i pomysł są ważniejsze od efektów specjalnych lub unikalnych zdjęć terenowych.

  Po drugie, strategia jest planem, ale trzeba będzie również podjąć prawdziwe działania. Pamiętaj, że zwykły człowiek, który działa, odnosi dużo większe sukcesy niż geniusz, który nic nie robi. Jednak działanie bez zastanowienia oznacza marnowanie czasu. Zarówno myślenie, jak i działanie są równie ważne. W przeciwnym razie jesteśmy jak właściciele dobrych pomysłów, którzy nigdy ich nie wypuszczają.

  Branding osobisty w czasach Internetu

  Teraz musisz opracować plan i ustrukturyzowane podejście do pozycjonowania się na rynku za pomocą wartości niematerialnych i inteligencji. Planowanie to rodzaj tańca, który powoduje deszcz. Nie może powodować opadów, ale z pewnością staniesz się bardziej zręcznym tancerzem. Planowanie przygotowuje Cię do różnych odmian odchyleń. To jedyny sposób, aby zrozumieć, czy jesteś na właściwej drodze, czy nie, nie zbłądziłeś, a jeśli tak, to jak możesz do tego wrócić.

  1. Pomyśl o sobie inaczej

  Teraz spójrz na siebie w nowy sposób. To jest moment, w którym strategia spotyka się z rzeczywistością. Co czyni cię wyjątkowym? Zdefiniowałeś swój potencjał, swoją pasję, swoją esencję i przekonania. Jakie produkty lub usługi możesz zaoferować? Gdzie jest twoje miejsce na rynku? Czy jesteś online lub offline?

  Pamiętaj: sposób, w jaki jesteś prezentowany online, często robi pierwsze wrażenie na ludziach, które następnie musisz potwierdzić na żywo. Jako jednostka jesteś czymś więcej niż bitami i bajtami. Sposób, w jaki postrzegają cię inni ludzie, zaczynając od imienia, pomaga kolegom odróżnić cię od innych. Sekret polega na tym, aby konsekwentnie dostarczać swoim kolegom esencję, wyjątkową ofertę i specjalne usługi.

  2. Zarabiać zaufanie

  W dobie Internetu wartość marki ponownie wzrosła. Ale zasady pozostają takie same. Sekret polega na zdobywaniu zaufania. Celem jest penetracja serc i umysłów ludzi. Pamiętaj, że uwaga, po jakimś czasie, jest najbardziej rzadkim produktem XXI wieku. Nikt na ciebie nie czeka, nikt do ciebie nie zadzwoni. Musisz się przenieść. Jest to ważne dla każdego, kto sprzedaje. I musisz dostarczyć to, co obiecałeś. Czy przekazujesz swoją pracę na czas? Czy wykonujesz dobrą pracę dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych? Czy przewidujesz problemy i znajdziesz dla nich rozwiązania? Czy twój udział w projekcie pozwala zaoszczędzić pieniądze dla klienta? Czy pasujesz do budżetu, realizując projekty?

  3. Świadomy pułapek tożsamości online

  Oczywiście nie możesz kontrolować całego procesu, ale możesz wpływać na swoich współpracowników i interesariuszy, próbując przekazać im swoje umiejętności i cechy, które sprawiają, że jesteś wyjątkowy. Zatrudniając Cię, pracodawcy z pewnością znajdą w Google profil Twojej witryny, bloga i mediów społecznościowych. Sieci społecznościowe, takie jak LinkedIn, XING i, dla osób zajmujących się kreatywnymi zawodami, Behance, są tworzone specjalnie na potrzeby poszukiwania pracy, ale Twój obraz powinien pasować do tego, co widzą ludzie na innych platformach. Jeśli zostaniesz rozpoznany na tych stronach, znajdź możliwość zamieszczenia aktualnych informacji o sobie - nie tylko tych zabawnych zdjęć z wakacji na Facebooku - i napisz o swojej specjalizacji i doświadczeniu zawodowym, a potem zobaczą Cię inaczej. Musisz pokazać im, że masz interesujący punkt widzenia, dobry produkt lub usługę w rozsądnej cenie i, co ważniejsze, doskonałe podejście do pracy.

  Wizualizuj swoją tożsamość

  Czas na kreatywność. Tym razem potrzebujesz obu części mózgu do pracy jednocześnie: używamy zarówno logicznego myślenia, wyobraźni i pasji, łącząc je z twoim doświadczeniem. Twoja strona internetowa lub blog, wizytówka lub coś innego powinny zawsze opierać się na estetyce.

  Pierwszym krokiem jest widoczność. Zawsze trudno jest zacząć, a zawsze jest to trudne, aby zostać profesjonalistą, ale zostaniesz chwalony i szanowany, jeśli jesteś ekspertem. Jak możesz przekazać ludziom, których masz na myśli? Jak możesz to wyrazić, jeśli nie rozmawiasz z nimi osobiście?

  Twoja tożsamość wizualna może to zrobić dla Ciebie. Zawiera wszystkie widoczne elementy Twojej tożsamości roboczej: nazwę i logo, czcionki i kolory, które są stosowane do papeterii (wizytówki, podpisów e-mailowych, czapek listowych itp.), Szablonów prezentacji (dla programu PowerPoint lub Keynote), blog i / lub strona internetowa i profile na portalach społecznościowych.

  Twoje biuro, jego projekt i architektura powinny być również częścią Twojej tożsamości wizualnej. To samo dotyczy twojego wyglądu. Twoja tożsamość wizualna jest nieodłączną częścią osobistego kreowania marki, która pozwala budować reputację i ulepszać profil. Aby stworzyć silną i skuteczną markę, musisz zastosować ją w każdej komunikacji. Włóż w to pasję i entuzjazm, a otrzymasz zwrot z wydatkowanej energii emocjonalnej i intelektualnej.

  Rozwijając swoją tożsamość wizualną, możesz ulepszać i unowocześniać treść zamiast tworzyć nowy szablon i szukać odpowiednich czcionek za każdym razem, gdy musisz zrobić prezentację. Rozważ skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa lub projektanta.

  Na podstawie książki „Stwórz własną markę” .
  Temat przewodni: pixabay .

  Jaka jest twoja różnica?
  Pamiętasz szampana - Krug czy Dom Perignon?
  Jaka jest twoja różnica?
  Jak zdecydować, co kupić, gdy staniesz przed półką w supermarkecie?
  Co to jest naprawdę?
  Cyrk?
  Pokaż?
  Teatr?
  Muzyczny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»