Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zarabiać pieniądze bez pracy: pasywny dochód w Internecie

  1. Inwestowanie
  2. Czytanie
  3. Gdzie szukać skierowań
  4. Opłata autorska (handel infoproduktami)
  5. Korzyści z handlu Infoproduct
  6. Biznes online
  7. Oto kilka przykładów pasywnego dochodu z biznesu online.
  8. Komentarze

  Z pewnością każdy z was, nawet na sekundę, ale myślał o zarabianiu pieniędzy nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, ale o uzyskaniu stabilnych zysków, bez specjalnego wysiłku. Bez wątpienia taka możliwość istnieje i nazywa się nią - dochód pasywny. Niezwykle atrakcyjna perspektywa, prawda? Jednak wiele osób uważa, że ​​aby je otrzymać, potrzebna jest znaczna początkowa płatność, która z kolei musi zostać zdeponowana w banku i otrzymać niewielkie odsetki, które nie są blokowane przez wysokie stopy inflacji. Tak, ta opcja ma również swoje miejsce, ale istnieje wiele bardziej dochodowych sposobów biernego zarabiania, które nie wymagają imponujących napływów gotówki i obciążenia psychicznego (choć mogą wymagać trochę, ponieważ będziemy zarabiać w Internecie, siedząc w domu za monitorem).

  Tak, ta opcja ma również swoje miejsce, ale istnieje wiele bardziej dochodowych sposobów biernego zarabiania, które nie wymagają imponujących napływów gotówki i obciążenia psychicznego (choć mogą wymagać trochę, ponieważ będziemy zarabiać w Internecie, siedząc w domu za monitorem)

  Przyjrzyjmy się zatem źródłom pasywnego dochodu w Internecie. Tradycyjnie można je podzielić na trzy kategorie:

  • Inwestowanie (pieniądze zarabiają pieniądze)
  • Czytanie (ludzie zarabiają pieniądze)
  • Opłata autora (ludzie płacą ci pieniądze)
  • Biznes online (system przynosi pieniądze)

  Inwestowanie

  Ten rodzaj działalności jest inwestycją pieniędzy w celu ich dalszego mnożenia, co ma miejsce bez udziału użytkownika. W roli aktywów inwestycyjnych może być wszystko - papiery wartościowe, nieruchomości, waluta elektroniczna, metale, projekty własne lub innych osób na wczesnym etapie rozwoju (start-upy) i tak dalej. Należy rozumieć, że samo inwestowanie nie jest procesem bezpiecznym, ponieważ zawsze istnieje ryzyko utraty całego kapitału początkowego lub przynajmniej jego części. Dlatego chciałbym osobno wspomnieć o popularnym obecnie HYIP (wysokodochodowych programach inwestycyjnych) w Internecie, które są niczym innym jak piramidami finansowymi, w których dochód pierwszych uczestników zapewniają fundusze z kolejnych portfeli. Ich żywotność nie jest wspaniała, a tylko doświadczeni uczestnicy mogą określić etap, na którym należy wycofać swoje oszczędności. Początkujący powinni zwracać uwagę na konta PAMM i fundusze inwestycyjne, w których dbałość o oszczędności spada na barki profesjonalnych menedżerów. W ten sposób możesz uzyskać około 10-15% miesięcznie.

  Niestety, trudno jest przyzwoicie zarabiać na inwestowaniu, nie narażając swojego wkładu na ryzyko, więc musisz zadbać o właściwy portfel inwestycyjny. Im więcej źródeł zysku, tym mniejsze ryzyko utraty wszystkich oszczędności. Każda osoba ma prawo decydować o tym, ile części rozdzieli swój początkowy depozyt, ale zaleca się, aby nie więcej niż 2-3% całkowitej kwoty inwestycji było przechowywane w jednej komórce portfela. Nie bój się, że będziesz musiał natychmiast zacząć szukać kilkudziesięciu projektów dla siebie, to tylko plan na przyszłość. Na samym początku wystarczy wyodrębnić dla siebie trzy kategorie - niski (depozyt bankowy, wartościowe metale), średni (konta UIF, konta PAMM) i wysoki (HYIP, kredyt online, startupy) poziom ryzyka. W ujęciu procentowym fundusze są rozdzielane w następujący sposób: 50% - 40% - 10%. Główny dochód przyniesie dwie ostatnie kategorie, podczas gdy pierwsza będzie działać jako podstawa, która nie pozwoli przejść na dół. W przyszłości, gdy twój kapitał znacząco wzrośnie, należy go podzielić na większą liczbę sztuk.

