Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak uzyskać ruch na swoim blogu ze 100 000 odwiedzających w ciągu jednego roku

  1. Wpisz Peep
  2. Strategia treści
  3. Znajdź lukę na rynku
  4. Wykorzystanie zawartości opartej na danych miało ogromne znaczenie
  5. Optymalizacja postów pod kątem ruchu
  6. Uzyskiwanie gości
  7. Jak sprawić, aby post stał się wirusowy?
  8. SEO
  9. Częstotliwość treści
  10. Mieć cierpliwość
  11. Co dalej dla konwersji XL
  12. Z Noego

  Proszę spotkać mojego przyjaciela Peep Laja, którego poznałem wiele lat temu, kiedy stworzył swój pierwszy nieudany start. Następnie stworzył jeden z najpopularniejszych blogów dotyczących konwersji marketingowych online. Byłem ciekawy, jak on to zrobił i chciał, żeby opowiedział ci tę historię. Pozwolę Peepowi wziąć stąd. -Noah

  Wpisz Peep

  Bloguję na Konwersja XL . To blog optymalizacji konwersji, jeden z największych na rynku.

  Zacząłem blog nieco ponad 2 lata temu (październik 2011). Kiedy mam 50 000 odwiedzin w pierwszym miesiącu blogowania dzięki niektórym postom wirusowym, reszta wzrostu była powolna i stabilna.

  • 15 000 odwiedzin w moim 3 miesiącu
  • 22 000 w moim 6 miesiącu
  • 90 000 w moim 10 miesiącu

  Minęło kilka miesięcy, zanim zacząłem regularnie otrzymywać 100 000 lub więcej odwiedzin każdego miesiąca.

  I nie jest to tylko metryka próżności - mój blog (pośrednio - generując potencjalną sprzedaż dla mojej firmy) płaci pensje dla mojego 10-osobowego personelu.

  Oto, jak poszedłem za architektowaniem tego wzrostu ...

  Strategia treści

  Zanim zacząłem, nie byłem pewien, jaką strategię blogowania wybrać. Wokół było już kilka blogów marketingowych. Jaki był sens kolejnego bloga marketingowego?

  Pokonałem ten irracjonalny strach, wykorzystując dane.

  Znajdź lukę na rynku

  Moim pierwszym krokiem było przejrzenie różnych subiektywnych list „100 marketingowych blogów” (np. Google „najlepsze blogi marketingowe” lub „najlepsze blogi fitness” - niezależnie od tego, jaka jest twoja nisza) i przeanalizowanie rodzaju treści, które publikują.

  Zadawałem pytania, wiele pytań:

  • Ile słów jest w postach?
  • Czy są dobrze zbudowane lub są ścianą tekstu?
  • Ile danych, badań i przykładów jest używanych (w porównaniu z osobistymi opiniami)?
  • Ile obrazów jest używanych? Czy są dobre (czy to głupie zdjęcia i głupie zdjęcia)?
  • Ile zewnętrznych zasobów jest używanych, połączonych?
  • To jest użyteczne? Czy zawiera elementy akcji?
  • Czy jest dobrze napisany, interesujący do czytania?
  • Czytelność: jaki jest rozmiar i kolor czcionki (czy jest łatwy do odczytania)? Ładna typografia?

  Kiedy już otrzymałem odpowiedzi, zastanowiłem się, jak mogę być lepszy. Jak moje treści mogą wyróżniać się z szumu - zarówno pod względem treści, jak i prezentacji wizualnej?

  Ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie nie są skłonni czytać zbyt wiele - a przynajmniej tak myślałem - spodziewałem się, że wyląduję na strategii inteligentnych, krótkich postów - podsumowując dane, wyciągając interesujące wnioski z hałasu. Tak jak Seth Godin:

  Tak jak Seth Godin:

  Tylko Seth może uciec z postem takim jak ten i uzyskać 1600+ zwrotów.I nie jesteś Sethem.

  Ale - większość ludzi robiła krótkie posty. I głównie dlatego, że byli leniwi. Łatwo jest napisać krótki post o długości 200 słów, starając się brzmieć mądrze. Łatwo jest wyrażać opinie i opowiadać historie.

  Sekret sukcesu to robienie czegoś, czego inni nie chcą robić przez długi, długi czas. Kiedy więc analizowałem treści blogów marketingowych - próbując zrozumieć, jak mogę być lepszy - w końcu to zrozumiałem.

  Odpowiedź? Oparte na dowodach, oparte na danych porady marketingowe. W ten sposób podsumowałem lukę na rynku. To miał być mój kąt.

