Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak wyczyścić pamięć w telefonie iPhone? Kilka przydatnych wskazówek

  1. Niektóre statystyki
  2. Idź do chmury
  3. Uważaj na tryb offline.
  4. Usuń wiadomości i pamięć podręczną
  5. Hack dla odważnych
  6. Droga dla leniwych

  Na temat tego, jak okropne życie ma iPhone 16 GB, napisano wiele artykułów i nakręcono wiele reklam. Naucz się przetrwać w trudnych warunkach i spróbuj wyczyścić pamięć w smartfonie, nie usuwając wszystkiego. Oto kilka prostych wskazówek, które ułatwiają życie właścicielom iPhone'a z 16 GB pamięci.

  Niektóre statystyki

  Najpierw musisz wiedzieć, ile pamięci zajmują dane. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia - Podstawowe - Przechowywanie i iCloud. Liczba pod słowem „pamięć” pokazuje, ile miejsca jest zajęte, a liczba w linii poniżej pokazuje całkowitą ilość dostępnej pamięci.

  Liczba pod słowem „pamięć” pokazuje, ile miejsca jest zajęte, a liczba w linii poniżej pokazuje całkowitą ilość dostępnej pamięci

  Następnie naciskamy przycisk Zarządzaj, po czym widzimy, ile pamięci zajmują aplikacje. Najpierw największe i najcięższe, potem małe programy. Dlatego najpierw musisz wyczyścić listę, usuwając wszystkie niepotrzebne, kapitana.

  Ponadto część pamięci zostaje zwolniona po zainstalowaniu aktualizacji systemu, po wydaniu nowych wersji systemu iOS i konieczności ponownego uruchomienia urządzenia.

  Inną opcją jest ręczne wyczyszczenie pamięci podręcznej. Musisz przytrzymać przycisk Home i przytrzymać przez 10 sekund, aż pojawi się logo z jabłkiem, co oznacza, że ​​telefon uruchomi się ponownie.

  Idź do chmury

  Domyślnie Apple przydziela każdemu użytkownikowi 5 GB pamięci masowej w chmurze iCloud. Niestety, ale jeśli kupiłeś całą linię, nie uzyskasz więcej miejsca w chmurze, niesprawiedliwie. 50 GB w iCloud kosztowało 59 rubli, 200 GB - 149 rubli, królewska 1 TB - 599 rubli.

  Jeśli przejdziesz do Ustawienia - Zdjęcia - iCloud i włączysz element Biblioteki multimediów, zdjęcia zostaną wysłane do magazynu w chmurze. A jeśli umieścisz zaznaczenie obok pozycji „optymalizacja pamięci na iPhonie”, to oryginały w wysokiej rozdzielczości będą leżeć w iCloud, aw telefonie pozostaną „lekkie” kopie.

  Możesz też przesyłać filmy i zdjęcia do innych „chmur”, są one oferowane przez wiele dużych firm: Dropbox i Google, Mail.ru i Yandex. Z drugiej strony, zapiszę miesięczną subskrypcję, jeśli wybierzesz dużą chmurę. Ale w ogóle nie możesz się martwić o miejsce, najważniejsze jest regularne przesyłanie danych do pamięci.

  Apple działa również jako Photostream, gdy smartfon zbiera dane ze wszystkich urządzeń i gromadzi je w jednej bibliotece 1000 obrazów. Tak więc, czy ci się to podoba, czy nie, część pamięci przechodzi pod te dane. Nie podoba mi się jakość tej usługi, nie używam jej i radzę też. Jednocześnie uzyskaj dodatkową przestrzeń.

  Uważaj na tryb offline.

  Dzięki wielu usługom przesyłania strumieniowego łatwo zapełnić pamięć telefonu niepotrzebnymi danymi. Tak więc są już słuchane podcasty, zapomniane albumy i zapisane strony do czytania w Safari. Na przykład zgromadziłem w jednej przeglądarce 700 MB danych, których, jak się wydaje, nigdy nie przeczytam. Można to sprawdzić, przechodząc do opcji Ustawienia - Podstawowe - Przechowywanie i iCloud - Pamięć masowa - Zarządzaj - Safari.

  Ogólnie rzecz biorąc, przesyłanie strumieniowe muzyki znacznie upraszcza życie, zawsze możesz słuchać czegoś nowego, usługa ma niewielki wpływ na czas działania urządzenia i nie musisz się martwić o pojemność pamięci do przechowywania utworów.

  Chociaż ostatnio Apple zaczęło usuwać zapisane utwory w Apple Music. To już jest przesada i bezprawie.

  To już jest przesada i bezprawie

  Usuń wiadomości i pamięć podręczną

  Aktywna korespondencja w iMessage prowadzi do tego, że wiadomości z tekstem, wideo i obrazami stają się niewyobrażalne. Oto moje nagromadzone 1,2 GB, które można usunąć i dostać miejsce pod 2-godzinnym filmem.

  Domyślnie wiadomości są przechowywane przez czas nieokreślony, ale jeśli przejdziesz do Ustawienia - Wiadomości - Historia wiadomości, zmieniamy ustawienia na 1 rok lub 30 dni. Smartfon sam usunie wiadomości, gdy nadejdzie czas. Lub, opcjonalnie, możesz ręcznie wymazać rozmowę za pomocą gadatliwego towarzysza.

  Pamiętaj też, że im aktywniej korzystasz z przeglądarki, tym więcej danych przechowuje system. Co robić Zgadza się, wyczyść pamięć podręczną poprzez Ustawienia - Podstawowe - Przechowywanie i iCloud - Zarządzaj - Safari - Witryny danych - Edytuj.

  Standardowa aplikacja Mail ostatecznie zapycha pamięć różnymi danymi, ale aby wyczyścić pamięć podręczną, należy usunąć konto, a następnie skonfigurować je ponownie.

  Hack dla odważnych

  Jeśli zauważysz, że pamięć w smartfonie jest bardzo mała, a czyszczenie jest zbyt leniwe, możesz spróbować tej sztuczki. Otwierasz sklep z wideo w iTunes i wypożyczasz film. Rozważ, że rozmiar wideo powinien być większy niż wolne miejsce w telefonie. Spróbuj więc pobrać coś „ciężkiego”, takiego jak Lord of the Rings.

  Upewnij się również, że potrzebujesz autoryzacji za pomocą Touch ID lub hasła. Więc wypożyczasz film, urządzenie wyświetla ostrzeżenie, że nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca. W tym czasie smartfon usuwa pamięć podręczną, próbując usunąć niepotrzebne dane. Operację można powtarzać kilka razy, użytkownicy mówią, że otrzymują 500 MB na raz, a nawet więcej.

  Droga dla leniwych

  W Internecie można znaleźć wiele aplikacji, które pomogą wyczyścić pamięć urządzenia za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Pomagają, gdy nie chcesz zagłębiać się w instrukcje, poznając wszystkie szczegóły urządzenia. Jednak aplikacje kosztują pieniądze, w przeciwieństwie do powyższych metod, które pomogą uwolnić pamięć przy minimalnych kosztach pieniężnych.

  Jednak aplikacje kosztują pieniądze, w przeciwieństwie do powyższych metod, które pomogą uwolnić pamięć przy minimalnych kosztach pieniężnych

  Źródło: Appleinsider.com


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»