Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak wybrać laptop do projektowania i rozwoju sieci

  1. 1. Wybór systemu operacyjnego
  2. Chrome OS (Aka Chromium OS)
  3. Linux
  4. Mac OS X
  5. Windows
  6. 2. Ustalanie budżetu
  7. 3. Wybór odpowiednich specyfikacji
  8. 4. Czynniki, na które należy zwrócić uwagę
  9. Średni zasięg
  10. High-End
  11. Wydajność
  12. Podsumowując

  Każdy rzemieślnik potrzebuje dobrego zestawu narzędzi
  Każdy rzemieślnik potrzebuje dobrego zestawu narzędzi. Każdy stolarz potrzebuje dobrego zestawu młotków i pił, każdy kowal potrzebuje wysokiej jakości kowadeł i młotów, a każdy rzemieślnik rzemieślniczy potrzebuje ostrego zestawu szydeł. Quinn Dombrowski )

  Projektanci stron internetowych i twórcy stron internetowych nie różnią się. Każdy projektant stron internetowych i twórca stron internetowych potrzebuje dobrego laptopa, aby zadzwonić do siebie.

  Ponieważ wszyscy mamy różne potrzeby, ważne jest, aby rozejrzeć się i dokonać ostrożnego i przemyślanego wyboru przy wyborze laptopa. Zły laptop może utrudniać tworzenie aplikacji internetowych, dlatego ważne jest, aby wybrać ten odpowiedni do swoich potrzeb. Jeśli jesteś wojownikiem na drodze, na przykład będziesz chciał spojrzeć na ultra-przenośne laptopy lub komputery przenośne, które decydują o żywotności i wadze baterii, ale jeśli jesteś mocnym użytkownikiem, możesz sprawdzić zamienniki komputerów stacjonarnych, które pochodzą z potężnymi komponentami .

  Ten artykuł zawiera porady i wskazówki, które pomogą Ci wybrać odpowiedni laptop do projektowania stron internetowych i tworzenia stron internetowych.

  1. Wybór systemu operacyjnego

  Pierwszą rzeczą do zrobienia, zanim jeszcze spojrzysz na jakikolwiek model, jest zdecydowanie, który system operacyjny chcesz używać na swoim nowym laptopie.

  Cztery najczęściej używane systemy operacyjne do projektowania stron internetowych i tworzenia stron internetowych to Chrome OS, Windows, Mac OS X i Linux. Każdy z nich jest dostępny na szerokiej gamie komputerów przenośnych o różnych specyfikacjach i każdy z nich ma swoje wady i zalety.

  Chrome OS (Aka Chromium OS)

  Chrome OS jest najprostszym i najprostszym systemem operacyjnym dostępnym dzisiaj. System operacyjny stworzony przez Google jest bardzo podobny do popularnej przeglądarki internetowej Chrome, z wyjątkiem przekształcenia w system operacyjny.

  W przeciwieństwie do pozostałych trzech systemów operacyjnych wymienionych powyżej, ChromeOS nie ma przeglądarki plików i nie uruchamia aplikacji. Zamiast tego wszystkie prace związane z tworzeniem stron internetowych muszą być wykonywane za pomocą aplikacji internetowych uruchamianych w przeglądarce.

  Dla projektantów i programistów, którzy lubią kodować bezpośrednio w surowym HTML i CSS i nie lubią używać edytorów kodu lub interaktywnych środowisk programistycznych, Chrome OS to dobry, choć ograniczony wybór.

  Linux

  Linux jest prawdopodobnie najtrudniejszym do wykorzystania systemem operacyjnym dostępnym obecnie. Wiele poleceń należy wprowadzić bezpośrednio w wierszu poleceń, co może być dość zniechęcające i intuicyjne. Instalowanie aplikacji i wprowadzanie zmian w systemie operacyjnym może być również trudne.

  Jednak pomimo stromej krzywej uczenia się, Linux jest prawdopodobnie najbardziej wydajnym i konfigurowalnym systemem operacyjnym dostępnym obecnie. Można go dostosować do konkretnych potrzeb, umożliwiając stworzenie własnego, doskonałego środowiska programistycznego.

