Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak przyspieszyć połączenie internetowe?

  1. 1. Użyj Opera Max
  2. 2. Używaj wersji lite sieci społecznościowych
  3. 3. Wyłącz obrazy w przeglądarce
  4. 4. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji.
  5. 5. Zmień typ sieci

  Wydawałoby się, że w naszych czasach ten temat nie powinien być istotny, jednak nie wszystkie mogą zostać złapane przez mobilny Internet 3G, nie wspominając o nowatorskim 4G. Oddalenie się od regionalnego centrum i prędkość Internetu nie jest szczęśliwa.

  Oddalenie się od regionalnego centrum i prędkość Internetu nie jest szczęśliwa

  Istnieją jednak pewne podstępne hakowanie „ludzi”, które w jakiś sposób pozwalają przyspieszyć połączenie z Internetem.

  1. Użyj Opera Max

  Opera jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek, a jej programiści aktywnie koncentrują się na kompresji danych, czyli na oszczędzaniu ruchu. Według twórców, podczas oglądania wideo na dowolnym serwerze hostingowym zapisywane jest nawet 50% ruchu, a podczas słuchania muzyki - nawet 40%. Średnio około 25% wykorzystywanego ruchu jest zapisywane. Dobry wynik!

  2. Używaj wersji lite sieci społecznościowych

  Lwią część ruchu zabierają sieci społecznościowe. Przecież wielu z nas chce rozmawiać z ukochaną osobą, doceniać czyjeś zdjęcie lub po prostu post, ale to nie zajmuje tak mało ruchu. Ale nie wszyscy o tym wiedzą VK i dla Facebook Istnieją wersje mobilne, które ważą mniej niż pełne i będą otwierać się szybciej. Istnieją również wersje Lite aplikacji popularnych sieci społecznościowych, które można znaleźć na Play Market.

  3. Wyłącz obrazy w przeglądarce

  Jeśli zdjęcia nie są potrzebne, a szybkość połączenia internetowego pozostawia wiele do życzenia, możesz wyłączyć obrazy w ustawieniach przeglądarki. Zwykle zdjęcia zajmują do 70% ruchu, więc wzrost prędkości będzie bardzo zauważalny.

  4. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji.

  Mimo że w smartfonie może być dużo pamięci, czasami zbyt „zaśmiecona” pamięć podręczna powoduje wyświetlanie wolnych stron. Aby to zrobić, przejdź do „Ustawienia” ➤ „Aplikacje” i wybierz aplikację, której pamięć podręczną chcesz wyczyścić (zazwyczaj „śmieci” to Rynek gier i najczęściej używana przeglądarka). Ponadto ta metoda pozwala nie tylko przyspieszyć połączenie z Internetem, ale także przyspieszyć działanie smartfona.

  5. Zmień typ sieci

  Przejdź do „Ustawienia” ➤ „Sieci bezprzewodowe” ➤ „Sieć komórkowa” i wybierz „Typ sieci”. Następnie zobaczysz listę typów sieci obsługiwanych przez smartfon. GSM - 2G, WDCMA - 3G, LTE - 4G. Domyślnie wyszukuje sieć LTE (lub WDCMA, jeśli telefon nie obsługuje 4G). Jeśli wiesz, że w tym miejscu nie ma sieci 4G lub 3G, możesz wybrać maksymalny typ sieci, który jest obecny w tym miejscu. Tak więc skonfigurowanie połączenia internetowego zajmie trochę mniej czasu.

  W tym artykule omówiono kilka sztuczek, dzięki którym można przyspieszyć połączenie z Internetem. Jeśli wiesz więcej - napisz je w komentarzach.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»