Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak uruchomić reklamy wideo za pośrednictwem Google AdWords i Yandex.Direct

  1. Dysponujemy najbardziej obiecującym formatem reklamy internetowej
  2. Zalety formatu wideo w kontekście
  3. Uruchamianie reklam wideo AdWords
  4. Gdzie się znajduje
  5. Formaty
  6. 1 Prawdziwy widok
  7. 1,1 w strumieniu
  8. 1.2 Odkrywanie wideo
  9. 2 reklamy powitalne
  10. Jak biegać
  11. Rozpoczynamy reklamy wideo w Yandex.Direct
  12. Gdzie się znajduje
  13. Formaty
  14. Jak biegać
  15. Jak tworzyć najlepsze reklamy wideo
  16. Bądź krótki
  17. Zapamiętaj słowa kluczowe
  18. Dodaj wezwania do działania
  19. Wykorzystaj każdą okazję
  20. Zdobądź nagrodę

  Reklama wideo stała się jeszcze bardziej dostępna, ponieważ stało się możliwe umieszczenie jej za pośrednictwem platform kontekstowych. Dowiadujemy się, czy jest tego warte i jakie są jego zalety. Dowiedz się, jak prowadzić kampanie z filmami w Yandex i Google.

  Dysponujemy najbardziej obiecującym formatem reklamy internetowej

  Pozostając jednym z głównych motorów wzrostu na rynku cyfrowym, reklama wideo stale umacnia swoją pozycję. Dopiero w styczniu liczba jego widoków z pulpitu wzrosła 1,6 razy w porównaniu z tym samym okresem 2017 roku. Jednocześnie 72% reklamodawców zaczęło publikować więcej klipów niż rok wcześniej. Przez zgodnie z Google, wideo jest szczególnie aktywnie konsumowane przez przedstawicieli pokolenia Z, którzy tworzą wyłaniającą się warstwę efektywnego popytu.

  Od zeszłego roku inwestycje w reklamę online wreszcie przekroczone inwestycje w telewizję pozostają bez wątpienia. Staje się coraz bardziej dostępny dla reklamodawców różnych rozmiarów, przestając być przywilejem liderów branży.

  Jak korzystać ze wszystkich zalet promocji wideo za pośrednictwem blogerów wideo, można przeczytać tutaj . Dzisiaj dowiemy się, jak umieszczać reklamy wideo na platformach Google i Yandex, a także dowiedzieć się, dlaczego te kanały powinny być testowane.

  Zalety formatu wideo w kontekście

  Dla firm, które od dawna pracują w kontekście standardowych formatów tekstowych, reklama wideo nie jest całkowicie znana. Istnieje jednak wiele powodów, dla których warto przetestować go jako część strategii. Wśród głównych:

  • reklama wideo online bardziej wydajny telewizja i często tańszy baner;
  • Zasięg sieci wideo Yandex - 36 000 000 unikalni użytkownicy;
  • Zasięg YouTube YouTube - co trzecia Użytkownik Internetu;
  • projekcje w widocznym obszarze ekranu: wyświetlacz jest liczony tylko wtedy, gdy z 50% obszaru klipu wideo był ekran na co najmniej dwie sekundy;
  • Klipy YouTube trafiają do Google Organic;
  • reklama wideo pojawi się w wynikach wyszukiwania Yandex - przydatne jest przygotowanie się do innowacji już teraz.

  Co najważniejsze, reklamy wideo nie muszą być kupowane w złożonych i nieznanych platformach programistycznych. Chociaż nie jest to często zapamiętywane, formaty wideo są również dostępne w znanych interfejsach Google AdWords i Yandex.Direct.

  Tak więc na Twoim koncie reklamowym istnieje już narzędzie, które konkuruje z reklamą telewizyjną pod względem wydajności i zasięgu, a cena porównywalna do zwykłych banerów w sieciach reklamowych. Jeśli masz możliwość przydzielenia budżetu bez testowania wideo, warto to zrobić.

  Porozmawiajmy więcej o tym, jak skonfigurować i uruchomić reklamy wideo w AdWords i Direct.

  Uruchamianie reklam wideo AdWords

  Zacznijmy od AdWords. To właśnie reprezentuje reklama wideo na tej platformie.

  Gdzie się znajduje

  YouTube, witryny partnerskie Google, aplikacja Google Network Network.

  Formaty

  Łączna liczba AdWords istnieje dwie grupy formatów wideo - TrueView i reklamy powitalne.

