Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak przyspieszyć komputer, najprostsze działania?

  Witajcie, drodzy goście i czytelnicy bloga Rumman Witajcie, drodzy goście i czytelnicy bloga Rumman.ru. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak zwiększyć wydajność komputera . Myślę, że wielu z was zauważyło, że z czasem komputer zaczyna działać coraz gorzej.

  System operacyjny zawodzi, daje błędy i to pomimo tego, że komputer może być wyposażony w dość mocny procesor i pamięć RAM. Niektóre aplikacje w ogóle się nie uruchamiają i tak dalej.

  Oczywiście użytkownik ma ochotę przyspieszyć komputer? Dlatego dziś przyjrzymy się sposobom przyspieszenia komputera z systemem operacyjnym Windows XP. Chociaż niektóre wskazówki dotyczą użytkowników innych systemów operacyjnych.

  1. Możesz zagłębić się w ustawienia BIOS-u, jednak jest to niebezpieczne i niewygodne dla początkującego użytkownika komputera.

  2. Możesz także zastosować metody fizyczne i znacznie przyspieszyć komputer. Mam na myśli zastąpienie go akcesoriami do bardziej nowoczesnych modeli. Ale ta metoda wymaga zainwestowania pieniędzy, więc po co zmieniać, jeśli problem większości nowoczesnych komputerów nie jest sprzętowy.

  Każdy komputer, nawet potężny, będzie działał powoli z powodu dużego obciążenia systemu. Po prostu zoptymalizuj system operacyjny Windows xp przyspieszyć komputer.

  Zalecenie nr 1. Aby przyspieszyć działanie komputera, przede wszystkim należy zoptymalizować ilość wolnego miejsca na lokalnym dysku „C”, na którym jest zainstalowany system Windows.

  Aby system Windows działał poprawnie, dysk twardy powinien być jak najbardziej wolny i podzielony na lokalne partycje. Aby można było przydzielić osobną partycję lokalną dla systemu operacyjnego i drugą partycję lokalną dla innych plików przechowywanych na dysku twardym.

  Jeśli jednak masz ten dysk pełny, musisz zwolnić dysk lokalny (C) ze wszystkiego, co jest zbędne.

  Jeśli jednak masz ten dysk pełny, musisz zwolnić dysk lokalny (C) ze wszystkiego, co jest zbędne

  Aby to zrobić: Przejdź z pulpitu, wszystkie dodatkowe pliki na dysk lokalny „D”, zostaw tylko skróty. Utwórz skrót do dowolnego folderu lub pliku, kliknij go, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Utwórz skrót” z menu rozwijanego.

  Uwolnij folder „Moje dokumenty”, „Udostępnione dokumenty”, „Moja muzyka”, „Moje obrazy”.

  Zalecenie 2. Usuń wszystkie programy, których nie używasz.

  Można to zrobić, przechodząc do „Panelu sterowania”? „Dodaj lub usuń programy”, ale bardziej poprawnie zrób to zgodnie z opisem tutaj .

  Ale chcę cię ostrzec, że musisz usunąć tylko te aplikacje, które znasz. Od usunięcia niewłaściwego programu możesz spowodować niestabilne działanie komputera. Jeśli nie masz pewności, które aplikacje można usunąć , lepiej nie dotykaj niczego i pomiń ten element, przechodząc do następnej metody przyspieszania komputera.

  Jeśli nie masz pewności, które aplikacje można usunąć  ,  lepiej nie dotykaj niczego i pomiń ten element, przechodząc do następnej metody przyspieszania komputera

  Zalecenie nr 3. Optymalizuj uruchamianie.

  Powinieneś mieć na uwadze automatyczne ładowanie, ponieważ po uruchomieniu systemu Windows programy, których nie używasz, są często uruchamiane automatycznie i pobierają pamięć RAM. W związku z tym powodują spadek wydajności komputera.

  Takie programy są zwykle dostępne w sekcji Uruchamianie, możesz je otworzyć, przechodząc do menu Start - Wszystkie programy - Uruchomienie. Ale użyjemy bardziej niezawodny sposób, przejdź do menu Start, przejdź do Uruchom (Możesz użyć kombinacji klawiszy Win + R) i wprowadź polecenie msconfig:

  Ale użyjemy bardziej niezawodny sposób, przejdź do menu Start, przejdź do Uruchom (Możesz użyć kombinacji klawiszy Win + R) i wprowadź polecenie msconfig:

  Otwiera okno „Konfiguracja systemu”, przejdź do zakładki „Uruchomienie” i wyłącz wszystkie niepotrzebne. Wyłączając niepotrzebne aplikacje, możesz zwiększyć wydajność komputera. Aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania programu z uruchamiania, przeczytaj artykuł „ Ustawienia uruchamiania systemu Windows XP

  Aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania programu z uruchamiania, przeczytaj artykuł „  Ustawienia uruchamiania systemu Windows XP  „

  Zalecenie 4. Defragmentuj dyski.

