Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zarejestrować się w Seosprint? Instrukcje krok po kroku!

  1. Opis Seosprint:
  2. Seosprint rozpoczął pracę w 2010 roku i jest stale zadowolony z jego płatności!
  3. Jak zarejestrować się na stronie Seosprint? Jak zostać poleconym w Seo Sprint?
  4. Instrukcja krok po kroku: „Jak zarejestrować się w Seosprint?”
  5. Pierwsze logowanie do konta na stronie Seosprint i Jak zostać pracownikiem?
  6. Rodzaje zarobków w Seo Sprint:

  Cześć przyjaciele
  Cześć przyjaciele! W tym artykule powiem ci, jak poprawnie zarejestrować się w jednym z najlepszych projektów klienckich Seosprint, będzie to pełna instrukcja krok po kroku i krótka wycieczka na temat zarabiania pieniędzy na tym projekcie. Zacznijmy!

  Opis Seosprint:

  Seosprint to popularna usługa zarabiania na kliknięciach, takie projekty są często nazywane „książkami”. Charakterystyczną cechą tego projektu jest jego szybki rozwój, dobre warunki do zarobków i dużo pracy. Strona działa całkowicie w języku rosyjskim.

  Seosprint rozpoczął pracę w 2010 roku i jest stale zadowolony z jego płatności!

  Obecnie liczba aktywnych użytkowników wynosi około 450 000 osób. A kwota płatności w tym czasie przekroczyła 330 000 000 rubli (330 milionów!).

  A oto mój zrzut ekranu zarobionej wypłaty:

  A oto mój zrzut ekranu zarobionej wypłaty:

  Jak zarejestrować się na stronie Seosprint?
  Jak zostać poleconym w Seo Sprint?

  Zaznaczam, że rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie 3-5 minut! Kliknij:

  Jeśli są jakieś trudności z rejestracją, to ta instrukcja jest dla Ciebie, jeśli znajdę czas, zrobię film, ale w rzeczywistości rejestracja jest bardzo prosta:

  Instrukcja krok po kroku: „Jak zarejestrować się w Seosprint?”

  Krok 1) Kliknięcie czerwonego linku rejestracyjnego na górze spowoduje przejście do następnej strony, na której należy kliknąć zielony przycisk „Zarejestruj się”

  Krok 1) Kliknięcie czerwonego linku rejestracyjnego na górze spowoduje przejście do następnej strony, na której należy kliknąć zielony przycisk „Zarejestruj się”.

  Przed otwarciem nowego formularza rejestracji użytkownika, w którym wpisujemy naszą nazwę, adres e-mail i wpisujemy kod z obrazka, naciśnij przycisk „Kontynuuj”:  To ważne! W żadnym wypadku nie rejestruj kilku kont dla siebie, wszystkie zostaną zbanowane i usunięte!

  Krok 2) Teraz jesteśmy na stronie „Zakończenie rejestracji”. Tutaj powinieneś przeczytać: „Zasady projektu Seosprint” i „Warunki usługi”. Po tym zdajemy łatwy test, odpowiadając na pytania (odpowiedzi są bardzo proste) i kliknij przycisk „Zarejestruj się”:
  Krok 2) Teraz jesteśmy na stronie „Zakończenie rejestracji”

  Krok 3) Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, pojawi się powitanie i wydane zostanie hasło do konta i PIN, zapisz je w bezpiecznym miejscu! W razie potrzeby hasło można zmienić w sekcji „Moje dane osobiste”. To wszystko, teraz wiesz, jak się zarejestrować, do nas należy pierwsze zalogowanie się do systemu Seosprint i wprowadzenie pewnych zmian.

  Pierwsze logowanie do konta na stronie Seosprint i
  Jak zostać pracownikiem?

  Jak zalogować się do Seosprint? Aby wejść, musisz kliknąć przycisk „Zaloguj się”, następnie wpisać @mail, hasło, kod z obrazka i kliknąć przycisk „Zaloguj się”:
  Jak zalogować się do Seosprint

  Krok 1) Więc co widzimy? W prawym rogu wskazuje Twój identyfikator i status, który nazywa się „Passer”. Ma wiele ograniczeń, więc pierwszą rzeczą, którą musimy uzyskać, jest status „Praca”. Aby to zrobić, kliknij link stanu (lub przejdź do sekcji „Moje dane osobiste” po lewej stronie menu). Pojawi się odpowiednia strona:
  Krok 1) Więc co widzimy
  Krok 2) Najpierw musisz podać numer telefonu komórkowego, klikając przycisk „Określ”. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie swojego numeru, na który zostanie wysłany SMS z kodem, który musisz wprowadzić.

