Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zmienić stronę bez utraty pozycji?

  1. Zamierzam zmienić stronę, jakie elementy należy wziąć pod uwagę, aby nie stracić pozycji? Nadchodzi...
  2. Faza # 1 Źródła ruchu w sieci
  3. Faza 2 strony docelowe
  4. Faza # 3 Przychodzące linki
  5. Faza 4 Korespondencja w treści
  6. Faza # 5 Podejmowanie decyzji
  7. Fazy ​​# 6 Przekierowania 301
  8. Poprawione wrażenia użytkownika
  9. Uwagi końcowe

  Zamierzam zmienić stronę, jakie elementy należy wziąć pod uwagę, aby nie stracić pozycji?

  Nadchodzi czas w życiu każdej sieci, w której istnieje poważna kwestia zmiany.

  Przyczyny mogą być bardzo zróżnicowane, ale nagle lenistwo atakuje nas:

  • Zmiana projektu, ponieważ istniejąca jest przestarzała.

  • Musisz dodać nową zawartość i nie ma sposobu, aby je dopasować.

  • Sieć nie jest responsywny ,

  • Firma zmieniła swój wizerunek korporacyjny i chce przekazać tę zmianę wszystkim elementom komunikacji.

  • Sieć jest źle skonstruowana lub zaprogramowana i łatwiej jest zacząć od zera niż ją zreorganizować.

  • Lub po prostu dlatego, że chcemy go ulepszyć (pod każdym względem: SEO, użyteczność , dostępność, zawartość itp.)) zapewniający praktyczny sens, który nie jest cyfrową wizytówką twoich produktów / usług na wypadek, gdyby ktoś wszedł i chciał coś skonsultować, ale potężne narzędzie marketingowe.

  Przeprojektowanie strony internetowej jest poważnym zadaniem, wcale nie skomplikowanym, ale poważnym.

  Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uważają, że nie wykracza to poza tworzenie nowej strony internetowej i zastąpienie jej stworzoną, powinieneś uważnie przeczytać ten post, aby nie zrujnować nagromadzonej pracy wielu lat.

  Przez cały ten rok zmierzyłem się z czterema przeprojektowanymi stronami medycznymi, moją specjalnością jest marketing zdrowotny, gdzie pracowałem w części konsultacyjnej z różnymi programistami.

  W tych nowych odkryciach znalazłem wszystko lub prawie wszystko, co ktoś mógł znaleźć, dokonując zmiany w sieci, zarówno nieodłączne problemy, które wiążą się z pracą tych cech, jak i inne „przypadkowe” lub „przypadkowe”, które pojawiło się na drodze.

  Zasadniczo czynniki, w których pracowałem, to te związane z SEO, poszukujące w sieci, aby nie utracić pozycjonowania, które miało określone adresy URL i gdzie wrażenia użytkownika nie zostały ograniczone.

  Dzięki temu doświadczeniu dowiedziałem się, że to zadanie jest bardziej pracochłonne niż myślałem w tej chwili i że zła decyzja lub nieuwzględnienie niektórych czynników, które zamierzam szczegółowo opisać, może zmarnować ruch, reputacja i SEO strony internetowej w mgnieniu oka.

  Dzięki temu doświadczeniu dowiedziałem się, że to zadanie jest bardziej pracochłonne niż myślałem w tej chwili i że zła decyzja lub nieuwzględnienie niektórych czynników, które zamierzam szczegółowo opisać, może zmarnować ruch,  reputacja  i SEO strony internetowej w mgnieniu oka

  Narzędzia , których będziemy potrzebować do przeprowadzenia analizy:

  Poprzednie rozważania

  Możesz pomyśleć, że jeśli zamierzasz zmienić sieć, która ma dużo czasu, o naprawdę starym wyglądzie i gdzie nikt nie troszczył się o nią najmniej przez cały ten czas, nie będzie ona potrzebować wielu analiz, ani zobaczy tylu metryk, a nawet konsultacji dlaczego strona jest umieszczona ... jest zmieniona i gotowa.

  Cóż, to duży błąd ... strony internetowe, nawet jeśli nie przeprowadziliście zorganizowanej i zaplanowanej pracy SEO, mogą mieć odpowiednie słowa kluczowe umieszczone na pierwszej stronie, nawet w pierwszej 5 lub w pierwszej 3.

