Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak uzyskać certyfikat Google Analytics

  1. 1. Weź udział w kursach Google Analytics Academy
  2. 2. Oceniaj swoją wiedzę, zawsze na Akademii Google Analytics
  3. 3. Umieść kwalifikacje indywidualne Google Analytics na Akademii dla reklam
  4. 4. Lub skorzystaj z kursu „Mastering Google Analytics” w Bordeaux

  Oyez, rozumiesz. Ja, niżej podpisany Gabrielle Denis, dyrektor Editoile, mam teraz certyfikat Google Analytics! Ten certyfikat, przyznany bezpośrednio przez Google, potwierdza moją znajomość tego narzędzia, które pozwala analizować statystyki witryny.

  Ta „certyfikacja” nie jest tak naprawdę w sensie regulacji dyplomów we Francji, ale ma komercyjny wpływ na potencjalnych klientów i klientów, którzy regularnie pytają, czy jesteś „ certyfikowany przez Google ”. Tam masz gazetę dyplomową, aby pokazać im swoje imię i logo Google. Może to również wzmocnić Twoje CV, jeśli szukasz pracy.

  Jeśli chcesz uzyskać ten certyfikat Google Analytics , który jest bezpłatny, online i łatwy do osiągnięcia przy odrobinie pracy, wyjaśnię, jak krok po kroku poszedłem.

  Podsumowanie artykułu

  1. Weź udział w kursach Akademii Google Analytics
  2. Oceniaj swoją wiedzę, zawsze na Akademii Google Analytics
  3. Zdaj kwalifikację indywidualną Google Analytics na Akademii dla reklam
  4. Lub skorzystaj z kursu „Mastering Google Analytics” w Bordeaux

  1. Weź udział w kursach Google Analytics Academy

  Przede wszystkim zacząłem od bezpłatnych kursów online Akademia Google Analytics , Wystarczy mieć konto gmail, aby się połączyć.

  Szczerze polecam te lekcje wideo! Bardzo progresywny program nauczania obejmuje kilka modułów edukacyjnych:

  • Google Analytics dla początkujących
  • Zaawansowany kurs Google Analytics
  • Zacznij korzystać z Google Analytics 360 (aktualizacja 7 lipca 2018 r .: narzędzie to wkrótce stanie się częścią platformy marketingowej Google)
  • Podstawy Menedżera tagów Google
  • E-commerce Analytics: od danych do decyzji (wybierz „US English (EN_US)” w prawym dolnym rogu ekranu, aby wyświetlić ten ostatni kurs)

  Każdy moduł jest podzielony na 3 lub 4 jednostki. Każda jednostka zawiera kilka filmów, demonstracje narzędzia krok po kroku, łącza do zasobów i kwestionariusze wielokrotnego wyboru (MCQ). Oto film wprowadzający:

  Bądź pewny: nie musisz płynnie mówić po angielsku, aby śledzić szkolenie. Podczas gdy filmy i pokazy są produkowane w języku angielskim, są one opatrzone napisami w języku francuskim. Wszystko inne jest napisane w języku francuskim, w tym transkrypcje tekstowe filmów (bardzo przydatne do edycji).

  Jeśli chcesz pójść dalej lub pogłębić pewne pojęcia, możesz kliknąć na linki na końcu każdego rozdziału, które odnoszą się do stron Centrum pomocy Google Analytics ,

  Szczerze mówiąc, szkolenie to nauczyło mnie wielu rzeczy na temat Google Analytics, ponieważ od lat ćwiczę to bezpłatne narzędzie do pomiaru witryn .

  Szkolenie jest bezpłatne i online, bez wymagań wstępnych. Wystarczy „zarejestrować się i zmotywować! 🙂

  2. Oceniaj swoją wiedzę, zawsze na Akademii Google Analytics

  Na końcu każdej jednostki możesz przystąpić do quizu oceniającego w języku francuskim, z 10 mniej lub bardziej złożonymi pytaniami. Aby zweryfikować jednostkę, należy uzyskać co najmniej 80% poprawnych odpowiedzi. Ta ocena nie jest zbyt trudna do osiągnięcia, ponieważ można ją powtarzać tyle razy, ile chcesz (z tymi samymi pytaniami).

