Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak skonfigurować narzędzia SEO

  1. 1. Poznaj swoje słowa kluczowe
  2. 2. Ustaw tytuły prefiksu i sufiksu SEF
  3. 3. Połącz się z Ważnymi stronami za pomocą SimplyLinks
  4. 4. Wysoce optymalizuj poszczególne strony za pomocą skrypty

  Twoja witryna My Artisan Web zapewni solidne podstawy dla optymalizacji wyszukiwarek - kroki potrzebne do uzyskania pozycji w rankingu Google i uzyskania ruchu do Twojej witryny. Ale aby skorzystać z tych narzędzi, musisz wykonać kilka małych kroków.

  1. Poznaj swoje słowa kluczowe

  Większość SEO opiera się na słowach kluczowych - słowach, które użytkownik może wpisać w polu wyszukiwania Google, aby znaleźć Twoją witrynę. Możesz pomyśleć, że już je znasz, ale warto poświęcić kilka minut, aby obejrzeć nasz film o SEO:

  Pobieranie ruchu do Twojej witryny (wideo)

  Teraz, gdy masz 3-5 słów kluczowych, istnieje kilka kluczowych miejsc, w których możesz ich użyć.

  Uwaga: jeśli jesteś firmą lub organizacją, naprawdę powinieneś mieć swoją nazwę firmy jako jedno ze słów kluczowych. Ludzie będą wyszukiwać Twoje imię w Google.

  2. Ustaw tytuły prefiksu i sufiksu SEF

  Tytuł strony jest tym, co pojawia się na niebieskim pasku przeglądarki w górnej części okna przeglądarki. To właśnie wyszukiwarki używają do odgadnięcia, o co chodzi w Twojej stronie.

  My Artisan Web używa narzędzia o nazwie Prefiks i sufiks SEF , które w razie potrzeby dodają prefiks lub sufiks na każdej stronie witryny. Jest to bardzo ważne dla firm i organizacji, ponieważ możesz umieścić swoje imię przed lub po wszystkich tych tytułach, zwiększając widoczność w Google.

  Na przykład używamy przyrostka „My Artisan Web Joomla Hosting”, więc tytuł strony tej strony brzmi: Jak skonfigurować narzędzia SEO | My Artisan Web Joomla Hosting ”.

  Korzystanie z prefiksu i sufiksu SEF znacznie zwiększy widoczność wyszukiwania firmy lub organizacji.

  Aby ustawić prefiks i sufiks SEF, przejdź do rozszerzenia > Menedżer wtyczek . Możesz przewijać strony lub filtrować „SEF”.

  Uwaga: Należy również zwrócić szczególną uwagę na nazwy artykułów, ponieważ są one używane w pasku tytułu tych stron. Dowiedz się więcej na stronie Jak zoptymalizować strony dla wyszukiwarek .

  3. Połącz się z Ważnymi stronami za pomocą SimplyLinks

  Jeśli widziałeś Pobieranie ruchu do Twojej witryny (wideo) będziesz wiedział, jak ważne jest wewnętrzne linkowanie do twoich stron, to znaczy we własnej witrynie, link do innych stron na swojej stronie. W tym celu bardzo przydatne są moduły Najnowsze wiadomości i Najczęściej czytane.

  Istnieje również narzędzie o nazwie SimplyLinks (Components> SimplyLinks), które może to jeszcze bardziej ułatwić.

  Wystarczy „wystarczy”, tworzysz słowa kluczowe (lub frazy), które trafiają na określone strony. Następnie za każdym razem, gdy użyjesz tego słowa kluczowego w artykule, SimplyLinks automatycznie przekształci je w link!

  Kiedy tworzysz nowy link, nawet jeśli łączysz się wewnętrznie, najlepiej jest wybrać „link zewnętrzny” jako typ, a następnie przejść do swojego frontonu i znaleźć adres URL tej strony i wprowadzić go za pomocą odwrotnego ukośnika.

  Kiedy tworzysz nowy link, nawet jeśli łączysz się wewnętrznie, najlepiej jest wybrać „link zewnętrzny” jako typ, a następnie przejść do swojego frontonu i znaleźć adres URL tej strony i wprowadzić go za pomocą odwrotnego ukośnika

  Więc dla www.mycompany.com/our-widgets należy wpisać / nasze-widżety

  4. Wysoce optymalizuj poszczególne strony za pomocą skrypty

  Temat SEO jest bardzo złożony, a konsultant SEO jest drogi. Wiemy, że nie ma go w budżecie większości ludzi, więc mamy narzędzie, które pomaga Ci pracować na poszczególnych stronach, aby uczynić je wyższymi o nazwie SEO Scribe .

  Jest to bardzo potężne narzędzie, które analizuje poszczególne artykuły i informuje, o czym sądzi Google, i oferuje porady, jak je ulepszyć. Chociaż narzędzie jest preinstalowane, usługa, z którą się łączy, musi zostać zakupiona oddzielnie. Możesz dowiedzieć się więcej na stronie Scribe dla Joomla . Subskrypcje zaczynają się od 27 USD miesięcznie, a okres próbny wynosi 15.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»