Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak przewidzieć zwrot z inwestycji w SEO organiczne w 3 prostych krokach

  1. 1. Wykonaj badania słów kluczowych
  2. 2. Oblicz ruch na podstawie liczby wyszukiwań i rankingu
  3. 3. Określ „wartość” każdej wizyty na stronie

  SEO jako taktyka marketingu cyfrowego ciągle ma jedną z takich metod  najwyższy zwrot z inwestycji w porównaniu z innymi taktykami cyfrowymi  (lewy wykres) rok po roku SEO jako taktyka marketingu cyfrowego ciągle ma jedną z takich metod najwyższy zwrot z inwestycji w porównaniu z innymi taktykami cyfrowymi (lewy wykres) rok po roku. Oparty na danych charakter SEO sprawia, że ​​jest łatwy do zmierzenia, a dzięki taktyce w cyfrowym świecie marketingu i jasnych wyników łatwiej jest obliczyć zwrot z inwestycji.

  Oparty na danych charakter SEO nie służy wyłącznie do pomiaru, dane z badań SEO mogą również pomóc przewidywać, planować i sprzedawać SEO klientom. W poprzednich wpisach podałem kilka statystyk i liczb dlaczego SEO powinno być częścią twojej strategii cyfrowej . Chociaż te posty są przekonujące, są dość wysokie i bardziej skupione na samej taktyce. Aby zrobić krok dalej, wielu klientów chce wiedzieć, w jaki sposób wyszukiwanie może wpłynąć na sprzedaż i konwersje w ich witrynie. Poniżej znajduje się krótki samouczek, który może wykazać korzyści finansowe SEO:

  1. Wykonaj badania słów kluczowych

  Integracja słów kluczowych i badania słów kluczowych jest nadal głównym elementem SEO Integracja słów kluczowych i badania słów kluczowych jest nadal głównym elementem SEO. Podczas próby wykazania zwrotu z inwestycji w SEO konieczne będzie przeprowadzenie niektórych badań słów kluczowych. Celem tej fazy jest uzyskanie całkowitej liczby comiesięcznych wyszukiwań istotnych dla klienta, dla których powinni oni być w rankingu. Ta faza jest ważna, ponieważ będzie wykorzystywana do obliczania potencjalnego ruchu i kwoty w dolarach podczas kolejnych 2 kroków.

  Jak: Korzystając z danych Google Adwords, wybierz około 20-50 docelowych / trafnych słów kluczowych, dla których Twój klient powinien być w rankingu. Z danymi Adwords dla tych 20-50 warunków, dodaj wszystkie miesięczne wyszukiwania, które występują dla tych warunków. Po dodaniu, masz teraz szorstką liczbę odpowiednich wyszukiwań związanych z Twoim klientem, dla których powinni oni być wysoko oceniani.

  2. Oblicz ruch na podstawie liczby wyszukiwań i rankingu

  Dzięki ustaleniu solidnych wyników wyszukiwania słów kluczowych i danych dotyczących liczby wyszukiwań możemy teraz zacząć przewidywać, ile ruchu może uzyskać witryna w zależności od tego, jak plasuje się w Google Dzięki ustaleniu solidnych wyników wyszukiwania słów kluczowych i danych dotyczących liczby wyszukiwań możemy teraz zacząć przewidywać, ile ruchu może uzyskać witryna w zależności od tego, jak plasuje się w Google. Dane pokazały nam, że a Strona nr 1 w rankingu otrzyma około 36% współczynnika klikalności drugie miejsce to około 12% i tak dalej. Wyniki # 1 są zawsze pożądane, ale mogą być bardzo trudne do osiągnięcia w zależności od konkurencji. Mając to na uwadze, w przypadku tego typu ćwiczeń lubię prostsze podejście i sprawdzam, ile ruchu może uzyskać witryna na pierwszej stronie Google.

  Jak: Po prostu pomnóż całkowitą liczbę wyszukiwań z pierwszego kroku przez .086. Wynik „pierwszej strony” otrzymuje około 8,6% współczynnika klikalności. Jeśli badania wykazały, że ich liczba wynosi 10 000 miesięcznych wyszukiwań, których klient nie ocenia, możesz pokazać im, że ich witryna może otrzymać dodatkowe 860 wizyt miesięcznie, jeśli są na pierwszej stronie dla wybranych warunków.

  3. Określ „wartość” każdej wizyty na stronie

  Kroki 1 i 2 pozwoliły nam obliczyć, jaki potencjalny ruch może uzyskać witryna, jeśli znajduje się na pierwszej stronie Google Kroki 1 i 2 pozwoliły nam obliczyć, jaki potencjalny ruch może uzyskać witryna, jeśli znajduje się na pierwszej stronie Google. To samo w sobie może powodować problemy z klientem i ahhingiem, ale aby pójść o krok dalej, należy każdorazowo odwiedzić stronę internetową. Dając każdej wizycie w witrynie wartość (lub współczynnik konwersji), możesz przewidzieć, jak dodany ruch do witryny z wyszukiwarki może zwiększyć sprzedaż.

  Jak: Aby określić, jaka powinna być ta kwota, należy przeprowadzić analizę witryny, ale niektórzy klienci mogą wiedzieć, co jest warte każdej wizyty w witrynie bez dodatkowych badań. W najprostszej formie wystarczy tylko całkowita liczba odwiedzin witryny i przychody ze strony. Na przykład, powiedzmy, że sprzedawca online otrzymał 100 000 wizyt w zeszłym roku i zarobił 500 000 USD za pośrednictwem swojej strony internetowej. Mając to na uwadze, każda wizyta na stronie byłaby warta 5 USD. W kroku 2 ustaliliśmy, że SEO może zwiększyć ruch w witrynie o 860 odwiedzin / miesiąc. Podkreślając to, SEO może przyczynić się do dodatkowego dochodu w wysokości 4,300 USD miesięcznie dla tego teoretycznego klienta (860 wizyt x 5,00 USD = 4300 USD). Ekstrapolując to na rok, byłoby to dodatkowe 50 tys. W sprzedaży online, które mogłyby zostać utracone z powodu słabej widoczności w wyszukiwarce.

  Po raz kolejny było to bardzo wysokie spojrzenie na obliczanie zwrotu z inwestycji w SEO. W oparciu o klienta i specyfikę może nastąpić bardziej bezpośrednie drążenie i obliczanie.

  powiązane posty


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»