Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak uwolnić kanał telegramu od podstaw? 14 darmowych promocji w hakach w telegramie

  1. Jak promować kanał w telegramach za darmo własnymi rękami? Kocham telegramy! To nie jest reklama,...
  2. Najbardziej kompletny przewodnik po promocji kanału Telegram
  3. Usługi niezależne w zakresie promocji telegramów
  4. 14 hacków życiowych - jak promować kanał w telegramach
  5. Wybierz krótką i markową nazwę kanału
  6. Nazwa dopasuj nazwę użytkownika
  7. Poprawny opis i obraz kanału
  8. Wybierz właściwy temat
  9. Użyj obrazów w wiadomości
  10. Sekret po kolei
  11. Wyczyść swój kanał przed przeniesieniem.
  12. Postęp w sieciach społecznościowych
  13. Użyj usług odpowiedzi
  14. Użyj swojego bloga lub witryny
  15. Dodaj swój katalog kanałów
  16. Promocja krzyżowa
  17. Zapłać promocję
  18. Programy dla abonentów oszustwa w kanale Telegram
  19. Mega-Life - Miliony abonentów na żywo Telegramów na Instagramie
  20. Ostatnie słowa

  Jak promować kanał w telegramach za darmo własnymi rękami?

  Kocham telegramy! To nie jest reklama, to tylko fakt, Telegram jest fajny. Jest to szybki i bezpieczny komunikator, podobny do WhatsApp, tylko lepszy. Nie chodzi mi o synchronizację kont, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i przechowywanie multimediów w chmurze, możesz o tym przeczytać gdzieś indziej. Co jest takiego specjalnego w Telegramie i jak uwolnić kanał telegramu od podstaw i za darmo? Nawiasem mówiąc, teraz wielu internetowców rozwinęło się w Internecie, który podobno nie ma pompować wózka, nie ma narzędzi, zamków itp. ogólnie rzecz biorąc, ludzie są zdesperowani i dlaczego ja też powinienem się przyznać. Ale! Pod koniec tego artykułu pojawi się hack życiowy, który zainspirował mnie i nauczył cię zdobywania tysięcy docelowych subskrybentów prawie za darmo.

  Używam Telegramów na różne sposoby, na przykład do komunikowania się z przyjaciółmi, tłumaczenia tekstu przez bota i uzyskiwania odpowiednich informacji z kanałów. Kanały zwróciły moją uwagę. Jestem subskrybentem wielu kanałów z wiadomościami biznesowymi, artykułami o IT, informacjami o nowych książkach i wieloma innymi. Około dwóch miesięcy temu postanowiłem stworzyć własny własny kanał . w których publikuję kolekcje najciekawszych artykułów i rzadko, aby nie drażnić moich abonentów blokadą powiadomień.

  Wiele firm i firm ma własne kanały, które są bardzo popularne. Tysiące ludzi czyta bieżące informacje. Pavel Durov uruchomił kanały nie tak dawno temu, dlatego jest możliwe, że nadal nie ma konkurencji w twojej niszy. Nadszedł czas, aby stworzyć swój kanał z dobrym pomysłem.

  Jeśli chcesz teraz utworzyć kanał, najpierw zatrzymaj się i pomyśl. Dlaczego go potrzebujesz? Co będzie w nim tak wyjątkowego, że inni tego nie zrobią? Czy chcesz szkolić subskrybentów z treścią lub celem monetyzacji? Jak zamierzasz to odprężyć?

  Jeśli masz coś do udostępnienia - utwórz kanał

  Zacząłem od publikacji artykułów na temat marketingu, biznesu i rozwoju osobistego. Na przykład robię to kompaktowo, dla wygody abonentów. Post w kanale zawiera listę krótkich podglądów artykułów, z krótkimi linkami do strony. W związku z tym nie narzucam swoich treści, ale sugeruję tylko, że subskrybent wybiera jeden z wymienionych artykułów, tylko te, które go interesują, a następnie podążają za linkiem do strony, aby przeczytać pełny tekst. Nie musi grabić wielkiego płótna tekstowego, oto przykład:

  Nie musi grabić wielkiego płótna tekstowego, oto przykład:

  Jak promować kanał Telegram?

