Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zrobić 6 cyfr w ciągu roku bez SEO

  1. Przedstawiamy łatwą i skalowalną metodę
  2. 1. Zidentyfikuj niszę
  3. 2. Zbuduj swoją stronę internetową
  4. Wyjątkowa zawartość taka jak ta w skrzynce odbiorczej co tydzień…
  5. 3. Promuj swoją witrynę
  6. 4. Bądź konsekwentny
  7. 5. Kontynuuj tworzenie organicznych i skierowanych źródeł ruchu
  8. 6. Sprzedaj swoją stronę
  9. Wniosek
  10. Wyjątkowa zawartość taka jak ta w skrzynce odbiorczej co tydzień…
  11. Thomas Smale

  Myśl o rozpoczęciu działalności online i przekształceniu jej w rentowną firmę, która zapewnia zarówno wolność finansową, jak i niezależność, przemawia do wielu. Niektórzy chcą być własnym szefem, inni chcą spędzać więcej czasu ze swoją rodziną, a wielu chce móc podróżować po świecie, podczas gdy prowadzą swój biznes online.

  Kiedy zacząłem, nie miałem pieniędzy na inwestycje, więc szybko musiałem nauczyć się zarabiać pieniądze z niczego. Była to jedna z pierwszych metod, która zadziałała dla mnie i od tego czasu korzystam z niej w miarę rozwoju moich różnych firm internetowych. Zacząłem od około 100 dolców. Oto zrzut ekranu jednej ze stron internetowych, które sprzedałem w zeszłym roku, gdzie ta metoda została częściowo wykorzystana do zbudowania jej na etapie, na którym w momencie sprzedaży było to w dużej mierze wolne (zastrzeżenie: nie był to sukces z dnia na dzień!):

  Wiele osób zakłada, że ​​nie mogą zarabiać w Internecie, ponieważ nie wiedzą, jak budować strony internetowe lub ranking stron internetowych. Cóż, jeśli zawsze chciałeś przetestować wody marketingu online, ale nie wiedziałeś od czego zacząć, masz szczęście. To jest coś, co może zrobić ktoś z:

  • Niewiele wiedzy technicznej (ja, kiedy zacząłem)
  • Brak wiedzy o kodowaniu i SEO (ja, kiedy zacząłem)
  • Brak doświadczenia z prowadzeniem strony internetowej wcześniej (ja, kiedy zacząłem)
  • Około 100 USD w gotówce do uruchomienia (możesz zainwestować mniej lub więcej, ale to jest to, co polecam)

  Jednym z najczęściej zadawanych pytań dotyczących przedsiębiorczości internetowej jest „jak zrobić 6 cyfr rocznie”. Liczby sześciu cyfr są bardzo osiągalne, jeśli konsekwentnie stosujesz tę metodę. Nie stanie się to z dnia na dzień i nie będzie bezpłatne (zajmie to trochę czasu, a koszty będą związane z skalowaniem), ale jeśli będziesz chciał wprowadzić godziny, odniesiesz sukces. Pierwotnie opublikowałem tę metodę na popularnym forum dla webmasterów i od tego czasu setki (dosłownie) osób poszło za nią i zarobiło pieniądze.

  Często najprostsze pomysły przynoszą największe zyski, co jest najlepszym przykładem tego, jak możesz zrobić prosty pomysł i przekształcić go w rentowny biznes online. Żadnych sztuczek, tylko ciężka praca.

  Przedstawiamy łatwą i skalowalną metodę

  Jest to sprawdzona metoda polegająca na znalezieniu konsumentów, którzy aktywnie poszukują produktów lub usług, które promujesz, a otrzymujesz opłatę za polecenie lub prowizję afiliacyjną za każdym razem, gdy dokonywana jest sprzedaż. Chociaż wymaga to pracy ze strony użytkownika, można go łatwo zlecić na zewnątrz i skalować, gdy firma rośnie, co pozwala na gwałtowny wzrost. Oto krótki przegląd tej metody, zanim przejdę do głębszej analizy:

  • Wybierz wiecznie zieloną niszę
  • Utwórz blog recenzji
  • Użyj wyszukiwarki Google i BuzzBundle do poszukiwania
  • Odpowiedz na wszystkie możliwości
  • Buduj długoterminowe źródła ruchu
  • Powtarzaj konsekwentnie

  Teraz, gdy masz pojęcie o tym, co obejmuje ta metoda, podzielmy każdą sekcję z osobna i zanurzmy się w każdy składnik, aby w pełni zrozumieć, jak wykonać ten plan i zacząć zarabiać w Internecie.