  Postanowiłem skoncentrować się przede wszystkim na optymalizacji konwersji, ponieważ wokół było kilka dedykowanych blogów CRO. Wybieranie niszy jest ważne, gdy zaczynasz - nie bój się iść niszą na początku. Zawsze możesz się rozwinąć później.

  Weź Tim Ferriss. Four Hour Workweek. On był tym facetem. Teraz jest czymś więcej niż tylko tym, że rozszerzył swoją markę po tym, jak pierwsza rzecz stała się sukcesem. Możesz zrobić to samo ze swoim blogiem.

  Jeśli zaczynasz jako ogólny blog marketingowy lub blog fitness, bardzo trudno jest się wyróżnić. Słyszałeś o Nerd Fitness ? To kolejny świetny przykład niszy na bardzo zatłoczonym rynku (i znalezienie wielu sukcesów).

  Znasz PPC? Nie zaczynaj jeszcze jednego bloga AdWords. Zamiast tego skup się tylko na sieci wyświetlania.

  Wykorzystanie zawartości opartej na danych miało ogromne znaczenie

  Jeśli spojrzysz na mojego bloga, nie znajdziesz postów zawierających zwykłe opinie. Albo stwierdzenia typu „ludzie na ogół wolą XYZ”. Zamiast twierdzić, że „proste strony internetowe są lepsze”, dołączam dowody:

  W badaniu przeprowadzonym przez Google w sierpniu 2012 roku badacze stwierdzili, że użytkownicy nie tylko ocenią strony internetowe jako piękne, czy nie w ciągu 1/50 - 1/20 sekundy, ale także, że witryny „wizualnie złożone” są konsekwentnie oceniane jako mniej piękne niż ich prostsze odpowiedniki.

  Czy widzisz, jak to zwiększa wiarygodność? Nie chodzi tylko o to, że „prosty projekt jest lepszy”.

  mam polityka redakcyjna, która wymaga tworzenia kopii zapasowych każdego roszczenia z badaniami, studium przypadku lub konkretnym przykładem. Teraz jestem wkurzony za każdym razem, gdy czytam artykuł, który mówi „zgodnie z badaniami to i to jest prawdą” bez powiązania z faktycznymi badaniami. To bardziej powszechne niż myślisz - i jakże wygodne dla pisarza jest wprowadzenie go bez ciężkiej pracy w poszukiwaniu wiarygodnych źródeł.

  Ludzie uwielbiają, że moje posty zawsze zawierają linki do źródeł danych. Najczęstszym komplementem, jaki słyszę, jest „To odświeżające widzieć porady poparte rzeczywistymi danymi” .

  Niewiele blogów to robi, a wszystkie one odnoszą sukces.

  Optymalizacja postów pod kątem ruchu

  Sprawdziłem, jakie posty na blogach mają najwięcej akcji w mediach społecznościowych i linki wsteczne .

  Najpopularniejsze posty to:

  • Długi: od 1850 do 3035 słów (słodki punkt to 2700-3000)
  • Visual: Posty z filmami, obrazami i listami przyciągają prawie 6 razy więcej linków niż zwykły post.

  Tak właśnie zrobiłem:

  • Zacząłem pisać posty na blogach, w których każdy wniosek jest zabezpieczony danymi
  • Upewniłem się, że mają przynajmniej 1850 słów
  • Włożyłem wiele wysiłku w strukturę postu: obrazy, podtytuły, listy.

  I to zadziałało. I nadal działa, bardzo dobrze. Ludzie są pod wrażeniem jakości i głębi postów. Jeśli piszesz post, który ma około 2000 słów lub więcej, możesz spakować w nim wiele użytecznych treści (więcej treści niż 200 postów na blogu).

  Czy ta strategia będzie działać dla wszystkich? Prawdopodobnie nie. Po pierwsze, musisz być pisarzem. Jeśli zmagasz się z umieszczeniem więcej niż dwóch paragrafów razem, wówczas artykuły z ponad 2000 słów nie są dla ciebie idealne. Być może Twoje filmy lub podcasty to Twoja sprawa. A może w twojej niszy jest kilka świetnych blogów o długiej formie.

  Jeśli rozważasz dziś rozpoczęcie blogu, zacznę od badań, aby uzyskać dobre odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Jakie są inne blogi na twoim rynku / w branży / niszy?
  2. Co nie jest robione?
  3. Jak twoje treści mogą być zauważalnie lepsze i / lub inne?