  • Po utworzeniu kanału nikt o tym nie wie. I nikt go nie znajdzie. Czas promować kanał. Najpierw udostępnij swój kanał znajomym, którzy mają telegram.
  • Dodaj swój kanał do katalogów, na przykład tutaj .
  • Przed publicznym ogłoszeniem kanału napisz 3-5 wiadomości ze zdjęciami / linkami, aby Twój kanał nie wyglądał na pusty. Nikt nie subskrybuje pustego kanału.
  • Skontaktuj się z właścicielami innych kanałów o podobnych tematach, takich jak Twój, i spróbuj nawiązać współpracę, reklamując się nawzajem. Czasami jest to bardzo skuteczny sposób promocji. Jeśli dodasz do usługi analityka telegramów inni sami autorzy znajdą Cię i zaczną pisać sugestie dotyczące reklamowania swojego kanału. Najważniejsze, aby nie zapomnieć w opisie kanału, aby określić swój con
  • Umieść łącze kanału na Facebooku, Instagramie, Vkontakte lub dowolnej innej sieci społecznościowej.
  • Nie pisz wielkich postów. Format telegramu - dwa akapity. Ludzie są leniwi, zamkną kartę swoim kanałem, jeśli zobaczą długi post. Wszystko powinno być krótkie i pouczające.
  • Dodaj przydatne boty do swojego kanału. Na przykład są boty do tworzenia wstępnie zaplanowanych wiadomości, co jest bardzo przydatne. Lub bot do śledzenia liczby uczestników w Twoim kanale.

  Teraz nie mam wielu subskrybentów, ale ludzie pozostają i subskrybenci są dodawani. Może później poprawię format prezentacji. Ale jest podstawa, a subskrybenci aktywnie śledzą linki do strony i czytają interesujące ich artykuły. Kanał jest gotowy do zanurzenia się w świat „telegramowania”.

  Najbardziej kompletny przewodnik po promocji kanału Telegram

  To, co opisano powyżej, wystarczy, aby rozpocząć, a teraz podam listę bardziej zaawansowanych narzędzi ratunkowych, które moi bardziej zaawansowani partnerzy podzielili się ze mną podczas rewelacji wywiadu. Ja sam zastosuję te wskazówki w przyszłości. Musimy stosować te sprawdzone techniki, aby uzyskać nowych abonentów za darmo.

  Jeśli masz firmę lub jesteś sprzedawcą, powinieneś wiedzieć, że klient jest wart swojej ceny. Im więcej masz lojalnych klientów, tym więcej masz pieniędzy. Zwiększając liczbę abonentów kanału Telegram, otrzymasz:

  • Zwiększ liczbę subskrybentów.
  • Zwiększ sprzedaż swojej firmy
  • Promocja Twojego produktu
  • Ruch na Twojej stronie lub blogu
  • Zarabianie poprzez reklamowanie innych kanałów
  • I wiele więcej

  To tylko kilka powodów, aby promować kanał telegramowy i uzyskać dobrą liczbę abonentów. Ale oprócz powyższego istnieją niezliczone powody.

  Na przykład osobiście zainspirowała mnie promocja kanału poprzez fakt, że przejścia do witryny są droższe niż w innych sieciach społecznościowych, ale najcenniejsze jest to, że transfery Yandex-Metrics z telegramów liczą się jako „wizyty bezpośrednie”, ten typ ruchu jest najbardziej wartościowy dla wyszukiwarek. systemy. Oznacza to, że jeśli uda mi się rozwinąć dużą bazę subskrybentów, którzy aktywnie przenoszą się do witryny, moja strona wzrośnie we wszystkich pozycjach w wyszukiwarkach yandex i google. Już teraz odsetek bezpośrednich wizyt na mojej stronie stale rośnie i cieszy.

  Dlaczego nikt go nie używa od webmasterów i marketerów? To dla mnie tajemnica, niech tak będzie, lepiej być jednym z pierwszych. Na samym końcu napiszę najfajniejszą tajną technikę łatwej promocji i produkcji prawie darmowych, ale ukierunkowanych abonentów telegramów. A teraz poniżej przeczytaj strategie, z których korzystają moi bardziej zaawansowani przyjaciele.

  Usługi niezależne w zakresie promocji telegramów

  Usługi niezależne w zakresie promocji telegramów

  Usługi od 500 rubli. Szybkie zamówienie, przyjazny dla użytkownika interfejs, gwarancja zwrotu:

  14 hacków życiowych - jak promować kanał w telegramach

  Wiele osób szuka oprogramowania w Internecie na sposoby oszukiwania kanałów telegramów uczestników. Nie martw się, przyjrzymy się temu tematowi na końcu podręcznika. Moi partnerzy pomogli uruchomić kilka udanych kanałów telegramów, z których każdy generuje ponad 60 000 USD miesięcznie, a teraz podzielę się z Tobą swoimi tajemnicami.

