Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować witrynę

  1. Pro Search Systems
  2. Motyw strony
  3. Semantyczny rdzeń witryny
  4. SEO - wewnętrzna optymalizacja strony internetowej
  5. Perelinkovka
  6. Optymalizacja każdej strony internetowej
  7. SEO - optymalizacja strony zewnętrznej
  8. Jeśli kupujesz linki, to polecam:
  9. Czynniki behawioralne
  10. Jak zwiększyć PF?
  11. PODSUMOWANIE tematów - Jak promować witrynę

  Na temat promocji witryn, o których mówimy trynyty.ru , ale tutaj opublikuję kilka artykułów. Podzielę się więc prostym algorytmem promocji witryny, którego używam od kilku lat. Jeśli jakieś warunki są ci nieznane, poszukaj odpowiedzi na Trinity.

  Promocja witryny składa się z trzech etapów:  [list style = list2 ″ color = red ] Promocja witryny składa się z trzech etapów:
  [list style = "list2 ″ color =" red "]

  • Wewnętrzna optymalizacja
  • Optymalizacja zewnętrzna
  • Czynniki behawioralne

  [/ list] Optymalizacja witryny to ulepszenie strony internetowej w oczach Yandex i wyszukiwarek Google.

  Czynniki behawioralne to czas spędzony przez gościa na stronie.

  Ale zanim zaczniemy mówić o promocji (promocji) witryny, musimy porozmawiać o początkowym szkoleniu, które musi koniecznie poprzedzać utworzenie witryny.

  Pro Search Systems

  W Internecie kilkadziesiąt milionów witryn. W rosyjskojęzycznym Internecie (RuNet) jest 1 466 402 stron (stan na 12 lutego 2013 r.). Wyszukiwarki przeszukały wszystkie witryny i dodały każdą stronę do swoich baz danych.

  Głównym zadaniem PS (wyszukiwarek) jest udzielanie użytkownikom Internetu najdokładniejszej odpowiedzi, tj. do nas. Dlaczego tego potrzebują? Wyszukiwarki to komercyjne projekty, które pozwalają ich twórcom zarobić miliardy dolarów. Tak, tak, nie miliony, ale miliardy dolarów na reklamę internetową.

  Aby PS mógł udzielić dokładnej odpowiedzi użytkownikowi, musi wybrać najlepsze ze wszystkich stron, w opinii użytkownika (osoby). Aby wybrać najlepsze witryny, używają ponad 1000 różnych parametrów. Po przeanalizowaniu wszystkich witryn PS buduje wszystkie witryny w specjalnym rankingu - rankingu, w którym w pierwszej kolejności powinny znajdować się witryny, które najczęściej odpowiadają na pytanie (prośbę) użytkownika.

  Webmasterzy - twórcy witryn, cały czas studiujący algorytmy PS, aby wpłynąć na ich decyzję i przenieść swoją witrynę na pierwszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

  Z kolei PS zmaga się z webmasterami, którzy próbują wpływać na wyniki ich algorytmów. W tym celu utworzono setki obniżeń i wykluczeń z filtrów wyników wyszukiwania. Na przykład w Yandex główne filtry nazywane są AGS. Twórcy rosyjskiej wyszukiwarki podchodzili do wyboru nazwy z humorem, gdy wzięli skrót od potężnego granatnika.

  Możemy powiedzieć, że jest wojna między PS a webmasterami. Ale PS nie chce wojny i oferuje przyjaźń i wzajemną współpracę wszystkim webmasterom, którzy nie uciekają się do sztucznych metod promocji.

  Aby promować swoją witrynę, musisz wybrać drogę: długo, ale pewnie lub szybko i niebezpiecznie.

  Postanowiłem użyć różnych metod i wybrać, która ścieżka jest bardziej odpowiednia do moich celów i planów biorąc pod uwagę, że jestem zainteresowany tworzeniem stabilnych źródeł dochodu przez Internet. W tym celu stale eksperymentuj z promocją swoich witryn, a dla każdego z nich wybieram nowe strategie. W tym artykule opowiem ci najlepiej dla początkujących, którzy jeszcze nie rozumieją dokładnie, co należy zrobić i jak.

  Tak więc wszystko zaczyna się od tematu strony, tj. O czym będzie Twoja witryna i na jakie pytania użytkownicy Internetu udzielą odpowiedzi?