  Czy przez odpowiednia treść , ze względu na wiek i / lub autorytet domeny lub ze względu na znaczenie marki w trybie offline, strona internetowa musi zostać poddana wyczerpującej ocenie, aby nie popełniać błędów.

  Wyraźnym przykładem tego typu stron internetowych jest ten, który znalazłem w jednej ze zmian, które przeprowadziłem w tym roku.

  Jest to jedyna sieć, której nie znałem, ponieważ pochodziła od nowego klienta, ale zanim przestudiowałem jej pozycjonowanie za pomocą SEMrush i zauważyłem już, że ma kilka ważnych słów kluczowych dla jej bardzo dobrej pozycji.

  Kiedy miałem do niego dostęp, zarejestrowałem go w Search Console i za kilka dni byłem w stanie potwierdzić dane, które dał mi SEMrush.

  Nie byłem nawet zarejestrowany w Search Console, ani odpowiednio oznakowany, ani nie przesłano mapy witryny, ani z mnóstwem linków zwrotnych, ani z dużą częścią tego SEO na stronie, którą uważamy za fundamentalną ... ale tak było, dając 10 000 wizyt miesięcznie ze słowami kluczowymi o dużej wartości dla tej organizacji zdrowotnej.

  Faza # 1 Źródła ruchu w sieci

  W tym pierwszym kroku analizuję z Google Analytics jakie są źródła ruchu, które otrzymuje sieć, lubię mieć szeroki okres jednego roku, tak że nie ma konkretnego elementu, który mógłby zakłócić ten pomiar.

  Dzięki temu mam pojęcie o natężeniu ruchu pochodzącego z wyszukiwarek (organicznych), sieci społecznościowych (społecznych), innych stron internetowych (odniesienie) oraz tych, którzy bezpośrednio piszą dany adres URL (bezpośredni).

  Zwykle głównym źródłem ruchu w sieci jest organiczny, czyli pochodzący z wyszukiwarek.

  Faza 2 strony docelowe

  W tej drugiej fazie ustalam priorytety adresów URL i klasyfikuję je, biorąc pod uwagę wielkość ruchu, który otrzymują.

  W tym celu idę do Google Analytics >> Zachowanie >> Treść strony >> Strony docelowe.

  Dzięki tej metodzie Analytics możemy dowiedzieć się, z której strony osoby odwiedzające witrynę zaczynają przeglądać.

  Zwykle ta strona jest zazwyczaj stroną główną, ale nie jest trudno znaleźć inną lub innych w tej pierwszej pozycji.

  W zależności od liczby stron w witrynie jest bardzo prawdopodobne, że tylko 5% wszystkich adresów URL generuje ponad 90% całkowitego ruchu w sieci.

  Możemy udoskonalić tę analizę, jeśli przekroczymy tę metrykę z wymiarem Akwizycja >> Źródło / medium.

  Teraz będziemy mogli zobaczyć te same adresy URL, za pomocą których rozpoczyna się nawigacja w sieci i które jest źródłem tego ruchu.

  Faza # 3 Przychodzące linki

  Faza # 3 Przychodzące linki

  Dzięki Search Console będziemy wiedzieć, które strony są odbierane linki wsteczne , niewątpliwie jeden z kluczowych punktów obecnego SEO.

  Te same strony są już gromadzone w fazie 2, ale teraz robimy to w ramach nowej klasyfikacji, uzyskując adresy URL, które otrzymują co najmniej jeden link przychodzący z innej sieci.

  Aby zebrać te adresy internetowe, przejdź do Search Console, wybierz właściwość strony internetowej, która ma zostać przeanalizowana, a my nie przechodzimy do Search traffic >> Linki do Twojej witryny.

  W kolumnie po prawej stronie „Najbardziej połączonych stron Twojej witryny” klikamy „więcej informacji” i otrzymujemy wszystkie adresy URL uporządkowane z liczbą linków i ich domen źródłowych.

  Faza 4 Korespondencja w treści

  W tej chwili sklasyfikowaliśmy wszystkie adresy URL, które otrzymały ruch w ciągu ostatniego roku, oraz te, które mają przynajmniej jeden link przychodzący.

  Nadszedł czas na to, co nazywam korespondencją w treści.

