Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zarabiać pieniądze na swojej stronie lub blogu

  1. Najbardziej dochodowe i dochodowe witryny podmiotów
  2. Ile możesz regularnie zarabiać na swojej stronie lub blogu?
  3. Jak utworzyć blog lub stronę internetową, aby zarobić?
  4. Popularne sposoby zarabiania pieniędzy na swojej stronie lub blogu (sposoby zarabiania na stronach internetowych)
  5. 7 głównych powodów, dla których nie zarabiasz (nie możesz zarobić) na swoim blogu lub stronie internetowej

  Jednym z naprawdę działających i wykorzystywanych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jest zarabianie pieniędzy na swojej stronie internetowej lub blogu, więc zastanów się, ile i w jaki sposób możesz zarobić na swoich zasobach internetowych i jak możesz zarabiać na nich, aby uzyskać stały dochód dodatkowy lub podstawowy.

  Najbardziej dochodowe i dochodowe witryny podmiotów

  Istnieje wiele tematów na strony internetowe i prywatne blogi, ale dzięki odpowiedniemu podejściu, ciągłej ciężkiej pracy i pragnieniom możesz zarabiać w każdej niszy, najważniejsze jest stworzenie autorytatywnego i użytecznego źródła dla odwiedzających, których popularność nie zniknie na przestrzeni lat. Wśród głównych tematów witryn, w których drogie reklamy i istnieje wiele sposobów zarabiania na takiej witrynie lub blogu, można zidentyfikować:

  1. Tematy finansowe (strony o pieniądzach, o bankach, o zarabianiu itp.).
  2. Witryny dotyczące biznesu (pomysły biznesowe, sposoby tworzenia i promowania firmy itp.).
  3. Witryny o nieruchomościach (nieruchomości zawsze były w cenie, a reklamodawcy w tej niszy płacą dużo pieniędzy, aby przyciągnąć potencjalnych nabywców i najemców).
  4. Blogi i strony internetowe tematów motoryzacyjnych (strony dotyczące naprawy i zakupu samochodów, porównywania samochodów, tuningu, selekcji i zakupu części samochodowych itp.).
  5. Budowy (wszystko związane z budową, naprawą, projektowaniem i dekoracją wnętrz).
  6. Blogi medyczne i strony internetowe (wszyscy chorują i zawsze, a coraz więcej osób chętnie zarabia na leczeniu i pragnie być zdrowym każdego roku).
  7. Witryny dotyczące turystyki i podróży (nie tracąc tematów trafności stron internetowych i blogów, dla których istnieje wiele sposobów zarabiania, od sprzedaży biletów i rezerwacji hoteli, przez agencje reklamowe itp.)
  8. Witryny o miłości, seksie i związkach (różne serwisy randkowe, strony erotyczne i pornograficzne itp.).
  9. Blogi i strony o grach i aplikacjach.
  10. Blogi o gadżetach, różnych technikach.

  Ile możesz regularnie zarabiać na swojej stronie lub blogu?

  Ile możesz regularnie zarabiać na swojej stronie lub blogu

  Zarobki na stronach internetowych i blogach mogą osiągnąć dziesiątki, a nawet setki tysięcy dolarów, w zasadzie nie ma limitu, wiele zależy od tematu strony, jej obecności i sposobów na zarabianie na tym zasobie.

  Na przykład, jeśli zarabiasz wyłącznie na reklamie kontekstowej dla odbiorców rosyjskojęzycznych, to średnie zarobki będą wynosić od 1 do 2 dolarów na tysiąc użytkowników w witrynie, innymi słowy, jeśli odwiedzasz 1000 osób dziennie, zarobki z kontekstu będą wynosić 1-2 dolary dziennie lub 30-60 dolarów miesięcznie.

  Dla wielu nie jest to duża pensja, ale co, jeśli ruch w witrynie wynosi 10 000 osób dziennie i masz 10 takich witryn? W takim przypadku możesz zarobić 100-200 USD dziennie, co jest całkiem niezłe. Co więcej, w tym przykładzie rozważany jest jeden z „białych” sposobów zarabiania na stronie, dlatego jeśli chcesz, możesz „wycisnąć” znacznie więcej ze swojego bloga lub witryny.

