Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak stworzyć stronę internetową, promocję na niskie zapotrzebowanie i zarobić trochę pieniędzy

  1. Jak zrobić sobie stronę internetową i promować zapytania o niskiej częstotliwości
  2. Jak wybrać motyw strony, aby promować stronę na niskiej częstotliwości
  3. Optymalizacja i promocja basu
  4. Definicje optymalizacji i promocji zapytań o niskiej częstotliwości
  5. Metody promocji na basie
  6. Płatna i bezpłatna metoda promocji strony internetowej ANCORAMI
  7. METODY MONETYZOWANIA MIEJSCA

  Wielu, którzy zaczynają tworzyć strony internetowe, obawia się, jak zainstalować WordPress, o czym już mówiłem, i oczywiście, jak promować swoją stronę. Dzisiaj powiem wam, że powiem, że spalę jeden z tematów, jak stworzyć stronę internetową dla siebie i promować zapytania o niskiej częstotliwości . Jeśli witryna jest młoda, promowanie jej za pomocą słów kluczowych o wysokiej częstotliwości lub średniej częstotliwości będzie dość trudne, a najważniejsze jest drogie, taka witryna z pewnością nie opłaci się i spowoduje straty. Nie potrzebujemy strat, potrzebujemy zarobków, czyli stałego pasywnego dochodu z witryny.

  Jeśli masz stronę komercyjną, potrzebujesz stałych klientów, a następnie powinieneś skontaktować się ze specjalistami w tej dziedzinie. sms ezine , pomogą Ci nadrobić zaległości nie tylko w ruchu, ale także znajdą nowych klientów.

  Zacznijmy więc, w tym artykule dowiesz się:

  1. Jak stworzyć stronę internetową dla basu. - Wybór CMS - Wybór tematu strony - Wybór „opłacalnych” zapytań o niskiej częstotliwości - Optymalizacja witryny pod kątem zapytań o niskiej częstotliwości - Optymalizacja zapytań o niskiej częstotliwości - Promocja zapytań o niskiej częstotliwości (Płatna - Bezpłatna)
  2. Zarabianie na stronie o niskich częstotliwościach - metody zarabiania - programy partnerskie

  Jak zrobić sobie stronę internetową i promować zapytania o niskiej częstotliwości

  1. Moim zdaniem najpopularniejszym silnikiem dla takich stron jest silnik DLE ( DataLifeEngine ). Na naszej stronie umieścimy to dokładnie! Opiszę dlaczego: W silniku jest wiele szablonów, łatwość zarządzania, łatwość optymalizacji, łatwość instalacji, wiele przydatnych funkcji i modułów!

  2. Mając do wyboru różne tematy, polecam wybrać temat oprogramowania lub gier, ale lepiej jest stworzyć portal in-a-r-e-z, w którym zarówno to, jak i to będzie obecne! Wyjaśnię dlaczego, Według mojej analizy, ludzie są gotowi płacić za oprogramowanie, którego potrzebują i ciekawe gry, zauważam, że nie każdy użytkownik w sieci może znaleźć działającą wersję programu lub gry, a zatem, gdy widzi napisy, że program lub gra działa w 100% Chcą pobrać i zacząć już korzystać / grać!

  Cóż, z kolei będziemy go używać i ciąć na nim pieniądze! Osobiście tworzę głównie strony internetowe z naciskiem na oprogramowanie, ponieważ jest ono zawsze poszukiwane, a ludzie są gotowi za nie zapłacić, ponieważ każdy chce korzystać z płatnych programów za darmo i dlatego poszukuje sieci, serii pseudonimy, kluczowe geny i inne wrzosowiska można bardzo dobrze spawać!

