Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak szybko utworzyć gotową stronę w 1C-UMI

  1. Tworzenie i projektowanie
  2. Promocja witryny
  3. Integracja z usługami
  4. Zalety używania
  5. Jak połączyć usługę

  „Jak stworzyć stronę internetową?” - tysiące osób codziennie wchodzi do takiej prośby w wyszukiwarkach. Dzieje się tak, ponieważ obecność strony od dawna przekształca się z kategorii czegoś dziwacznego w kategorię banalnej konieczności, bez której żadna firma nie może istnieć. Coraz więcej osób kupuje towary, zamawia usługi, znajduje klientów i wykonawców w globalnej sieci. Przy tej okazji Bill Gates mówił dobrze: „Jeśli teraz Twoja firma znajduje się poza Internetem, oznacza to, że nie masz firmy”.

  W tym artykule przeanalizujemy usługę 1C-UMI - platformę, która pozwala na stworzenie gotowej strony internetowej lub sklepu internetowego z promocją w ciągu jednej minuty.

  Zadaniem usługi jest szybkie uruchomienie witryny bez większych nakładów finansowych. 1C-UMI zawiera gotowe szablony dla różnych dziedzin działalności. Przyjazny interfejs i szeroka funkcjonalność serwisu pozwolą Ci stworzyć stronę internetową na każdą potrzebę nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Ważnym punktem jest zgodność stron z wymogami wyszukiwarek i praw federalnych.

  Kto skorzysta z usługi 1C-UMI:

  1. Mała firma, która nie ma możliwości zamówienia drogiej strony internetowej.
  2. Biznes z moralnie przestarzałą stroną.
  3. Dla tych, którzy chcą jednostronicowej strony internetowej dla akcji, usługi lub konkretnego produktu.
  4. Sektor publiczny, gdzie strona jest wymagana przez prawo.

  Tworzenie i projektowanie

  W pierwszym etapie musisz wybrać typ witryny:

  • strona specjalistyczna;
  • Lądowanie;
  • strona internetowa firmy;
  • sklep internetowy.

  W następnym etapie wybieramy projekt. Część interfejsu na naszej stronie podlega edycji, więc nie ma problemu, aby zastąpić obrazy, dodać lub zmienić sekcje, zmienić opis itp. Następnie wystarczy wypełnić stronę treścią i umieścić ją w Internecie. Proces nie wymaga specjalnych umiejętności i wiedzy, wszystko odbywa się intuicyjnie, łatwo i szybko. Droga od randki do usługi potrwa kilka dni.

  Promocja witryny

  Oczywiście sprawa nie kończy się na jednej publikacji. Konieczne jest, aby klienci również dowiedzieli się o stronie. Jest to możliwe tylko pod warunkiem, że istnieje działalność marketingowa: optymalizacja pod kątem wyszukiwarek i reklama. 1C-UMI radzi sobie z tym zadaniem! Oznacza to, że możesz zaoszczędzić pieniądze, czas i wysiłek na promocję strony.

  Integracja z usługami

  1C-UMI doskonale się synchronizuje oprogramowanie 1C . Istnieje integracja z mapami MoySklad, Yandex i Google, YandexMarket, sieciami społecznościowymi i wieloma innymi usługami. Możliwe jest również utworzenie skrzynki pocztowej w strefie domeny.

  Zalety używania

  Oczywiście 1C-UMI nie jest jedynym narzędziem do tworzenia stron. Ale istotna różnica polega na tym, że jest to produkt rosyjski. Stąd wsparcie techniczne w języku rosyjskim, ceny w rublach i zgodność z normami 152-FZ. Podstawową funkcjonalność można łatwo rozszerzyć, przechodząc do pudełkowej wersji UMI. W takim przypadku możliwe będzie wprowadzenie zmian w kodzie, czyli dokonanie jakichkolwiek manipulacji na stronie.

  Usługa 1C-UMI jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Rozwiązanie było elastyczne i wielofunkcyjne, dokładnie tak, jak tego chcą użytkownicy. Aby nie mieć wątpliwości co do jakości produktu, 1C zapewnia okres próbny dla „wątpiących”. Odważ się i pamiętaj, że z roku na rok udział handlu internetowego staje się coraz bardziej!

  Jak połączyć usługę

  Kontakt w Centrum eskorty 1C , wyjaśnij, co chcesz uzyskać, jaka funkcjonalność jest potrzebna, jakie zadania powinna rozwiązać strona. Następnie skontaktuje się z Tobą specjalista ds. Wdrożenia UMI 1C i skonsultuje wszystkie problemy operacyjne.

  Połącz okres testowy 1C-UMI w naszej firmie przez telefon. +7 (495) 784-77-33 lub zostaw prośbę o strona . Bezpłatne konsultacje i wybierz żądaną opcję.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»