Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zoptymalizować swój nowy znacznik tytułu i Meta Opis Długość - Aktualizacja 2018 Google

  Dobra wiadomość dla copywriterów SEO i wszystkich właścicieli firm internetowych Dobra wiadomość dla copywriterów SEO i wszystkich właścicieli firm internetowych! Ponieważ Google niedawno zaktualizowało długość meta opisu i długość tagu tytułu, mamy więcej miejsca na tworzenie atrakcyjnych treści, które przyciągają kliknięcia do naszych witryn.

  W przeszłości wiele kontrowersji budziło użycie meta opisu. Niektórzy twierdzili, że było to bezużyteczne, ponieważ Google przestało go używać do ustalania rankingu. Zrobili to z powodu tych, którzy próbowali zagrać w system za pomocą słowa kluczowego upychającego metaopis. Jednak doświadczeni copywriterzy SEO zdali sobie sprawę, że opis meta jest cenną nieruchomością. To przynęta, która podpina czytelnika, gdy szuka odpowiedzi na swoje pytanie. Ale cofnijmy się na chwilę i wyjaśnijmy, czym są metaopis i tagi…

  Kiedy chcesz coś znaleźć lub nauczyć się czegoś więcej, Google to zrobi, ponieważ Google jest najbardziej znaną i najpopularniejszą wyszukiwarką. Po wpisaniu lub przesłaniu zapytania Google dostarcza strony z możliwymi witrynami do odwiedzenia. Jeśli jesteś jak większość ludzi, jeśli nie jest na stronie 1, zawęzisz zapytanie i spróbujesz ponownie. Te strony Google są nazywane stronami wyników SERP lub wyszukiwarki. Strona często wygląda tak:

  Strona często wygląda tak:

  Na obrazku powyżej jeden z tagów tytułu to: „Meta Description | Moz ”

  Pod adresem URL znajduje się opis meta: „Optymalna długość. Meta opisy mogą mieć dowolną długość… ”

  Zazwyczaj reklamy są wyświetlane u góry lub z boku, ponieważ w ten sposób Google zarabia pieniądze. To siła napędowa algorytmu Google… do zarabiania pieniędzy. Jednak, aby zarabiać pieniądze, chcą stworzyć czytelnikowi wspaniałe wrażenia użytkownika. (UX to skrót oznaczający „doświadczenie użytkownika”). Jeśli nigdy nie znajdziesz tego, czego szukasz, przestaniesz szukać i pójdziesz myć naczynia lub bawić się z psem. Ale jeśli znajdziesz to, czego szukasz, prawdopodobnie pozostaniesz online i zrobisz coś innego, co narazi Cię na więcej reklam.

  Do grudnia 2017 r. Pozwolono ci na maksymalnie 156–160 znaków, co wystarczyło do stworzenia atrakcyjnej kopii, dzięki której czytelnik chciałby przeczytać Twój artykuł. Ale teraz mamy około 300 znaków do opisu meta i 70 znaków do tagu tytułu . Woo hoo! To wspaniała okazja, aby naprawdę zaprezentować swój artykuł.

  Jak już wspomniałem na początku, wiele wyszukiwań Google jest teraz wykonywanych przez zapytanie głosowe. Moi przyjaciele trzymają telefony do ust i mówią: „dobrze, Google, co to jest…?”

  Czy korzystasz również z zapytań głosowych?

  Większość zapytań głosowych odbywa się w formie pytania - „Co to jest…? Gdzie jest…? Kto jest…? Co się stało z…? Gdzie mogę kupić… ”Zastanów się, jak czytelnik myśli, pisząc. Pomoże to stworzyć najlepszy opis meta. Moja prosta formuła optymalizacji twojego meta opisu to:

  Kto - kto uzna te informacje za przydatne? To powinna być twoja idealna perspektywa lub klient. Więc jeśli sięgasz do copywriterów SEO, zacznij swój metaopis od - „SEO copywriterzy są podekscytowani, że…”

  Co - jaki jest główny temat tego artykułu? Kontynuując powyższy przykład… „Copywriterzy SEO są podekscytowani tym, że Google aktualizuje długość meta opisu do 300 znaków, a tytuł do 70 znaków”

  Gdzie - gdzie mogą wykorzystać te informacje? Kontynuując przykład… „Copywriterzy SEO są zachwyceni, że Google aktualizuje długość meta opisu do 300 znaków, a tag tytułowy do 70 znaków. Daje to możliwość pisania treści bogatych w słowa kluczowe i zmusza czytelnika do kliknięcia Twojego artykułu. ”

  Jak - W jaki sposób te informacje poprawią życie twojego klienta? Kontynuując przykład… ”copywriterzy SEO są podekscytowani tym, że Google aktualizuje długość meta opisu do 300 znaków, a tag tytułowy do 70 znaków. Daje to możliwość pisania treści bogatych w słowa kluczowe i zmusza czytelnika do kliknięcia swojego artykułu. Poprawia to twoją popularność, którą Google postrzega jako powód do awansu w rankingu. ”

  Kiedy - kiedy potencjalny klient / klient może skorzystać z tych informacji? Kontynuując przykład… ”copywriterzy SEO są podekscytowani tym, że Google aktualizuje długość meta opisu do 300 znaków, a tag tytułowy do 70 znaków. Daje to możliwość pisania treści bogatych w słowa kluczowe i zmusza czytelnika do kliknięcia swojego artykułu. Poprawia to twoją popularność, którą Google widzi jako powód do awansu w rankingu. Zacznij wdrażać to teraz, aby poprawić swój ranking.

