Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zoptymalizować WordPress dla Yandex? 5 kroków

  1. Jak uzyskać 100% pasywnego dochodu na wydobywaniu Bitcoin?
  2. 1. Dokonywanie optymalizacji SEO.
  3. 2. Zoptymalizuj opis.
  4. 3. Nazwa i opis całej witryny.
  5. 4. Adresy stron CNC.
  6. 5. Okruchy chleba.
  7. Inne interesujące artykuły na ten temat:

  Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawnie skonfigurować WordPress i zoptymalizować go do promocji w systemie wyszukiwania Yandex. Są to dość proste ustawienia, ale co drugi właściciel zasobu zapomina wykonać co najmniej jeden element z listy.

  Dlatego, jeśli chcesz, aby Yandex promował promocję SEO Twojej witryny, zebrałem dla Ciebie 5 podstawowych kroków optymalizacji, których możesz użyć jako listy kontrolnej w swojej pracy.

  Jak uzyskać 100% pasywnego dochodu na wydobywaniu Bitcoin?

  Ukończ darmowy kurs inwestowania w kryptowaluty online!

  Ukończ darmowy kurs inwestowania w kryptowaluty online

  1. Dokonywanie optymalizacji SEO.

  Dla Yandex, jak również dla każdej innej wyszukiwarki, ważne jest, aby zobaczyć, na czym koncentruje się Twój artykuł. Napisz klucz na początku tytułu, a następnie Yandex określi z dokładnością temat, któremu poświęcona jest cała treść artykułu.
  Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że fraza kluczowa powinna wyglądać naturalnie w tytule i być uzupełniona niezbędnym opisem. Jeśli głupio tworzysz nagłówki artykułów z nagich fraz kluczowych, nie doprowadzi to również do niczego dobrego.

  Oprócz klucza w nagłówku należy sprawdzić używany temat. Nagłówki powinny mieć znacznik H1, często domyślny znacznik jest używany w motywach H2. Możesz to sprawdzić, klikając opublikowany artykuł prawym przyciskiem myszy i wybierając kod źródłowy strony. Jeśli widzisz, że w kodzie źródłowym główny tytuł artykułu jest zawarty w tagu H2, oznacza to, że musisz pilnie edytować ustawienia motywu i zalecić, aby tag tytułu artykułu był domyślnie H1.

  2. Zoptymalizuj opis.

  Wyszukiwarka skupia się na całej dostępnej treści. Opracowaliśmy tytuły, pozostawiam tekst artykułu na osobny temat, ale opisy należy teraz wspomnieć.

  Opis artykułu jest tworzony w tagu opisu. Powinien to być także kluczowy zwrot. Po prostu nie spamuj ponownie w opisie, tak jak treść artykułu powinna być ludzka. Użytkownik, który zobaczy opis twojego tekstu pod tytułem w wynikach wyszukiwania, powinien wyraźnie zrozumieć, o czym jest artykuł i jak będzie on dla niego użyteczny. Nawiasem mówiąc, to zależy od atrakcyjności twojego opisu, czy ludzie klikną wyszukiwanie w Twojej witrynie, czy nie. Dlatego spróbuj w dwóch zdaniach tak zwięźle i tak interesująco, jak to możliwe, aby opisać, co jest przydatne w tym materiale.

  3. Nazwa i opis całej witryny.

  Wielu ignoruje zasadę, że witryna powinna mieć nazwę. Ale jest to również bardzo ważne dla wyszukiwarek. A jeśli tytuł z opisem jego słownictwa dobrze pasuje do całej zawartości strony - jest to dobry znak, i zarówno dla wyszukiwarek, jak i samych użytkowników.

  4. Adresy stron CNC.

  CNC - adres URL czytelny dla człowieka. Dostosuj system CNC, czyli spraw, aby adres URL stron był czysty zarówno dla wyszukiwarek, jak i osób. Następnie promocja SEO będzie przebiegać z nową prędkością.

  W ustawieniach dowolnej witryny WordPress znajduje się element „stałe linki”. Tam możesz skonfigurować lub przełączyć witrynę na CNC. Adres CNC składa się z kilku słów, zwykle 3-4 słów, z których wszystkie lub prawie wszystkie są kluczowe.

  Radzę zainstalować w tym celu przydatną wtyczkę RusToLat. Ta wtyczka tłumaczy tytuły Twoich artykułów na translit, więc adres URL Twoich artykułów będzie publikowany po łacinie, co jest przydatne dla wyszukiwarek, a jednocześnie będzie wyglądać zrozumiale dla użytkowników.

