Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak wyczyścić pamięć RAM w systemie Windows 10

  1. Jak wyczyścić pamięć RAM w systemie Windows 10
  2. Wolna pamięć RAM przez zamykanie programów
  3. Wyczyść pamięć RAM za pomocą prostego skryptu
  4. Programy do czyszczenia pamięci RAM Windows 10
  5. Pęd ram
  6. KCleaner
  7. Wzmacniacz ram Mz
  8. Wise Memory Optimizer
  9. Wyczyść

  RAM jest interesującą rzeczą, nie jest. Ale poważnie, warto powiedzieć, że wielu użytkowników często korzysta z wielu programów działających w tle i nikt nawet nie myśli o tym, ile pamięci zużywają.

  W tym artykule wyjaśnimy, jak wyczyścić pamięć RAM w systemie Windows 10 za pomocą wbudowanych narzędzi systemu operacyjnego. A także zebrał dla Ciebie najlepsze programy do czyszczenia pamięci RAM Windows 10.

  Jak wyczyścić pamięć RAM w systemie Windows 10

  Czyszczenie pamięci RAM przez ponowne uruchomienie komputera

  Jak wiele osób wie, najłatwiejszym sposobem oczyszczenia pamięci RAM w systemie Windows 10 jest po prostu ponowne uruchomienie komputera. Ponieważ po ponownym uruchomieniu komputer RAM jest automatycznie czyszczony.

  Wolna pamięć RAM przez zamykanie programów

  Możesz również wyczyścić pamięć RAM, zamykając otwarte programy, które wykorzystują najwięcej pamięci RAM. Aby to zrobić, użyj Menedżera zadań systemu Windows 10, który ma dość szeroką funkcjonalność.

  1. Otwórz Menedżera zadań, naciskając Ctrl + Shift + Esc .
  2. Następnie w zakładce Procesy posortuj listę programów według ilości zarezerwowanej pamięci fizycznej.
  3. Ostatnim krokiem będzie zamknięcie otwartych aplikacji, kliknij ten, którego potrzebujesz, prawym przyciskiem myszy i wybierz element Usuń zadanie . RAM jest interesującą rzeczą, nie jest

  Więcej szczegółów na temat uruchomionych procesów można znaleźć na karcie Szczegóły, a także podobnie blisko wymagających procesów.

  Wyczyść pamięć RAM za pomocą prostego skryptu

  Jest to inny sposób czyszczenia pamięci RAM za pomocą skryptu bez korzystania z programów innych firm. Musimy tylko stworzyć mały skrypt do czyszczenia pamięci RAM, po jego uruchomieniu wyczyszczenie pamięci RAM nastąpi naprawdę szybko i sprawnie.

  Zaletą tej metody jest to, że nie trzeba wyszukiwać i pobierać programów innych firm. Po utworzeniu skryptu do czyszczenia pamięci RAM i można go używać w dowolnym momencie. Aby wyczyścić pamięć RAM za pomocą prostego skryptu, wykonaj następujące kroki:

  1. Utwórz plik tekstowy i natychmiast zmień rozszerzenie pliku z .txt na .vbs.
  2. Następnie otwórz plik w trybie edycji, klikając go prawym przyciskiem myszy i wybierz Edytuj.
  3. Następnie skopiuj poniższy tekst i wklej go do naszego przyszłego skryptu, aby wyczyścić pamięć RAM.

   MsgBox „Wyczyść pamięć RAM?”, 0, „Skrypt do czyszczenia pamięci RAM”
   FreeMem = Space (8019200000)
   Msgbox „Czyszczenie zakończone”, 0, „Skrypt do czyszczenia pamięci RAM”

   Uwaga
   Uwaga! Wartość „8019200000” obliczana jest według wzoru: N * 1024 * 10 ^ 5, gdzie N to ilość pamięci RAM w gigabajtach. Na przykład dla 2 GB pamięci RAM wartość ta wynosiłaby 204 800 000, dla 4 GB - 4 096 000 000, dla 6 GB - 614 400 000, a dla 8 GB - 819200000.

  4. Ostatnim krokiem jest uruchomienie skryptu i wykonanie czyszczenia pamięci RAM.

  Jest jeszcze inny zespół, który pozwala również wyczyścić pamięć RAM. Ale tutaj również musisz utworzyć skrypt, jak napisano powyżej. A w samym skrypcie wstaw polecenie:

  Programy do czyszczenia pamięci RAM Windows 10

  Teraz jest naprawdę duży wybór programów, które umożliwiają automatyczne czyszczenie pamięci RAM. Niektóre z nich mają nawet możliwość automatycznego czyszczenia pamięci RAM w tle. Dlatego warto wybrać program do czyszczenia pamięci RAM w oparciu o przyjazny dla użytkownika interfejs i możliwości samych programów. Wszystkie programy z naszej listy są naprawdę godne i łatwo radzą sobie z zadaniami.

  Pęd ram

  RAM Rush ma prostszy interfejs użytkownika w porównaniu z następującymi programami z naszej listy. Narzędzie działa w trybie cichym i pozwala użytkownikowi na monitorowanie harmonogramu procesora i pamięci RAM w czasie rzeczywistym. Możliwe jest również skonfigurowanie go tak, aby optymalizacja pamięci RAM systemu Windows 10 uruchamiała się automatycznie, gdy jego objętość jest mniejsza niż 8% całkowitej pamięci RAM, lub można ręcznie rozpocząć czyszczenie pamięci RAM za pomocą skrótów klawiszowych.

  KCleaner

  KCleaner to potężne narzędzie do czyszczenia pamięci RAM. Ma kilka trybów pracy, zarówno ręcznych, jak i automatycznych. Możliwe jest pobranie przenośnej wersji programu, co czyni go jeszcze bardziej wygodnym w użyciu.

  Wzmacniacz ram Mz

  Doskonałe bezpłatne narzędzie systemowe zaprojektowane specjalnie w celu poprawy wydajności komputera poprzez automatyczne usuwanie pamięci RAM. Mz RAM Booster wykorzystuje minimalne zasoby bez dalszego ładowania systemu.

  Wise Memory Optimizer

  Cechą darmowego narzędzia Wise Memory Optimizer jest automatyczne uwalnianie pamięci RAM. Aby to zrobić, wystarczy pobrać i uruchomić Wise Memory Optimizer. Uwalnia pamięć fizyczną zużywaną przez bezużyteczne aplikacje.

  Wyczyść

  CleanMem jest prawdopodobnie najmniejszym narzędziem spośród naszej listy do czyszczenia pamięci RAM w systemie Windows 10. Posiada interfejs, który jest znany użytkownikom systemu operacyjnego Windws 7, ponieważ wygląda jak widget pulpitu. Aby wyczyścić pamięć RAM, kliknij prawym przyciskiem myszy widżet i wybierz element Czyść pamięć teraz. To sprawia, że ​​jest to wygodne narzędzie dla początkujących.

  Advanced SystemCare to naprawdę potężny program czyszczący, który ma bardzo szeroką funkcjonalność. Mianowicie jest to zestaw narzędzi do optymalizacji komputera. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Ma rosyjski język interfejsu i bezpłatną wersję programu.

  Wnioski

  W tym artykule przyjrzeliśmy się, jak wyczyścić pamięć RAM w systemie Windows 10, ponieważ jest to naprawdę interesujący temat. Zalecamy zwrócenie uwagi na listę najlepszych programów do czyszczenia pamięci RAM systemu Windows 10.

  Napisz do nas w komentarzu, w jaki sposób uwalniasz pamięć RAM i jakich programów używasz do tego?

  MsgBox „Wyczyść pamięć RAM?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»