  1. Zidentyfikuj niszę

  Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zidentyfikować niszę i chcesz wziąć pod uwagę trzy rzeczy. Po pierwsze, zadaj sobie pytanie, czy jest to nisza, która jest bardzo popularna dzięki szerokiemu wyborowi produktów lub usług, które zawsze będą miały duże zapotrzebowanie. Nie chcesz celować w niszę, która ma niewielki popyt lub jest tylko modą. Pomyśl o długoterminowym potencjale. Niektóre przykłady silnych nisz z nieograniczonymi możliwościami obejmują produkty odchudzające i oferty randkowe. Ludzie zawsze będą chcieli stracić na wadze, a ludzie zawsze będą zainteresowani randkami. Nigdy nie zabraknie konsumentów aktywnie poszukujących tych produktów i usług online. Wybierz szerszą niszę, a nie coś bardzo specyficznego, co może być krótkoterminowe (np. Np. Najnowsza dieta sławna).

  Po drugie, będziesz musiał upewnić się, że twoja nisza jest taka, która ma dużo płatnych ofert. Nie chcesz przejść przez całą tę ciężką pracę, aby zarobić tylko kilka dolarów na konwersję. Istnieją dwie strony internetowe, które mogą pomóc w poszukiwaniu niszowych pomysłów, a także zobaczyć, jakie oferty są dostępne, jak popularne są i wreszcie, ile płacą.

  ClickBank

  ClickBank to rynek online, który oferuje produkty partnerskie dla praktycznie każdej niszy, jaką możesz sobie wyobrazić. Każda oferta płaci ci procent każdej sprzedaży, a większość ofert płaci Ci od 50% do 75% ceny sprzedaży dla Ciebie, partnera.

  Wystarczy odwiedzić stronę ClickBank.com i kliknąć „Marketplace”, aby rozpocząć wyszukiwanie produktów do promowania. Możesz wyszukiwać kategorie wymienione w menu lub możesz wyszukiwać według słów kluczowych związanych z niszami, które Cię interesują. Gdy znajdziesz produkt, który Cię interesuje, kliknij tytuł i odwiedź stronę sprzedaży produktu. Upewnij się, że jest wysokiej jakości - nie chcesz tracić czasu i wysiłku na produkty promowane za pośrednictwem niskiej jakości stron internetowych.

  Sprawdź średnią kwotę w dolarach na sprzedaż dla każdego produktu i upewnij się, że ma ona dobrą zdrową wypłatę (produkty powtarzające się są premią). Będziesz wtedy chciał sprawdzić ocenę grawitacji produktu, która jest wskazówką, jak popularny jest on z oddziałami. Produkt ClickBank o wysokiej grawitacji oznacza, że ​​ma wysoką konkurencję, co również wskazuje na dużą konkurencję i sprawdzanie już istniejących stron. Bardziej rozsądnym podejściem do osiągnięcia równowagi między wysoką grawitacją a jakością jest wybór produktu o ciężarze od 5 do 75. Wybierz kilka produktów w tym zakresie i skontaktuj się ze sprzedawcą w celu uzyskania kopii recenzji. Będziesz mógł podać prawdziwe opinie na temat produktu, a także uzyskać informację, jak szybko reaguje ich wsparcie. Najlepszy produkt, jaki kiedykolwiek promowałem, miał wagę 12, ale musisz sprawdzić, czy znajdziesz dla siebie miejsce i swoją niszę.

  Oferta Vault

  Oferta Vault

  OfferVault.com jest zasobem marketingu afiliacyjnego, który zawiera listę wszystkich aktualnych ofert dostępnych we wszystkich głównych sieciach afiliacyjnych. Możesz łatwo wpisać wyszukiwane hasło i znaleźć, a także porównać oferty. Podczas gdy ClickBank jest świetnym źródłem do zlokalizowania kilku produktów do promowania, zawsze dobrym pomysłem jest dywersyfikacja w kilku sieciach partnerskich, a ponadto będziesz chciał dodawać produkty w miarę rozwoju - więc upewnij się, że Twoja nisza ma pozornie niekończące się zasoby produkty do promocji.

  Na koniec musisz się upewnić, że twoja nisza jest czymś, co Cię interesuje. Czy widzisz siebie spędzającego kilka godzin dziennie, pisząc i pisząc o niszy? Jeśli nie, musisz znaleźć alternatywę, ponieważ pomaga zacząć od czegoś, co już Ci odpowiada. Większość ludzi zawodzi, ponieważ nie lubią niszy i zbyt wcześnie się poddają.