  To jeden z tych prostych i skutecznych sposobów na przyspieszenie komputera . Zalecam defragmentację dysku twardego co najmniej raz w miesiącu. Pomoże to systemowi szybko znaleźć i znaleźć niezbędne pliki.

  Aby włączyć defragmentację, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy partycję dysku twardego. W menu rozwijanym wybierz „Właściwości”, a następnie przejdź do karty „Usługa” i tuż poniżej wybierz „Defragmentator dysków”. Przeczytaj więcej o defragmentacji dysku twardego. tutaj .

  tutaj

  Zalecenie 5. Czyszczenie systemu rejestru.

  Podczas pracy na komputerze wykonujemy wiele różnych działań: instaluj, twórz, instaluj, przenoś, usuwaj i tak dalej. Jednak system Windows nie wykonuje wszystkich tych czynności do końca, pozostają resztki tych plików i działań w systemie. Które pozwalają na przykład po usunięciu przywróć ten plik . Jeśli jest dużo takich śmieci, spowoduje to niestabilność komputera. Aby wyczyścić system tych śmieci, wystarczy użyć jednego z wielu narzędzi do czyszczenia systemu, takich jak Ccleaner, Vit Registry Fix .

  Szczerze mówiąc, wielu początkujących użytkowników nawet nie wie o konieczności czyszczenia komputera. Wynika to z faktu, że Microsoft nie uwzględnił funkcji czyszczenia systemu w żadnej wersji systemu Windows.

  Zalecenie nr 6. Użyj twickerów.

  Innym sposobem na przyspieszenie komputera jest użycie programu do dostrojenia systemu Windows. W systemie Windows XP lepiej jest użyć programu XP Tweaker, który jest bezpłatnym programem. Dowiedz się więcej na ten temat, odwiedź oficjalną stronę programu: Xp tweaker .

  Tweakers, musisz używać ostrożnie, ponieważ te programy mogą znacząco zmienić działanie systemu Windows.

  Numer zalecenia 7. Wyłącz efekty wizualne.

  Wyłączając efekty wizualne, możesz znacznie przyspieszyć działanie systemu. Aby to zrobić, przejdź do „Panelu sterowania”? System”? Zaawansowane”? Prędkość”? Parametry i wybór”? „Zapewnij najlepszą wydajność”.

  „Zapewnij najlepszą wydajność”

  Cóż, żeby wszystko nie było tak słabe na komputerze. Czy możesz, po wyłączeniu efektów wizualnych, zmienić motyw systemu Windows, przejdź do Panelu sterowania? Ekran? Dokonywanie i zmienianie tego.

  Numer zalecenia 8. Wyłącz niepotrzebne usługi Windows.

  Ta metoda optymalizacji jest bardziej złożona, ale dzięki odpowiedniemu podejściu można znacznie przyspieszyć system. Aby uzyskać więcej informacji na temat wyłączania niepotrzebnych usług systemu Windows, przeczytaj tutaj .

  Zalecenie nr 9. Usuwanie wirusów.

  Niektóre wirusy może znacznie wpłynąć na działanie komputera i jego wydajność. Dlatego, jeśli chcesz, aby komputer działał stabilnie, a chcesz, aby Twoje trojany nie były rejestrowane w systemie operacyjnym, zainstaluj program antywirusowy iw żadnym wypadku nie instaluj go na swoim komputerze budować systemy operacyjne . Przeczytaj ten artykuł, gdzie szczegółowo wyjaśniłem niebezpieczeństwa związane z improwizowanymi zgromadzeniami.

  Jeśli chodzi o antywirusy, nie muszę wiedzieć, tylko płatne programy antywirusowe, są też darmowe wersje. Jednak ponownie zwróć uwagę na fakt, że niektóre wersje programów antywirusowych mogą przeciążać system, tutaj wybór należy do Ciebie Jeśli chodzi o antywirusy, nie muszę wiedzieć, tylko płatne programy antywirusowe, są też darmowe wersje .

  Jeśli masz komputer, który został zainfekowany, po wyczyszczeniu zauważysz, jak wzrosła wydajność komputera. Cóż, jeśli masz wszystko w porządku z programem antywirusowym, idź dalej i spróbuj następnej metody, która pomoże przyspieszyć komputer.

  Dzięki takim prostym czynnościom możesz znacznie przyspieszyć komputer i sprawić, że praca na komputerze stanie się jeszcze bardziej komfortowa i produktywna. Dla użytkowników Windows 7 polecam przeczytanie artykułu na temat przyspieszenie systemu Windows 7 .

  Byłbym wdzięczny, gdybyście uzupełnili moje uwagi lub wyrazili swoją opinię na temat przyspieszenia systemu operacyjnego.

  Powodzenia! Do zobaczenia wkrótce na stronach bloga Rumman.ru.

  Można to zrobić, przechodząc do „Panelu sterowania”?
  Aby to zrobić, przejdź do „Panelu sterowania”?
  ?System”?
  ?Zaawansowane”?
  ?Prędkość”?
  ?Parametry i wybór”?
  Czy możesz, po wyłączeniu efektów wizualnych, zmienić motyw systemu Windows, przejdź do Panelu sterowania?
  Ekran?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»