Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zrobić dżem wiśniowy w domu. Z i bez

  1. Jak najlepiej zbierać wiśnie na zimę?
  2. Konfitura wiśniowa w domu
  3. Jak gotować dżem wiśniowy z kością
  4. Bone Cherry Jam Recipe
  5. Może zamknąć
  6. Pasteryzacja słoików w słoikach
  7. Dżem wiśniowy bez pestek. Przepis krok po kroku ze zdjęciami
  8. Jak usunąć doły z wiśni?
  9. Gotowanie dżemu pestkowego
  10. Jak zachować naturalne wiśnie pestkowe. Przepis
  11. Gotować dżem wiśniowy na zimę?

  Na elastycznych gałęziach dojrzałe soczyste wiśnie. Słodkie i zdrowe, zachwycają zarówno dorosłych, jak i dzieci swoim bogatym smakiem. Podczas gdy lato jest w pełnym rozkwicie, trzeba mieć czas i jeść mnóstwo użytecznych jagód, aby uzupełnić witaminy i przygotować się na zimę, więc dzisiaj podam dobry przepis na gotowanie dżemu wiśniowego z kamieniami i bez kamieni, w domu. Na elastycznych gałęziach dojrzałe soczyste wiśnie

  Jak najlepiej zbierać wiśnie na zimę?

  Zanim zaczniesz zbierać jagody wiśni na zimę w formie dżemu, zdecyduj, co i ile ich potrzebujesz. Jeśli chcesz użyć jagód jako gotowego deseru lub podlewania do naleśników i pierogów, lepiej gotować dżem.

  A jeśli chcesz użyć jagód jako nadzienia, powinieneś je zamrozić lub zachować w naturalnej formie. Dzisiaj zbadamy główne sposoby zbierania wiśni na zimę w postaci dżemu i nie tylko.

  Konfitura wiśniowa w domu

  Konfitura wiśniowa w domu może być gotowana we własnym soku i syropie. Oczywiście najlepiej jest zrobić dżem wiśniowy bez pestek i we własnym soku. Ale to moja osobista opinia. W końcu, jeśli zrobisz dżem z kością, będzie miał szczególny smak, który wielu ludzi lubi.

  Wystarczy przechowywać więcej niż dwa lata, nie zaleca się dżemów z wiśni i kompotów z kamieniem z powodu substancji zawartych w kamieniach, a podczas długotrwałego gotowania i przechowywania stają się niezdrowe.

  Jak gotować dżem wiśniowy z kością

  Zgodnie z moim przepisem konieczne jest wybranie dojrzałych i nietkniętych jagód do mycia pod bieżącą wodą lub w kilku wodach w celu przygotowania konfitury wiśniowej z kością. Niech nadmiar wody wypłynie. W razie potrzeby usuń łodygę, pąki i liście.

  Produkty przyjmujemy proporcjonalnie:

  - 1 kg wiśni

  - 1-1,2 kg cukru (do smaku i kwaśnych wiśni, można dodać trochę mniej lub więcej cukru)

  - 1,5 szklanki wody

  Bone Cherry Jam Recipe

  Konfitura wiśniowa z kością gotowaną w dwóch dawkach. Najpierw zrobić cukier i wodę z syropu. Wlać wiśnie ułożone w emaliowanym pojemniku (patelni lub misce) gorącym syropem cukrowym. W tej formie nalegaj na 2-3 godziny.

  Po powolnym ogniu i zagotowaniu. W procesie wrzenia na piance unosi się piana, którą należy ostrożnie usunąć odpieniaczem lub łyżką. Pierwsze gotowanie trwa 30 minut. Następnie, zgodnie z recepturą przygotowania, dżem wiśniowy podaje się przez około 5 godzin. Potem znowu zagotowano i ugotowano do ugotowania.

  Dżem jest uważany za gotowy, gdy jagody zaczynają być równomiernie rozmieszczone w syropie, ilość piany zmniejsza się i jest zbierana do środka pojemnika.

  Może zamknąć

  Gotowy dżem wiśniowy z kamieniami układany jest w gotowych słoikach. Banki do konserwacji muszą być sterylizowane, suche i ciepłe. Pokrywa i śruba. W poprzednim artykule z recepturą na dżem truskawkowy opisałem już najłatwiejsze sposoby sterylizacji puszek i pokrywek. Po sprawdzeniu jakości blokady należy odstawić do ostygnięcia za pomocą chłodzenia powietrzem w temperaturze pokojowej.

  Pasteryzacja słoików w słoikach

  Konfitura wiśniowa może być pasteryzowana w słoikach. Aby to zrobić, gotuj drugą połowę słodkiego półgotowego dżemu, rozkładaj na czyste, nie wysterylizowane słoiki.

  Banki są umieszczane w pojemniku i napełniane gorącą wodą przez 3-4 centymetry poniżej szyi. Pasteryzuj przez 10-15 minut na małym ogniu. Po tym mocno skręcone i schłodzone w powietrzu. Pasteryzowane przetwory w puszkach, konsystencja jest bardziej płynna. Ponieważ w procesie gotowania zamknięte pokrywy nie pozwalają na odparowanie wody.

