Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować zespół muzyczny? 7 kroków do sukcesu

  1. Kolejność promocji grupy muzycznej

  Wielu młodych muzyków, po utworzeniu grupy, staje w obliczu faktu, że nie mogą znaleźć swoich odbiorców, ponieważ nie wiedzą, jakie kroki podjąć w celu promocji Wielu młodych muzyków, po utworzeniu grupy, staje w obliczu faktu, że nie mogą znaleźć swoich odbiorców, ponieważ nie wiedzą, jakie kroki podjąć w celu promocji.

  Dzisiaj poprowadzimy rozmowę o tym, jak uwolnić grupę muzyczną i jakie działania pomogą stać się popularnymi.

  Kolejność promocji grupy muzycznej

  1. Tworzenie wizerunku grupy. Decydując się na kierunek, w którym działa grupa, musisz stworzyć swój własny oryginalny obraz: nazwę, kostiumy sceniczne, logo.
  2. Nagrywanie płyty demo (CD) jest najważniejszym krokiem. Nagraj utwory, które uważasz za najbardziej udane i oryginalne. Lepiej jest, jeśli płyta prezentuje całą gamę repertuaru. Zwróć szczególną uwagę na projekt płyty: stylową grafikę, logo grupy, może zdjęcie, listę utworów i informacje kontaktowe: telefony, e-mail.
  3. Utwórz komunikat prasowy. Dyskowi demonstracyjnemu musi towarzyszyć dobrze napisana informacja prasowa. Możesz napisać to sam, określając grupę, kierunek, w którym pracują muzycy, oraz kontakty do komunikacji.
  4. Replikacja dysku. Twórz kopie na różnych typach nośników audio. Oferuj nagrania tam, gdzie to możliwe: mogą to być stacje radiowe, kluby nocne, festiwale muzyczne i koncerty charytatywne, kawiarnie i restauracje, firmy organizujące imprezy firmowe. Nie należy spodziewać się dużych zysków z pierwszych koncertów. Nawet jeśli pracujesz przy otwarciu wybitnych kolegów lub występujesz za darmo w nocnym klubie. Twoim zadaniem jest po prostu zadeklarować siebie.
  5. Podłącz media. Skontaktuj się z redakcją lokalnych magazynów lub gazet i materiałów ofertowych - notatkę o swojej pracy, wywiad z tobą lub raport z niektórych swoich występów.
  6. Projekt ulotki. W celu uwolnij zespół , musisz utworzyć materiały promocyjne - na przykład ulotki. Nie jest trudno zrobić je samodzielnie, jeśli wiesz, jak używać nawet najprostszych edytorów obrazów. Połącz znajomych, przyjaciół, którzy pomogą w dystrybucji.
  7. Tworzenie własnej strony internetowej. Utworzenie strony pozwoli Ci skompilować wszystkie informacje o sobie, a także przesłać nowe utwory. W przypadku promocji tworzenie witryny nie jest czymś, co w ogóle nie pasuje, jest raczej informacją dla przyszłych sponsorów i tworzeniem fanklubu. W Internecie możesz promować muzykę w bardziej skuteczny sposób:
  • Zarejestruj się we wszystkich dostępnych sieciach społecznościowych i twórz społeczności. Nie zaniedbuj muzycznych sieci społecznościowych: „Realmusic”, „MusicForums”, „Yatalant”. Co tydzień aktualizuj posty społeczności, pisz o wszystkich wiadomościach związanych z twoimi występami.
  • Umieść film z próby lub koncertu w serwisie wideo YouTube. Możesz utworzyć własny klip opowiadający o grupie.
  • Użyj etykiet internetowych. W rzeczywistości są to te same studia nagrań, ale dystrybuują utwory do społeczności internetowych. Możesz nagrać swój album bez wydawania ogromnych pieniędzy.

  Możesz nagrać swój album bez wydawania ogromnych pieniędzy

  Zaproponowany schemat pokazuje, jak uwolnić grupę muzyczną na początkowym etapie. Wykonując te proste kroki, z czasem sam określisz dogodne dla siebie sposoby. promuj swoją muzykę .

  Autor - Galina Shutova


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»