Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zrobić TK dla copywriter: wewnętrzne doświadczenie agencji - Hands with Pens

  1. Jak zrobić TK dla copywriter: wewnętrzne doświadczenie agencji Jaki jest artykuł na temat : celów...
  2. Dlaczego potrzebujesz TK
  3. Co powinno być w TK
  4. Blok informacji o witrynie, produkcie i odbiorcach
  5. Blok pisania artykułów
  6. Parametry techniczne, w tym wymagania SEO
  7. Słowa kluczowe i ich zastosowanie
  8. Dodatkowe informacje i życzenia klientów
  9. Format docelowy: tekst, tabela, usługi specjalne
  10. Life hacking dla łatwej kompilacji
  11. Podsumujmy

  Jak zrobić TK dla copywriter: wewnętrzne doświadczenie agencji

  Jaki jest artykuł na temat : celów i funkcji zadania technicznego dla copywriterów, właściwej kompilacji, sposobów na zminimalizowanie czasu i wysiłku wymaganego do kompilacji.

  Do kogo będzie przydatny: menadżerowie projektów i treści, szefowie zespołów autorów, redaktorów, seo-specjalistów i wszystkich osób zaangażowanych w pracę z copywriterami.

  Zacznijmy od nietoperza. Podczas gdy ludzie nie nauczyli się czytać w myślach, ważne jest, aby przedstawić wszystkie życzenia w formacie tekstowym, ponieważ w przeciwnym razie wykonawca nie zrozumie, co chcesz uzyskać przy wyjściu. Jeśli TK nie jest poprawne, 100% twoich oczekiwań nie zostanie spełnionych. I to nie jest wina wykonawcy - to wyraźnie parametry pracy z danych technicznych.

  Dlatego pierwszy wniosek brzmi: jaki rodzaj TK jest wynikiem. Poszerzenie idei: TK musi zostać napisany, aby wykonawca po prostu nie miał okazji zrobić czegoś złego.

  Czym jest TK

  Zadanie techniczne, to zadanie techniczne, to TK - jest to wygenerowana lista kryteriów oceny wykonanej pracy. Dla copywriter TK - główna baza informacji do wykonania zamówienia. Od TK, potrzeby odbiorców, życzenia klienta, wymagania techniczne są zrozumiałe. Na podstawie klauzul specyfikacji technicznych autor rozumie, jakie metody (w tym model sprzedaży tekstów, gatunku, formatu) może wykorzystać do tworzenia tekstu na stronie.

  Dlaczego potrzebujesz TK

  W 90% przypadków zawartość jednego zasobu jest ważna w tym samym formacie stylu. Na tej podstawie uzyskujemy:

  Celem TOR nr 1 jest stworzenie tego najbardziej jednolitego formatu tekstu dla witryny, aby stworzyć rodzaj brandingu tekstu, podobnej / jednolitej treści, która nie będzie wyróżniać się od ogólnej koncepcji zasobu.

  Celem TOR nr 2 jest zagwarantowanie jakości poprzez ustalenie jasnych kryteriów oceny.

  Co powinno być w TK

  W przeciwieństwie do podtytułu, najpierw odpowiem na pytanie, co może nie być w TK. Mogą nie istnieć podstawowe zasady tworzenia tekstu dla określonego zasobu. Na przykład w agencji copywriting mamy jedną ogólną instrukcję pracy.

  Ekran ogólnych instrukcji dotyczących pracy jako copywriter

  Jest to rodzaj instrukcji, która standaryzuje procesy w naszej agencji copywriting. Jak widać, oto podstawowe punkty dla autorów agencji: design, subtelności stylistyczne, osobliwości pisania, sprawdzanie.

  Projekt techniczny jest tworzony osobno dla każdego zadania zgodnie z wynikiem, który klient chce otrzymać. Co zatem uwzględniamy w warunkach odniesienia dla copywriterów naszej agencji?

  WAŻNE! Następujące elementy są instrukcjami opcjonalnymi. Parametr, który nie jest dla Ciebie kluczowy, zawsze można pozostawić autorowi. Elementy pogrubione są nadal zdecydowanie zalecane dla copywriter.

  Blok informacji o witrynie, produkcie i odbiorcach

  Cel: podanie podstawowych informacji o kliencie i proponowanym produkcie (produkcie / usłudze), aby copywriter zrozumiał specyfikę niszy i jej konsumentów.