  Jeśli przejdziesz wszystkie oceny modułu, otrzymasz rodzaj „certyfikatu osiągnięcia”, który „potwierdza, że ​​pomyślnie ukończyłeś kurs Google Analytics”. O dziwo, nie możemy pobrać go w formacie pdf, wystarczy zrobić zrzut ekranu.

  Oyez, rozumiesz

  Certyfikat osiągnięć z Google Analytics Academy

  Możesz zobaczyć ten certyfikat ważny przez jeden rok w swoim prywatnym profilu na Google Analytics Academy. Niestety, nie ma „oficjalnego” adresu URL dostępnego dla wszystkich online. Wartość reasekuracyjna dla klientów jest zatem ograniczona, ponieważ nie jest możliwa do zweryfikowania przez stronę trzecią.

  3. Umieść kwalifikacje indywidualne Google Analytics na Akademii dla reklam

  Aby uzyskać certyfikat Google Analytics, czyli uzyskać Google Analytics IQ (kwalifikacja indywidualna) , musisz zdać kolejny egzamin na innej zupełnie nowej stronie: Akademia dla reklam , Wcześniej badanie to było prowadzone Partnerzy Google (Aktualizacja 7 lipca 2018 r.).

  Po zdobyciu certyfikatu osiągnięć Akademii Analitycznej Google zaloguj się za pomocą konta Gmail w Academy for Ads, aby ponownie przetestować . Dobrze wiedzieć: aby odnieść sukces, nie musisz mieć wszystkich modułów Google Analytics Academy: do egzaminu potrzebne są tylko dwa pierwsze moduły.

  To MCQ jest nieco bardziej skomplikowane do uzyskania niż poprzednie ... Konieczne jest udzielenie odpowiedzi na 70 pytań w ograniczonym czasie (i tak 90 minut) i uzyskanie co najmniej 80% dobrych odpowiedzi. Jeśli za nim tęsknimy, możemy go wyprasować, ale dopiero po dwóch tygodniach.

  Następnie otrzymujemy certyfikat ważny przez 18 miesięcy. Niestety, nie można już udostępniać linku do jego certyfikacji, jak to było wcześniej możliwe w przypadku partnerów Google. Nie możesz udostępnić publicznego adresu URL do własnego certyfikatu w swoim profilu na LinkedIn lub w witrynie. To naprawdę wstyd!

  Nadal możemy pobrać pdf „ Google Analytics Qualification Individual Certification ”, dziwnie nazywany „Completion Award” w interfejsie. W tym dokumencie wymieniono Twoje imię i nazwisko, datę egzaminu, „numer ukończenia” i okres ważności z logo Google.

  Wykonanie wszystkich modułów kursu i przystąpienie do egzaminu zajęło mi około 3 tygodni, od pół godziny do godziny dziennie.

  4. Lub skorzystaj z kursu „Mastering Google Analytics” w Bordeaux

  A jeśli wolisz bardziej klasyczny trening twarzą w twarz z człowiekiem, wiedz, że do katalogu dodałem szkolenie „Mastering Google Analytics” Akademia redakcyjna, nasza organizacja szkoleniowa. Tak, mamy także naszą akademię, ale z „ie” na końcu. 🙂

  Poziom początkujący, to dwudniowe szkolenie w Bordeaux (Gironde) kwalifikuje się do finansowania z OPCA (Collector Agreed Collector Organisation), które zarządzają funduszami na kształcenie ustawiczne we Francji.

  Jeśli interesuje Cię kurs „Mastering Google Analytics”, poproś mnie o wycenę!

  Artykuł zaktualizowany 7 lipca 2018 roku.

  Była dziennikarka Gabrielle Denis jest ekspertem w dziedzinie strategii treści internetowych i SEO. Prowadzi agencję Editoile, którą założyła w 2009 roku. Jej certyfikaty internetowe: Opquast (jakość internetowa) na poziomie zaawansowanym, Google Analytics i Google Ads.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»