  Motyw strony

  Im dokładniej zostanie określony temat witryny, tym łatwiej będzie stworzyć jądro semantyczne i tym łatwiej będzie przyciągnąć odwiedzających z wyszukiwarek do tej strony Im dokładniej zostanie określony temat witryny, tym łatwiej będzie stworzyć jądro semantyczne i tym łatwiej będzie przyciągnąć odwiedzających z wyszukiwarek do tej strony.

  Pamiętasz, że w Internecie jest kilkadziesiąt milionów witryn. Dokładniej, od 30 do 50 milionów. Liczba ta stale się zmienia, jak mówią - od czyszczenia do czyszczenia. Jak wydostać się z tego wszystkiego na pierwsze pozycje? Czy to trudne? Z jednej strony jest to trudne. Ale z drugiej strony, jeśli znasz wydajne algorytmy, nie jest to trudne. Chociaż konieczne będą wysiłki.

  Twoja strona musi być bardzo dobrze przemyślana. Znacznie lepiej niż strony konkurentów, którzy również starają się wygrać.

  Wygrałeś już raz, kiedy startowałeś w wyścigu plemników. Teraz możesz wygrać. Tylko tutaj jest walka między najlepszymi, ponieważ twoi konkurenci również wygrali w podobnej walce.

  Przede wszystkim określ dokładny motyw witryny, aw przyszłości bardzo poważnie podejdź do tego, co publikujesz na stronie. Wszystkie materiały muszą ujawniać główny temat strony. Jeśli chcesz pisać na różne tematy, ale jednocześnie chcesz być na szczycie wyników wyszukiwania, twórz różne witryny, lub nie płacz, że nie możesz doprowadzić witryny do TOP.

  Semantyczny rdzeń witryny

  Rdzeń semantyczny (S) składa się z tego. Jeśli mówimy o witrynie SIA, jest to odpowiedź na pytania użytkowników. My (webmasterzy) nazywamy te pytania Żądaniami PS. Mamy szczęście, ponieważ PS nie ukrywa przed nami informacji, które interesują ich użytkowników. Ponadto PS stworzył specjalne usługi, które pokazują, ile razy użytkownicy szukali tego słowa lub frazy w ostatnim miesiącu.

  Najważniejszą usługą dla nas jest WordStat firmy Yandex - http://wordstat.yandex.ru/ .

  WordStat pomaga nam stworzyć stronę SJ na wybrany temat i już podczas tworzenia witryny, aby przewidzieć przybliżoną liczbę odwiedzających, którzy mogą wejść na naszą stronę, jeśli dotrze do pierwszych miejsc wyników wyszukiwania.

  Używamy również specjalnych programów do kompilacji SJ, napisanych przez naszego rodaka Alexandra Lyustika. Dzięki niemu za darmowe i płatne programy. Oczywiście jestem jego wdzięcznym klientem i polecam jego produkty wszystkim webmasterom.

  Mówiąc najprościej, Semantic Core to lista zapytań, na które udzielimy odpowiedzi ze stron Twojej witryny.

  Jeśli więc zdecydowałeś się na temat strony i stworzyłeś jądro semantyczne, możesz przystąpić do wyboru hostingu, zakupu domeny, instalacji CMS na serwerze hostingowym, instalacji projektu i początkowego ustawienia wszystkich wtyczek. O tym wszystkim nagrałem darmowy samouczek wideo, który możesz pobrać - TUTAJ .

  Wybraliśmy więc motyw, stworzyliśmy SJ, kupiliśmy hosting i domenę, zainstalowaliśmy i skonfigurowaliśmy silnik, a być może już stworzyliśmy podstawowy projekt witryny. Co dalej?

  SEO - wewnętrzna optymalizacja strony internetowej

  Najpierw musisz zarejestrować tagi Meta na stronie głównej. Tytuł, opis i słowa kluczowe.

  Po zarejestrowaniu metatagów głównego tagu, pożądane jest opublikowanie zoptymalizowanego tekstu na stronie głównej, w której zostaną użyte słowa zapisane w metatagach.

  Korzystamy również ze strony głównej, aby przenieść część wagi na inne, ważne strony naszej witryny.

  Waga strony internetowej

  Każda strona ma własną wagę Każda strona ma własną wagę.

  Wyobraź sobie, że 1 strona waży 1 kg. Jeśli witryna składa się ze 100 stron internetowych, to waga 100 kg?

  Tak, prawie tak jest, pod warunkiem, że waga stron internetowych nigdzie się nie pojawi.

