Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak przyciągnąć klientów do centrum serwisowego: stacje reklamowe, jak szybko uwolnić

  1. Przyciągnij klientów
  2. Jak zainteresować klienta
  3. Szukasz dochodowych nisz
  4. Chytry marketing w akcji
  5. Jak utrzymać klienta

  Obsługa samochodów zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kierowców, dlatego konieczne jest spełnienie szeregu warunków, aby firma odniosła sukces. Rozwój biznes samochodowy zaczyna się od zalet i wad. Aby określić korzyści biznesowe swojego właściciela, należy obiektywnie ocenić kilka punktów.

  Odnoszą się one do lokalizacji centrum usług, jakie usługi są oferowane (diagnostyka, myjnia samochodowa, montaż opon, sprzedaż powiązanych produktów itp.), Czy droga jest wygodna do celu, czy są jakieś kawiarnie lub sklepy towarów na drodze, jeśli stacja benzynowa znajduje się na autostradzie i tak dalej. Odpowiadając na wszystkie te pytania, możesz zrozumieć, czy stacja paliw przyniesie zysk i ile dywidend możesz z niej uzyskać.

  Przyciągnij klientów

  Zastanów się, w jaki sposób przyciągnąć klientów do naprawy samochodów, jeśli nadal jest mało znana. Sposoby promocji usługi sprowadzają się do następujących działań:

  • Możesz znaleźć doskonałych blacharzy lub mechaników samochodowych, do których przyjdą ich klienci. Jednak musisz wydać na wynagrodzenie pracownicy, doświadczeni rzemieślnicy nie będą dziękować;
  • Możesz reklamować swoje usługi w pobliżu salonów samochodowych. Często trzeba zdiagnozować nowy samochód, wymienić opony;
  • nie zapomnij o szkołach jazdy, będą stałymi klientami, jeśli otrzymają zniżkę;
  • W innych przypadkach będziesz musiał przyciągnąć reklamę klientów. Na torze - reklama zewnętrzna, banery, kasetony świetlne, serpentyny. W mieście - ulotki, broszury, wizytówki. Wizytówki można rozprowadzać w sklepach z częściami samochodowymi, taksówkami, obiecując zniżkę w skrzynkach pocztowych. Taki proces reklamowy jest bardzo pracochłonny, ale skuteczny w takim stopniu, w jakim wygląda na przekaz ustny. Radzimy również przeczytać materiał na ten temat reklama zewnętrzna led w promocji ich działalności;
  • reklama w Internecie daje jej zwrot, ale będzie musiała zainwestować tutaj w dużym stopniu. Na rynku usług IT często zamawiam stronę jednostronicową, aby promować stację serwisową lub warsztat samochodowy, i mogą uzyskać na niej ruch kontekstowy od Yandex i Google. Działa, ale konieczne jest zainwestowanie około 10 000 rubli.
  • różne gazety i magazyny samochodowe są również skuteczną reklamą dla stacji paliw. Tekst i zdjęcia, które można tam umieścić, zobaczą masę ludzi, a jeśli będą zainteresowani, fala nowych klientów będzie się spieszyć.

  Uwaga: promocja serwisu samochodowego od podstaw spada na ramiona właściciela, gdzie wszystko zależy od jego szybkości, umiejętności interpersonalnych, posiadania przyjaciół i kontaktów. Nawiązuj kontakty osobiste lub wypróbuj promocję za pośrednictwem sieci społecznościowych. Zapytaj na forach motoryzacyjnych, poproś o napisanie opinii na temat usługi.

  Zapytaj na forach motoryzacyjnych, poproś o napisanie opinii na temat usługi

  Dla wielu osób naprawa własnego samochodu jest dużym problemem, więc są gotowi płacić pieniądze, aby wykonywać kłopotliwe prace.

  Jak zainteresować klienta

  Prawie wszyscy klienci robią coś, więc warto dowiedzieć się więcej na ten temat, zadać znajomym pytania, jakie usługi ich przyciągają i dlaczego. Aby nie zmagać się z samym sobą, lepiej zapytać klienta: „Nikołaj Pietrowicz, co lubisz i czego nie lubisz? Udostępnij, a my staniemy się lepsi!

