Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak wciągnąć Cię w kursy Mińska SEO za pomocą fałszywych recenzji ⋆ Kursy SEO

  Kiedy widzę takie napisy na stronach oferujących seo training w Mińsku, jestem przerażony - czy naprawdę jest tylko tak wielu SEO, których nauczyliśmy się od jednej firmy? Czy naprawdę jest to tak gorący rynek, że gdziekolwiek spojrzysz na marketing internetowy, wejdziesz w seo? Ponad 12 tysięcy absolwentów - a to tylko w jednej szkole ...

  Ponad 12 tysięcy absolwentów - a to tylko w jednej szkole

  Doświadczenie mówi, że wszystko to jest nonsensem, oczywiście. A kiedy zaczniesz zagłębiać się w „kuchnię” tego, jak cię pociąga takie szkolenie, szybko staje się jasne kto i jak uczy seo w Mińsku .

  Ale dobrze, odstawiliśmy numery. Lądowania są interesujące, dla których ruch tego biura. A zwłaszcza recenzje „ludzi” na tych lądowaniach.

  A przede wszystkim uderzyło mnie to „rozpoznanie” na zrzucie ekranu poniżej. Wydaje się, że musisz być głupcem, aby napisać coś takiego i sprawić, by przyszli potencjalni uczniowie uwierzyli w to. W końcu oszustwo ujawnia się w podstawowym pytaniu na każdym forum: cóż, nowatorski optymalizator nie może natychmiast po awansowaniu zaliczyć jednego z najtrudniejszych wysoce konkurencyjnych wniosków o pierwsze pozycje - ani pieniędzy, ani doświadczenia nie wystarczy. Ale oni napisali! Mówią, że frajerzy jedzą wszystko.

  Mówią, że frajerzy jedzą wszystko

  Jak się okazało po krótkich badaniach, ta dziewczyna na zdjęciu ma naprawdę na imię Alexander, jej konto to VKontakte. Ale mieszka w Petersburgu, nie w Mińsku, uwielbia podróżować i robić zdjęcia.

  W prawym dolnym rogu, jak widać, oryginał samego zdjęcia z przypomnienia w społeczności „Beautiful Girls of St. Petersburg”.

  Nie studiowała żadnych białoruskich kursów seo. Bingo! Moje zdjęcie na tej pseudo stronie było zaskoczone.

  Cóż, może to tylko jedno połączenie, po prostu nie było zdjęć prawdziwej osoby, a na stronie internetowej tego „biura” umieścili pierwszy, który znalazł się w wyszukiwaniu za pomocą zdjęć? Będziemy wierzyć w najlepsze, dopóki nie sprawdzimy następnej recenzji.

  Ale sprawdzanie jest bardzo proste - wstawiamy link do zdjęcia do wyszukiwania zdjęć i widzimy:

  Sądząc po profilu VC, rzeczywiście nazywa się Alexey. Ale on także mieszka i zawsze mieszkał w Petersburgu. Działa naprawdę w agencji reklamowej. A nawet sfilmowano w niektórych filmach, na przykład tutaj: https://youtu.be/HxbPsvYRxPQ

  Jest tylko jedno zastrzeżenie: od 2010 roku jest dyrektorem generalnym swojej agencji reklamowej ! .. Co za pech ...

  Co za pech

  Dokładnie w ten sam sposób Sergey-Alexander jest publikowany na białoruskiej stronie seo-kursów:

  A ta osoba ma konto VK, chociaż wygląda jak fałszywy - nie był aktualizowany przez długi czas, prawie nie ma rekordów ...

  Ogólnie rzecz biorąc, skąd pochodzą pozostałe zdjęcia, można zgadnąć : VK, Odnoklassniki, Facebook, inne sieci społecznościowe. Oszuści zamknięci przed indeksowaniem są szczególnie zainteresowani profilami - nie trafiają do wyników wyszukiwania. Tylko oni nie biorą pod uwagę, że w niektórych punktach profile mogą zostać otwarte, prawda?

  Skąd pochodzą recenzje, jest również jasne - wszystkie są pisane przez copywriterów za kilka rubli. Na stronie nie ma linków do prawdziwego profilu osoby z recenzjami w tej chwili nie.

  Ale mechanika „przed i po” jest pięknie wykorzystywana - dowiedziałem się od menedżera SEO i od razu nie tylko znalazłem prestiżową pracę, ale też stałem się ładniejszy! Ale mechanika „przed i po” jest pięknie wykorzystywana - dowiedziałem się od menedżera SEO i od razu nie tylko znalazłem prestiżową pracę, ale też stałem się ładniejszy

  Nawiasem mówiąc, niedawno pojawiły się informacje, że Amazon pozwał natychmiast tysiąc użytkowników strony internetowej Fiverr, płatnej wymiany opinii. Za to, że napisali te fałszywe recenzje za pieniądze. Sama wymiana odpowiedzialności uniknęła, ponieważ jest pośrednikiem. Ponadto przedstawiciel giełdy stwierdził nawet, że [on sam przekazał wszystko] pomaga Amazonowi w rozwiązaniu problemu. Zastanawiam się, czy ktoś kiedykolwiek zdecyduje, jak Amazon zrobi to samo z nami?

  Ogólnie rzecz biorąc, wybierając kursy seo w Mińsku, zastanów się dokładnie, dokąd idziesz i czego się tam nauczysz. Czy oszuści mogą uczyć uczciwej promocji? Dla mnie osobiście jest bardzo wątpliwe ...

  Kiedy widzę takie napisy na stronach oferujących seo training w Mińsku, jestem przerażony - czy naprawdę jest tylko tak wielu SEO, których nauczyliśmy się od jednej firmy?
  Czy naprawdę jest to tak gorący rynek, że gdziekolwiek spojrzysz na marketing internetowy, wejdziesz w seo?
  Cóż, może to tylko jedno połączenie, po prostu nie było zdjęć prawdziwej osoby, a na stronie internetowej tego „biura” umieścili pierwszy, który znalazł się w wyszukiwaniu za pomocą zdjęć?
  Tylko oni nie biorą pod uwagę, że w niektórych punktach profile mogą zostać otwarte, prawda?
  Zastanawiam się, czy ktoś kiedykolwiek zdecyduje, jak Amazon zrobi to samo z nami?
  Czy oszuści mogą uczyć uczciwej promocji?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»