  Wybierz krótką i markową nazwę kanału

  Nazwa jest jak okładka książki. Jeśli masz konto Telegram
  następnie przed uruchomieniem kanału zawsze wybierz krótką nazwę, która będzie łatwo zapamiętana. Zawsze używaj od 2 do 3 słów z nie więcej niż 12 literami, podając nazwę nowego kanału. To tylko zgadywanie, ale pamiętaj, że krótka nazwa jest idealna dla marki.

  Nie należy kopiować nazw innych popularnych kanałów; nie przyniesie ci subskrybentów. Zawsze próbuj połączyć swój entuzjazm i wymyśl coś innowacyjnego. Później
  Możesz zmienić nazwę kanału, chociaż nie jest to zalecane. Więc nie spiesz się
  i wybierz unikalną nazwę.

  Nazwa dopasuj nazwę użytkownika

  Jeśli utworzysz kanał publiczny, musisz nadać mu nazwę użytkownika. Może
  aby łatwo znaleźć swój kanał, wpisując nazwę użytkownika w wyszukiwaniu telegramu. Spróbuj znaleźć nazwę użytkownika odpowiadającą nazwie Twojego kanału. Załóżmy, że wymyśliłeś nazwę swojego kanału „Telegram Guide”, a następnie podajesz nazwę użytkownika jako „Telegramguide”.

  Nie przegap

  Jeśli te dwie rzeczy się nie pokrywają, spowoduje to zamieszanie wśród użytkowników, choć na pierwszy rzut oka wydają się takie same. Nie będą mogli znaleźć Twojego kanału, wpisując nazwę w wyszukiwaniu, ponieważ dla programu są to różne nazwy. Wyszukiwanie działa według nazwy użytkownika, a nie nazwy użytkownika. Jeśli nie zastanawiałeś się jeszcze nad nazwą użytkownika swojego kanału, wymyśl krótką nazwę użytkownika, a później zmień nazwę kanału według nazwy użytkownika.

  Poprawny opis i obraz kanału

  Musisz określić poprawny opis kanału. Kiedy użytkownik po raz pierwszy wchodzi na Twój kanał, czyta opis kanału. Jeśli znajdą informację opisową,
  dopiero po tym zostaną dodane. Dlatego zawsze wprowadzaj poprawne informacje, aby przyciągnąć więcej uczestników.

  Powinieneś także dodać atrakcyjny obraz do swojego kanału. Pamiętaj, że kanały Telegram wyświetlają logo w kształcie koła. Dlatego spróbuj stworzyć jakiś unikalny obraz koła.

  Wybierz właściwy temat

  Jeśli chcesz zwiększyć liczbę subskrybentów na kanale Telegram, musisz rozpocząć właściwy temat. Zanim utworzysz swój kanał, powinieneś zrobić jakieś badania. Znajdź kilka dużych kanałów i zobacz, co publikują. I zwracaj uwagę na widoki postów. Pomoże Ci to stworzyć pierwszy post.

  Na przykład, jeśli jesteś zainteresowany codziennymi ratunkami lub zabawnymi wierszami,
  znajdź kanały na ten temat z co najmniej 10 000 subskrybentów i dołącz do nich i obejrzyj. Aby rozpocząć, opublikuj podobne, podobne posty. Zanim zaczniesz promować swój kanał telegramu, musisz zebrać kilka atrakcyjnych postów tematycznych.

  Użyj obrazów w wiadomości

  „Obraz mówi tysiąc słów”. Pracowaliśmy nad kanałami Telegram od samego początku ich pojawienia się. Odkryliśmy, że wiadomości wizualne działają lepiej niż wiadomości tekstowe. Jeśli wyślesz zdjęcie lub film z tekstem, otrzymasz więcej informacji.

  Nie zapomnij użyć znaku wodnego na zdjęciach i filmach. Jeśli ktoś ponownie opublikuje taki post, inni zainteresują się Twoim kanałem. Podobnie jak w przypadku sieci społecznościowych, post obrazkowy ma więcej widoków niż zwykły post tekstowy.

  Sekret po kolei

  Spójność jest kluczem do uzyskania darmowych abonentów Telegramu. Przede wszystkim wybierz czas, w którym będziesz codziennie publikował swoje wiadomości. Jeśli chcesz publikować dwie wiadomości dziennie, zawsze rób to cały czas. Dzięki temu abonenci będą bardziej lojalni wobec Twojego kanału.

  Jeśli regularnie publikujesz przydatne treści, Twoi subskrybenci zwiększą Twój kanał. Ale do tego potrzebujesz wiernego czytelnika. Zawsze wysyłaj wiadomości adresowane do starych lojalnych subskrybentów, a nie do nowych i tymczasowych, ponieważ stare nigdy nie opuszczą Twojego kanału.