  Musisz znaleźć lukę, szansę, aby wyróżnić się z hałasu.

  Uzyskiwanie gości

  Jeśli zaczynasz i nie masz żadnych wcześniejszych postów, nie czekaj, aż „ludzie odnajdą twoją treść na własną rękę” lub „SEO się włączy”. Świat nie działa w ten sposób.

  Istnieją oczywiste rzeczy, takie jak dodawanie łatwych widgetów społecznościowych do bloga, aby ludzie mogli rozpowszechniać to słowo. I za pomocą ołowianych magnesów do przechwytywania e-maili czytelników, dzięki czemu mógłbym później dostarczać im bezpośrednio treści.

  Rozprowadzałem każdy post, który napisałem, gdziekolwiek mogłem.

  • Dotarłem do osób i firm wymienionych w poście, a wielu z nich udostępniło je w mediach społecznościowych
  • Nie błagam o retweety (nie rób tego)
  • Moje e-maile / tweety są bardzo krótkie i słodkie: „Hej XYZ, właśnie wspomniałem o tobie w tym wpisie na blogu: http://www.xyz.com.
   Dzięki, Peep
   Konwersja XL ”.
  • Udostępniłem swoje posty na moim koncie Twitter, Facebook i LinkedIn. Jest świetna rzecz, którą możesz zrobić z LinkedIn - możesz masowo publikować posty w grupach, których jesteś członkiem, za pośrednictwem widgetu udostępniania.

  Jest świetna rzecz, którą możesz zrobić z LinkedIn - możesz masowo publikować posty w grupach, których jesteś członkiem, za pośrednictwem widgetu udostępniania

  • Przesyłałem każdy mój post do Reddit, StumbleUpon i Hacker News (nie było jeszcze Inbound.org i GrowthHackers.com). Niektóre posty stały się wirusowe - jak ten, na którym pisałem eksperymenty cenowe i jeden o techniki przekonywania ludzi . Pisanie każdego posta trwało około 18 godzin, jest to długoterminowe
   inwestycja. Myślę, że te 2 były szczególnie udane, ponieważ radzą sobie z nimi
   psychologia i irracjonalność ludzkich zachowań. W tych tematach jest coś magicznego.

  Jak sprawić, aby post stał się wirusowy?

  Pamiętaj o tym kluczowym punkcie: Możesz zrobić tylko tyle, aby rozpowszechniać informacje o treści, treść musi być w stanie przenosić swój własny ciężar. Musi być naprawdę dobra, aby ludzie mówili: „To wspaniałe gówno, wyślę to!”. To, co tworzysz, musi być doskonałe. A potem musisz zobaczyć, jak możesz znaleźć wpływowych ludzi.

  Mnóstwo wpływowych podniosło moje posty na blogu od HackerNews. A potem Tim Ferriss zabrał mojego bloga, wysyłając zbyt dużo ruchu.

  Zabawna historia o tym. Mój post eksperymentów cenowych dostałem się na 1 miejsce w HN podczas mojego pierwszego miesiąca blogowania. Odebrałem mojego bloga (lekcja: użyj CDN). 7 miesięcy później ktoś ponownie „znalazł” post i opublikował go ponownie na HackerNews. Byłem w pierwszej dziesiątce przez 2 dni z rzędu. Ogromny ruch. A potem, zaraz po ustaniu ruchu HN, Tim Ferriss udostępnił go na swoim koncie na Facebooku i Twitterze.
  (Uwaga: nie rzuciłem go, ale jestem pewien, że zobaczył link w mediach społecznościowych
  po tym, jak wirus stał się wirusowy za pośrednictwem HN). Ten sam artykuł znowu mi płacił. Doskonały zwrot z inwestycji w ciągu tych 18 godzin.

  Ciekawe ciekawostki: podczas gdy ruch StumbleUpon, Reddit i HN ma dość złe współczynniki konwersji optin-to-e-mail, pomagają w inny sposób. Rzeczy, które są tam popularne, są tweetowane, więc zebrałem mnóstwo obserwujących na Twitterze (łatwiejsza późniejsza dystrybucja treści) i otrzymałem wiele linków zwrotnych, ponieważ ludzie dzielili się ciekawymi linkami na swoich blogach. I linki zwrotne + sygnały społecznościowe przesunęły bloga w rankingach Google.

  • Blogowanie gości działa bardzo dobrze dla ruchu i budowania widowni. Ruch z tych blogów będzie ciepły i zazwyczaj bardzo dobrze się konwertuje. Porada: Twoje posty muszą być jeszcze bardziej epickie niż te, które piszesz na swoim blogu.