  Aby uzyskać jeszcze więcej pomocy w tym kroku, przeczytaj ten wpis na blogu wybór niszy . Zawiera mnóstwo wskazówek, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

  2. Zbuduj swoją stronę internetową

  Teraz nadszedł czas, aby zbudować stronę internetową, która będzie stroną z recenzjami zawierającą wszystkie produkty partnerskie, które zidentyfikowałeś w pierwszym kroku. Będziesz chciał używać WordPressa jako platformy blogowej i powinieneś używać domeny .com, jeśli to możliwe (jeśli nie masz w ogóle pieniędzy, możesz zacząć od darmowej domeny / platformy, ale nie będzie to tak skuteczne). Mam bardzo szczegółowy przewodnik, który pokazuje, jak zdobyć domenę i hosting witryny, a także jak zainstalować WordPress w 10 prostych krokach. Możesz przeczytać ten przewodnik na jak stworzyć stronę internetową .

  Wyjątkowa zawartość taka jak ta w skrzynce odbiorczej co tydzień…

  Wybór motywu

  Gdy już zainstalujesz WordPress na swoim koncie hostingowym, będziesz chciał wybrać motyw, który będzie używany na twojej stronie. Zamiast płacić projektantowi stron internetowych za tysiące dolarów, aby zbudować niestandardową witrynę, możesz ją odwiedzić ThemeForest i szukaj tematów recenzji WordPress. Istnieje wiele niedrogich i funkcjonalnych motywów, które szybko pozwolą Ci stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, aby przyciągnąć konwersje. Jeśli brakuje Ci gotówki, darmowy motyw będzie działał dobrze, dopóki nie będziesz mógł sobie pozwolić na aktualizację.

  Oto trzy przykładowe motywy w stylu recenzji, które dają wyobrażenie o tym, czego chcesz szukać (nie ma „najlepszego” motywu, ponieważ zawsze będzie on zależał od stylu niszowego i stylu zawartości, więc wybierz taki, który Ci się podoba):

  Magazyn - Wiadomości / Blog / Recenzja

  Magazyn - Wiadomości / Blog / Recenzja

  DizzyMag: Zoptymalizowany Ad & Review i AdSense Ready

  DizzyMag: Zoptymalizowany Ad & Review i AdSense Ready

  Wyraźny - High Performance Review / Magazine Theme

  Wyraźny - High Performance Review / Magazine Theme

  Po wybraniu motywu poświęć trochę czasu, aby go dostosować - pomoże to zmienić kolory i układ pasujący do produktów lub usług, które zamierzasz promować. Dobrym pomysłem jest również wykonanie własnego logo, ale nie martw się o rozbicie banku. Istnieje kilka świetnych opcji na fiverr.com - nie możesz pokonać logo za jedyne 5 $!

  Utwórz posty recenzji

  Będziesz chciał zacząć od 3 do 5 produktów. Proponuję zacząć od produktów, które są popularne i mają duże zainteresowanie konsumentów oraz popyt - zobaczysz, dlaczego jest to ważne, kiedy przechodzę do następnego kroku poniżej.

  Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy albo kupić produkt, albo poprosić o kopię recenzji. Nie chcesz też, aby recenzja brzmiała jak reklama. Napisz go z punktu widzenia pierwszej osoby - posty z recenzjami, które mają wpływ „ja”, sprawiają, że wydają się prawdziwe. Na przykład: „Po użyciu tego produktu przez dwa tygodnie zauważyłem już zmianę w moim ciele i zgodnie z moją skalą straciłem 5 funtów, więc byłem pod wrażeniem wyników”, co ma znacznie większy wpływ niż „Ten produkt ma świetna robota i prowadzi do utraty wagi. ”

  Włóż trochę wysiłku w tę część, ponieważ Twoje recenzje będą bezpośrednio odpowiedzialne za konwersję ruchu w witrynie na sprzedaż. Im bardziej dogłębne i przekonujące są Twoje opinie, tym więcej sprzedaży zamierzasz zrobić.

  Wstaw swoje linki partnerskie

  Po napisaniu postów recenzji musisz umieścić linki partnerskie w treści. Będziesz chciał powiązać rzeczywistą nazwę produktu, a także połączyć kilka fraz, takich jak „uzyskaj więcej informacji tutaj” lub „zdobądź swoje, klikając tutaj”, aby popchnąć swój ruch do rzeczywistych stron sprzedaży, na których użytkownicy mogą dokonać zakupu, w wyniku czego zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż wygenerowaną za pośrednictwem linków partnerskich.