  Dżem wiśniowy bez pestek. Przepis krok po kroku ze zdjęciami

  Mój przepis krok po kroku na konfiturę wiśniową można łatwo i wygodnie wykorzystać do gotowania i gotowania. Można go łatwo wykorzystać jako sos. na słodkie naleśniki w moim przepisie, które ostatnio opisałem i naleśniki, farsz na ciasto lub ciasto - bez obawy o uszkodzenie zębów.

  Aby uzyskać dżem bez pestek, wiśnie są podobnie obrane z łodyg, myte i suszone. Następnie usuń kości.

  Jak usunąć doły z wiśni?

  Najbardziej pracochłonną częścią tej metody jest usuwanie kości Najbardziej pracochłonną częścią tej metody jest usuwanie kości. Najprostsze urządzenie do usuwania kości, które zawsze masz ze sobą - twoje palce. Ale nadal istnieje wiele narzędzi pomocniczych. Kości z wiśni można usunąć szpilką, szpilką, klipsem. Aby to zrobić, zaokrąglij bok niektórych z tych przedmiotów, podważ kość u podstawy jagody, gdzie łodyga była przymocowana i, zaczepiając, usuń ją z miazgi.

  Również teraz sprzedawane specjalne urządzenia do usuwania kości. Jest z nimi jeszcze wygodniej: włóż jagodę do wgłębienia i naciśnij dźwignię. Ale w tym samym czasie jagoda przebija się i traci dużo soku. Twoje ręce będą zabrudzone w każdym z tych przypadków, więc wybór sposobu zależy od Ciebie.

  Gotowanie dżemu pestkowego

  Za 1 kg wiśnie potrzebujemy od 1 do 1,5 kilograma cukru, w zależności od preferencji i wiśni kwaśnych. Przygotowane, obrane wiśnie pestkowe układa się w emaliowanej misce lub patelni i przykrywa cukrem. Wstań, aby wyróżnić sok przez 3 godziny. Następnie gotuj na małym ogniu za jednym razem, przez 1-1,5 godziny do ugotowania.

  Gotowy dżem wiśniowy stawiamy w wysterylizowanych, suchych, ciepłych puszkach. Zamknij sterylizowane suche wieczka i korek.

  Jak zachować naturalne wiśnie pestkowe. Przepis

  Jednym z najwygodniejszych i zdrowszych sposobów zbioru wiśni na zimę są naturalne wiśnie w puszkach.

  Aby zachować naturalne wiśnie bez cukru, obrane suszone wiśnie pozbywają się nasion i leżą w czystych, suchych słoikach. W tej recepturze nie używa się wody ani cukru, ponieważ ściółka z jagód całkowicie wypełnia słoik.

  Po napełnieniu szklanego pojemnika do góry i szczelnym przykryciu pokrywkami, umieszczamy je w pojemniku do sterylizacji, który napełniamy wodą 3 cm poniżej szyjki puszek. Doprowadzając do wrzenia, wysterylizuj 0,5 litrowe puszki na średnim ogniu. - nie mniej niż 15 minut, banki o pojemności 1 l. - co najmniej 20 minut. Następnie natychmiast ostrożnie zwinąć.

  Ta metoda konserwowania wiśni bez cukru w ​​jej naturalnej postaci nadaje się do stosowania wiśni w pieczeniu, do wyrobu pierogów i ciast, dekorowania deserów, kompotów, galaretek i sosów. Jagody, które nie zawierają cukru i innych obcych substancji, są bardziej użyteczne i nadają się nie tylko do deserów i słodyczy, ale także do eksperymentów w dziedzinie gotowania, przygotowywania dań głównych.

  Gotować dżem wiśniowy na zimę?

  Jak powiedzieli nasi przodkowie, „letni dzień - sześć miesięcy karmy”. Oczywiście, czasami gorąco, och, nie chcę stać przy piecu i czyścić, gotować jagody i głupca z zachowaniem konfitury wiśniowej na zimę. Ale każda gospodyni domowa, a nawet bardziej, jej dziecko wie, jak dobrze i cudownie w zimną zimę biesiaduje na konfiturze wiśniowej.

  Albo jak niespodziewanie będzie w środku zimy upiec ciasta lub zrobić pierogi o pachnącym letnim smaku wiśni. Dlatego nadal zalecamy przygotowanie co najmniej kilku słoików konfitury wiśniowej z kamieniami lub bez, na zimę zgodnie z naszą szybką i prostą recepturą. A także przeczytać na naszym portalu szkoleniowym i samorozwoju o przepisy na truskawki i dżem malinowy , o korzyściach i niebezpieczeństwach wiśni maliny czarna porzeczka , brzoskwinie , jabłka , spuścić , kiwi i wiele innych jagód, owoców i warzyw.

  Jak najlepiej zbierać wiśnie na zimę?
  Jak najlepiej zbierać wiśnie na zimę?
  Jak usunąć doły z wiśni?
  Gotować dżem wiśniowy na zimę?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»