  W przyszłości, gdy twój kapitał znacząco wzrośnie, należy go podzielić na większą liczbę sztuk

  Czytanie

  W przeciwieństwie do poprzedniej metody otrzymywania pasywnego dochodu w Internecie, tutaj inwestycja gotówkowa nie będzie obowiązkowa, tzn. Możesz zacząć zarabiać bez grosza w kieszeni. Naszym zadaniem jest uczestniczenie w programach partnerskich, które wiążą się z nagrodą za przyciągnięcie innych osób do udziału w jakichkolwiek projektach. Wiele osób ma pytanie: „W jaki sposób właściciel programu partnerskiego rozumie, że użytkownik przyszedł do niego, używając dokładnie mojego zaproszenia?”. Wszystko jest bardzo proste: rejestrując się w programie partnerskim, każdy uczestnik otrzymuje specjalny kod (link polecający), rejestrując się za pomocą którego osoba jest automatycznie przypisana do Ciebie. Aby skutecznie zarabiać, musisz określić miejsca, w których kontyngent docelowy gromadzi się i poprawnie sugeruje ten link.

  Gdzie szukać skierowań

  Fora i witryny. Opublikuj temat lub recenzję zawierające link partnerski, weź udział w dyskusjach tematycznych, wstępnie ustalając skierowanie dla siebie w podpisie. Ogólnie rzecz biorąc, reklamuj się za pomocą wszelkich środków, na które jest wystarczająca wyobraźnia.

  • Sieci społecznościowe. Musisz działać w taki sam sposób jak na forach, ale teraz zadanie jest o wiele prostsze, ponieważ w sieciach społecznościowych wszystko jest podzielone na społeczności o wąskich zainteresowaniach, więc nie będzie trudno znaleźć odbiorców docelowych.
  • Własna strona. Tutaj będziesz już potrzebował pewnych inwestycji gotówkowych (których nie możesz zrobić, jeśli chcesz otrzymywać pasywny dochód w przyszłości). Jeśli uczynisz zasób poświęcony wyłącznie opisywaniu zalet usługi partnerskiej i poprawnie ją promujesz, możesz stworzyć źródło stałego napływu poleconych.
  • Wymieniaj skierowania. Jeśli zachęcisz użytkowników do zarejestrowania się na link partnerski, nie zadziała, możesz je po prostu kupić, choć nie każdy program partnerski wspiera tę możliwość. Skierowania są rekrutowane na sprzedaż bezpośrednio od uczestników zarejestrowanych w serwisie.

  Jeśli poruszysz temat czytania w Internecie, nie sposób nie powiedzieć kilku słów o marketingu sieciowym, który jest nie mniej popularny w Internecie niż w prawdziwym życiu. Twórca piramidy MLM rekrutuje początkujących, którzy z kolei przyciągają więcej i tak dalej. Tutaj nie wystarczy przyciągnąć nowych uczestników do systemu - teraz, aby osiągnąć przyzwoity poziom pasywnego dochodu, konieczne będzie przeprowadzenie z nimi prac przygotowawczych, wsparcie i szkolenie. Dlatego większość ludzi, którzy próbują zarabiać na marketingu sieciowym, żyje szczęśliwie pod względem materialnym tylko w swoich marzeniach.

  Opłata autorska (handel infoproduktami)

  Załóżmy, że jesteś autorem książki, samouczka lub prostego wideo. Z tego wszystkiego możesz również wyodrębnić pasywny dochód - wystarczy, aby poświęcić trochę czasu na stworzenie produktu i jego dalszą promocję, aby otrzymywać pieniądze ze sprzedaży, a jest ono popularne wśród użytkowników.