  Dlaczego - dlaczego Twój klient powinien dbać o te informacje? Kontynuując przykład… ”copywriterzy SEO są podekscytowani tym, że Google aktualizuje długość meta opisu do 300 znaków, a tag tytułowy do 70 znaków. Daje to możliwość pisania treści bogatych w słowa kluczowe i zmusza czytelnika do kliknięcia swojego artykułu. Poprawia to twoją popularność, którą Google widzi jako powód do awansu w rankingu. Zacznij wdrażać to teraz, aby poprawić swój ranking, aby uzyskać więcej klientów i zarobić więcej ”.

  „Michelle, ten przykład przekracza limit 300 meta opisu”. Cieszę się, że zauważyłeś. (Jeśli nie wiesz, jak sprawdzić liczbę znaków, przejdź do paska narzędzi w dokumencie. Podświetl fragment tekstu, który chcesz policzyć, a następnie kliknij kartę Narzędzia i znajdź Licznik słów . Kliknij to, a będziesz zobacz opcje takie jak liczba słów, liczba postaci ze spacjami lub bez.

  Odpowiadanie na pytania - kto, co, gdzie, jak, kiedy, dlaczego - daje ci szkic, który możesz precyzyjnie dostroić. Zawsze miej na uwadze idealnego czytelnika, odpowiadając na każde pytanie.

  I przeprowadzaj badania słów kluczowych, aby znaleźć frazę, która jest faktycznie wyszukiwana. W moim przykładzie po przeprowadzeniu badania słów kluczowych używam wyrażenia kluczowego: „długość opisu meta”. Po kilkakrotnym ulepszeniu użyję tego do mojego meta opisu o 300 znakach:

  „Copywriterzy SEO i właściciele firm internetowych - ProWebCopy pokazuje, jak zoptymalizować nowy tag Google i długość meta opisu. Naucz się pisać bogate w słowa kluczowe opisy meta, które przyciągają uwagę czytelników. Staniesz się ich zasobem, a Google może nagrodzić Cię lepszym rankingiem, co oznacza więcej klientów i gotówkę w banku. ”

  Czy zauważyłeś, że pracowałem tam nawet nad własnym brandingiem? Tak, jest też dużo miejsca, by zatuszować własny róg.

  Czy to oznacza, że ​​powinieneś wrócić i ponownie napisać wszystkie swoje opisy meta, aby uaktualnić do limitu 300 znaków? Nie wiemy, jak długo Google pozwoli na ten wzrost, więc nie ma sensu robić tego, chyba że ... nie zoptymalizowałeś swoich artykułów i postów na blogu pod kątem konkretnych słów kluczowych, z których ludzie korzystają obecnie. Zdecydowanie będę się nad tym pilnował i jeśli ten trend się utrzyma, warto byłoby wrócić i zaktualizować opisy.

  Ważne jest, aby pamiętać, że czasami Google ignoruje twoje opisy meta i wyciąga w akapicie, który ich zdaniem jest bardziej odpowiedni. Więc kolejny punkt, aby ten opis był najlepszym akapitem na temat twojego artykułu.

  Od tego momentu powinieneś skorzystać z tej możliwości, aby zoptymalizować wszystkie przyszłe znaczniki tytułów i opisy meta do nowych długości znaków. Pamiętaj, że ta długość opisu nie jest dobra, jeśli twoja treść nie zmusza ludzi do kliknięcia Twojego linku. Więc urzekaj. Uczyń to przekonującym. Uczyń to nieodpartym.

  Po stronie technicznej większość stron internetowych korzysta z systemów zarządzania treścią (CMS), które umożliwiają łatwe wstawianie opisów meta. Na przykład witryny takie jak Wix lub SquareSpace mają wbudowane możliwości SEO. Jeśli korzystasz z WordPress, który polecam, możesz zainstalować wtyczki, takie jak Yoast SEO, aby było łatwiej.

  Jeśli nie masz pewności, jak dołączyć opis meta do swojej witryny, Skontaktuj się ze mną z tematem: „Gdzie jest mój metaopis?” Powiedz mi, jakiego systemu używasz, a ja dam ci 30 minut mojego wolnego czasu, aby pomóc ci w tym procesie.

  ” Powiedz mi, jakiego systemu używasz, a ja dam ci 30 minut mojego wolnego czasu, aby pomóc ci w tym procesie

  Moi przyjaciele trzymają telefony do ust i mówią: „dobrze, Google, co to jest…?
  Większość zapytań głosowych odbywa się w formie pytania - „Co to jest…?
  Gdzie jest…?
  Kto jest…?
  Co się stało z…?
  Czy to oznacza, że ​​powinieneś wrócić i ponownie napisać wszystkie swoje opisy meta, aby uaktualnić do limitu 300 znaków?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»