  Stanowiska gości są w zasadzie reklamami wysokiej jakości. Jeśli chcesz, aby czytelnicy sprawdzili Twojego bloga i zaczęli śledzić twoje rzeczy, potrzebujesz epickiego postu dla gości. Pisanie epickich postów to oczywiście ciężka praca, dlatego należy unikać pisania na małych blogach. ROI będzie znacznie mniejszy, jeśli to zrobisz, nie warto.

  Nie bój się dużych blogów. Wszyscy pragną wysokiej jakości treści, a nawet zapłacą za ciebie. Wszystkie najlepsze blogi płacą plakaty dla gości ( chcesz dla mnie napisać? ). SmashingMagazine wciąż wysyła mi setki odwiedzających każdego miesiąca, nawet po 1,5 roku od mojego ostatniego postu gościa. Statystyki ruchu z ostatniego miesiąca:

  • Syndykacja treści. Społeczność2 i BusinessInsider chcesz syndykować swoją zawartość.

  • Powiedziałem tak dla każdej możliwości podcastu / webinaru. Co najmniej pomaga nam znaleźć twoje imię. I stań się gościem w podcastach lub seminariach innych ludzi.

  Prawdopodobnie wiesz, kim są inni gracze na twoim rynku, prawda? Jeśli nie, zapytaj się na Twitterze i spędź trochę czasu w Google. Zidentyfikuj, kto ma gości na swoim podcastu / webinarium, i ustaw swój temat. Jeśli twoje rzeczy są dobre, dostaniesz je.

  Upewnij się, że Twój blog jest pełen wysokiej jakości treści, zanim dotrzesz do niego. I upewnij się, że na boisku znajdują się konkretne pomysły na temat i dlaczego jest to istotne dla ich odbiorców.

  Nadal posiadam rekord wszechczasów za udział w webinarium, kiedy byłem gościem na seminarium Unbounce (Unwebinar). Myślę, że było to ponad 3000 osób. I tak, dostałem mnóstwo zapisów na moje listy e-mailowe i wciąż spotykam ludzi, którzy mówią „Po raz pierwszy usłyszałem o tobie za pośrednictwem webinarium Unbounce”. Użyj widowni innych ludzi, aby rozwijać swoją. Ale musisz dodać do nich tonę wartości, w przeciwnym razie nie zadziała.

  Świat jest pełen przeciętnych me-toos i nie potrzebuje drugiego. Bądź tak dobry, że nie mogą cię zignorować, jak powiedział kiedyś Steve Martin.

  SEO

  Pewnie, SEO pomaga. Ale pamiętaj, że nie korzystałem z firmy SEO, nie poszedłem zbudować kilku sztucznych linków. Wszystkie linki do ConversionXL są prawdziwymi linkami organicznymi, zdobytymi dzięki świetnej zawartości.

  Poza używaniem wtyczki SEO w moim WP, jedynym SEO, które zrobiłem, jest napisanie tytułu postu, który zawiera zdanie, które chciałbym umieścić w rankingu. A potem kilka razy dodałem tę samą frazę do treści posta na blogu. to jest to!

  Wykonałem burzę mózgów z listą słów kluczowych (2 słowa i 3 słowa), które można wyszukać, gdy chce się dowiedzieć o temacie, o którym chciałem napisać, i użyłem Google AdWords Keyword Planner narzędzie do szacowania liczby wyszukiwań dla każdego. Jeśli głośność była większa niż 0, poszedłem po nią. Długi ogon ftw. Z początku unikałem próby rangowania za bardzo konkurencyjne słowa kluczowe, ponieważ nie miałem linków do przewyższenia innych. Teraz, 2 lata później
  może konkurować.

  Wyszukiwanie organiczne jest moim głównym sterownikiem ruchu:

  Wyszukiwanie organiczne jest moim głównym sterownikiem ruchu:

  W ogóle nie zrobiłem żadnej promocji płatnej treści.

  Częstotliwość treści

  W pierwszym roku opublikowałem 76 postów - to jeden post na 4,8 dnia. Każdy może to zrobić.

  Potem zwolniłem jeszcze bardziej: czasami nawet 2 posty miesięcznie. „Praca” przejęła. Czasami musiałem sobie przypominać, że blogowanie JEST skuteczne. Nie tylko byłem świadkiem, że częstotliwość wysyłania jest skorelowana z ilością ruchu, który otrzymuję, ale także z ilością potencjalnych klientów.