  Będziesz chciał ukryć swoje linki partnerskie (aby nie wyglądały jak linki partnerskie), a także upewnij się, że kliknięcia i konwersje są śledzone prawidłowo przed rozpoczęciem kierowania ruchu do Twojej witryny. Do maskowania używam PrettyLink (darmowa wersja jest w porządku, aby rozpocząć), która jest prostą wtyczką, która pozwoli Ci łatwo uczynić swoje linki partnerskie bardziej przyjaznymi dla użytkownika (używamy go również na blogu FE International).

  3. Promuj swoją witrynę

  Użyjesz dwóch głównych narzędzi, aby znaleźć miejsca do promowania swojej witryny, Google i BuzzBundle. Prawidłowo używane będą umieszczać Cię przed konsumentami, którzy aktywnie szukają produktów i usług, które promujesz za pośrednictwem swojej strony internetowej.

  Narzędzia wyszukiwania Google (100% za darmo)

  Kiedy po raz pierwszy uruchomiłem tę metodę, korzystałem z Google Alerts jako półautomatycznego (i bezpłatnego) rozwiązania, ale w 2015 r. Istnieje bardziej wydajna metoda wykorzystania (dzięki Gordonowi za napiwek!). Oto jak to zrobić za pomocą wyszukiwarki Google.

  • Idź do Google i wyszukaj swoje słowo kluczowe. Jeśli słowo kluczowe jest frazą, umieść je w cudzysłowie.
  • Kliknij „Narzędzia wyszukiwania” pod polem wyszukiwania.
  • Zmień „Any Time” na „Past 24 Hours”
  • Zmień „Posortowane według trafności” na „Posortowane według daty”, aby najpierw uzyskać najnowsze wyniki.

  Zmień „Any Time” na „Past 24 Hours”  Zmień „Posortowane według trafności” na „Posortowane według daty”, aby najpierw uzyskać najnowsze wyniki

  Jeśli chcesz przeszukiwać posty na Facebooku lub dowolną inną witrynę, możesz to zrobić również w Google, wprowadzając następujące informacje i zmieniając czas i sortując jak powyżej:

  Wyszukiwanie: witryny „słowo kluczowe”: facebook.com

  BuzzBundle to Scale

  BuzzBundle to poręczne oprogramowanie, które pomaga zwiększyć ruch w witrynie recenzji, angażując odbiorców docelowych za pośrednictwem popularnych serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+), forów, witryn Q&S, filmów i blogów. Automatycznie usuwa z sieci informacje o kierowanych przez Ciebie terminach (możesz użyć tych samych, które kierujesz za pomocą wyszukiwarki Google) i odpowiedzi, kierując wszystkich z powrotem do Twojej witryny, aby uzyskać więcej informacji. Po prawidłowym skonfigurowaniu może to spowodować konwersje na autopilocie, nawet podczas snu.

  Możesz dostać bezpłatna wersja próbna BuzzBundle w celu przetestowania oprogramowania. Po zarejestrowaniu procesu sprawdź nasze Samouczek BuzzBundle wyjaśnia, jak prawidłowo korzystać z oprogramowania i jak go wykorzystaliśmy do wygenerowania 594 tys. odsłon w ciągu jednego dnia!

  Pro Tip 1 - strategia komentowania

  Facebook

  System komentowania Facebooka pozwala „najlepszym komentatorom” wyświetlać linki jako hiperłącza, a nie tekst. Uzyskanie statusu najlepszego komentatora znacznie zwiększy ruch. Jakie kryteria musisz spełnić, aby uzyskać ten status w komentarzach, są zmienne, ale im bardziej podoba ci się Twój komentarz, tym większe masz szanse.

  Dyskusja

  Strony internetowe korzystające z systemu komentowania Disqus będą blokować użytkowników, którzy stale zamieszczają ten sam link, nawet jeśli zmienisz otaczający go komentarz. Aby obejść ten problem, rozważ użycie serwerów proxy do regularnej zmiany adresu IP i różnych kont. Inni użytkownicy tej metody zaczęli widzieć konta zablokowane w ciągu 10 postów, więc aby blogowanie było skuteczne, musisz być dyskretny.

