Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak tworzyć książki, uwolnić je i zarabiać na tym

  1. Wyszukiwarka
  2. Wyszukiwanie projektu
  3. Przyciąganie ludzi
  4. Otrzymywanie pieniędzy
  5. Koszty:

  Ideą stworzenia maźnicy jest spalanie wielu pilotów, ponieważ kiedy pracujesz długo na maźnicach i dostajesz od nich ani grosza, zaczynasz rozumieć, że administracja zarabia setki lub nawet tysiące razy więcej.

  Na przykład w popularnej usłudze Seosprint funkcja podnoszenia ofert na liście kosztuje 1 rubel. Po minucie różni użytkownicy podnoszą zadania około 10 razy, na które administracja otrzymuje 10 rubli. Teraz wyobraź sobie, jaki dochód ma tylko z tej funkcji, jaką mają przez cały miesiąc. Ale mają też takie metody zarabiania, jak odsetki i reklama (sprzedaż banerów, zamawianie wysyłek itp.).

  Bardzo trudno jest osiągnąć taki sukces, ale przy pewnej liczbie inwestycji i staranności jest to całkiem możliwe. Będziesz musiał pokonać wiele przeszkód, z których najtrudniejsza będzie konkurencja.

  Opisuje wszystko, co jest potrzebne do stworzenia książki, przyciągnięcia ludzi i zarobienia na niej pieniędzy.

  Kurs zostanie podzielony na kilka etapów.

  Wyszukiwarka

  Jeśli nie jesteś mistrzem programowania w sieci, trudno jest stworzyć nawet najprostsze książki. Dlatego musisz użyć silników (skryptów), którymi będziesz zarządzać i edytować swój projekt.

  Podczas wyszukiwania najprawdopodobniej znajdziesz 2 najsłynniejsze silniki:

  • MFS 2.2 (skrypt wielofunkcyjny). Świetny silnik, na którym możesz zaimplementować wiele funkcji, takich jak: gry na pieniądze, najlepsi użytkownicy, aukcje itp.

  Zawiera jednak ogromną liczbę dziur i błędów, które trzeba naprawić ręcznie. Nie bój się, w większości przypadków nie potrzebujesz specjalnej wiedzy, ponieważ rozwiązanie wielu problemów można znaleźć w Internecie.

  • EDYCJA SEO. Skrypt jest kompletną kopią usługi SEO Sprint. Ta CAP stworzyła już ogromną liczbę klonów, a po zainstalowaniu tego skryptu dołączysz tylko do ich rang.

  Nie myśl, że kopiując silnik popularnego zasobu, sam staniesz się popularny. Ludzie od dawna mają dość tych klonów i starają się ich unikać.

  Aby przyciągnąć ludzi, musisz być wyjątkowy!

  Oto jak wygląda ten skrypt w swojej standardowej formie:

  Nic takiego?

  Masz również okazję nie korzystać z tego, co każdy ma, i po prostu kupić silnik (zamówienie) od specjalnych osób, które świadczą takie usługi. Będzie cię to kosztować 30-50 $ (jeśli masz szczęście). Nie masz pieniędzy? Następnie musisz użyć tego, co masz.

  Wyszukiwanie projektu

  Z pewnością będziesz chciał zmienić konstrukcję silnika, ponieważ ten standardowy szablon jest używany przez setki ludzi, którzy zdecydowali się skorzystać z silnika, którego używasz (jeśli nie kupiłeś silnika)

  Na szczęście bardzo łatwo jest znaleźć projekt, ponieważ w Internecie jest ich bardzo dużo. Wystarczy wpisać „ Pobierz szablon dla MFS 2.2 ( Seo Edit) ”, a dostaniesz to, czego chciałeś.

  Oczywiście, wiele będzie musiało ręcznie zmienić projekt. Na przykład:

  • Zmień logo na własną rękę.
  • Usuń niepotrzebne linki i funkcje.
  • Zastąp tekst na stronach, ponieważ będzie on unikalny.
  • Różne poprawki na własną rękę.

  Spróbuj zrobić wszystko jakościowo, ponieważ zły projekt odzwierciedla całą frywolność projektu.

  Przyciąganie ludzi

  Po zrobieniu w książce wszystkiego, co chcesz i zainstalowaniu niezbędnych funkcji, czas zacząć przyciągać ludzi, ponieważ 99% dochodu zależy od nich tylko od nich.

  Ale zanim zaczniesz reklamować, musisz wypełnić stronę surfowaniem, listami i zadaniami. Kiedy pojawią się wykonawcy, najpierw przyjrzą się ilości pracy. Jeśli to nie wystarczy, naturalnie artysta na tej stronie nie będzie miał nic do roboty.

  Ponieważ nie ma reklamodawców, będziesz musiał zapłacić za zadania i reklamę z kieszeni po raz pierwszy. Bez tego, w żaden sposób, ponieważ żaden reklamodawca nie chce reklamować, że nikt nie będzie oglądał.