  Wyczyść swój kanał przed przeniesieniem.

  Po zastosowaniu powyższych kroków będziesz potrzebować promocji i promocji, aby uzyskać jeszcze więcej abonentów Telegram. Ale najpierw musisz oczyścić swój kanał. Oznacza to, że jeśli masz posty, które nie są tematem, usuń je.

  Po promocji, jeśli nowicjusz odwiedza Twój kanał i widzi niepowiązane wiadomości,
  wtedy może być rozczarowany i nie dołączać. Ale jeśli wszystkie twoje wiadomości są unikatowe, nie są powielane i odpowiadają Twojemu tematowi, z pewnością uzyskasz dodatkowy wzrost liczby lojalnych subskrybentów.

  Postęp w sieciach społecznościowych

  Jak promować telegramy za darmo? Odpowiedź : sieci społecznościowe. Ogromna kwota
  Ludzie na świecie używają mediów społecznościowych do nauki i rozrywki.
  Musisz znaleźć odpowiednie grupy w Vkontakte lub Facebook dla swojego kanału, gdzie
  Możesz udostępniać swoje zdjęcia za pomocą znaków wodnych.

  Jeśli masz już swój własny Facebook, VK lub inne publiczne strony z obserwatorami, możesz użyć ich do promowania nowego kanału Telegram. Opublikuj publicznie kilka przydatnych ogłoszeń o stromych postach na kanale, aby sprowokować starych subskrybentów do odwiedzenia Cię w Telegramie. Jeśli ty
  używając WhatsApp, możesz także poprosić znajomych o dołączenie do nowego kanału.

  Użyj usług odpowiedzi

  Na przykład odpowiada mail.ru. Odpowiedzi na maile pomogą zwiększyć liczbę uczestników kanału Telegram. W poczcie wielu ludzi zadaje pytania dotyczące komunikatora Telegram. Możesz użyć tej platformy, aby szybko rozwijać nowych członków w Telegramie.

  Jeśli znasz odpowiedź na wszelkie pytania związane z Telegramem, napisz odpowiedź.
  i zostaw link kanału na końcu wiadomości. To zachęci nowych czytelników do odwiedzenia Twojego kanału. W pewnym sensie odpłacają ci za użyteczną odpowiedź i wchodzą. Możesz nie wierzyć, ale korzystając z odpowiedzi e-mail, możesz zdobyć tysiące członków w ciągu kilku dni.

  Możesz również użyć innych podobnych usług odpowiedzi, aby promować swój kanał.

  Użyj swojego bloga lub witryny

  Jeśli prowadzisz bloga lub witrynę, odwiedzasz go każdego dnia
  to idealne miejsce do bezpłatnej promocji kanału Telegram. Jeśli chcesz uzyskać darmowych subskrybentów, utwórz reklamę graficzną i tytuł do dołączenia na pasku bocznym swojej witryny (widget).

  Jeśli obraz jest atrakcyjny, użytkownicy Twojego bloga będą z pewnością odsyłani do tego linku. Ustaw reklamę jako wiarygodną i umieść link do swojego bloku w opisie swojego kanału.

  Dodaj swój katalog kanałów

  Istnieją różne agregatory kanałów. Jest to najprostszy sposób na zwiększenie liczby członków kanału Telegram. Tutaj musisz dodać swój kanał i poprosić abonentów o ocenę kanału i umieszczenie pięciu gwiazdek.

  Jeśli otrzymasz dużo ocen, Twój kanał będzie widoczny na stronie głównej. Jeśli
  Twój kanał zostanie wyświetlony na pierwszej stronie, a następnie otrzymasz abonentów Telegram
  automatycznie bez dodatkowej pracy. Okazuje się, że promocja odbywa się bez inwestycji. Po kilku dniach poproś subskrybentów, aby ponownie ocenili Twój kanał. Pamiętaj jednak, że jeśli otrzymasz niską ocenę, Twój kanał zniknie z pierwszej strony.

  Promocja krzyżowa

  To nie jest łatwy sposób na pozyskanie nowych członków kanału, ale tak jest
  szybki sposób na promocję. Przede wszystkim musisz znaleźć kanał
  który ma ten sam motyw co Twój kanał. Możesz również korzystać z kanałów na inne tematy, ale może to dać słabsze wyniki w promocji.

  Jak tylko znajdziesz kanał, musisz znaleźć administratora i poprosić go o wzajemną promocję. Przed skontaktowaniem się z administratorem nie zapomnij sprawdzić liczby wyświetleń postów na tym kanale Telegram.