  3. Wielu użytkowników tworzących swoje strony nie skupia się na dochodowych, przydatnych żądaniach kluczowych, z których można uzyskać najwięcej pieniędzy i ruchu! Zawsze na nich polegam! Uważam, że lepiej jest stworzyć stronę z 50/60 wiadomościami z niezbędnymi kluczami, aby promować te klucze na szczytach, nie jest trudno i mieć ruch od 1000 do 3000 odwiedzających dziennie! Niż mieć 5000 - 6000 skopiuj i wklej zawartość oraz szansę na uzyskanie sankcji od PS!

  Jak wybrać motyw strony, aby promować stronę na niskiej częstotliwości

  Więc, co musisz zrobić, aby uzyskać klucze, dla których będziemy promować witrynę, na początek jesteśmy zdeterminowani tematyką ... Czy zdecydowałeś się? Teraz stemplujemy na stronie oceny http://www.liveinternet.ru/rating/ru/ Wybieramy Twoją niszę (osobiście oglądam strony z oprogramowaniem, grami, wszelkiego rodzaju dużymi wersjami), szukając odwiedzonych stron, znalezionych? Teraz stemplujemy tutaj http://www.megaindex.ru/ Rejestrujemy się tam, przejdź do zakładki Analiza witryny i przeanalizuj potrzebną nam witrynę, na przykład przeanalizowałem witrynę (nnm-club.ru)

  Dostajemy dużą listę żądań o różnych częstotliwościach, naszym zadaniem jest wybranie opłacalnych niskich zleceń dla naszej strony! (Opuszczę temat i opowiem ci trochę o zapytaniach o niskiej częstotliwości, jak je określić ... Jak wiele osób mówi tak wiele opinii, osobiście rozważam żądanie niskiej częstotliwości (LF), jeśli liczba jego żądań wynosi od 100 do 5000 miesięcznie!) Na przykład wybrałem następujące przydatne zapytania do mojej witryny


  1. pobierz windows xp sp2 (1554)

  2. pobierz sims 2 (5470)

  3. kaspersky internet security 2010 (4758)

  4. Windows 7 Home Premium (4603)

  5. pobierz microsoft office 2003 (4503)

  Myślę, że na przykład wystarcza 5 żądań! Obliczmy teraz, ile w przybliżeniu osób można mieć przy każdym żądaniu 1554/30 = 51 (średnio 30 - 51) 5470/30 = 182 (średnio 100 - 182) 4758/30 = 158 (średnio 80 - 158) 4603/30 = 153 (średnio od 80 - 153) 4503/30 = 150 (średnio od 80 - 150) Plus, średnie opcje to 30 + 100 + 80 + 80 + 80 = 370 osób dziennie, które otrzymasz na te prośby, jeśli promować je na szczyt, a tak naprawdę tylko 5 kluczy! Rozważ ... A jeśli tworzysz stronę internetową w kilku językach, możesz zyskać jeszcze więcej, chociaż musisz więcej pracować, możesz użyć gtranslate wordpress w WordPress.

  Optymalizacja i promocja basu

  4. Teraz optymalizujemy samą witrynę pod kątem żądań o niskiej częstotliwości.Aby to zrobić, najpierw wykonujemy linkowanie na stronie za pomocą TAGS, na przykład, tworzymy microsoft office download 2003 w polu Tags, wpisujemy samo żądanie, również wprowadzamy żądanie Pobierz bezpłatne microsoft office 2003, wprowadź Programy i przedstawiamy ogólne, teraz wyjaśnię, dlaczego tutaj jest ogólne, w TAG ogólne dodamy wszystkie wiadomości, które są na stronie, konieczne jest, aby przejrzeć jedną wiadomość, którą można wyświetlić całą witrynę!

  W formularzu Shortstory.tpl umieszczamy znacznik TITLE w kodzie <h3>, ale w postaci fullstory.tpl tworzymy znacznik TITLE w następujący sposób: <h1> Pobierz TYTUŁ Free </ h1> To doda wagi słowu kluczowemu, tylko na dole po tagu {fullstory} Wprowadźmy wątek, w którym można wspomnieć o znaczniku TITLE Na przykład: Dziękujemy za odwiedzenie wiadomości Pobierz TITLE za darmo, odbywa się to tak, aby słowo kluczowe miało wagę!

