Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak skonfigurować wtyczkę Wszystko w jednym Seo lub jak zarejestrować tagi Meta

  1. Jak zarejestrować metatagi dla każdego artykułu

  Cześć przyjaciele! Kontynuujemy temat wtyczek WordPress , a dzisiaj przeanalizujemy bardzo przydatną wtyczkę - wtyczkę All in One SEO Pack (zwaną również „ SEO all in one ”). Ta wtyczka sprawia, że ​​nasz blog jest bardziej przyjazny dla wyszukiwarek i pomaga przyciągnąć odwiedzających do bloga z wyszukiwarek, tj. Możemy śmiało powiedzieć, że wtyczka wykonuje wewnętrzną optymalizację blogów, a to sugeruje, że wtyczka ta powinna zostać zainstalowana natychmiast po utworzeniu strony, w przeciwnym razie Twój blog będzie bardzo daleko w wynikach wyszukiwania!

  SEO all in one

  W tym artykule nie zagłębię się w teorię wtyczki, naszym zadaniem w tej chwili jest po prostu zainstalowanie wtyczki WP i jej skonfigurowanie. Musisz tylko wiedzieć, że wtyczka All in One SEO Pack służy do osadzania meta tagów na głównych i wewnętrznych stronach Twojej witryny, a to są dokładnie metatagi, które odróżniają jedną stronę od drugiej. I to dzięki meta tagom roboty wyszukujące przeglądają witryny i pokazują je użytkownikom.

  Przede wszystkim pobierz wtyczkę. Możesz pobrać od administratora bloga ( jak pobrać wtyczkę z panelu administracyjnego bloga ) lub ze strony WordPress http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack/ . Następnie standardowa procedura instalowania wtyczki na blogu. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak zainstalować wtyczkę, przeczytaj tutaj . Więc pobierz, zainstaluj, aktywuj wtyczkę SEO w jednym, teraz jest czas, aby przejść do ustawień.

  Ustawienia wtyczek znajdują się w panelu administracyjnym bloga, w zakładce „Opcje - Wszystko w jednym SEO”. Chcę natychmiast ostrzec, że wszystkie ustawienia są w języku angielskim, więc będę musiał użyć tłumacza. Cóż, albo moja instrukcja Ustawienia wtyczek znajdują się w panelu administracyjnym bloga, w zakładce „Opcje - Wszystko w jednym SEO” ! Wtyczka ma wiele punktów, więc zrzut ekranu nie okazuje się zbyt długi, zamieszczam go w blokach:

  Wtyczka ma wiele punktów, więc zrzut ekranu nie okazuje się zbyt długi, zamieszczam go w blokach:

  1. Programiści proszeni są o przekazanie darowizny.
  2. Status wtyczki. Włączone - włączone; Wyłączone - wyłączone.
  3. Tytuł strony głównej bloga (tytuł domowy) Konieczne jest zarejestrowanie tytułu dla wyszukiwarek, na podstawie których strona główna bloga jest uziemiona (70 znaków)
  4. Opis bloga (Opis domowy). Tutaj, najlepiej używając słów kluczowych, pisz o tym, czym jest blog (nie więcej niż 160 znaków ze spacjami)
  5. Słowa kluczowe bloga (Home Słowa kluczowe oddzielone przecinkami). Lista słów kluczowych, pod którymi promowana jest strona główna witryny.
  6. Kanoniczne adresy URL. Ten tag uniemożliwia indeksowanie duplikatów stron, chroniąc nas tym samym przed różnymi sankcjami wyszukiwarek.
  7. Przepisz tytuły. W domyślnej wtyczce wszystkie nagłówki są skonfigurowane, więc możesz zaznaczyć, nie możesz. Oto zrzut ekranu:

  Oto zrzut ekranu:

  Osobiście nic tu nie zmieniłem, wszystko działa dobrze.

  Po raz kolejny w tym artykule nie będę zagłębiać się w ustawienia i szczegółowo opisywać każdy element, będzie to temat osobnego postu z nagłówka optymalizacji, a naszym zadaniem w tej chwili jest zainstalowanie wtyczki i nauczenie się jej używania. Więc jeśli coś nie jest jasne, nie martw się, wkrótce wszystko się ułoży.

  Kontynuuj ustawienia. Następujący blok, aby zwrócić uwagę na:

  Następujący blok, aby zwrócić uwagę na:

  Pozycje 1, 2, 3 - zabrania robotom wyszukującym indeksowania duplikatów artykułów znajdujących się w nagłówkach, archiwach i tagach, co również pomaga uniknąć powielania treści, aw konsekwencji sankcji ze strony wyszukiwarek.

  4. Automatycznie wypełnia Metatag Opisy (opis) dla Twoich postów. Lepiej nie zaznaczać, ale wypełnić opis wpisu. Sposób, w jaki wypełnisz opis, bezpośrednio wpłynie na przejścia użytkownika z wyszukiwarek, im lepszy jest opis, tym bardziej użytkownik chce śledzić linki. W ten sposób znacznik wygląda w wynikach wyjściowych (nazywany jest także „fragmentem”):

  5. Nazwy w kategoriach wielką literą. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy włączyć, czy nie. 5 Mam to włączone.

  Następne są ustawienia, które, jak sądzę, również bez potrzeby:

  Następne są ustawienia, które, jak sądzę, również bez potrzeby:

  Kliknij „zapisz zmiany” i to wszystko, wtyczka jest gotowa do pracy.

  Jak zarejestrować metatagi dla każdego artykułu

  Teraz, podczas pisania lub edytowania postu w panelu administracyjnym bloga, w edytorze tekstu pojawiło się okno wtyczki All Pack One SEO Pack.

  Aby każdy artykuł mógł zostać zoptymalizowany, napiszemy metatagi „Tytuł”, „Opis” i „Słowa kluczowe” w odpowiednich polach wtyczki.

  1. Pod numerem 1 zauważyłem nagłówek napisany w głównym edytorze, który będzie widoczny dla odwiedzających witrynę, dla osób żyjących (poniżej dołączę zrzut ekranu). Ten tytuł jest możliwy i powinien być atrakcyjny, kuszący, uwodzicielski, piękny, ogólnie fajny. aby odwiedzający nie przechodził!
  2. W bloku All in One SEO Pack, przepisujemy metatag dla robotów wyszukiwania i umieszczamy go w nagłówku OBOWIĄZKOWY! słowa kluczowe Ten tytuł będzie widoczny tylko dla wyszukiwarek.
  3. Metatag Opis (opis). To jest krótki opis artykułu. Nie koliduje to również z kilkoma klawiszami.
  4. Słowa kluczowe (słowa kluczowe). Wszystko jest jasne. Rejestrujemy klucze, dla których ten artykuł będzie promowany i które są koniecznie obecne w artykule.
  5. Włącz - wyłącz wtyczkę. Jeśli nie chcesz, aby artykuł wyświetlał wyszukiwarki, zaznacz.

  Oto zrzut ekranu nagłówków na przykładzie mojej witryny:

  1. Tytuł napisany w głównym edytorze WordPress dla odwiedzających.
  2. Tytuł wtyczki All in One SEO, dla robokopov .

  Tutaj, w zasadzie, znaczenie pracy wtyczki All in One SEO Pack, zdemontowaliśmy. Podsumujmy: wypełniamy metatagi na stronie głównej raz (zobacz pierwszy zrzut ekranu). Ale metatagi w artykułach różnią się za każdym razem.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»