  Korzyści z handlu Infoproduct

  • Możliwość uzyskania ogromnych zysków, począwszy od pierwszych dni po wprowadzeniu produktów do sprzedaży. Niektórym znanym blogerom udało się zarobić ponad tysiąc dolarów dziennie.
  • Brak jakichkolwiek kosztów (z wyjątkiem, być może, czasu wolnego). W większości przypadków, aby utworzyć infoprodukt, wystarczy dostęp do Internetu i edytora tekstu Word.
  • Inni ludzie mogą być połączeni ze sprzedażą i dystrybucją produktów informacyjnych, płacąc im nagrodę za każdą kopię sprzedanych towarów. W ten sposób proces stanie się w pełni automatyczny, to znaczy nie będzie już wymagał udziału.

  Jest to źródło pasywnego dochodu i znaczące niedociągnięcia. Po pierwsze, nie każdy może stworzyć wysokiej jakości produkt informacyjny zdolny do zaangażowania wystarczającej liczby osób, aby przynajmniej odzyskać spędzony czas. Po drugie, jeśli nikt nic o tobie nie wie, nie ma żadnych szczególnych zasług ani osiągnięć w wybranej przez ciebie dziedzinie, to ludzie też nie zdobędą „kota w torbie”.

  Biznes online

  Kiedy omawiamy pasywny dochód w Internecie przy pomocy biznesu online, mamy na myśli głównie zarobki na różnego rodzaju stronach. Możesz je kupić lub stworzyć sam lub z zespołem - to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, że w rezultacie stanie się popularne w swojej niszy. Internet jest pełen wszelkiego rodzaju usług i projektów, w których wszystko jest zorganizowane w taki sposób, że właściciel kontroluje proces tylko sporadycznie, a reszta pracy jest wykonywana przez innych ludzi.

  Na przykład, tworzysz swój własny aktywny system reklamowy (CAP) - na pierwszym etapie napisz skrypt, zaprojektuj projekt, poszukaj odpowiedniego hostingu i tak dalej. Zasadniczo można to natychmiast powierzyć kompetentnym wynajętym specjalistom, o ile budżet jest wystarczający. Dalsze obawy, takie jak przetwarzanie aplikacji od reklamodawców, zwłaszcza moderacja i konserwacja. Od czasu do czasu wymagane jest jedynie „pozbycie się śmietany” i opłacenie pracy swoich pracowników, chociaż od czasu do czasu mogą zdarzyć się przypadki, gdy konieczna jest pilna interwencja.

  Od czasu do czasu wymagane jest jedynie „pozbycie się śmietany” i opłacenie pracy swoich pracowników, chociaż od czasu do czasu mogą zdarzyć się przypadki, gdy konieczna jest pilna interwencja

  Oto kilka przykładów pasywnego dochodu z biznesu online.

  1. Elektroniczny wymiennik walut jest w rzeczywistości całym procesem zautomatyzowanym przez oprogramowanie, ale możesz zatrudnić ludzi do wykonywania niektórych prac, takich jak sprawdzanie danych paszportowych i prowadzenie pośredniej wymiany między systemami płatności.
  2. Firma hostingowa - webmasterzy korzystają z miejsca na dysku serwera, umieszczając na nim swoje witryny i dokonując miesięcznej płatności za niego. Oczywiście, musisz wydawać pieniądze na profesjonalistów, którzy utrzymają witrynę i serwer w stanie roboczym.
  3. Crowdsourcing - wykorzystanie tłumu do celów osobistych, na przykład do generowania haseł, logo i nazw firm. Wystarczy działać jako organizator, uzyskując pasywny dochód przy niskich kosztach pracy.