  Jeśli jest zbyt wiele widoków wiadomości, nie współpracuj z nimi. Utwórz sprawiedliwą wymianę między kanałami. Po promocji nie zapomnij usunąć reklamy.

  Zapłać promocję

  Jeśli masz już subskrybentów 1K i kontaktujesz się z administratorem kanału dla subskrybentów 5K, to najprawdopodobniej się nie zgodzi. W takim przypadku możesz korzystać z płatnych reklam. Staraj się szukać małych kanałów, aby post reklamowy nie pojawił się w porządnej kwocie. Nie zapomnij poprosić o naprawienie reklamy na górze.

  Powiązane artykuły

  Programy dla abonentów oszustwa w kanale Telegram

  Jak uzyskać fałszywych abonentów Telegram? Na przykład, jeśli chcesz zacząć prowadzić swój kanał natychmiast za pomocą subskrybentów 5K, 10K lub więcej, możesz użyć tego podejścia. Niektórzy używają fałszywego generowania kont, aby uzyskać tysiące subskrybentów w ciągu kilku sekund. Te konta są tworzone przez oprogramowanie. Możesz kupić abonentów za niewielkie pieniądze. .

  Mogą kupować nie tylko fałszywych subskrybentów, ale także tych na żywo, a także kupować widoki, kontrolować kanały, tworzyć kanały, a nawet porządkować parsowanie abonentów od konkurentów. Ja sam nigdy nie korzystałem z ich usług i jestem zadowolony.

  Mega-Life - Miliony abonentów na żywo Telegramów na Instagramie

  Obiecałem na koniec, że powiem ci super tajny sekret, który wymyśliłem na podstawie własnego doświadczenia. Więc wlej herbatę i jedź.

  Jeśli masz instagram, to gratulacje! Jeśli masz już popularny instagram, masz szczęście. Ponieważ istotą tej strategii jest oszukiwanie abonentów w telegramach za pośrednictwem osobistych wiadomości bezpośrednio na Instagram.

  O co chodzi? Są fajna promocja usług Konta Instagram Social Hammer , w którym zestaw przydatnych funkcji, takich jak mafolloving, lubienie, wśród których istnieje funkcja wysyłania wiadomości do bezpośredniego. Rejestrujemy się w Social Hammer, łączymy z nim konto Instagram i proxy. Następnie utwórz zadanie „ Welcome to direct to new subscribers ”. W rezultacie wszyscy, którzy subskrybują Twój instagram, otrzymają wiadomość powitalną, w której musisz poprosić abonenta o subskrypcję telegramów.

  Mój przykład: dziękuję za subskrypcję. Zapisz się również do naszego konta telegramu, na którym publikujemy kolekcje przydatnych artykułów: https://tele.click/ClubShuttle

  Ta strategia pozwoli Ci szybko rekrutować subskrybentów za darmo, testowanych na osobistych doświadczeniach w moim Instagram . W trosce o zainteresowanie możesz zapisać się do mnie i zobaczyć, jak wygląda wiadomość powitalna.

  Ostatnie słowa

  Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten przewodnik, aby zwiększyć liczbę uczestników w kanale Telegram, a teraz jesteś uzbrojony i wiesz, jak uwolnić kanał telegramu za darmo od podstaw własnymi rękami. Moi partnerzy podążają tą drogą, aby promować kanały swoich klientów. Mają w sumie ponad 200 tysięcy subskrybentów, używają tych strategii. Jeśli podobał ci się samouczek, udostępnij ten artykuł. A tak przy okazji dołącz do nas Kanał telegramu gdzie publikujemy przydatne treści takie jak ta, rzadko, ale dokładnie.

  Nie lubimy być chciwi, a my damy wam wszystko, co sami będziemy wiedzieć, aby dzielić się naszym doświadczeniem. Aby nauczyć się nowych rzeczy, musisz dać staremu. Uwalniamy więc mózg do przepływu nowych, nawet bardziej stromych informacji.

  Ps. Przepraszamy, jeśli w tym artykule znajdziesz jakieś błędy, nie było czasu na ponowne sprawdzenie. Mam nadzieję, że korzyści płynące z tego artykułu zablokują całą resztę. Dziękuję!

  Jak promować kanał w telegramach za darmo własnymi rękami?
  Co jest takiego specjalnego w Telegramie i jak uwolnić kanał telegramu od podstaw i za darmo?
  Dlaczego go potrzebujesz?
  Co będzie w nim tak wyjątkowego, że inni tego nie zrobią?
  Czy chcesz szkolić subskrybentów z treścią lub celem monetyzacji?
  Jak zamierzasz to odprężyć?
  Dlaczego nikt go nie używa od webmasterów i marketerów?
  O co chodzi?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»