  1. Strona internetowa firmy.
  2. Co robi firma (jeśli jest ważna dla tekstu i nie ma informacji na stronie).
  3. Lokalizacja: skąd pochodzi klient (jeśli usługi są powiązane z lokalizacją geograficzną).
  4. Ogólny portret grupy docelowej (CA).

   Ogólny portret grupy docelowej (CA)

  Blok pisania artykułów

  Cel: podanie szczegółowych informacji na temat ostatecznego tekstu witryny, cech stylistycznych, rozmiaru artykułu.

  1. Rodzaj tekstu: informacyjny (informacja prasowa, aktualności), informacyjny i użyteczny (instrukcja, przegląd), marketing.
  2. Styl tekstu dla witryny: potoczny, kreatywny, oficjalny biznes i tak dalej.
  3. Miejsce docelowe i lokalizacja: na stronie głównej lub innej stronie witryny, na blogu, w sekcji „Wiadomości o firmie”.
  4. Struktura: obecność nagłówków, napisów, list, bloków uwagi (akapity oznaczone „Ważne!”, „Uwaga!”). Jeśli to konieczne - rozmiar elementów strukturalnych tekstu: minimalny i maksymalny rozmiar akapitu, długość tytułu / napisów.
  5. Całkowita objętość W naszej agencji copywriting jest uważany za postacie ze spacjami, jak na najpopularniejszej giełdzie copywritingu Advego, która zatrudnia 2 000 000 osób w CIS.
  6. Wymagania dotyczące projektu: znaczniki html (w razie potrzeby i to, co jest potrzebne), czy tytuł / opis jest potrzebny.
  7. Dodatkowe informacje i sugestie: od jakiej osoby pisać, jak wskazać nazwę firmy (alfabet łaciński / cyrylica, z cudzysłowami lub bez), czy linkowanie jest konieczne, czy nie.

  Parametry techniczne, w tym wymagania SEO

  Cel: podkreśl wymagania, aby tekst na stronie nie podlegał sankcjom i pomógł w promocji zasobu.

  1. Unikalność : metoda weryfikacji i parametr. Używamy Advego Plagiatus, szybkiego sprawdzenia w agencji copywriting Hands with Pens - teksty unikalne w tym systemie nigdy nie wchodzą w zakres filtrów plagiatu. Teksty na stronie można również sprawdzić w Content-Watch, Text.ru, Etxt Antiplagiat. Dla wszystkich usług normalny poziom wyjątkowości wynosi od 90% (dla Advego Plagiatus od 90/100).
  2. Nudności: klasyczne, akademickie; parametry i metoda weryfikacji. Sprawdza się za pomocą Advego SEO (klasyczna normalna do 3, akademicka 7-8%) i Istio (tylko klasyczna jest obliczana, normalna do 4). Odniesienie: parametry klasycznych mdłości usług są różne, ten sam tekst na Advego SEO ma 2 mdłości, według Istio - 3.6.
  3. Częstotliwość słów. Sprawdzone przez Advego SEO, Istio. Aby nie podlegać sankcjom najnowszych filtrów - Baden-Baden od Yandex i Fred z Google - gęstość słów Advego SEO nie powinna przekraczać 3% (stan na maj 2017 r.). Częstotliwość jest ważna w ciągu 4 zdarzeń na 1000 znaków ze spacjami.
  4. Dodatkowe usługi i opcje weryfikacji: woda (do 65% przez Advego SEO, do 60 przez Istion), sprawdzanie przez Glavred Ilyakhov (norma wynosi co najmniej 7,5, znakomita - 8-9).

  Słowa kluczowe i ich zastosowanie

  Cel: zoptymalizowanie tekstu w witrynie pod kątem wyszukiwarek w celu promowania zasobu.