  Ważne: z aktywną monetyzacją strony i wykorzystaniem większości dostępnych obecnie sposobów zarabiania na niej, może to negatywnie wpłynąć na reputację tej strony internetowej, może zostać zablokowane przez wyszukiwarki i stracisz frekwencję, a zatem możliwość zarabiania na tej stronie.

  Innym dobrym przykładem może być blog poświęcony zagadnieniom finansowym (na przykład pożyczki, zarabianie pieniędzy) lub na przykład strona internetowa monitorująca kasyna, HYIPy i inne ryzykowne sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie. Witryny i blogi takich podmiotów mają wysoki dochód ze względu na udział w programach partnerskich, w których otrzymują procent przyciąganych użytkowników (w większości przypadków), a także na takich stronach drogie reklamy do zamawiania (wiele witryn oszustwa płacą duże pieniądze, aby móc przyciągnąć nowych użytkowników i mieć możliwość hodowania ich dla pieniędzy).

  Na przykład, na regularnym blogu, który przegląda różne systemy HYIP i piramidy, i ma ruch na 1000 odwiedzających dziennie (tematyczni goście, którzy chcą szybko zarabiać na ryzykownych inwestycjach), dochód może wynieść nawet 10 000 dolarów miesięcznie (i teraz i więcej).

  Jak utworzyć blog lub stronę internetową, aby zarobić?

  Jak utworzyć blog lub stronę internetową, aby zarobić

  Dla początkujących, zanim kupisz lub stworzysz blog lub stronę wysokiej jakości, lepiej jest ćwiczyć i prowadzić darmowego bloga (co najmniej kilka miesięcy, aby uzyskać pomoc w pisaniu artykułów, w ustawieniach witryny, aby zrozumieć, które tematy lubisz i jak możesz być zainteresowany oraz przyciągnąć odwiedzających na swoim blogu lub stronie internetowej). Możesz utworzyć bezpłatny tymczasowy blog lub prostą stronę internetową, na przykład na platformach Blogger (od Google) lub Ucoz, które nie wymagają specjalnej wiedzy i umiejętności, aby stworzyć stronę internetową i pracować nad nią, możesz wszystko obliczyć w ciągu miesiąca (maksymalnie). Nawet na darmowych stronach i blogach możesz zacząć zarabiać, jeśli możesz podnieść na nich dobrą frekwencję, podczas gdy nie będziesz miał dodatkowych kosztów na zakup domeny i płacenie za hosting.

  Z czasem lepiej jest stworzyć stronę internetową lub blog o lepszej jakości, która nie będzie hostowana na darmowym hostingu, będzie miała dobrą nazwę domeny (nazwę witryny), przyzwoity projekt i zrozumiałą strukturę. Taka strona internetowa lub blog będą znacznie łatwiejsze do promowania i zarabiania na niej, bardziej prestiżowe będzie spojrzenie w oczy odwiedzających i łatwiej będzie zoptymalizować i promować w wyszukiwarkach. Wśród silników witryny można wziąć pod uwagę WordPress lub Joomla, ponieważ są one bezpłatne i mają wiele motywów i wtyczek, co ułatwia korzystanie z nich i tworzy potężne funkcje. Możesz znaleźć wiele artykułów i kursów wideo online, jak zrobić wszystko sam (jak kupić domenę i hosting, jak zainstalować silnik witryny, motywy i wtyczki itp.), Więc początkowa inwestycja może być minimalna, najważniejsze jest twoje pragnienie i wytrwałość, i również cierpliwość (tworzenie, wypełnianie i promowanie witryny w celu osiągnięcia normalnej frekwencji i zarobków może zająć dużo czasu).

  Ważne: przed utworzeniem strony internetowej musisz natychmiast znać i zrozumieć, na czym ona będzie polegać, jaki będzie główny nacisk, jakie będą jej unikalne i unikalne funkcje, a także ważne jest natychmiastowe zrozumienie, w jaki sposób możesz zarobić na takiej stronie internetowej, jakie metody zarabiania i jaki mógłby być potencjał takiej strony dla rozwoju i zarobków.