  Będziemy zapraszać ludzi za pomocą innych skrzynek, bardziej promowanych. Idealną opcją jest program pocztowy WmMail.

  Zamawianie listów nie ma sensu, ludzie nawet nie oglądają reklam w surfingu. Będziemy musieli zarejestrować pracę z aktywnością w twoim projekcie. Warunkiem wstępnym przydziału jest określenie, że wykonawca rozmawia przez kilka minut na czacie (w standardowych silnikach jest to).

  Czat jest potrzebny, aby wyjaśnić wykonawcy piękno projektu. Napisz na czacie, że masz konkursy i promocje, daj nowym użytkownikom kilka rubli. Zwykle wykonawcy stają się aktywnymi uczestnikami projektu.

  Później, po zwerbowaniu około 500 aktywnych osób, możesz rozpocząć konkurs skierowań z nagrodą w wysokości 100-300 rubli. W tym konkursie będziesz mógł przyciągnąć znacznie więcej użytkowników. Najważniejsze, aby nie zapomnieć zrobić banerów, aby użytkownicy mogli przyciągać ludzi i za ich pomocą.

  Nawet później wskazane jest uruchomienie konkursu dla reklamodawców, aby wykonawcy mieli jeszcze więcej pracy.

  Tak, słowami wszystko jest łatwe, ale przy takiej konkurencji nie jest łatwo zdobyć zaufanie od wykonawców. Musisz także jakoś się różnić od wszystkich innych, bo dlaczego użytkownicy mieliby pracować z tobą, gdy jest ich sto dokładnie tak samo?

  Otrzymywanie pieniędzy

  Reklamodawcy przyniosą Ci pieniądze, więc musisz stworzyć dla nich idealne warunki. Chociaż lepiej jest to robić na etapie przyciągania ludzi.

  Więc musisz zaimplementować następujące:

  • Stwórz wiele banerów , które mówią o tym, jak piękne masz reklamy.
  • Zdobądź sprzedawcę certyfikatów WebMoney. Bez tego niemożliwe jest zorganizowanie automatycznej akceptacji płatności, co bardzo wystraszy wszystkich reklamodawców.

  Zaleca się posiadanie tego certyfikatu już podczas promocji buszu, ponieważ czasami reklamodawcy pojawiają się bardzo niespodziewanie! Jeśli nie uda Ci się zamówić usługi, pozostawi swój projekt z przerażeniem.

  • Zrób duży rabat na reklamę . Jeśli w Internecie pojawi się wiadomość, że baner można kupić od ciebie, na przykład za 10 kopiejek, szybko zyskasz popularność. Oczywiście cena reklamy powinna być powoli zwiększana, aby nie zarobić ani grosza.

  Wszystko, teraz masz wszystkie warunki, aby przyciągnąć ludzi, którzy przyniosą ci pieniądze.

  Kontynuuj bez przerwy reklamowanie swoich książek, aby rekrutować jak najwięcej wykonawców. Im więcej, tym więcej reklamodawców. Wymieniaj reklamy z innymi właścicielami skrzynek, ponieważ wtedy zarówno ty, jak i on otrzymacie dodatkową frekwencję.

  Według statystyk, pierwsza pensja zaczyna się w 3-4 miesiącu, pod warunkiem, że wszystko zostało wykonane poprawnie. Najważniejszą rzeczą na samym początku rozwoju nie jest odstraszenie użytkowników niczym, ponieważ wtedy wszystkie przyszłe reklamy będą bezużyteczne.

  Koszty:

  Ludzie, którzy nie są gotowi do inwestowania, nie powinni zajmować się tym biznesem, ponieważ inwestycje tutaj są po prostu konieczne, nawet jeśli są dość małe. Policzmy.

  • Płatność za hosting: 2-3 USD miesięcznie (60-100 rubli). Praca nad bezpłatną usługą hostingową nie jest poważna i nie jest bezpieczna!
  • Reklama na innych książkach: 10-15 $ wystarczy, aby przyciągnąć pierwszych odwiedzających.
  • Twórz zadania i reklamuj się na swoim pudełku: jeśli nie pokazujesz wybuchów szczodrości, możesz spełnić 200-300 rubli. Wystarczy. Mimo to, przy niewielkiej frekwencji, zadania będą wykonywane powoli. Przeważnie ludzie będą oglądać surfing.

  W porównaniu z innymi projektami koszty maźnic są dość małe. Oczywiście powyższa tabela wydatków jest niejednoznaczna i nie będziesz w stanie promować swojej usługi na wielką frekwencję za tak małe pieniądze. Ale to wystarczy, aby przyciągnąć pierwszych artystów i reklamodawców.

  Polecam również studiować: jak prawidłowo prowadzić zawody w swoim pudełku .


  Szukaj w witrynie
  Nie masz pieniędzy?
  Musisz także jakoś się różnić od wszystkich innych, bo dlaczego użytkownicy mieliby pracować z tobą, gdy jest ich sto dokładnie tak samo?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»