  1. Kluczowe słowa / zwroty , ogony.
  2. Rodzaj zdarzenia: dokładny, bezpośredni, w dowolnej formie wyrazu, czy może być rozcieńczony / odrzucony.
  3. Liczba wpisów tam, gdzie powinno być. Nasza agencja copywriting zaleca równomierne rozpowszechnianie kluczy w tekście i wpisywanie ich w tytule i podtytułach. Oto jeden z TZ naszych klientów:

  Dodatkowe informacje i życzenia klientów

  Podczas ustawiania zadania zawsze ważne jest określenie terminu. Każde zadanie jest bez znaczenia, jeśli nie ma limitu czasu. Jak obliczyć termin? Pamiętaj o prawie Parkinsona: „Praca zawsze zajmuje tyle czasu, ile poświęcasz.” Jeśli napisanie artykułu zajmie 1 godzinę, a termin 8 godzin, praca zostanie wykonana między 7 a 8 godzin. Czas realizacji jest zawsze obliczany indywidualnie, ponieważ zależy od autora, znajomości tematu i wymagań materiałowych.

  Ponadto, aby uzyskać pożądany wynik, pomoże:

  1. Dodatkowe żądania, na przykład, nie używaj słowa „jodełka”, tylko „świerk”, użyj litery „ё”, zastąp myślnik znakiem „mdash”.
  2. Źródła informacji: ważne jest, aby temat był techniczny / złożony / wąski, a w sieci jest wiele materiałów z niedokładnymi danymi.
  3. Przykład tekstu, który pasuje do stylu, znaczenia i / lub struktury.

  Format docelowy: tekst, tabela, usługi specjalne

  Zgodnie z formatami istnieją trzy główne opcje kompilacji TZ: tekst (w programie Word, treść listu, dokument Google), tabelaryczny (w arkuszu kalkulacyjnym Google lub Excel) i za pomocą usług specjalnych. W agencji copywriting często korzystamy z pierwszej, dzieląc wymagania dotyczące bloków. Zgodnie z formatami istnieją trzy główne opcje kompilacji TZ: tekst (w programie Word, treść listu, dokument Google), tabelaryczny (w arkuszu kalkulacyjnym Google lub Excel) i za pomocą usług specjalnych

  Wersja tabelaryczna jest dobra dla szablonów i kilku wymagań. Wersja tabelaryczna jest dobra dla szablonów i kilku wymagań

  Usługi specjalne w większości muszą być piękne. Czasami pozwalają zapomnieć o wprowadzeniu ważnych informacji. Udało mi się znaleźć kilka podobnych witryn w sieci i zaprotestować. Tylko jeden wygląda mniej lub bardziej efektywnie - to jest Techzadator ( http://tz.yula-group.ru/ ). Funkcjonalność usługi jest dość ograniczona, ale jeśli chcesz tylko określić podstawowe wymagania, ta opcja jest odpowiednia. Usługi specjalne w większości muszą być piękne

  Life hacking dla łatwej kompilacji

  Hacking życia naszej agencji copywriting №1. Korzystaj z szablonów i gotowych form usług - pozwoli to zaoszczędzić czas podczas tworzenia TK.

  Hacking życia naszej agencji copywriting №2. Wszystkie standardowe parametry tekstów na stronie powinny zostać wprowadzone do instrukcji ogólnej / redpolitik, wysłać je wraz z TOR dla konkretnego zadania. Hacking życia naszej agencji copywriting №2

  Hacking życia naszej agencji copywriting №3. Aby nie kopiować zadania technicznego do listu za każdym razem, prześlij go na dysk Google i po prostu wyślij link do artysty. Nie zapomnij otworzyć dostępu do linku! Hacking życia naszej agencji copywriting №3

  Podsumujmy

  Zakres wymagań i obowiązków to lista wymagań / kryteriów oceny artykułów. Cel TK: pomóc autorowi napisać tekst na stronie, który spełnia Twoje oczekiwania. W zadaniu technicznym ważne jest wskazanie strony internetowej firmy, rodzaju i ilości tekstu, unikalności (sprawdź system i parametr) oraz słów kluczowych. Najszybszym sposobem pisania jest użycie gotowego szablonu i uwzględnienie ogólnych wymagań w oddzielnym standardowym pliku do pisania.

  Masz pytanie!

  1. Powiedz nam, jak sprawiasz, że TK dla twoich kontrahentów jest w 100% spełniony?
  2. Kto jest gotowy do udostępniania usług w celu przygotowania specyfikacji technicznych?

  Co zatem uwzględniamy w warunkach odniesienia dla copywriterów naszej agencji?
  Jak obliczyć termin?
  Powiedz nam, jak sprawiasz, że TK dla twoich kontrahentów jest w 100% spełniony?
  Kto jest gotowy do udostępniania usług w celu przygotowania specyfikacji technicznych?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»