Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak utworzyć grupę w kontakcie. | Blog Alexander Dubrovchenko | Jak tworzyć i promować blog. Zarobki w Internecie


  Pozdrowienia, przyjaciele

  Pozdrowienia, przyjaciele! Dzisiaj chciałbym kontynuować serię postów z kolumny sieci społecznościowych. A dziś porozmawiamy o najpopularniejszej sieci społecznościowej w CIS - „Vkontakte”, a mianowicie rozważmy, jak utworzyć grupę w kontakcie.

  Tworzenie społeczności w sieciach społecznościowych w celu promowania Twojej marki lub usług w Internecie jest bardzo skuteczną rzeczą! Myślę, że jest to bardzo ważne dla blogerów, dlatego postanowiłem poświęcić ten post na ten temat.

  A teraz jest kilka tekstów o sieci Vkontakte =)

  Serwis społecznościowy Vkontakte to bardzo udany, globalny projekt internetowy, który zasadniczo się zmienił, tak - tak, zmienił się, nawyki, preferencje, sposób życia wielu ludzi. To cały świat, w którym rządzą jego prawa, ustalono dość pewien slang, istnieją zasady i pułapki. Ta sieć społecznościowa ma jedną potężną usługę, która jest dość przystępna dla każdego, aby rozwijać swoją działalność, reklamować lub promować każdy pomysł na masę. Ta usługa polega na tworzeniu grup.

  Grupa, która nie jest trudna do utworzenia w ciągu 15 minut (ale bądź przygotowany, aby ją stale utrzymywać), może być łatwo skonfigurowana przez każdego, w oparciu o ich cele. W zależności od przyczyny utworzenia społeczności istnieją trzy typy grup VKontakte:

  - Grupy interesów , dla zabawnych, prawie bezinteresownych społeczności. Na przykład dobrze znana grupa - „Comedy Club”, „MDK” itp. Takie grupy są łatwe do zidentyfikowania dzięki ogromnej liczbie subskrybentów, stale aktualizujących różne treści na ścianie.

  Takie grupy są łatwe do zidentyfikowania dzięki ogromnej liczbie subskrybentów, stale aktualizujących różne treści na ścianie

  - Grupa stworzona w celu zwiększenia ruchu na stronie lub blogu właściciela społeczności Vkontakte . Ten typ grupy jest również łatwy do określenia - poprzez obecność bezpośredniego linku do strony natychmiast po bezpośrednim opisie grupy. Takie grupy mogą mieć wygląd strony publicznej, ale nie zmienia to istoty - społeczność ma na celu promowanie strony internetowej lub bloga.

  Na publicznych stronach rzadko widuje się dużą liczbę osób z zewnątrz, niezwiązanych z działalnością właściciela „publicznych” materiałów audio i wideo.

  To przemyślany ruch - odwiedzający nie powinien być rozpraszany przez niepotrzebne rzeczy. W skrajnych przypadkach takie grupy mogą zawierać tematyczne wykłady audio i materiały wideo. Liczba subskrybentów tego typu grup może również przekroczyć dziesiątki tysięcy.

  Sekretem zawartości grupy jest to, że na ścianie znajduje się duża liczba atrakcyjnych zdjęć, różnych wypowiedzi i cytatów. Jedno kliknięcie myszy użytkownika - a oświadczenie (w odniesieniu do grupy) znajduje się już na jego stronie głównej, skąd jego przyjaciele i znajomi mogą go „repostować”. Tak więc liczba abonentów wzrasta, popularność grupy i, odpowiednio, strony.

  - Grupa sprzedaży . W takiej społeczności wszystko jest skierowane na jedną rzecz: albo sprzedać produkt promowany przez właścicieli, albo zwiększyć popularność witryny sprzedającej ten produkt. Takie społeczności charakteryzują się obfitością zdjęć z linkami, nie ma dyskusji w grupie, dodatkowych interesujących materiałów (wideo, zdjęcia, audio) - również. Aby się czegoś nauczyć lub przedyskutować, musisz skorzystać z linku do bloga, gdzie odbywają się wszystkie dyskusje.