  Być może najbardziej przyjazną dla użytkownika pochodną Linuksa jest Ubuntu który jest darmowym systemem operacyjnym dla urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

  Mac OS X

  Jabłka Mac OS X to potężny system operacyjny. Estetyczny, łatwy w użyciu i niezwykle wydajny system OS X szybko staje się preferowanym systemem operacyjnym dla projektantów stron internetowych i programistów z głębokimi kieszeniami.

  Ze względu na swoje uniksowe podstawy, OS X jest doskonały do ​​tworzenia stron internetowych, z wbudowanym Terminalem zapewniającym łatwy dostęp do narzędzi takich jak git, oprogramowanie do wirtualizacji i wiele innych.

  Niestety, Mac OS X jest dostępny tylko na urządzeniach Apple, które są często droższe niż te produkowane przez inne firmy.

  Windows

  Microsoft Windows to najpopularniejszy system operacyjny na świecie. Według najnowszych statystyk około 90% komputerów na całym świecie obsługuje system operacyjny.

  Nadal wiele się dyskutuje czy Windows 8 lub Windows 7 jest najlepszy . Oprócz tego najnowsza wersja systemu Windows spotkała się z dużą krytyką. Nadal jest to wspaniały, niezawodny i solidny system operacyjny. Windows 8.1 ma również nadzieję rozwiązać wiele krytycznych uwag dotyczących systemu Windows 8.

  Społeczność projektowa i programistyczna Windows jest doskonała, z wieloma programami i narzędziami dostępnymi dla Windows, które nie są dostępne w innych systemach operacyjnych. Windows jest również dostępny na różnych laptopach w różnych cenach, co czyni go najbardziej elastycznym z czterech wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

  2. Ustalanie budżetu

  Przed rozpoczęciem wyszukiwania na laptopie należy ustawić budżet, z którym można pracować.

  Projektanci stron internetowych i twórcy stron internetowych mają szczęście. W przeciwieństwie do programistów graficznych lub informatyków projektowanie stron internetowych nie obciąża sprzętu komputerowego. Szybki procesor i przyzwoita ilość pamięci RAM to wszystko, czego potrzeba do większości prac programistycznych. Drogie karty graficzne i bardzo wydajne procesory nie są tak potrzebne.

  Większość modeli należy do jednego z czterech przedziałów cenowych:

  • Budżet - 150-350 USD
  • Średni zakres - 350-700 $
  • High-End - 700-1000 $
  • Wydajność - 1000 USD

  Jeśli chcesz zachować swój laptop na kilka lat, może warto opuścić droższy model. Nie martw się jednak, jeśli masz surowy budżet. We wszystkich tych przedziałach cenowych dostępnych jest wiele doskonałych jednostek.

  3. Wybór odpowiednich specyfikacji

  Przed rozpoczęciem wyszukiwania laptopa utwórz listę zadań, z których będziesz go używać. Ta lista pomoże Ci przy porównywaniu różnych modeli o różnych specyfikacjach.

  Jeśli będziesz nurkować Adobe Photoshop lub KORDONEK regularnie ważne jest, aby wybrać laptop z szybkim procesorem zdolnym do szybkiego renderowania efektów i przeprowadzania obliczeń. Jeśli jednak będziesz spędzać większość czasu w Wysublimowany tekst , Firebug i inne narzędzia programistyczne, wolniejszy ULT Intel i3 / i5 lub AMD A8 / A10 APU powinny być w stanie zaspokoić Twoje potrzeby.

  Jeśli będziesz się dużo poruszał, ważne będzie, aby wybrać laptop, który jest lekki i ma długą żywotność baterii. Laptopy, które używają Intel ULT Haswell architektura jest zwykle doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są stale w ruchu. Trwają do 10 godzin na jednym ładowaniu, są lekkie i są w stanie dostarczyć energię w razie potrzeby, używając trybu „Turbo Boost”, który jest w stanie dostarczyć do 100% większej mocy procesora na żądanie.