  Potrzeby klientów są następujące:

  • miejsce wdrożenia. Dotyczy to zwłaszcza myjni samochodowej i montażu opon;
  • przedział cenowy. Każdy chce zaoszczędzić pieniądze i uzyskać jakość;
  • zakres usług. Klient nie chce wędrować od usługi do usługi, ale robić wszystko w jednym punkcie;
  • doświadczeni mistrzowie. Jeśli mistrz w mieście pracuje dla ciebie, będzie to tylko plus i dodatkowa reklama;
  • polityka usług i rabatów;
  • Skumulowany system premii na karcie klienta, karcie bankowej i innych przywilejach.

  Szukasz dochodowych nisz

  W związku z tym bardziej opłaca się zatrzymać się na usługi taksówki W związku z tym bardziej opłaca się zatrzymać się na usługi taksówki. Ciągle muszą być myte, naprawiane i konserwowane. Nie spryskuj we wszystkich kierunkach naraz, weź jedną nisza , reszta nadrośnie w razie potrzeby.

  Jeśli stacja benzynowa znajduje się na autostradzie, kieruj się gośćmi i kierowcami ciężarówek, jeśli w centrum, a następnie w pewnym kręgu ludności. Rozważ, im wyższa cena usług, tym mniej odwiedzających będzie, a im więcej klientów będzie wymagało uwagi za swoje pieniądze. Im niższa cena, tym bardziej lojalny jest klient, ale nie powinieneś pracować na swoją szkodę, obniżając ceny prania, utrzymuj je na średniej wysokości. Okresowo zmieniaj zniżki na usługi w ciągu tygodnia, miesiąca. Spróbuj powiadomić klientów z wyprzedzeniem, możesz użyć SMS, jeśli zostawili swój numer telefonu.

  Chytry marketing w akcji

  Te marketingowe pomysły na serwis samochodowy działają zarówno w dużym mieście, jak iw prowincji, ponieważ problemy są wszędzie takie same. Oczywiście im więcej konkurentów, tym trudniej jest im przetrwać. Wiele zależy od wypłacalności ludności, więc znajdź średnią cenę, a klient nadrobi zaległości.

  Ponadto można sztucznie tworzyć rabaty , które w zasadzie nie są potrzebne osobie, ale jeśli coś jest oferowane, przyjmują lub zgadzają się na usługę. Powiedz mi, ile kosztuje serwis w kompleksie na myjnię samochodową z diagnostyką i odrzuć cenę w przypadku złożonej usługi, jeśli osoba przybywa do myjni samochodowej. Każdy uwielbia zniżki, więc biorąc pod uwagę, że oszczędza, osoba jest gotowa wydać pieniądze na szereg usług już teraz, nawet jeśli nie są one konieczne.

  Nie musisz zastanawiać się, co klient ma zrobić lub zaoferować, aby uzyskać pożądany rabat. Zapytaj go! Pracuj więc z najlepszymi przedstawicielami każdej firmy. Skąd wiesz o problemach klienta, jeśli się nie otworzy i nie powie? Wypracujesz lojalność i zrozumiesz, do czego będziesz potrzebować zwiększyć zyski biznesowe .

  Wypracujesz lojalność i zrozumiesz, do czego będziesz potrzebować  zwiększyć zyski biznesowe

  Pracownicy są twarzą każdej instytucji.

  Zwróć uwagę: jeśli w ogóle jest niewielu klientów lub nie ma ich wcale, wróć do pytania, jak szybko promować serwis samochodowy i przyciągnąć klientów: postaw się na ich miejscu i zastanów się, jakie przynęty będą dla ciebie osobiście atrakcyjne.

  Na przykład:

  • oferować niezbędne towary dla właścicieli samochodów;
  • zrobić mini-kawiarnię;
  • zapewnić bezpłatną obsługę każdemu setnemu klientowi.

  Jak utrzymać klienta

  Istnieje wiele opcji przyciągania ludzi, ponieważ wszystko zależy od chęci korespondowania z pewnym kręgiem odwiedzających. Przekąski na torze pomogą zdobyć lojalność kierowców, aw mieście nie ma to już znaczenia, ponieważ w pobliżu jest więcej godnych miejsc, gdzie można usiąść przy filiżance kawy. W mieście można zainstalować automat z kawą i przekąskami. Zastanów się nad ofertami związanymi z opłacaniem usług kartą, co zwiększy komfort i serwis pompy. Upewnij się, że sondujesz glebę i wypuszczasz wspólne wizytówki ze sklepem z częściami samochodowymi, taksówką lub innymi sklepami, które mogą prowadzić klientów. Sieć partnerska jest doskonałym narzędziem do reklamy i rozwoju biznesu.