  Dzięki dobrze przemyślanemu systemowi polubień i repostów, a także całkowitej interaktywności i otwartości, łatwo jest rekrutować dużą liczbę subskrybentów. Jednak w tym celu konieczne jest podjęcie niewielkiego wysiłku - aktualizacja treści, „wypełnienie” interesującymi i istotnymi informacjami. Plagiat i szczera „kopiuj-wklej” nie są mile widziane, informacje powinny być świeże i oryginalne.

  Trochę znany fakt, ale serwis społecznościowy „Vkontakte” ma własną wyszukiwarkę, więc nazwa strony grupy powinna zawierać słowo kluczowe - w ten sposób społeczność będzie lepiej indeksowana.

  Trochę znany fakt, ale serwis społecznościowy „Vkontakte” ma własną wyszukiwarkę, więc nazwa strony grupy powinna zawierać słowo kluczowe - w ten sposób społeczność będzie lepiej indeksowana

  Każda osoba, która koncentruje się na propagandzie i popularyzacji swojego biznesu, w szczególności rozumiejąc pełną moc Internetu i sieci społecznościowych, prędzej czy później zaczyna się martwić o to, jak utworzyć grupę w kontakcie. To dość proste i szybkie zadanie. Jeśli planujesz zorganizować grupę sprzedającą lub reklamową, to podczas tworzenia istnieje wiele niuansów. Ale najpierw najważniejsze. Zacznijmy więc.

  Krok pierwszy - przejdź do sekcji „Moje grupy” .

  Krok drugi - w zakładce po prawej stronie pojawi się link „Utwórz społeczność” , kliknij i wybierz typ - grupa, społeczność lub wydarzenie . Naszym celem jest stworzenie pełnoprawnej grupy, więc wybieramy ją. Ponadto grupa ma jedną niezaprzeczalną zaletę - użyteczna funkcja „powiedz znajomym” , a to będzie bardzo przydatne narzędzie w promocji społeczności.

  Ponadto grupa ma jedną niezaprzeczalną zaletę - użyteczna funkcja „powiedz znajomym” , a to będzie bardzo przydatne narzędzie w promocji społeczności

  Nazwa grupy powinna zawierać słowo kluczowe, być niezapomniany, nie długo. Najlepiej byłoby, gdyby nazwa grupy zaczęła się od słowa o dobrej częstotliwości w wyszukiwarce sieci społecznościowej. Warto zauważyć, że nazwa grupy może zostać zmieniona w końcu, ale lepiej jest to zrobić, dopóki nie będzie tylu subskrybentów, a grupa nie została jeszcze promowana.

  W rzeczywistości społeczność została już utworzona. To prawda, że ​​jest całkowicie pusty i nie ma jeszcze adresu. Przechodząc dalej - wypełniamy wszystkie niezbędne sekcje:

  Adres strony może być dowolny, najważniejsze jest to, że powinna być napisana po łacinie.

  Opis społeczności, jest to coś, co natychmiast przyciąga wzrok odwiedzającego podczas wyszukiwania grup lub już, gdy poszedł na stronę społeczności. Tekst nie powinien być długi, trudny do odczytania, pożądane jest opisanie głównych punktów - co grupa poświęca, co robi lub sprzedaje. Tekst powinien być pozytywny i atrakcyjny.

  Tekst powinien być pozytywny i atrakcyjny

  Zrzut ekranu wyraźnie pokazuje opis społeczności, a także pokazuje, w jaki sposób można skonfigurować ścianę dla grupy: w razie potrzeby może być otwarta, ograniczona lub zamknięta. Kolejny ważny punkt: jeśli masz swój własny blog lub stronę internetową, podaj jego adres, wskaż także temat społeczności i podsekcję. Po wypełnieniu wszystkich powyższych punktów podstawowych kliknij przycisk „Zapisz”

  Serwis społecznościowy „Vkontakte” to dobrze zorganizowany i przemyślany system. Nie martw się, jeśli coś jest nie tak lub po prostu musisz coś zmienić. Korzystając z sekcji grupy „Zarządzanie społecznościami” możesz poprawić każdy błąd, dodać lub usunąć informacje.

  Najważniejsza część się skończyła, ale pojawia się faza, która jest nie mniej ważna dla dalszego rozwoju grupy - treści. Treść oznacza „wypełnianie” treści: tematyczne materiały wideo i audio, zdjęcia (pamiętaj o umieszczeniu atrakcyjnego, jasnego i wysokiej jakości zdjęcia w awatorze grupy) w albumach. Im bardziej interesujące i świeże będą te informacje, zwłaszcza na ścianie społeczności, tym więcej osób wejdzie, „przekaże” posty i informacje, a następnie dołączy do społeczności.