  Popularne sposoby zarabiania pieniędzy na swojej stronie lub blogu (sposoby zarabiania na stronach internetowych)

  Popularne sposoby zarabiania pieniędzy na swojej stronie lub blogu (sposoby zarabiania na stronach internetowych)

  1. Zarobki na reklamach kontekstowych i banerach. Niemal pasywne zarobki dla witryn i blogów o wysokiej frekwencji, w których uzyskasz dochód za kliknięcia odwiedzających na banerach lub otrzymujesz stały dochód za umieszczenie banera reklamowego (na przykład na okres 1 miesiąca).
  2. Zarobki ze sprzedaży linków i publikowania recenzji i afiliacyjnych artykułów reklamowych. Z dobrą frekwencją i wysokim zaufaniem do witryny lub bloga, zawsze znajdą się reklamodawcy, którzy będą chcieli opublikować recenzję na Twojej stronie z linkiem do ich strony lub usługi, a także możesz zarobić dużo dzięki umieszczeniu ponadczasowego ( miralinkx , gogtlinkx ) i wynajem ( sape a) linki.
  3. Udział w programach partnerskich. W każdym temacie możesz znaleźć wiele dochodowych programów partnerskich lub możesz użyć agregatorów programów partnerskich (na przykład, admitad , żołnierz sprzedaży ). Umieszczając linki do witryn i serwisów partnerskich, możesz otrzymywać dochody z zakupów, zamówień lub innych wydatków odwiedzających Twoją witrynę, dokonanych po przejściu na stronę partnera do Twojego linku polecającego.
  4. Umieszczenie reklam zwiastuna. Reklamy zwiastuna są popularne w witrynach różnego rodzaju (zwłaszcza w tematach kobiecych). Najważniejsze jest, aby współpracować z wysokiej jakości sieciami zwiastuna (na przykład, ladykash , sieć sterowników , radklik ) i odpowiednio skonfiguruj teasery, aby nie przeszkadzały odwiedzającym Twój blog lub witrynę i nie wyświetlały reklam „szokujących”.
  5. Sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem bloga lub witryny internetowej. Odwiedzający interesujące blogi prawdopodobnie będą mogli kupić proponowany produkt (na przykład, jeśli blogują o wystroju, kupią wazon lub świecznik) lub zamówią usługę (na przykład, jeśli jest to blog SEO, wówczas użytkownik może zamówić promocję swojej strony internetowej lub bloga), jeśli może skorzystać z twojego zasób i zrozumieją, że naprawdę tego potrzebują (lub przejrzyj artykuły, jak bardzo jesteś dobrym ekspertem w swojej firmie).

  Do notatki: aby nie zabijać witryny za pomocą złych reklam i linków sprzedażowych, lepiej jest preferować białe monetyzacje, a mianowicie reklamy kontekstowe, bezpośrednie umieszczanie banerów od reklamodawców, aby wziąć udział w wysokiej jakości programach partnerskich.

  7 głównych powodów, dla których nie zarabiasz (nie możesz zarobić) na swoim blogu lub stronie internetowej

  7 głównych powodów, dla których nie zarabiasz (nie możesz zarobić) na swoim blogu lub stronie internetowej