  Dla użytkowników Internetu, z jakiegoś powodu, którzy nie chcą angażować się w strony internetowe lub rozwiązywać skomplikowanych problemów organizacyjnych, istnieją inne opcje, takie jak rozwój aplikacji płatnych i shareware. Wystarczy poświęcić na to kilka miesięcy, w przypadku sukcesu, „przejrzeć śmietankę” przez kilka lat. Oto kilka opcji zarabiania:

  1. Jednorazowa sprzedaż. Użytkownik pobiera aplikację kliencką i kupuje klucz aktywacyjny, po czym wykorzystuje wszystkie możliwości przez nieograniczony czas.
  2. Ograniczony okres użytkowania. Ta metoda jest praktykowana przez twórców oprogramowania antywirusowego: użytkownik kupuje klucz, który aktywuje funkcjonalność programu przez ustalony okres, po czym konieczne jest ponowne zapłacenie.
  3. Reklama. Używany głównie w grach flashowych i aplikacjach społecznościowych. W tym przypadku użytkownicy nie płacą za nic, a wszystkie przychody pochodzą od klientów, którzy umieszczają materiały reklamowe w aplikacji.
  4. Funkcje premium. Ponownie, wszystkie podstawowe funkcje aplikacji są całkowicie bezpłatne, ale aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, musisz wpłacić pieniądze na konto. Nawiasem mówiąc, w ten sposób możesz zarabiać na stronie, płacąc za wejście do jej poszczególnych sekcji.

  Nawiasem mówiąc, w ten sposób możesz zarabiać na stronie, płacąc za wejście do jej poszczególnych sekcji

  Jeśli przeanalizujemy wszystko powyżej, staje się jasne, że nie ma jednego całkowicie pasywnego źródła dochodów w Internecie. Tak czy inaczej, musisz wziąć aktywny udział w pracy - gdzieś więcej, a gdzieś mniej. Ponadto nie zapominaj, że takie zarobki nie są wieczne, więc musisz stale zastanawiać się, jak je rozszerzyć lub znaleźć nowe kierunki. Jeśli osiągnąłeś swój cel i otrzymałeś dobry pasywny dochód, powinieneś zadbać o zmniejszenie ryzyka, aby w przypadku nieprzewidzianych okoliczności nie pozostało bez środków do życia.
  Powodzenia!

  Komentarze

  Czy istnieje znaczące poczucie skierowań?
  W większości są one zarejestrowane w twoim reflink, maksymalnie tydzień lub dwa są na zasobie, a następnie przejdź na fora płatne.
  Ponadto nie jest to w ogóle dochód pasywny - w związku z powyższym baza danych skierowań musi być regularnie aktualizowana i uzupełniana.

  Wiewiórka

  Oczywiście jest, jeśli nie bierzesz takich tematów jak fora płatne, ponieważ w tym przypadku pasi jest rzadkie. Nieźle, możesz zarobić na towarach pp, teaserowych systemach, na wyrafinowanym pp zarabiałeś prawie 1000 tygodniowo nic nie robiąc, nawet nie wiedząc o tym. Oto najbardziej pasywny zysk z moich referencji, ale ci sami nosiciele usuwają stare referencje, jeśli osoba po raz pierwszy zacznie korzystać z linków do wynajmu i nie dzieli zysku z prsape. Tak wiele pułapek.

  mamentA

  Kto powstrzymuje cię przed zapraszaniem skierowań do wysoko płatnych zasobów? A może warto w jakiś sposób nie rozumieć tego zakazu. Znaczenie pytania o bonalnogo, po którym nastąpiła ta sama banalna odpowiedź.

  Yuran123

  Wszystkie opisane metody są bardzo atrakcyjne, ale tutaj ważne jest, aby wybrać i zacząć poruszać się w jednym kierunku, rzadko ktoś może się łączyć. Na przykład czytanie jest bardzo efektywne, partnerzy mają poczucie, że prowadzą ich do projektu, mówią i pokazują, a nie dzwonią do nich, by po prostu marnować pieniądze, ale pomagają zacząć pracować nad swoim przykładem.
  Infoprodukty, autorstwo to najwyższy poziom, który osobiście uważam, ponieważ musisz go używać, gdy masz określoną grupę odbiorców i robisz coś naprawdę interesującego dla ludzi, a użyteczność twoich produktów jest ważna, niech to będą proste wskazówki.
  Wybierz i poszukaj swoich możliwości, najważniejsze jest to, aby pracować uczciwie, to jest cała tajemnica) Nie ma freebie i nigdy nie będzie w Internecie) Wszyscy zaczynają od 0. Powodzenia w twoich przedsięwzięciach)

  demonte

  A dlaczego regularna strona internetowa nie może być źródłem pasywnych zysków? Możesz kiedyś stworzyć stronę internetową, promować ją, zatrudnić copywriter. A następnie przy minimalnym wysiłku, aby osiągnąć zysk.