  W sekcji „Zarządzanie społecznościami” jest nie mniej użyteczna - „Zaproś znajomych”. Dzięki niemu możesz stworzyć kręgosłup grupy, składającej się z przyjaciół i znajomych, poprzez stronę, której grupa będzie spopularyzowana (dzięki systemowi „lubi-repost”). To prawda, że ​​jest tu ograniczenie - nie można zaprosić więcej niż 40 osób naraz, a procedura zaproszenia jest dostępna co 8 godzin.

  Liczbę subskrybentów i wizyt w grupie można zwiększyć nie tylko przy pomocy przyjaciół, którzy lubią posty na ścianie, ale także przyjaciół, którzy do nich dołączyli, ale także z pomocą grup partnerskich. Wymiana stanowisk między grupami może być przeprowadzona bezpłatnie (jeśli społeczność partnerska ma nie więcej niż 3000 osób) i za opłatą, jeśli przekracza 5000.

  Grupa nie działa natychmiast - pamiętaj o tym. Pamiętaj również, że treść musi być aktualizowana tak często, jak to możliwe, średnio - od 4 do 10 nowych postów dziennie (im więcej - tym lepiej). Ale nie ścigaj ilości informacji sprzecznych z jej jakością. Niech post będzie mniejszy, ale będą interesujące, nigdzie nie znalezione, pouczające.

  Konieczne jest uwzględnienie czasu postów, zwłaszcza jeśli docelowa grupa odbiorców znajduje się w tej samej strefie czasowej. Aby ułatwić zadanie wypełnienia grupy informacjami na czas i każdego dnia, można na przykład tworzyć specjalne programy usługowe - Buzzlike . Z jego pomocą treść jest uzupełniana automatycznie iz częstotliwością, której potrzebujesz, „które wlałeś” do programu.

  Z jego pomocą treść jest uzupełniana automatycznie iz częstotliwością, której potrzebujesz, „które wlałeś” do programu

  Kompetentnie zorganizowana grupa, ciekawa i oryginalna może być potężną reklamą, a także sprzedażą. Z jego pomocą możesz zwiększyć frekwencję strony internetowej lub bloga, reklamować usługi lub towary. Ponadto grupa - to kapitał ludzki, użyteczne połączenia i randki.

  Tak więc, drodzy czytelnicy, teraz wiecie, jak stworzyć grupę, z którą się kontaktujecie, a także jakie możliwości ta społeczność stanowi dla nas promocja. Myślę, że nie należy tego zaniedbywać, należy użyć tego potężnego narzędzia do własnych celów i czerpać korzyści w postaci ruchu i popularyzacji swojej marki, a także usług lub zasobów w Internecie.

  Przyjaciele, jeśli chcesz rozszerzyć swoje możliwości i popularyzować swoją markę przy pomocy sieci społecznościowej Odnoklassniki, proponuję Ci pobierz mój darmowy kurs wideo, który nazywa się Administrator grupy w kolegach z klasy Podczas tego kursu dowiesz się wszystkiego o tworzeniu i promowaniu grup w tej sieci społecznościowej.

  Kurs można pobrać po prostu klikając poniższy obrazek :-)

  Na tym, przyjaciele, kończę ten post. Mam nadzieję, że był dla ciebie przydatny. Na tym, przyjaciele, kończę ten post Czy masz grupę w kontakcie? Jeśli nie, dlaczego go nie stworzyłeś? Czy uważasz, że blogerzy mogą czerpać korzyści z tworzenia grupy w kontakcie? Ogólnie rzecz biorąc, zostaw swoje myśli i opinie w komentarzach! Jasne subskrybuj aktualizacje bloga !

  Przyjaciele w następny artykuł Nauczymy się dostosowywać bardzo ważną wtyczkę do bloga All in One SEO Pack.

  A dziś mam wszystko!

  Pa pa!

  Z poważaniem, Alexander Dubrovchenko.

  Czy masz grupę w kontakcie?
  Jeśli nie, dlaczego go nie stworzyłeś?
  Czy uważasz, że blogerzy mogą czerpać korzyści z tworzenia grupy w kontakcie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»