  Blogowanie

  Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas komentowania blogów jest zawsze dodawanie wartości do wpisu, do którego się przyczyniasz. W przeciwnym razie najszybszy sposób na usunięcie komentarza. Jest to konsekwentne komentowanie i dodawanie wartości, które stworzą stale rosnący, zyskowny ruch. Inne rzeczy do odnotowania:

  • Nie stale powracaj do tej samej strony w Twojej witrynie. Zachowaj zdrową domenę, łącząc się z różnymi stronami wewnętrznymi.
  • W większości blogów wpisanie witryny zmieni Twoje imię na hiperłącze. Zmieniaj linkowanie z twojego imienia i wewnątrz samego komentarza.
  • Nie zakładaj, że wysokiej jakości witryny z wiadomościami usuwają Twój link. Niektórzy nawet nie sprawdzają.

  4. Bądź konsekwentny

  Popularne nisze wygenerują wiele wyników Google i dużo aktywności dzięki BuzzBundle. Wiele twoich wyników będzie pochodziło z komunikatów prasowych, nowych postów na blogu i postów na forum. Śledź codziennie wszystkie adresy URL - jeśli nie znajdziesz co najmniej 50 celów dziennie, powinieneś rozważyć dodanie kolejnych produktów i wyszukiwań. Gdy tylko otrzymasz nowy alert, natychmiast odwiedź adres URL i zostaw odpowiedź. Działaj szybko, ponieważ potencjalnie możesz być pierwszą osobą, która zareaguje, co przyciągnie więcej kliknięć.

  Nie wszystkie Twoje wyszukiwania dają Ci możliwość publikowania postów, ale większość blogów i forów będzie miała możliwość pozostawienia opinii, która przekieruje czytelników na twoją stronę. Teraz, gdy tworzysz swoje posty, nie mów tylko „Hej, odwiedź wwwyoursite.com”, ponieważ będzie to wyglądało jak czysty spam. Nie tylko nie otrzymasz żadnych kliknięć, ale strona prawdopodobnie szybko usunie Twój post, zakładając, że jest to spam.

  Zastanów się nad każdą odpowiedzią, którą wykonasz, i spróbuj dostosować ją do bezpośredniego związku z postem, na który odpowiadasz. To nie tylko pomaga uzyskać lepszą reakcję, ale pozwala latać pod radą właścicieli witryn i moderatorów. Tak więc, jeśli promowałeś produkt diet pill i odpowiadałeś na pytanie zamieszczone na blogu, pytając o szybkie sposoby na utratę wagi, twoja odpowiedź chciałaby zostać stworzona w ten sposób:

  „Byłem w tej samej łodzi co ty pół roku temu. Nie miałem pojęcia, w co wierzyć w Internecie, ponieważ wszystko wydawało się być reklamą. Przeczytałem osobistą recenzję na temat [twojego produktu] i wyglądało na to, że osoba odniosła wielki sukces, używając produktu, więc spróbowałem. Nie mogłem być bardziej podekscytowany wynikami, ponieważ jestem teraz o 50 funtów lżejszy niż kiedy zacząłem go używać. Artykuł był dla mnie bardzo pomocny - jeśli chcesz sam to sprawdzić, możesz go przeczytać tutaj ”[link do artykułu recenzji].”

  Pamiętaj, że im więcej produktów przejrzysz, tym większy ruch możesz wygenerować. Kiedy się rozwijasz, przekłada się to bezpośrednio na większą sprzedaż i zysk dla Twojej firmy.

  5. Kontynuuj tworzenie organicznych i skierowanych źródeł ruchu

  Piękno tej metody polega na tym, że nie polega ona na SEO, ale tylko poprzez utworzenie strony internetowej i tworzenie treści Twoje posty z recenzjami (a nawet komentarze na forum / posty z blogów, na które się skomentowałeś) zaczną zajmować pozycję w Google i otrzymywać organiczny ruch wyszukiwania. Nie tylko możesz oceniać poszczególne posty recenzji, ale możesz także tworzyć dodatkowe posty na podstawie słów kluczowych z długiego ogona, a następnie kierować ten ruch do określonej strony recenzji. Nauka SEO to tylko jedna z wielu sposoby na przyciągnięcie pierwszych odwiedzających witrynę za darmo . Korzystanie z Google i BuzzBundle to najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie produkcji wysoko wykwalifikowanego ruchu, a także sprzedaży. Następnie możesz skalować się poprzez outsourcing tej pracy i skupić się na tworzeniu dodatkowych organicznych źródeł ruchu poprzez optymalizację wyszukiwarek później.