  Za każdym razem, gdy klikam „opublikuj” w poście i wysyłam go pocztą elektroniczną na moją listę, mam ogromny skok w przychodzących odprowadzeniach.

  Jestem przekonany, że mój ruch będzie wyższy przy większej zawartości. I właśnie nad tym teraz pracuję.

  Mieć cierpliwość

  Bardzo ważne jest, aby mieć cierpliwość, kiedy zaczynasz. Każdy chce być nocnym sukcesem, ale tak się nie dzieje. Powolne i stałe - kluczem jest trwałość.

  Pomogłem wielu blogom o dużym natężeniu ruchu zwiększyć liczbę konwersji, a tym samym uzyskać dostęp do ich Google Analytics. Widzę to samo * za każdym razem * dla ich wzorca ruchu: wolny, powolny, powolny, powolny, BOOM!

  To mój organiczny trend w wyszukiwaniu ruchu od początku do dzisiaj:

  Płaskowyż. Wzrost. Płaskowyż. Wzrost. Jeśli zastanawiasz się, co powoduje, że wahania między niskimi i wysokimi punktami są, to są weekendy. A pod koniec jest Boże Narodzenie, święta.

  W każdym razie - musisz to trzymać. Jeśli ustawisz oczekiwanie, że prawdopodobnie niewiele się wydarzy w ciągu pierwszego roku, możesz iść dalej, nie martwiąc się zbytnio o wyniki. Musisz się wytrwać.

  Właśnie widziałem to samo na blogu Dereka Halperna . Jego przychody w ciągu ostatnich 3 lat:

  Jego przychody w ciągu ostatnich 3 lat:

  Każdy rok był lepszy niż ostatni. Tak jest w przypadku wszystkich, którzy nie ustają i regularnie wystawiają wysokiej jakości treści. Rób to, czego inni nie chcą robić przez długi, długi okres czasu (na zawsze).

  Jeśli chcesz szybko zarobić, blogowanie nie jest dla ciebie. Głównym celem bloga jest budowanie publiczności. Publiczność, która ci ufa, lubi cię i chce kupić od ciebie - cokolwiek sprzedajesz dziś lub za 4 lata. I nie musisz nawet wiedzieć, co to jest - twoi odbiorcy powiedzą ci później.

  Co dalej dla konwersji XL

  Moim celem jest zabranie go do 1 miliona miesięcznych czytelników. Mam teraz na pokładzie pełnoetatowego redaktora, który pomaga mi w tworzeniu i dystrybucji treści, docieraniu z pisarzami gości, generowaniu ruchu. Zwiększam częstotliwość i zasięg działań. Nadal piszę wszystkie posty na blogach, które są publikowane pod moim nazwiskiem, w przeciwieństwie do wielu gwiazd marketingu, które używają ghostwriterów. Wierzę, że autentyczność działa.

  Z Noego

  Podziękujmy Peepowi za zebranie złego tyłka, który pomoże w tworzeniu i rozwijaniu publiczności bloga. (Czy ktoś zauważył, w jaki sposób medium jest tą wiadomością?)

  Jeśli podobał ci się post i nauczyłeś się czegoś „kliknij, aby ćwierkać” Jak rozwijać blog do 100 000 odwiedzających w niecały rok http://ctt.ec/gdhRe+ #OkDork

  Sprawdź jego bardzo udane doradztwo w zakresie optymalizacji sieci pod adresem Konwersja XL

  Opublikuj komentarz poniżej: Jaki jest twój ulubiony blog i dlaczego?

  [Teraz zamknięte: każdy czytelnik OkDork, który komentuje, otrzyma książkę Peep'a
  Jak budować strony internetowe, które sprzedają: naukowe podejście do stron internetowych za darmo (zwykle już za niska cena 5 USD). Giveaway zamyka piątek 2/14 o północy Wschodniej]

  Sprawdzić Jak utworzyć plan marketingowy po więcej.

  Jaki był sens kolejnego bloga marketingowego?
  Czy są dobrze zbudowane lub są ścianą tekstu?
  Ile danych, badań i przykładów jest używanych (w porównaniu z osobistymi opiniami)?
  Ile obrazów jest używanych?
  Czy są dobre (czy to głupie zdjęcia i głupie zdjęcia)?
  Ile zewnętrznych zasobów jest używanych, połączonych?
  To jest użyteczne?
  Czy zawiera elementy akcji?
  Czy jest dobrze napisany, interesujący do czytania?
  Czytelność: jaki jest rozmiar i kolor czcionki (czy jest łatwy do odczytania)?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»