  5. Okruchy chleba.

  Okruchy chleba - tak zwany element nawigacji na stronie, kiedy na górze artykułu możesz zobaczyć link do głównej kategorii i podkategorii, do której należy. Jest to bardzo wygodne dla użytkowników, czasami klikają kategorię, aby zobaczyć wszystkie artykuły.

  Okruchy chleba CMS WordPress są łatwiejsze do wykonania niż w jakimkolwiek innym systemie - nie musisz robić ich osobno dla każdego artykułu, wystarczy włączyć wtyczkę, a okruchy chleba zaczną działać na Twojej stronie. Na wiele tematów domyślnie dostępne są ścieżki nawigacyjne. Jeśli nie ma ich w używanym motywie, użyj wyszukiwania wtyczek za pomocą klucza nawigacyjnego i zainstaluj jedną z dostępnych wtyczek.

  Wszystko to są podstawowe zasady optymalizacji SEO witryny WordPress. Jeśli Twoja witryna jest początkowo poprawnie skonfigurowana, nie będzie zagrożona długim pobytem w cieniu wyszukiwania. Prawie trzy razy szybciej odwijasz stronę na WordPressie, jeśli bierze pod uwagę wszystkie ustawienia SEO.

  Wykorzystaj materiał tego artykułu jako listę kontrolną w swojej pracy.

  To wszystko. Z tobą był Denis Abrosimov. Czekam na Wasze komentarze do artykułu i do zobaczenia w nowych materiałach na stronie.

  Inne interesujące artykuły na ten temat:
  Darmowy WordPress Video Tutorial - WordPress Wizard

  Nie jest tajemnicą, że twoja strona internetowa lub blog jest centrum każdego biznesu online. Cały ruch trafia na stronę - z wyszukiwarek, kampanii reklamowych, sieci społecznościowych i innych źródeł. Na stronie zbierasz bazę danych subskrypcji. Na stronie publikujesz swoje wiadomości, oferty i inne działania. A jeśli myślisz o stworzeniu lub wycofaniu [...]

  Który CMS wybrać na stronie - 5 zalet WordPressa

  Tworząc witrynę, wielu nowych użytkowników napotyka pytanie: „Który system CMS wybrać dla witryny?”. I pomimo dużej różnorodności różnych CMS, nadal polecam pozostać na WordPressie. Specjalnie dla początkujących. WordPress to oprogramowanie, które można pobrać za darmo i zainstalować, aby utworzyć bloga lub witrynę prawie natychmiast. Twórcy silnika WordPress sprawili, że […]

  Jak bezpiecznie tworzyć wyskakujące okienka na stronie WordPress

  Cześć przyjaciele! W kontakcie Denis Abrosimov. Jak napisałem w artykule „Google postanowił rozprawić się z natrętnymi pop-upami mobilnymi”, w 2017 roku wyszukiwarki coraz bardziej komplikują życie webmasterów, a teraz witryny z wyskakującymi oknami na górze zawartości zaczynają podlegać sankcjom. Ale po prostu wziąć i odmówić, na przykład, z formy subskrypcji w wyskakującym okienku [...]

  Usługi pingowania dla WordPress - szybka technika indeksowania

  Blogowanie w serwisach WordPress i ping to nieodłączny link do wczesnego indeksowania nowych treści przez wyszukiwarki. Pingowanie ma w istocie dwie funkcje. Istnieje stare polecenie DOS do pingowania, które jest potrzebne do potwierdzenia, że ​​adres IP lub witryna są dostępne. Nowoczesna technika pingowania różni się trochę od tej. Ping o którym mówimy [...]

  Jak zoptymalizować stronę subskrypcji dla ruchu wyszukiwania

  Podczas tworzenia strony subskrypcji, przed rozpoczęciem pracy, bardzo ważne jest, aby zrozumieć, kim są twoi odbiorcy i jaki jest cel Twojej strony. Oczywiście jednym z celów będzie przyciągnięcie wolnego ruchu do strony subskrypcji. Oto kilka aktualnych wskazówek, jak prawidłowo zoptymalizować stronę subskrypcji dla wyszukiwarek. Spraw, aby strona subskrypcji była jak najłatwiejsza, a ludzie sięgną po nią. [...]

  Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij to w sieciach społecznościowych:

  Jak uzyskać 100% pasywnego dochodu na wydobywaniu Bitcoin?
  Jak uzyskać 100% pasywnego dochodu na wydobywaniu Bitcoin?
  Podoba Ci się ten artykuł?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»