  Pomoże nam to również w promocji, wykorzystamy wyjście TAGS na stronie tylko w wewnętrznych wiadomościach, więc po tagu {fullstory} lub w miejscu wygodniejszym dla ciebie, zarejestrujesz tag odpowiedzialny za dane wyjściowe chmury tagów {tags} Możesz zobaczyć przykład optymalizacji witryny tutaj ( http://down1oad.ru/) (wyjaśniłem tylko krótko o optymalizacji samej witryny)

  Definicje optymalizacji i promocji zapytań o niskiej częstotliwości

  5. Poprzez optymalizację zapytań o niskiej częstotliwości rozumiemy jakość, unikalną zawartość zoptymalizowaną dla zapytań o niskiej częstotliwości! Również moja rada dotycząca publikowania wiadomości Na początku, kiedy publikujesz stronę internetową, zawsze umieszczaj zdjęcie z obrazem produktu lub oprogramowania, a następnie dokonaj wpisu na samym początku słowa kluczowego, na przykład: Przegląd programu (nazwa programu), a następnie wstaw samą treść, będzie ona również Jest to bardzo przydatne, jeśli dodasz 3 zdjęcia do każdej wiadomości, takie jak zrzuty ekranu programów.

  Będzie to miało pozytywny wpływ na postęp i na obwiednię samego ruchu, można również wstawić recenzję wideo z tym programem tylko poprawić sytuację! I oczywiście nie zapomina zaznaczyć słów kluczowych za pomocą tagów <b> <u> <i> <strong> ALE nie wybieramy wszystkiego oprócz pary kluczy na przemian z tymi tagami! Następnie przepisujemy ręcznie.

  Myślę, że zdjęcie jest jasne, co jest, ale nadal wyjaśnię trochę! Metatag TITLE tam wpisujemy kluczowe żądanie, dla którego będziemy promować stronę! W opisie podajemy opis programu, ale staramy się również wspomnieć o tym słowie kluczowym! Słowa kluczowe, tutaj wprowadzamy inny typ odmian słów kluczowych, z których osoba może korzystać podczas wyszukiwania tego oprogramowania!

  Metody promocji na basie

  6. Metody promocji strony internetowej w zapytaniach o niskiej częstotliwości, jest to promocja zapytania o niskiej częstotliwości przez Ankora, im więcej stron łączy się z zapytaniami o niskiej częstotliwości z podaniem samej kwerendy, tym wyższa jest pozycja witryny w wydawaniu PS. Na przykład promujemy wiadomości Pobierz MS office 2003, Dlatego Anchor pobierze MS Office 2003, Otwórz notebook i wykonaj około 50 różnych rozcieńczonych kotwic, na przykład:

  -Można pobrać MS Office 2003 zaraz po rejestracji

  -Każdy użytkownik może pobrać MS Office 2003 za darmo od nas

  - Teraz wszyscy mogą pobrać MS Office 2003 na naszej stronie

  I tak dalej w tym samym duchu! Ale chcę zauważyć, że nie wszystkie 50 słów kluczowych powinno być dokładnie Pobierz MS office 2003 Będzie konieczne, aby stosunek do koniugacji samego kotwicy w formie procentowej około 70/30. Oznacza to, że łączymy 20 z 50 fraz kotwicy!

  - Nowa wersja MS Office 2003 Quakebystra została wydana

  - Teraz mamy MS Office 2003 wszystkich użytkowników

  - Z naszej strony pobraliśmy MS Office 2003 i byliśmy zadowoleni

  I tak do 20, myślę, że esencja jest jasna! Pozwólcie, że wyjaśnię, dlaczego właśnie to robimy, rozrzedzając kotwice i pochylając je, wszystko po to, aby PS nie przyklejał linków, w przeciwnym razie szkoda, że ​​PS połączy wszystkie 50 linków, co czyni je JEDNYM!

