Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak usunąć niepotrzebne aplikacje systemowe z Sony Xperia

  W tym małym, ale prostym samouczku dowiesz się, jak pozbyć się niektórych irytujących aplikacji systemowych w Sony Xperia. Zaawansowani użytkownicy z pewnością nie znajdą niczego nowego w tym przewodniku, ale jak pokazuje komunikacja z większością naszych użytkowników, nie każdy wie, jak usunąć zainstalowane fabrycznie aplikacje Xperii z pola widzenia, których domyślnie nie można usunąć.

  Jeśli masz uprawnienia użytkownika root, a następnie za pomocą nieskomplikowanych manipulacji, możesz nawet usunąć aplikacje, które nie są początkowo na to podatne. Ale większość praw roota nie jest w ogóle potrzebna, ale jakoś chcę pozbyć się irytujących wstępnie zainstalowanych programów. Pomoże Ci w tej wbudowanej funkcji systemu Android - wyłączenie niepotrzebnych aplikacji. Z jego pomocą możesz „zamrozić” niepotrzebne oprogramowanie, którego nie można usunąć. Czego potrzebujesz:

  1. Przejdź do menu ustawień, wybierz „Aplikacje” i wybierz program, który chcesz w nim wyłączyć.
   W tym małym, ale prostym samouczku dowiesz się, jak pozbyć się niektórych irytujących aplikacji systemowych w Sony Xperia
  2. Natychmiast u góry zobaczysz dwa przyciski - „Zamknij” i „Zatrzymaj”. Po pierwsze, zatrzymujemy działanie aplikacji, zgadzając się z jej przymusowym zamknięciem. Po naciśnięciu przycisku „Zamknij” zgadzam się z ostrzeżeniem. Następnie dane odłączonej aplikacji, takie jak jej aktualizacje, pamięć podręczna itd., Mogą zostać usunięte. Ikony aplikacji znikną z głównego menu, a zobaczysz je tylko w zakładce „Wyłączone” tego samego menu aplikacji, z której możesz je w razie potrzeby cofnąć.

  W zależności od wersji Androida wygląd menu może się nieznacznie różnić, ale istota działania tej opcji nie zmienia się.

  W taki prosty sposób możesz pozbyć się fabrycznie zainstalowanych aplikacji, które nie są domyślnie usuwane, i bezdusznych oczu. Ponadto zwolni trochę pamięci w smartfonie, ponieważ wszystkie dane z niepotrzebnych aplikacji zostaną usunięte. Oto oprogramowanie, które osobiście wyłączam:

  Oto oprogramowanie, które osobiście wyłączam:

  Nie zalecamy wyłączania aplikacji systemowych, usług Google, ponieważ może to wpływać na adekwatność systemu. Jeśli nagle zauważysz, że po zamknięciu aplikacji system nie działa poprawnie, a następnie po prostu włącz aplikację. Chociaż ta metoda nie wiąże się z dużym ryzykiem, nadal warto być uważnym - nie należy wyłączać wszystkiego z rzędu.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»