Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zarabiać więcej na pisaniu SEO

  Zgodnie z obietnicą, mam jeszcze jedno pytanie do odpowiedzi w tym tygodniu od czytelniczki MALW Giny, która wcześniej zapytała  niszowe blogi  vs ogólne blogowanie

  Zgodnie z obietnicą, mam jeszcze jedno pytanie do odpowiedzi w tym tygodniu od czytelniczki MALW Giny, która wcześniej zapytała niszowe blogi vs ogólne blogowanie. Dzisiaj dyskutujemy o SEO i wysoko płatnym piśmie. Jej pytanie:

  Carol, jestem ciekawa, co myślisz o pisaniu SEO. Istnieje wiele firm SEO, które pobierają duże dolary, aby zapewnić czytelne artykuły i treści SEO klientom. Ile ekskluzywnych autorów online robi lub nie pisze z myślą o słowach kluczowych? Wiem, że wyszukiwarki stają się coraz mniej napędzane słowami kluczowymi, ale wciąż są rzeczywistością. Zastanawiam się, co myślisz o copywriterach i SEO.

  Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​jest pisanie SEO, a potem jest „pisanie SEO”, jak we wszystkich reklamach, które widzą „pisarze SEO”. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​ten ostatni tytuł w reklamie oznacza zazwyczaj „szukam dla kogoś, kto szybko zblokuje coś z kilku innych podobnych stron tematycznych, które znajdzie w Internecie i użyje wielu słów kluczowych, aby pomóc w naszym rankingu. Nie obchodzi nas, czy pismo jest bardzo dobre. ”Zagrożeniem, że cała zawartość będzie uruchamiana przez Copyscape, aby upewnić się, że nie plagiatujesz, jest cechą charakterystyczną tego gatunku.

  A wynagrodzenie to bzdura. I ustaleni, profesjonalni copywriterzy mają nazwy na to, co to jest - nazwy takie jak „przepisywanie” i „kręcenie artykułów”. Kiedy mówisz, że jest „czytelny”, w moim doświadczeniu nie oznacza to, że zwykle jest to coś, co ktoś kiedykolwiek chciałby przeczytać. Są to artykuły stworzone głównie z myślą o wyszukiwarkach. To, czy ludzie kiedykolwiek je czytają, wydaje się być rodzajem wtórnego rozważania.

  Wiem, co chcesz mi powiedzieć, Gina - jesteś inna i wyjątkowa. Twoje pisanie SEO jest świetną kopią. Jeśli tak… jesteś oszukany i niedostatecznie wynagradzany za to, co dostarczasz. Przestań pisać dla domów SEO, jeśli chcesz zarabiać więcej.

  Dobrze opłacani copywriterzy sprzedają się jako zdolni do dostarczania informacji nokautowych w fascynujący sposób, dzięki czemu klienci witryn ich klientów będą podekscytowani tym, co oferują, często wracają i kupują produkty i usługi. Artykuły te są pisane najpierw dla ludzi, a wyszukiwarki dla drugich. To jest różnica. Nie każdy może napisać coś, co ludzie chcą przeczytać… pula możliwych pisarzy jest mniejsza… a płaca jest lepsza.

  Czy copywriterzy z najwyższej półki dbają o SEO i używają słów kluczowych w treściach online, które tworzą? Absolutnie. Na pewno staramy się wprowadzić je do naszych nagłówków i pierwszych akapitów. Ale nie chcemy ich używać w jakimś szalonym stosunku, gdzie są co trzecie słowo artykułu. Często otrzymuję słowa kluczowe do wykorzystania przez klientów. Kluczowym słowem jest „używać”, nie nadużywać. Jak zauważyliście, wyszukiwarki stają się coraz mądrzejsze o gęstym tekście. Gęstość słów kluczowych nie jest najważniejsza dla większości dobrze płatnych klientów - ich głównym priorytetem jest posiadanie niesamowicie przydatnych informacji na ich stronie i atrakcyjnych materiałów sprzedażowych, które ustanawiają ich jako autorytet w ich sektorze i pomagają im sprzedawać.

  Jeśli chodzi o „wiele firm SEO, które pobierają duże pieniądze”, nie jestem pewien, czy to jest rzeczywistość. To bardzo podstępna branża i myślę, że ich marże nie różnią się tak bardzo od marży jakiejkolwiek innej agencji lub pośrednika. Przestań się martwić o to, ile zyskują firmy SEO zarabiające na Tobie i znajdź własnych klientów, którzy dobrze zarabiają.

  Przestań się martwić o to, ile zyskują firmy SEO zarabiające na Tobie i znajdź własnych klientów, którzy dobrze zarabiają

  Zdjęcie przez użytkownika Flickr smemon87

  Ile ekskluzywnych autorów online robi lub nie pisze z myślą o słowach kluczowych?
  Czy copywriterzy z najwyższej półki dbają o SEO i używają słów kluczowych w treściach online, które tworzą?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»