  Każdy link umieszczony na stronie internetowej przenosi całą wagę strony internetowej do dowolnego miejsca. Jeśli na stronie znajduje się 10 linków, to udział strony internetowej jest podzielony między wszystkie 10 linków. Jeśli 100 łączy, to waga odnosi się do tych 100 stron internetowych. Jeśli linki są wewnętrzne, tj. prowadzić do innych stron tej samej strony, waga witryny nie zmniejsza się, jeśli linki są aktywne, wtedy waga strony internetowej, aw rezultacie sama strona staje się mniejsza. Po części wpływa to również na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, ponieważ waga strony internetowej odgrywa wielką rolę.

  Przy okazji, PS Google pomaga webmasterom obliczyć proporcje wewnętrznych i głównych stron witryny przy użyciu technologii PR (ranking stron), chociaż jest to bardzo względne, ponieważ wartość PR liczy się tylko od 0 do 10, ale to też wystarczy, aby zrozumieć, jak i jaką stronę musisz promować.

  Wróćmy więc do optymalizacji witryny (SEO). Zatrzymaliśmy się na tym, że strona główna pomaga promować ważne zapytania, umieszczając na niej linki prowadzące do promowania tych stron.

  Dla ilustracji podam jasny przykład:

  Mamy stronę internetową. Witryna składa się z 1000 stron internetowych. Strona główna jest zoptymalizowana pod kątem niektórych najważniejszych zapytań. Zawiera linki do 50 najważniejszych stron internetowych tej samej witryny. Ze wszystkich 1000 stron witryny linki prowadzą do strony głównej, tj. zwiększenie jej wagi.

  Okazuje się, że główna strona witryny gromadzi wagę z całej witryny, a następnie rozprowadza ją na inne ważne strony.

  Inne strony promocji witryny

  Tworząc SIA, ustaliliśmy, które strony internetowe będą uczestniczyć w aktywnej promocji. Po opublikowaniu wystarczającej liczby artykułów na stronie zaczynamy redystrybuować wagę między wszystkimi stronami witryny. Jak? Zamieszczamy linki do tych stron. Inaczej mówiąc, akcja ta nosi nazwę:

  Perelinkovka

  Aby prawidłowo ponownie połączyć stronę, używamy metod automatycznych i oczywiście ręcznych, tj. pisząc ten artykuł, pamiętaj, że będzie on musiał linkować do innych artykułów na stronie, dlatego będziemy wdrażać niezbędne słowa kluczowe w tekście artykułu. Po publikacji umieszczamy linki do tych kluczowych (ważnych) słów lub wyrażeń, które prowadzą do zoptymalizowanych stron. Jak ponownie połączyć stronę i ustawić automatyczne metody ponownego łączenia - przeczytaj na stronie Trinity lub zajrzyj do moich płatnych i darmowych samouczków wideo.

  Optymalizacja każdej strony internetowej

  W optymalizacji technologii SEO istnieje kilka zasad. I te zasady powinny być przestrzegane na wszystkich stronach internetowych witryny.

  Dam niektóre z nich:
  [list style = "list4 ″ color =" blue "]

  • Metatagi z dokładnymi zapytaniami
  • Nagłówki i podtytuły odpowiadające znacznikom h1, h2, h3, h4 itd.
  • Gęstość słów kluczowych w tekście
  • Użyj w tekście innego PP z prawej kolumny Wordstat
  • Odwróć się od konkretnej strategii wybranej do promowania witryny
  • Numeracja i inne podświetlanie powiązanych słów
  • Ilość tekstu na promowanej stronie internetowej itp.

  [/ list]

  Mamy więc odpowiednio zaprojektowaną i stworzoną stronę internetową ze zoptymalizowanymi i dobrze powiązanymi stronami. Wszystkie artykuły odpowiadają na konkretne pytania użytkowników i są przydatne dla czytelników.

  Nadszedł czas, aby przejść do optymalizacji strony zewnętrznej.

  SEO - optymalizacja strony zewnętrznej

  Optymalizacja zewnętrzna ma wiele wspólnego z optymalizacją wewnętrzną. Tutaj, podobnie jak w pierwszym przypadku, musisz przenieść wagę z jednej strony witryny na inną. Tylko w tym przypadku promujemy nasze strony i otrzymujemy linki z innych stron.

  O tym, jak kupować linki, mówię w >>> przez to <<< lekcja wideo, trwająca ponad 5 godzin, gdzie pokazuję wszystko krok po kroku, tak jak ja sam. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu i miejsca zakupu linków. I najważniejsze - z których witryn trzeba kupować linki, a z których stron jest to niemożliwe.