  Jeśli będziesz spędzać większość czasu przy użyciu laptopa na biurku, lepiej będzie mieć komputer zastępczy do laptopa. Te komputery przenośne mają zwykle duże ekrany 15,4 ”/ 17” i są zwykle wyposażone w mocny sprzęt wewnątrz. Ogólnie są one jednak dość ciężkie i zazwyczaj mają słabą żywotność baterii.

  Ważne jest również posiadanie laptopa z dobrej jakości gładzikiem i klawiaturą. Obecnie Apple jest złotym standardem jeśli chodzi o trackpady i klawiatury, ale inne firmy - głównie Lenovo, Samsung i Sony - szybko nadrabiają zaległości.

  Wreszcie ważne jest, aby wybrać laptopa z doskonałą obsługą i wielką gwarancją. Nic nie jest gorsze niż bycie bez laptopa przez kilka dni, jeśli nagle się załamie, więc upewnij się, że kupiłeś laptopa z niezawodnym programem naprawy i wymiany.

  4. Czynniki, na które należy zwrócić uwagę

  Budżet

  Budżetowa przestrzeń na laptopa należy wyłącznie do Chrome OS i Linuksa. Samsung, HP i Acer to główni gracze na tym rynku, z różnymi modelami laptopów, które można kupić w przystępnych cenach. Pamiętaj, aby wypróbować je przed zakupem, ponieważ jakość gładzika / klawiatury / ekranu może się znacznie różnić.

  Średni zasięg

  Rynek średniotonowy jest głównie zdominowany przez Lenovo, Dell, Acer, Samsung i HP. Oferują doskonałe jednostki, które są idealne do każdego zadania projektowania stron internetowych. Dodatkowo są dostępne w elastycznych punktach cenowych.

  Pamiętaj, aby rozejrzeć się podczas oglądania modeli średniotonowych. Okazje są dostępne, pod warunkiem, że będziesz ich szukał.

  High-End

  Sony, Samsung, Apple i Lenovo rządzą wysokiej klasy laptopem z różnymi dostępnymi jednostkami, z których każda ma swoje wady i zalety. Spośród tych producentów Samsung, Sony i Lenovo są prawdopodobnie najlepsi Gama produktów Thinkpad firmy Lenovo szczególnie dobry stosunek jakości do ceny.

  Komputery przenośne Apple zwykle uzyskują wysoką cenę, co czyni je relatywnie niską wartością w stosunku do ceny innych producentów. Niektóre okazje są dostępne w Sklep internetowy Refurb firmy Apple jednak z rabatem nawet 20%.

  Wydajność

  Kategoria wydajności należy do Apple, Alienware, Sony i kilku innych. Wszystkie te firmy produkują niesamowite maszyny, które szczycą się najlepszą w swojej klasie wydajnością i funkcjami, ale często przynoszą ogromne koszty.

  Maszyny Apple w tym asortymencie należą do najlepszych na rynku. The Macbook Pro z wyświetlaczem Retina na przykład jest wymarzoną maszyną dla twórców stron internetowych, z lekkim, solidnym aluminiowym korpusem i wyświetlaczem IPS o wysokiej rozdzielczości z doskonałym odwzorowaniem kolorów.

  Konkurujące maszyny od Sony, Alienware itp. Zwykle podróżują w obszarze lub dwóch w porównaniu z Macbookiem Pro, ale są nadal warte rozważenia, jeśli wolisz Windows i Linux od OSX.

  Podsumowując

  Zakup nowego laptopa może być trudnym procesem, ale może być również niezwykle ekscytujący. Nie spiesz się przy wyborze nowego laptopa. Odpowiedni laptop może być na wagę złota, więc upewnij się, że dokonałeś właściwego wyboru. Rozejrzyj się, wypróbuj kilka różnych modeli różnych producentów i szukaj, aż znajdziesz „ten”.

  I pamiętaj, że zły laptop nigdy nie jest dobry, bez względu na cenę. Nie skacz na pierwszą ofertę, która przyciąga twoją uwagę - zamiast tego dokonaj ostrożnego i świadomego wyboru.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»