  Płatna i bezpłatna metoda promocji strony internetowej ANCORAMI

  Porozmawiajmy o opłaconych przez krótki czas, są to różnego rodzaju wymiany, takie jak SAPE, TRUSTLINK, wszystko tam jest proste, rejestracja, tworzenie projektu, kupowanie linków z niezbędnymi kotwicami i czekanie na ich indeksowanie przez systemy PS! Ale darmowa metoda polega na uruchomieniu witryny w bazie zaufania ANKOROV! Witryny bazowe można przeszukiwać w Internecie lub korzystać z katalogu yandex.catalog, ale zajmuje to dużo czasu i wysiłku. Szukaj gotowych baz danych w Internecie.

  METODY MONETYZOWANIA MIEJSCA

  1. Najlepszym sposobem zarabiania na takiej stronie jest SMS i wszelkiego rodzaju tablice! W sieci jest wielu ... Na przykład moduł z http://bitcash.ru/. Ta strona konwertuje ruch w Davnload na pieniądze!

  2. Teraz porozmawiam o tym, jak osobiście zarabiam na ruchu LF, używam płatnych archiwów SMS i radzę! Możesz się zarejestrować http://cashmagnat.ru/

  Co to jest i co ci da? Płatne archiwum SMS to świetny sposób na zdobycie pieniędzy na pobranie ... na przykład, masz zaawansowane 1 żądanie na górę, na przykład Pobierz MS Office 2010 i masz 150 osób dziennie, którzy pobierają ten program.

  Pobierając ten program, otrzymują twoje archiwum, do którego dostęp jest wysyłany przez SMS. Z 150 osób, które pobrały twoje archiwum, 5-10 osób zapłaci za jego koszt (sam wybierzesz od 30 do 90-150-300 rubli, zawsze stawiam 150, biorąc pod uwagę procent Dostaję czyste 80 - 90 rubli), a 5 * 90 = 450 rubli, nieźle na początek!

  Osobiście mam kopertę ruchu w skali 1:26, co oznacza, że ​​z 26 pobranych archiwów 1 osoba płaci za to! Teraz powiedz, jak poprawić kopertę? Aby ludzie mogli płacić za Twoje Archiwum, musi ono zostać prawidłowo wydane, aby osoba za to zapłaciła, dlatego musisz bardzo uważnie przyjrzeć się wyglądowi, do tego potrzebujesz wiedzy o Photoshopie! Przykład jednej z moich rejestracji w archiwum SMS

  Podsumowując, można śmiało liczyć na zyski od 500 - 1000 rubli dziennie z 10–15 zapytaniami o niskiej częstotliwości na górze, ale nie na proste zapytania o niskiej częstotliwości, a mianowicie zapytania z zyskiem, na które można zarobić! Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wysiłków! Osobiście wielokrotnie wątpiłem w tego typu zarobki i aktywnie je promowałem! Jak mówią, lepiej jest mieć stronę ze 100 wiadomościami, ale jednocześnie wszystkie są w pierwszej dziesiątce wiadomości, ale bez góry! Powodzenia dla was, moi przyjaciele!

  Jeśli nadal tworzysz stronę internetową w silniku WordPress, zobacz komentarze WordPress na temat wyłączania komentarzy WordPress. Przydatne informacje do śledzenia użytkowników na stronie wordpress licznik odwiedzających.

  Jeśli ten artykuł był dla Ciebie przydatny, podziel się z przyjaciółmi!

  Czy zdecydowałeś się?
  Ru/rating/ru/ Wybieramy Twoją niszę (osobiście oglądam strony z oprogramowaniem, grami, wszelkiego rodzaju dużymi wersjami), szukając odwiedzonych stron, znalezionych?
  Teraz powiedz, jak poprawić kopertę?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»