  To ważne! SMS jest całkowicie darmowy i nie będziesz otrzymywać spamu ani reklam z projektu!

  Krok 3) Wypełnij wszystkie dane osobowe. Zalecam również natychmiastowe podanie szczegółów płatności, w których otrzymane pieniądze zostaną otrzymane. Polecam korzystanie z systemu Webmoney. Możesz dowiedzieć się, jak się w nim zarejestrować i uruchomić tutaj portfel: „ Rejestracja i utworzenie portfela w systemie Webmoney

  Krok 4) Aby zapisać wszystko, wprowadź swój osobisty kod PIN za pomocą przycisków numerycznych i naciśnij „Zapisz zmiany”. Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, napis: „Dane zostały pomyślnie zapisane”.


  Krok 5) Po zaktualizowaniu strony zobaczysz, że twój status to teraz: „Praca”, a ocena to „1”. Przejdź do sekcji „Kariera”, aby dowiedzieć się, co dają statusy i do czego służy ocena.
  Krok 4) Aby zapisać wszystko, wprowadź swój osobisty kod PIN za pomocą przycisków numerycznych i naciśnij „Zapisz zmiany”

  Przyjaciele, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ciekawych projektach dotyczących zarobków, z pełną instrukcją krok po kroku subskrybuj bloga ! =)

  Rodzaje zarobków w Seo Sprint:

  Oficjalna strona internetowa Seosprint oferuje 5 sposobów zarabiania pieniędzy: strony internetowe do surfowania - czytanie e-maili - testy przechodzące - wypełnianie zadań - skierowania.
  Oficjalna strona internetowa Seosprint oferuje 5 sposobów zarabiania pieniędzy: strony internetowe do surfowania - czytanie e-maili - testy przechodzące - wypełnianie zadań - skierowania
  1) Witryny do surfowania - w przypadku witryn do surfowania (kliknięć) płacisz od 0,02 do 0,06 rubli. Każdego dnia dostępnych jest około 20-40 kliknięć, czasem więcej.

  2) Czytanie listów - zarobki są podobne do surfowania, tylko tutaj musisz odpowiedzieć na pytanie kontrolne przed wyświetleniem, ale płatność jest wyższa od 0,04-0,10 rubli. i powyżej.

  3) Zaliczenie testów - istota tej metody zarabiania jest bardzo prosta, musisz odwiedzić stronę reklamodawcy, przestudiować ją i odpowiedzieć na pytania w teście, opłata wynosi tutaj od 0,15 rubli. Natknąłem się na testy z bardzo wysoką płacą.

  Zarabiaj duże pieniądze, czytając listy, mijanie testów i surfowanie jest mało prawdopodobne, więc zalecam wykonywanie lekkich zadań z dobrą opłatą, po wykonaniu kilku zadań otrzymasz płatność w wysokości 30-50 kliknięć.

  4) Wypełnianie zadań - przyjaciele, jak napisał już powyżej podstawowych zarobków na stronie duchów SEO, to zadania. Teraz na stronie jest około 20 000 aktywnych zadań, minimalna opłata za wykonanie 1 zadania wynosi 0,20 rubli. Koszt zadań średnio waha się od 1 do 50 rubli, a znalezienie zadań na 100, 200, 300 rubli również nie stanowi problemu. Czasami możesz spełnić zadania za 500 rubli i więcej, więc zwróć uwagę na tego typu zarobki!

  5) Skierowania - kto jest skierowany? - To jest osoba, którą zaprosiłeś na stronę. Za pracę poleconych otrzymasz dochód - od 10% do 60% za swoją pracę! Im wyższy jest twój status w Seosprint, tym większy będzie procent skierowań.

  Więcej informacji na temat metod zarabiania i zarabiania na Seosprint można znaleźć tutaj: „ Jak zarabiać na Seosprint?

  Jak zarejestrować się na stronie Seosprint?
  Jak zostać poleconym w Seo Sprint?
  Instrukcja krok po kroku: „Jak zarejestrować się w Seosprint?
  Jak zostać poleconym w Seo Sprint?
  Pierwsze logowanie do konta na stronie Seosprint i Jak zostać pracownikiem?
  Jak zalogować się do Seosprint?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»