  lektor2010

  lektor2010

  Był gładki na papierze, ale zapomniał o wąwozach. Myślę, że nie jest możliwe zatrudnienie tylko tych osób, które absolutnie zrobią wszystko za Ciebie na stronie i będą czerpać z tego zysk w przyszłości, płacąc wszystkie wydatki i to, co pozostanie. Konieczne jest zrobienie tego samego, być może, aby zamówić część pracy na boku, jeśli pozwalają na to finanse. Ze stronami internetowymi nie wszystko jest takie proste. zyskać na nich.

  iriver

  Dla mnie, na przykład, kosztem kilku godzin tygodniowo, czas zarabiania jest już uważany za pasywny. I ze stronami, aby to osiągnąć. Nie musimy tworzyć stron internetowych ze względu na ruch - można na przykład sprzedawać linki.

  lektor2010

  W każdym razie myślę, że jeśli strona nie ma dobrej frekwencji, to nikogo po prostu nie zainteresuje. Na przykład, przy obecności nawet 100 unikalnych użytkowników dziennie, bardzo trudno jest po prostu uzyskać reklamę, a tym bardziej zarobić na niej i nadal muszą przyciągać tych samych użytkowników.

  iriver

  Jak inaczej to zrobić. Ktokolwiek jest zainteresowany, każdy, kto ma witrynę z odrobiną normalnego dochodu, wydaje na nią kilka godzin dziennie, a nie tydzień. Dochód pasywny to bardziej prawdopodobne inwestycje i skierowania, a nawet wtedy wskazane jest stałe angażowanie się w rekrutację tych ostatnich, ponieważ z czasem odchodzą.

  Elmar

  Cóż, ostatnio z powodu kryzysu nie zaobserwowano najlepszego trendu. Ludzie, którzy mają już gotowe strony, które mają obecność, nie zawsze mogą zarabiać prawidłowo. Ale są tacy, którzy przy minimalnym czasie mają setki dolarów zysków miesięcznie.

  lektor2010

  Mam strony internetowe, na które nie spędzam godzin w ciągu 2-3 miesięcy, głupio wchodzę i przyglądam się dochodom. Strata czasu zależy od rodzaju witryn, są takie, których nie można zaktualizować, ale mam też takie, których nie można zaktualizować.

  mamentA

  I nie udostępniaj informacji, które witryny i ile masz dochodów? O ile rozumiem, aby uzyskać pasywny dochód z witryny, należy skupić się na sprzedaży linków, aby ruch, postawa odwiedzających witrynę nie była problemem priorytetowym.

  lektor2010

  Z linków dochód nie jest zbyt dobry, trzeba tworzyć pisarzy głównych artykułów i stale je aktualizować, w przeciwnym razie można je zbanować, ale jest kilka takich, których nie robię, tu przychodzi pasywny zysk i nie robię tego.
  Są też strony ruchu drogowego, które od czasu do czasu głupio zmieniają publiczność, dziś było interesujące dla ludzi, a jutro dorastali i już zmęczeni, ale dzieci znów będą zainteresowane nowym pokoleniem. I nie ma prawie nic do aktualizacji. Jakie konkretne strony są trudne do powiedzenia, na przykład na niektórych filmach, autorach, tylko osobach.
  Radzę ci pracować pod ruchem, tworzyć takie strony, które są zaostrzone przez prośby, i robić to, aby nie zostać wypchniętym.

  mamentA

  Z tego, co rozumiem, serwis informacyjny nie może przynieść pasywnego dochodu, ponieważ wymaga ciągłej aktualizacji. Podobna historia z witrynami filmowymi. Aby strona przynosiła pasywny dochód, musisz wybrać temat, który będzie odpowiedni przez cały czas, promować witrynę, otrzymywać ruch i otrzymywać pasywny dochód z programu partnerskiego. Algorytm taki jak ten?

