Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zdobywamy 100% miejsca w kursie marketingu cyfrowego i SEO

  1. # 1. Pierwsze i najważniejsze żądanie:
  2. # 5. Bezpośrednio przeszkolony przez pana Sankara, czołowego eksperta ds. Marketingu cyfrowego w Chennai
  3. # 7. Najlepsze możliwe przygotowanie CV
  4. # 8. Przeprowadzamy co najmniej 3 wywiady próbne w czasie rzeczywistym
  5. # 10. Najlepszy możliwy system Eco
  6. Prawdopodobnie są to niektóre z powodów, dla których udało nam się utrzymać 100% rekord miejsca na tym kursie.

  Tylko w tym roku przeszkoliliśmy ponad 50 uczniów z marketingu cyfrowego i SEO, a wszyscy z powodzeniem zostali umieszczeni w różnych firmach z branży IT, MNC, Firmy marketingu cyfrowego w Chennai oraz inne firmy usługowe na różnych stanowiskach, takie jak konsultant ds. marketingu cyfrowego, specjalista ds. SEO, młodszy konsultant itp. Jak dotąd utrzymujemy w tym konkretnym kursie rekord stażu w 100% .

  Jak osiągnęliśmy ten rodzaj rekordu miejsca docelowego? W tym artykule ujawniamy nasze metody szkoleniowe, przygotowanie miejsc pracy, współpracę w branży itp., Które pomogły nam osiągnąć ten rekord.

  # 1. Pierwsze i najważniejsze żądanie:

  Podczas gdy każda technologia ma miejsca pracy dla świeżo upieczonych, w tym technologii takich jak JAVA, PHP, SAP, Testing itp., Codzienne wykonywanie tych zadań staje się trudne ze względu na konkurencję i automatyzację. [Ponad 6 lakh zadań IT zostanie utraconych w ciągu najbliższych 3 lat, sprawdź link tutaj . Dlatego mówimy, że marketing cyfrowy jest najlepszą ofertą usług IT dostępną w ciągu najbliższych 5 lat. ]

  Zapewniamy tylko praktyczne szkolenie z marketingu cyfrowego i SEO. W odniesieniu do każdego tematu, którego nauczamy, upewniamy się, że nasi uczniowie ćwiczą to w środowisku na żywo, tak aby mieli pełne zrozumienie pojęcia.

  Jak powiedzieliśmy w poprzednim punkcie, upewniamy się, że wszyscy nasi uczniowie ćwiczą każdą pojedynczą koncepcję w środowisku na żywo. Nie tylko dbamy o to, aby każdy uczeń pisał blogi i treści na stronie internetowej . Tak więc, kiedy idą na rozmowę kwalifikacyjną, mogą wykazać się swoją zdolnością poprzez własną stronę internetową na żywo.

  Na przykład : przypuśćmy, że uczymy koncepcji umieszczania słów kluczowych , upewniamy się, że każdy uczeń pisze bloga, umieszczając słowo kluczowe. Sprawdź ten przykład . Stworzy to większe wrażenie o studentach na rekrutujących. Upewniamy się również, że uczniowie wysoko oceniają niektóre słowa kluczowe w wynikach Google, aby mogli porozmawiać o tym w wywiadzie. Na przykład: wpisz „ konsultant ds. Marketingu cyfrowego w Chennai ”, znajdziesz naszego studenta Strona internetowa Arun na 1 3 pozycjach. Wspomniał o tym w wywiadzie, aby zademonstrować swoje umiejętności SEO . Ankieter był pod wrażeniem. Zgadnij co? Został wybrany w Digital Propel, wiodącej firmie zajmującej się marketingiem cyfrowym w Chennai.

  Tylko w tym roku przeszkoliliśmy ponad 50 uczniów z marketingu cyfrowego i SEO, a wszyscy z powodzeniem zostali umieszczeni w różnych firmach z branży IT, MNC,  Firmy marketingu cyfrowego w Chennai  oraz inne firmy usługowe na różnych stanowiskach, takie jak konsultant ds

  Strona Arun zajął pierwsze miejsce w Google

  Żaden inny trener ds. Marketingu cyfrowego ani instytut nie pokrywa się z programem tak dokładnie, jak my. Od SEO po Adwords, Pay per Click, e-mail marketing, Re Targeting, Pixels, Tag manager, HTML, Social Media Marketing, Online Reputation Management, Integracja i automatyzacja - zajmujemy się każdym tematem na poziomie zaawansowanym.