  Umieść banery o usługach na dużych parkingach w mieście, w pobliżu fabryk, garaży i miejsc parkingowych Umieść banery o usługach na dużych parkingach w mieście, w pobliżu fabryk, garaży i miejsc parkingowych. Główną rzeczą w każdej reklamie jest to, że klient przychodzi, a następnie praca zacznie go zachowywać. Nie wystarczy oferować zniżki lub upominki, ważne jest, aby wiedzieć, jak reklamować ośrodek opieki samochodowej w samym przedsiębiorstwie.

  Zadowoleni i sprawni pracownicy - doskonała reklama każdej instytucji. Pracownicy nie powinni narzekać na niskie płace, ciężką pracę i próby uniknięcia obowiązków. Stwierdzamy więc, że muszą płacić, dobrze i na czas. Wtedy oni sami będą zainteresowani sprzedażą większej ilości usług dla każdego klienta.

  Obrażony pracownik sprawi, że taka instytucja anty-reklamowa nie przyjdzie do nikogo. Zarządzanie wewnątrz centrum serwisowego jest przemyślane z wyprzedzeniem , a godne warunki pracy dla podwładnych są obowiązkiem każdego pracodawcy. Przede wszystkim dla twojego zysku, ponieważ nie będzie procesu pracy, w którym nie będzie sprzyjającej atmosfery.

  Uwaga: jakość i szybkość obsługi są również ważnymi czynnikami, które dotyczą przede wszystkim ustnie. Szczególnie musisz o tym pamiętać, jeśli miasto jest małe. Jeśli klient nie jest zadowolony, zastanów się, gdzie popełniłeś błąd. Przeczytaj artykuł na temat jak reklamować swoją firmę .

  Aby zwiększyć lojalność klientów:

  • zrób zniżkę;
  • świadczyć dowolne usługi za darmo;
  • Spróbuj zrozumieć, co poszło nie tak, jeśli klient nadal nie jest zadowolony.

  Obiecuj rabaty stałym klientom towarów i usług, zawsze działa Obiecuj rabaty stałym klientom towarów i usług, zawsze działa. Ważna jest także uprzejmość, jakość pracy personelu, więc staraj się szukać dobrego zespołu. Możesz wprowadzić usługę według numeru telefonu. Dzięki temu możesz jednocześnie powiadamiać klientów o różnych promocjach i, mimochodem, przypominać o swoim istnieniu.

  Lepiej jest rozdawać karty rabatowe od pierwszego dnia otwarcia, aby natychmiast zarejestrować premie lub dokonać akumulacji, obiecując nagrodę za wymaganą kwotę - bezpłatna konserwacja w jakiejś formie: naprawa, diagnostyka, mycie lub zmiana oleju itp.

  Możesz zwrócić uwagę na niestandardowe sposoby reklamy:

  1. Teraz ludzie stopniowo wychodzą z komputerów i przenoszą się na tablety lub smartfony. Dlatego, jeśli znajdziesz programistę, który może stworzyć aplikację mobilną do promocji stacji serwisowej, będzie świetnie.
  2. Rozważ organizację właścicieli samochodów flash mob.
  3. Zawieraj akcję lub konkurs z podziałem nagród.
  4. Weź udział w imprezach miejskich, zostań sponsorem każdego przedsięwzięcia.

  Najważniejszą rzeczą jest wypróbowanie wszystkich możliwych sposobów przyciągnięcia uwagi do siebie i pokazanie jakości usług, a następnie klienci sami zdecydują, czy odwiedzą warsztat, czy nie. Ktoś przyzwyczaił się do określonej usługi, inni patrzą na szybkość obsługi, inni są gotowi udać się na skraj miasta za niskie ceny. Każdy klient ma swoje kaprysy, więc po prostu musisz znaleźć swoje podejście. Nie sposób zadowolić wszystkich, znaleźć swoją niszę i rozwinąć ją do końca.

  Aby nie zmagać się z samym sobą, lepiej zapytać klienta: „Nikołaj Pietrowicz, co lubisz i czego nie lubisz?
  Skąd wiesz o problemach klienta, jeśli się nie otworzy i nie powie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»