  Pro Tip 2 - Zbuduj listę e-mail

  Ruch odwiedzany przez Ciebie będzie wysoce ukierunkowany. Powinieneś uchwycić tych czytelników za pomocą optin i utworzyć listę e-mailową oraz sekwencję kontrolną, która przesunie więcej powiązanych treści recenzji do skrzynki odbiorczej. Jest to automatyczny sposób na remarketing dla czytelników.

  Pro Tip 3 - Powróć do starych postów

  Sprawdź swoje największe odwołania w Google Analytics i ponownie przejrzyj swoje stare komentarze, posty i odpowiedzi. Jest to szczególnie ważne na forach, na których mogły pojawić się pytania uzupełniające. Odpowiadanie na te pytania zachowa wątek i link do Twojej strony, aktywny.

  Pro Tip 4 - Inżynieria wsteczna twoich konkurentów

  Posługiwać się SEMRush i Ahrefs, aby znaleźć najlepsze linki twojego konkurenta i zdobyć te linki dla siebie. Więcej informacji na temat tej techniki Przeczytaj to .

  6. Sprzedaj swoją stronę

  Rozwój strony internetowej do poziomu, w którym generuje 1000 $ miesięcznie, jest świetny, ale jeszcze lepiej jest budować aktywa, które można sprzedać. Oznacza to, że jeśli znudzisz się na swojej bieżącej stronie i chcesz przenieść się do innej niszy, Twoja strona nie będzie się marnować. W rzeczywistości możesz sprzedać swoją stronę za 20-30x średnie miesięczne zyski. Oznacza to, że jeśli Twoja witryna zarabiała 1000 USD miesięcznie z zyskiem w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy, możesz ją sprzedać za 20 000 USD - 30 000 USD!

  Gdy Twoja witryna osiągnie punkt, w którym chciałbyś ją sprzedać, nie krępuj się przejść przez nas tutaj w FE. Od 2010 roku wykonaliśmy ponad 600 transakcji i możemy pomóc Ci uzyskać najlepszą możliwą cenę dla Twojej witryny. Sprawimy, że proces sprzedaży będzie dla Ciebie tak prosty i bezbolesny, jak to tylko możliwe. Jeśli jesteś zainteresowany, udaj się do naszego darmowa strona wyceny a nasz zespół skontaktuje się z Tobą wkrótce.

  Wniosek

  Stworzenie strony internetowej i skalowanie jej do sześciocyfrowego biznesu online to bardzo możliwe zadanie, o ile znasz odpowiednie kroki i nie poddawaj się. Ta metoda pozwala zbudować firmę, która wytwarza dochód rezydualny i zaczyna generować przychody niemal natychmiast. Nie musisz czekać miesięcy, aby zainicjować optymalizację wyszukiwarki - i nie musisz się martwić o rankingi Google i unikanie kar i zmian algorytmów. W rzeczywistości nie musisz polegać na rankingu w Google, aby odnieść sukces dzięki tej metodzie!

  Po opanowaniu tej metody można ją spłukać i powtórzyć (a nawet sprzedać swoją stronę ), powielając metodę w kilku różnych niszach. Kiedy już zaczniesz dostrzegać miły zwrot, możesz zlecić wiele małych zadań, co pozwoli Ci skupić się na poszerzeniu swoich nisz i przychodów.

  Mam nadzieję, że ten przewodnik dał Ci inspirację i pewność, aby rozpocząć podróż do sześciocyfrowego biznesu online rocznie. Zapisz się do naszego newslettera i skorzystaj z bezpłatnych cotygodniowych wskazówek, które wysyłamy, aby pomóc Ci stale ulepszać Twój biznes.

  Czy użyłeś tej metody? Zostaw swoje komentarze poniżej!

  Wyjątkowa zawartość taka jak ta w skrzynce odbiorczej co tydzień…

  Thomas Smale

  Thomas był pierwotnie współzałożycielem FE International w 2010 roku, będąc właścicielem i prowadzącym kilka udanych stron internetowych w różnych niszach. Jest cenionym ekspertem w branży, posiadającym szczególne doświadczenie w zakresie due diligence, wyceny biznesu online i planowania wyjścia strategicznego. Thomas jest także Entrepreneur.com współpracownik.

  Czy widzisz siebie spędzającego kilka godzin dziennie, pisząc i pisząc o niszy?
  Czy użyłeś tej metody?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»