  Ogólnie możesz kupić linki przychodzące lub możesz je otrzymać za darmo. Rozmawiałem też bardzo, bardzo dużo o tym, jak uzyskać linki za darmo, więc zajrzyj na stronę Trinity lub do moich samouczków wideo. Pozwolę sobie przypomnieć kilka przykładów:

  [list style = "list4 ″ color =" green "]

  • Poproś czytelników o dodanie linku do Twojej witryny.
  • Uzyskaj linki z sieci społecznościowych
  • Utwórz program partnerski
  • Utwórz konkurs
  • Skorzystaj z usług uzyskiwania bezpłatnych linków
  • Dysk witryny w witrynach zaufania
  • Analizuj usługi analityczne i uzyskaj linki ze stron raportu
  • Usługi pytań i odpowiedzi
  • (lub korzystaj z innych usług)

  [/ list]

  Jeśli kupujesz linki, to polecam:

  [list style = "list4 ″ color =" orange "]

  • GoGetLinks i GoToGoDLinks - kupuj linki z witryn wysokiej jakości (stosunkowo drogie)
  • Miralinks - artykuły promocyjne
  • Bloggun - kupuj linki z witryn o niskiej jakości (tanie linki)
  • Czynnik sieci - zakup tymczasowych linków (bardzo tania promocja)
  • Rotapost - kupuj linki (prawie nie korzystasz z tej usługi)

  [/ list]

  Jak i ile trzeba kupić linki, przepraszam, nie mogę powiedzieć w tym artykule. Ogólnie rzecz biorąc, musiałem pokazać 5 godzin na lekcji wideo i nie powiedziałem wiele o strategiach, ale tutaj jest prawie niemożliwe w tym artykule.

  Tak więc już dużo rozważaliśmy, ale to nie wystarczy do promocji witryny.

  Przechodzimy do równie ważnej kwestii - czynników behawioralnych. Powiedziałbym nawet więcej, że bez uwzględnienia tego etapu zaawansowania można całkowicie stracić czas i pieniądze na pierwszych dwóch.

  Czynniki behawioralne

  Ile czasu spędza użytkownik w witrynie? Ile stron przeglądasz? Jak to opuszcza twoją witrynę? Czy po przejrzeniu witryny nadal szuka odpowiedzi na pytania w innych witrynach lub jeśli otrzymasz pełną odpowiedź, zamykasz stronę wyszukiwania?

  Wszystko to i więcej uwzględnia PS, gdy wyświetlanie witryny jest wyższe niż witryny konkurentów.

  Zachowanie gościa na stronie nazywa się - Czynniki behawioralne.

  Jak zwiększyć PF?

  • Po pierwsze, musisz poważnie podejść do wyglądu witryny.
  • Po drugie, rozważ użyteczność witryny (użyteczność)
  • Po trzecie, stworzenie wysokiej jakości strony internetowej, która daje odpowiedzi na pytania odwiedzających.

  Możesz także umieszczać fajne filmy na stronach lub zachęcać odwiedzających do uzyskania informacji zwrotnych, co pociągnie za sobą dłuższy pobyt.

  Do czego dążymy?

  Gość musi:

  • Wydaj więcej niż 1 minutę na stronie
  • Wyświetl wiele stron
  • Opuść witrynę, klikając link, a nie zamykając krzyż w prawym górnym rogu

  PODSUMOWANIE tematów - Jak promować witrynę

  Wypełniając wszystkie powyższe zalecenia, można znacznie zwiększyć liczbę odwiedzających z wyszukiwarek. Ale z pewnością nie jest to pełna lista działań, które należy wykonać.

  W kolejnych dwóch artykułach omówię bardzo ważny czynnik promocji witryny - ZAUFANIE i powiedz, jaka konkretna strategia, Promuję moją stronę o pieniądzach i marketingu, tj. ten

  Vladimir Belyaev

  P. S. Jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny, kliknij przyciski sieci społecznościowych i poleć go znajomym.

  Dlaczego tego potrzebują?
  O czym będzie Twoja witryna i na jakie pytania użytkownicy Internetu udzielą odpowiedzi?
  Jak wydostać się z tego wszystkiego na pierwsze pozycje?
  Czy to trudne?
  Co dalej?
  Jeśli witryna składa się ze 100 stron internetowych, to waga 100 kg?
  Jak?
  Ile stron przeglądasz?
  Jak to opuszcza twoją witrynę?
  Czy po przejrzeniu witryny nadal szuka odpowiedzi na pytania w innych witrynach lub jeśli otrzymasz pełną odpowiedź, zamykasz stronę wyszukiwania?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»