  Kiedy rysujemy drzewo zawartości nowej sieci, musimy dowiedzieć się, czy istnieją powiązania, pod względem treści, między bieżącymi adresami URL a nowymi rozwijanymi adresami URL.

  Istnieją dwa różne przypadki:

  1. Że istnieje bezpośrednia korespondencja w taki sposób, że treść adresu URL ma swoją wersję w nowej sieci.

  2. Że nie ma korespondencji, ponieważ treść tego adresu URL nie będzie wykorzystywana, ponieważ została scalona z większą ilością treści w innym lub dlatego, że w sieci została wygenerowana nowa treść, która jest rozwijana, oczywiście, przed Nie istniał.

  Faza # 5 Podejmowanie decyzji

  Osiągnęliśmy ten punkt dzięki dobrej analizie i wszelkim informacjom niezbędnym do podejmowania decyzji.

  Jednym z celów, które wyznaczam w każdej zmianie internetowej, jest poprawa treści i SEO.

  W tym przypadku czynnikiem decydującym i decydującym jest nazwa, którą otrzyma nowy adres URL, ponieważ jeśli ta nazwa jest taka sama jak poprzednio, nie powinniśmy robić niczego specjalnego.

  Fakt utrzymywania tego samego adresu URL polega na tym, że w pewien sposób w nowej witrynie internetowej znajduje się korespondencja i podobny adres URL, który dotyczy tej samej treści.

  Ale możemy znaleźć potrzebę zmodyfikowania nazwy tego adresu URL i dodania lub zmiany słów w celu poprawy SEO.

  W tym przypadku napotykamy ten sam problem, co w każdym z przypadków, w których nie ma zgodności fazy # 4.

  Innym aspektem, na którym zwykle koncentruję się, choć w perspektywie średnioterminowej byłoby bardziej zadaniem SEO, jest przegląd słów kluczowych, które nadają 20 pozycję na liście najważniejszych adresów URL w witrynie (tych, które otrzymują najwięcej ruchu).

  W procesie zmiany, w La Consulta - Health Marketing, zwykle przepisujemy treść i wykorzystujemy wyżej wymienione dane, aby uwzględnić, wzmocnić i pracować nad tymi słowami kluczowymi w celu poprawy ich pozycji.

  Fazy ​​# 6 Przekierowania 301

  Fazy ​​# 6 Przekierowania 301

  Przekierowania 301 były idealnym rozwiązaniem w celu rozwiązania problemów związanych z korespondencją URL i uniknięcia utraty pozycjonowania lub błędu 404 nie znalezionego adresu URL, co również negatywnie wpływa na nasze SEO.

  Wyeliminowanie adresu URL generującego 500 odwiedzin miesięcznie za pośrednictwem ruchu organicznego oznacza natychmiastową utratę 500 odwiedzin, to takie proste.

  Przekierowania 301 to sposób na poinformowanie Google, że adres URL został zmieniony i jest teraz nazywany inaczej.

  Dzięki tym przekierowaniom możemy przenieść siłę tego pozycjonowania prawie całkowicie na nowy adres URL, a tym samym nie zobaczyć zmniejszenia ruchu.

  Przekierowania są ustanawiane za pomocą pliku .htaccess na serwerach Apache, które są używane przez większość dostawców hostingu.

  W tym celu konieczne jest uzyskanie dostępu do tego pliku i zachowanie wszystkich środków ostrożności na świecie, ponieważ każdy błąd może spowodować, że sieć stanie się bezużyteczna.

  Jeśli używasz WordPressa i twoje umiejętności obsługi komputera nie dają Ci możliwości obsługi pliku kodu tak ważnego jak .htaccess, tak jak w moim przypadku, możesz użyć różnych wtyczki które dają możliwość łatwego wykonywania tych przekierowań i bez ryzyka uszkodzenia sieci.

  Wspominam o kilku z nich, które wydają się naprawdę proste i bardzo przydatne:

  1. Przekierowanie: Jest to wtyczka, która oprócz zarządzania przekierowaniami typu 301 śledzi również błędy 404 (nie znaleziono adresu URL), dzięki czemu możemy łatwo przypisać nowy adres internetowy. Obsługuje również użycie wyrażeń regularnych.

  2. Wtyczka szybkiego przekierowania strony / postu: To jest naprawdę prosta wtyczka, w której musisz tylko umieścić źródłowy adres URL i nowy.