  1. Wybrałeś motyw i niszę, w której nic nie wiesz i nie możesz tworzyć wysokiej jakości treści, które zainteresują użytkowników. Istnieje możliwość zakupu treści, ale tutaj musisz również wiedzieć, co i ile kupić, aby nie popsuć treści o niskiej jakości.
  2. Strona jest niewygodna (dla użytkowników), ma kiepski wygląd i zawartość. Wielu początkujących blogerów i właścicieli stron często tworzy stronę internetową tanio i szybko, nie zastanawiając się wcześniej, czy będzie przydatna i atrakcyjna dla odwiedzających, a także zacznie ją wypychać dużą liczbą nieciekawych artykułów i filmów, które są przeznaczone dla wyszukiwarek. Na początku takie witryny mogą „wzlatywać” w obecności, ale szybko też wygasną, ponieważ nie będą nosić niczego użytecznego. Lepiej jest zrobić wszystko od razu, aby strona była interesująca, niesie realne korzyści dla przyszłych odwiedzających i nie traci na znaczeniu z upływem czasu. Uwierz mi, z czasem odwiedzający Twoją witrynę będą wdzięczni za dobrą pracę przy kliknięciach reklam, klikaniu linków partnerskich itp.
  3. Zbyt leniwy, żeby coś zrobić, szczególnie stale. Jest to jeden z najpopularniejszych powodów, który pokonuje wielu właścicieli witryn i blogerów. Z biegiem czasu zainteresowanie zanika i coraz trudniej jest zmusić się do dodawania nowych i interesujących treści do zasobów, a przecież ważne jest, aby okresowo dodawać coś nowego, aby zwiększyć ruch w witrynie i utrzymać zainteresowanie zwykłych odbiorców.
  4. Nie miałeś cierpliwości, by czekać na normalny wzrost frekwencji. Stworzenie wysokiej jakości blogu lub strony internetowej, wypełnienie go dobrą i użyteczną treścią, a także promocją, trwa wiele miesięcy, więc wielu (zwłaszcza początkujących) szybko rezygnuje lub chce wszystkiego od razu, nie mogąc wytrzymać próby czasu.
  5. Jesteś arogancki i zdecydowałeś, że twoja strona lub blog jest najlepszy i po prostu idealny. Niestety, z czasem wielu ludzi to ma, właściciele witryn i blogów zaczynają myśleć, że osiągnęli szczyt i nie potrzebują niczego innego, wszystko jest po prostu szalone w związku z twoją kreacją i przestają wykonywać swój projekt lub minimalnie wspierają jego działania. W takich momentach konieczne jest podjęcie jeszcze większych wysiłków i znalezienie nowego wektora rozwoju witryny, aby osiągnąć nowe wyżyny, a tym samym zarobić znacznie więcej.
  6. Tworzysz jednocześnie wiele witryn i blogów. Wielu webmasterów próbuje opracować więcej witryn, aby urozmaicić i zwiększyć swoje zarobki w Internecie, ale często w takiej sytuacji mogą, przeciwnie, zacząć zarabiać mniej. Łatwiej jest utrzymywać i zarządzać, na przykład, 10 witrynami lub blogami z udziałem 10 000 osób dziennie, niż mieć 100 witryn z frekwencją 1000 osób dziennie.
  7. Straciłeś zainteresowanie określoną witryną lub blogiem. Dzieje się tak również wtedy, gdy tematyka witryny przestaje być interesująca i nie jest już zainteresowana jej rozwojem, a tym bardziej tworzeniem wysokiej jakości i interesujących treści dla tej strony. Witryny i blogi, które się poddają, w końcu zaczynają tracić ruch i zyski, które wcześniej generowały, więc jeśli zrozumiesz na czas, że nie będziesz już rozwijać tego zasobu, lepiej sprzedać go natychmiast w szczytowym momencie obecności i zarobków (cena sprzedaży będzie dużo powyżej).

  Podsumowując artykuł, można zauważyć, że zarobki na stronie internetowej lub blogu są rodzajem biznesu online, który wymaga wiedzy, ciężkiej pracy i długiej pracy, infuzji pieniędzy w jego rozwój (opcjonalnie), a także obecności siły i pragnienia walki z konkurentami i stworzyć coś naprawdę użytecznego i wysokiej jakości dla innych. Twoje opinie i porady na temat tworzenia bloga (strony internetowej) w Internecie, pozostawienia komentarzy do artykułu i udostępnienia go w sieciach społecznościowych, jeśli było to dla Ciebie przydatne.

  Twoje opinie i porady na temat tworzenia bloga (strony internetowej) w Internecie, pozostawienia komentarzy do artykułu i udostępnienia go w sieciach społecznościowych, jeśli było to dla Ciebie przydatne

  Jak utworzyć blog lub stronę internetową, aby zarobić?
  Ile możesz regularnie zarabiać na swojej stronie lub blogu?
  Dla wielu nie jest to duża pensja, ale co, jeśli ruch w witrynie wynosi 10 000 osób dziennie i masz 10 takich witryn?
  Jak utworzyć blog lub stronę internetową, aby zarobić?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»