  lektor2010

  Algorytm jest bardzo prosty, aby znaleźć witrynę, która nie musi być często aktualizowana. To wszystko. Stwórz stronę internetową dla rzadkich lub fajnych filmów, prośby będą długo na górze, artykuły na ich temat. Nie ma i nie może być jednego przepisu

  mamentA

  Opowiedz mi o pomysłach na strony, które nie muszą być często aktualizowane? Każda witryna musi być stale aktualizowana, ponieważ jeśli witryna nie jest wypełniona, nie tylko ruch nie będzie wzrastał, ale PS może również umieścić taką witrynę pod filtrem.

  Yuran123

  Zarabianie pieniędzy bez pracy jest na ogół nonsensem. Możliwe jest otrzymywanie bez pracy, ale zarabianie pieniędzy, bez tego na sposób. W końcu tantiemy są zapłatą za wcześniej zainwestowaną pracę autora przy tworzeniu dzieła. Opłaty za skierowanie - płatność za pracę nad znalezieniem i przyciągnięciem skierowań, a także ich stałą motywację do pracy. Dzięki temu uważam, że idealny sposób na zarabianie pieniędzy na maszynie nie istnieje.

  Swintus

  Swintus

  No cóż 😛 Nie złożę poważnych pomysłów, jak są potrzebne, ale spróbuję czegoś. Ale powiedzmy, że nie jestem zaktualizowany, tylko dwie witryny objęte sankcjami, jedna całkowicie w indeksie, ale w ACS bez cząstek, chociaż kupują od niej linki w ramach googol i całkowicie się opłaca, nie zaktualizowałem tego przez około 2 lata, jak to się stało pod łukami. Przynosi 720 rubli rocznie. Hosting za to jest bezpłatny, domena 99 rubli - w pełni się zwraca. Ale są lepsze opcje.

  Powiedzmy również, że w ruchu można tworzyć strony do pobrania, są one dobrze zarabiane. Bierzesz jakieś programy, które łamiesz, zasługujesz od trackerów, kupujesz od tych, którzy ich chrząkali - zazwyczaj 400 rubli i promują te programy, faktem jest, że duże trackery często ukrywają treści przed wyszukiwarkami, nie można ich znaleźć w ps. Mam takie strony teraz pesimizirovanny, ponieważ partner był zaraźliwy, a Yandex zbanował go. Ruch tam jest zmienny, rośnie wiosną i latem, a następnie w połowie jesieni zaczyna się przerwa. Zależy od programu, niektóre strony zrobiły to w styczniu 2014 r., Nie aktualizowały się do września, ponieważ ruch musiał odpocząć. Ale instalator zaczął dystrybuować trojany, a Yandex wybrał cały ruch, a następnie Google.

  Och, możesz stworzyć stronę internetową o różnych przepisach, po prostu wybierz wąską specjalizację, taką jak kuchnia rosyjska lub kaukaska, nie radzę japońskiego. Ukraiński lub białoruski, jeśli istnieje. 🙂 Niemiecki i tak dalej. Najważniejsze jest to, że wszystko było wyjątkowe, a każda potrawa powinna być próbowana trochę dziwnie. Aby treść wyglądała jak prawa autorskie. Myślę, że każda osoba będzie w stanie prowadzić taką stronę internetową i może być aktualizowana dość rzadko, około 1-2 razy w miesiącu.

  mamentA

  Dlaczego ostatnio oglądałem stronę sprzedaną 3 lata temu. W tym czasie nic się nie zmieniło, nie pojawił się nowy artykuł. Pozostała frekwencja, ponieważ było 20 osób dziennie. Nie fakt, że konieczna jest aktualizacja.

  lektor2010

  Niezwykle atrakcyjna perspektywa, prawda?
  Wiele osób ma pytanie: „W jaki sposób właściciel programu partnerskiego rozumie, że użytkownik przyszedł do niego, używając dokładnie mojego zaproszenia?
  Algorytm taki jak ten?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»