  Pod WordPressem znajdują się również inne wtyczki, które umożliwiają edycję pliku .htaccess w prosty sposób WP Htaccess Editor ,

  Moja rada jest taka, że ​​jeśli zamierzasz edytować ten plik, zrób jego kopię, aby w przypadku jego nieprawidłowej modyfikacji można go było natychmiast przywrócić.

  Przekierowania 301 to cały świat, więc polecam artykuł z bloga Rubena Alonso napisany przez Davida Ayalę, gdzie temat jest szczegółowo wyjaśniony jakie są przekierowania 301 , po co i kiedy mają być użyte.

  I w tym ostatnim kroku zakończymy ten proces, co nie było tak skomplikowane?

  Poprawione wrażenia użytkownika

  Poprawione wrażenia użytkownika

  Wszystkie te wskazówki, które nie pozwalają na utratę pozycjonowania lub ruchu na naszej stronie są również warte ulepszenia doświadczenie użytkownika ,

  Jeśli przez przypadek zdecydowaliśmy się przekierować tylko 301 z najważniejszymi stronami naszej strony, ponieważ mamy z nimi 95% całego ruchu, musimy wziąć pod uwagę, że pozostałe strony, do których nie zostały zastosowane przekierowanie wygeneruje błąd 404 w przypadku, gdy ktoś kliknie na nie, ponieważ zapisałby go w zakładce przeglądarki, otrzyma go w wiadomości e-mail lub spróbuje uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem dowolnej aktualizacji stanu Facebook, Twitter, Google+ lub Pinterest ,

  Ponieważ wiemy, że błąd 404 to coś, czego Google nie lubi, chcę powiedzieć, że jeśli masz stronę WordPress, jest wtyczka 404 do 301 który, jak wskazuje jego nazwa i automatycznie, generuje przekierowania 301 na adres URL, który wskazujemy (zazwyczaj dom) wszystkich stron, które dają błąd 404.

  Nie wiem, czy jest to możliwe poprzez edycję pliku .htaccess, znalazłem dokumentację, która mówi o zezwoleniu na pełne przekierowania katalogów lub na nową domenę.

  Jeśli ktoś może wnieść wiedzę, z góry dziękuję ;-)

  Uwagi końcowe

  W fazie 3 przeanalizowaliśmy strony internetowe, które miały co najmniej jeden link zwrotny, a my to robimy, ponieważ w jakiś sposób uzyskanie przychodzących linków do naszej domeny jest czymś fundamentalnym dla pozycjonowania stron internetowych.

  Jeśli ten URL, przypadkowo, nie ma miejsca w bieżącej sieci, moja rada jest taka, że ​​będzie on nadal generowany, ponieważ przynajmniej ten przychodzący link będzie się liczył dla naszego SEO, ponieważ jeśli ten link nie zostanie wygenerowany, to skończy się utratą.

  Po zakończeniu procesu i opublikowaniu nowej strony internetowej polecam ponowne przesłanie nowej mapy witryny za pośrednictwem Search Console.

  Przekierowania 301 są zawsze bardzo obserwowane przez Google, ponieważ istnieją techniki Czarny kapelusz gdzie przekierowania są używane z jednej lub kilku różnych stron internetowych, aby nadać siłę i pozycję stronie.

  Dlatego łatwo jest znaleźć informacje, które mówią o możliwych kary w korzystaniu z przekierowań 301.

  W tym poście po prostu próbuję wyjaśnić logicznie zmianę jednej strony internetowej na inną, a nie użycie technik rozmytych do uzyskania pozycjonowania.

  Moim zdaniem, podążając za krokami, szanse na wpadnięcie w sieć są praktycznie zerowe.

  Mam nadzieję, że przyczyniłem się i włożyłem coś pożytecznego, aby przyszłe zmiany, z którymi trzeba się zmierzyć, były zmianami na lepsze.

  Zdjęcie (nowe sieć ): Shutterstock

  Chciałbym, abyś opowiedział mi o doświadczeniach, których doświadczyłeś, kiedy zmieniłeś stronę internetową.

  Zamierzam zmienić stronę, jakie elementy należy wziąć pod uwagę, aby nie stracić pozycji?
  I w tym ostatnim kroku zakończymy ten proces, co nie było tak skomplikowane?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»