  1 Prawdziwy widok

  Klipy TrueView muszą zostać przesłane do YouTube. Dla nich dostępna jest bardziej precyzyjna regulacja kierowania i płatności - możesz dotrzeć tylko do zainteresowanych odbiorców i nie musisz płacić za każdy widok reklamy. W tej grupie dostępne są następujące formaty:

  1,1 w strumieniu

  Hostowane na stronach YouTube i Google CMS. W pierwszym przypadku pojawia się na początku, na końcu lub w środku wideo innej firmy i możesz go pominąć 5 sekund po uruchomieniu. Płatność jest dokonywana tylko wtedy, gdy użytkownik sprawdził co najmniej 30 sekund reklamy (całkowicie, jeśli jest krótsza) - lub dokonał z nią interakcji (na przykład po linku do Twojej witryny):

  1.2 Odkrywanie wideo

  Ten format promuje same filmy zamieszczone na YouTube. Takie reklamy są wyświetlane w wynikach wyszukiwania w YouTube, na liście podobnych filmów i na głównej stronie witryny w wersji mobilnej. Konieczne jest zapłacenie tylko za otwarcie reklamowanego filmu:

  2 reklamy powitalne

  Reklamy powitalne trwają maksymalnie 6 sekund i nie należy ich przegapić. Pojawiają się na początku, w środku lub na końcu innych filmów w YouTube, na stronach sieci partnerskiej oraz w aplikacjach Google MCC:

  Ten format obsługuje tylko płatności za 1000 wyświetleń (CPM) - jest to logiczne, ponieważ reklama jest zawsze odtwarzana w całości.

  Jak biegać

  Rozpoczęcie kampanii z wideo w AdWords jest tak proste, jak zwykła kampania kontekstowa. Kliknij ikonę „+” w menu kampanii i wybierz typ kampanii „Wideo”:

  Możesz wybrać cel kampanii: „zainteresowanie marką i produktami”, aby wyszukać zainteresowaną publiczność i stymulować popyt lub „świadomość marki i zasięg”, aby zwiększyć świadomość użytkowników. Nie określimy celu kampanii, aby nie stawić czoła ograniczeniom ustawień w następujących krokach. Kliknij „Kontynuuj”.

  Spójrzmy na ustawienia znajdujące się po bloku przypisania budżetu:

  Spójrzmy na ustawienia znajdujące się po bloku przypisania budżetu:

  Rozważmy przedmioty charakterystyczne tylko dla reklam wideo. Przede wszystkim jest to linia „Sieć”, w której możesz wybrać, gdzie będą wyświetlane Twoje filmy:

  Przede wszystkim jest to linia „Sieć”, w której możesz wybrać, gdzie będą wyświetlane Twoje filmy:

  Dostępne są dwie strategie obstawiania: do przeglądania CPV dla formatów TrueView i CPM w przypadku reklam na ekranie powitalnym:

  Dostępne są dwie strategie obstawiania: do przeglądania CPV dla formatów TrueView i CPM w przypadku reklam na ekranie powitalnym:

  Blok Zawartość wykluczona pozwala odfiltrować możliwe zasoby do umieszczenia reklamy, wykluczając z niej pewne niechciane tematy:

  Blok Zawartość wykluczona pozwala odfiltrować możliwe zasoby do umieszczenia reklamy, wykluczając z niej pewne niechciane tematy:

  W sekcji tworzenia grupy reklam po przypisaniu maksymalnej ceny ofertowej i parametrów demograficznych następuje blok „Odbiorcy”. Tutaj możesz wybrać żądane segmenty użytkowników według zainteresowań, zamiarów zakupu określonego produktu, wydarzeń życiowych (ukończenie studiów, przeniesienie, ślub) lub założyć grupę remarketingową:

  Tutaj możesz wybrać żądane segmenty użytkowników według zainteresowań, zamiarów zakupu określonego produktu, wydarzeń życiowych (ukończenie studiów, przeniesienie, ślub) lub założyć grupę remarketingową:

  Sekcja „Treść” odpowiada za bardziej szczegółowe kierowanie. Oto dodane słowa kluczowe, motywy są ustalane, a miejsca docelowe klipów są wybierane:

  Oto dodane słowa kluczowe, motywy są ustalane, a miejsca docelowe klipów są wybierane:

  Wśród tych ostatnich możesz określić konkretne kanały, a nawet poszczególne filmy, witryny lub aplikacje YouTube:

  Wśród tych ostatnich możesz określić konkretne kanały, a nawet poszczególne filmy, witryny lub aplikacje YouTube:

  Aby szybko wybrać skuteczną semantykę kierowania, użyj narzędzia do automatycznego wyboru słów kluczowych b2b.click.ru za darmo. Pomoże ci to w tworzeniu planu medialnego żądań na podstawie treści witryny, systemów analizy danych lub ustawień reklamowych konkurentów.