  Nie tylko uczymy tych rzeczy uczniom, ale dbamy o to, by ćwiczyli wszystkie koncepcje w żywym środowisku. Nie tylko dbamy o to, by wdrażali te tematy, ale także upewniamy się, że wszyscy uczniowie piszą o tym na swojej stronie internetowej, aby zademonstrować swoją wiedzę i lepiej pozycjonować się na rynku pracy w stosunku do innych studentów. Sprawdź jedną z takich stron, stronę internetową .

  # 5. Bezpośrednio przeszkolony przez pana Sankara, czołowego eksperta ds. Marketingu cyfrowego w Chennai

  # 6. Nie tylko szkolenia, zapewniamy szkolenia z praktyk

  Zapewniamy nie tylko najlepsze szkolenia z zakresu marketingu cyfrowego i SEO , ale także zapewniamy staż na żywo dla naszego ucznia od pierwszego dnia szkolenia. Prowadzimy również prowadzenie Marketing cyfrowy i firma SEO tak samo jak my jesteśmy liderem dostawca usług poczty masowej w Chennai , obsługując 100 klientów. Dbamy o to, aby wszyscy nasi studenci odbyli staż od pierwszego dnia dla naszych klientów, zdobywając doświadczenie branżowe już od pierwszego dnia.

  # 7. Najlepsze możliwe przygotowanie CV

  Pomagamy uczniom w przygotowaniu CV w taki sposób, aby w jak najlepszy sposób pokazywał swoją wiedzę. Cały blog napisany przez naszych uczniów na ich stronie internetowej zostanie wymieniony w ich CV za pomocą kodu QRC. Tak więc nawet przed wzięciem udziału w rozmowie nasi uczniowie stworzyliby dobre wrażenie na ankieterach. Sprawdź niektóre przykładowe CV tutaj . (Zauważ, że we wszystkich CV CV blog ucznia będzie wymieniony na górze jako link lub jako kod QRC).

  # 8. Przeprowadzamy co najmniej 3 wywiady próbne w czasie rzeczywistym

  Przed uczestnictwem w rozmowach upewniamy się, że każdy z nas bierze udział w co najmniej 3 udawanych wywiadach. Dokładnie je oceniamy, znajdujemy obszary ulepszeń i pomagamy im się poprawić. Te 3 wywiady zostaną przeprowadzone przez starszych ekspertów branżowych, a sugestie zostaną przekazane studentom.

  Sprawdź nasze filmy z wywiadami w czasie rzeczywistym tutaj.

  Mamy powiązania z wieloma agencjami marketingu cyfrowego, firmami oferującymi produkty i usługi, aby zorganizować staże dla studentów. . Gdy w tych firmach pojawią się otwarcia, nasi uczniowie będą preferowani nad innymi ze względu na jakość, którą dostarczamy. Oprócz remisów otrzymujemy również wiele zapytań o naszych studentów na staże w wielu firmach. Niektóre z naszych stałych rekrutujących to Finoculus, Vantage, Vincom itp.

  Poza tymi firmami nasi studenci zostali umieszczeni w firmach takich jak Zoho, FreshDesk, CTS itp. Dzięki rozliczeniu wywiadów.

  W skrócie: poprzez nasze powiązania lub poprzez kontakt lub portale pracy, osiągnęliśmy 100% miejsca na kurs Digital Marketing & SEO.

  # 10. Najlepszy możliwy system Eco

  Oprócz szkoleń, powiązań, wsparcia w umieszczaniu itp. Zapewniamy naszym studentom najlepszy możliwy marketing cyfrowy i eko-system SEO. Na przykład: utrzymujemy dynamikę Grupa na Facebooku dzielić się ofertami pracy, możliwościami, wiedzą dotyczącą marketingu cyfrowego. [Celem tej grupy jest zgromadzenie studentów, specjalistów i przedsiębiorców z Chennai, którzy są zainteresowani marketingiem cyfrowym pod jednym parasolem w zakresie możliwości i dzielenia się wiedzą].

  Utrzymujemy dynamiczną grupę WhatsApp do dzielenia się wiedzą. Często piszemy również o marketingu cyfrowym i SEO na różnych platformach i dzielimy się wiedzą wśród naszych studentów. Sprawdź naszą kompilację artykułów Digital Marketing i SEO . Poza tym każda nasza klasa będzie nagrywana i przekazywana uczniom tam i wtedy, aby była dla nich pomocna podczas procesu rozmowy lub nawet po dołączeniu do firmy.

  Prawdopodobnie są to niektóre z powodów, dla których udało nam się utrzymać 100% rekord miejsca na tym kursie.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o marketingu cyfrowym i jak może on pomóc w zabezpieczeniu pracy? Skontaktuj się z nami teraz.

  Jak osiągnęliśmy ten rodzaj rekordu miejsca docelowego?
  Zgadnij co?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»