  Przejdźmy bezpośrednio do tworzenia reklamy. Wklej link do swojej reklamy przesłanej do YouTube w pustym polu i wybierz interesujący Cię format. Pamiętaj, że funkcja In-Stream i Video Discovery działa tylko z reklamami typu pay-per-view (CPV) i powitalnymi - tylko w przypadku wyświetleń pay-per-1000 (CPM):

  Wprowadź link do strony docelowej w pustym polu. Poniżej możesz dodać parametry śledzenia konwersji do adresu URL, a także ustawić własny baner filmu zamiast klatki z filmu:

  Kliknij „Zapisz i kontynuuj”. Kampania jest gotowa!

  Rozpoczynamy reklamy wideo w Yandex.Direct

  Yandex.Direct nie ma wielu formatów reklam wideo, takich jak Google AdWords: na razie tylko uzupełnienia wideo zwykłe reklamy tekstowe. Można się jednak spodziewać, że multirolle, filmy na stronie i filmy w aplikacjach, które są teraz dostępne tylko w Yandex.Display pojawią się w Direct.

  Yandex już podejmuje kroki zintegrować wyświetlacz z osobistym kontem dyrektywy, znanym wszystkim: na przykład istnieją już programowe zakupy banerów multimedialnych w wersji beta. Nadal jednak dotyka tylko interesującego nas formatu wideo.

  Gdzie się znajduje

  Na stronach internetowych sieci reklamowej Yandex, a wkrótce, najprawdopodobniej, w wynikach wyszukiwania Yandex.

  Formaty

  Jak wspomniano powyżej, do tej pory tylko uzupełnienia wideo banery kontekstowe.

  Jak biegać

  Proces tworzenia reklamy z ukończeniem wideo jest prawie taki sam jak tworzenie reklamy obrazu tekstowego. W bloku „Dodatki” kliknij „Dodaj” w wierszu „Wideo”:

  Jeśli nie utworzyłeś filmów dla reklam, kliknij „Zaprojektuj według szablonu”:

  W otwartym Konstruktorze wybierz szablon reklamy:

  Następnie możesz skorzystać z jednego z filmów oferowanych przez Yandex lub możesz przesłać własne - o czasie trwania od 14,5 do 15,5 sekundy i częstotliwości od 20 do 60 klatek na sekundę. Ponadto w tym oknie edytowana jest ścieżka dźwiękowa reklamy, jej zakres kolorów i tekst przycisku.

  Po utworzeniu reklamy z ukończeniem filmu kontynuuj pracę z nią, tak jak w przypadku każdej innej reklamy.

  Jak tworzyć najlepsze reklamy wideo

  Podsumowując, podzielmy się kilkoma zaleceniami dotyczącymi tworzenia najbardziej skutecznych filmów kontekstowych.

  Bądź krótki

  Upewnij się, że główna istota filmu zostanie ujawniona w ciągu pierwszych pięciu sekund. Jeśli jest to TrueView, pojawi się na niej przycisk „Pomiń reklamę”, a możliwość wykorzystania uwagi dowolnego użytkownika zostanie utracona.

  Zapamiętaj słowa kluczowe

  Połącz wiadomość reklamową ze słowami kluczowymi kierowania. Umożliwi to Twoim reklamom dostęp do odpowiednich filmów otwartych przez użytkowników zainteresowanych Twoim tematem.

  Dodaj wezwania do działania

  Skupiając się na scenariuszach i filmach rozrywkowych, łatwo zapomnieć o tak ważnym elemencie reklamy, jak wezwanie do działania. Nie popełniaj tego błędu: wezwania do działania są potrzebne w dowolnym formacie.

  Wykorzystaj każdą okazję

  Niech brak budżetu na produkcję lub czas na scenariusz nie stanie się przeszkodą w tworzeniu reklamy. W tym pomocnym artykule Dowiesz się, jak go usunąć, praktycznie bez inwestycji.

  Zdobądź nagrodę

  Ponieważ reklama wideo w Yandex.Direct i Google AdWords jest nadal kontekstowa, możesz otrzymać nagrodę za jej utrzymanie w systemie. Click.ru . W tym celu wystarczy zaimportować kampanie reklamowe do systemu i za jego pośrednictwem reklamować się. Po tym, do 8% kosztów zacznie wracać na twoje konto.

  Reklama wideo staje się coraz prostsza i dostępna nawet dla małych reklamodawców. Miej czas na opanowanie tego obiecującego formatu, dopóki nie zrobią tego wszyscy twoi konkurenci.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»