Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zwiększyć korzyści z SEO B2B dzięki odpowiedniej strategii mediów społecznościowych

  Żyjemy w czasach zintegrowanego marketingu cyfrowego. Nie jest już możliwe zarządzanie działaniami marketingowymi w silosach. Teraz jest czas, aby połączyć sukces B2B SEO i social media, aby osiągnąć sukces, zanim zrobią to twoi konkurenci.

  Dlaczego marketing społecznościowy B2B różni się od marketingu społecznościowego B2C?

  Zarządzanie liderem sprzedaży B2B jest skomplikowane. Firmy zajmują więcej czasu, a ich konwersja wymaga dłuższego czasu zaangażowania. Oznacza to, że specyficzne kampanie mediów społecznościowych B2B muszą być skonstruowane inaczej niż B2C. W tym przypadku marketerzy muszą wziąć pod uwagę wpływ mediów społecznościowych na organiczną widoczność wyszukiwania, z wyjątkiem traktowania mediów społecznościowych jako narzędzia umożliwiającego opiekę nad ołowiu.

  Business Case do tworzenia symbiotycznych mediów społecznościowych i strategii SEO dla SEO

  Raporty sugerują że ogromny odsetek (93%) marketerów B2B korzysta z mediów społecznościowych, ale tylko nieliczni (32%) mają udokumentowaną strategię. Co więcej, znikomy procent marketerów B2B chce połączyć swoje kampanie SEO i social media dla obopólnych korzyści. Oznacza to, że masz przewagę nad konkurencją, gdy tworzysz symbiotyczną strategię SEO i social media. Przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się, jak możesz to zrobić.

  Tworzenie linków w mediach społecznościowych

  Naturalne linki zwrotne są podstawą każdego SEO SEO. Dzięki mediom społecznościowym możesz umieścić swój link na najwyższym poziomie. Linki zwrotne można uzyskać w mediach społecznościowych, publikując udostępnione treści i docelowe profile społecznościowe. Ponieważ algorytmy wyszukiwania Google cenią walidację społeczną, ta aktywność jest warta każdego zainwestowanego grosza i minuty.

  Oto kilka inteligentnych praktyk:

  • Zidentyfikuj 3 lub 5 najlepszych platform społecznościowych, na które musisz się zwrócić; LinkedIn byłby oczywistym wyborem, biorąc pod uwagę atrakcyjność B2B Twojej firmy.
  • Marketing wpływów działa jak urok dla marek B2B, podobnie jak w przypadku B2C. Korzystaj z wpływowych narzędzi marketingowych dla osób mających wpływ na krótką listę na podstawie ich kraju, wieku, liczby obserwatorów na różnych platformach, wcześniejszej współpracy, płci i innych parametrów.
  • Podziel i monitoruj cele mediów społecznościowych, aby zrozumieć, gdzie możesz uzyskać najlepszą trakcję.
  • Postaraj się tworzyć wartość za pomocą postów w mediach społecznościowych; kuratorowane listy, infografiki, przełomowe statystyki, przewodniki akcji - zwiększają one atrakcyjność pod względem polubień, tweetów i akcji, więc skup się tutaj.
  • Korzystaj z narzędzi do monitorowania i słuchania mediów społecznościowych, aby zidentyfikować rozmowy, w których możesz połączyć się ze swoimi linkami i zainicjować proces uzyskiwania linków zwrotnych.
  • Posługiwać się Rapportive aby uzyskać dane kontaktowe mediów społecznościowych dla list e-mailowych; pomaga to zidentyfikować potencjalne źródła linków zwrotnych z sieci B2B.

  Ponadto linki do profilu w mediach społecznościowych dają Ci najlepszą szansę na umieszczenie w linkach SERP większej liczby markowych linków. To dlatego, że dla większości marek B2B ich profile na Facebooku i LinkedIn prawdopodobnie znajdą się w pierwszej dziesiątce.

  Ideacja dla SEO-Godnej treści

  Istnieje duża zbieżność w sposobie wyszukiwania w mediach społecznościowych i algorytmach wyszukiwarek. Zawsze skupiamy się na określeniu, jak ludzie lubią szukać treści cyfrowych i angażować się w nie, a także uwzględniać te czynniki w rankingu adresów URL. W rzeczywistości istnieje szkoła myślenia, która uważa media społecznościowe za „ silnik wyszukiwania na przyszłość .

  W tym celu media społecznościowe stają się kluczową platformą badawczą dla marketerów B2B, aby zrozumieć rodzaj zaangażowania treści wśród użytkowników. Media społecznościowe narzędzia do analizy treści Pomóż analizować udane treści w mediach społecznościowych, abyś mógł zidentyfikować elementy, które możesz umieścić w treści witryny, aby uzyskać lepszy efekt. Zidentyfikuj udane formaty treści dla swojej niszy w mediach społecznościowych i postaraj się tworzyć posty na stronach internetowych przy użyciu tych formatów. Rozważ zainwestowanie Kurs marketingu mediów społecznościowych Market Motive poprawić swoją sztukę. Ci faceci udoskonalili sztukę efektywnego korzystania z mediów społecznościowych w cyfrowej kampanii marketingowej.

  Social Media to Drive Off Page SEO Dla stron B2B

  Media społecznościowe nadal stanowią kluczową platformę off-SEO dla stron B2B. Oto kilka zaleceń.

  • Zoptymalizuj posty w mediach społecznościowych za pomocą podstawowych słów kluczowych.
  • To Bitcatcha post pomaga dopasować właściwą platformę mediów społecznościowych B2B do odpowiedniego celu SEO.
  • Zbuduj obserwację w mediach społecznościowych i uzyskaj udziały w treści, aby zwiększyć pozycjonowanie stron.
  • Użyć narzędzie do zakładania zakładek zamieszczać linki na ważnych stronach internetowych z zakładkami społecznościowymi i motywować zwolenników mediów społecznościowych do tego samego.
  • Twórz kompleksowe i przemyślane strony z profilami mediów społecznościowych z linkami do najważniejszych stron internetowych, upewniając się, że używasz najlepszych słów kluczowych w opisach i tytule strony.
  • Organizuj konkursy w mediach społecznościowych, aby tworzyć treści generowane przez użytkowników i kierować ruch z powrotem na swoją stronę.

  Ostatnie słowa

  Media społecznościowe to zupełnie inna gra w piłkę dla marketerów B2B, w porównaniu z tym, jak postrzegają ją marketingowcy B2C. Jednak powszechne jest to, że może odblokować sekret wielkiego sukcesu SEO dla Twojej marki B2B. Zacznij od swoich wysiłków, aby zrobić to samo dzisiaj.

  0

  Akcje 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 Email - 0 Flary × Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej.

  Joydeep Bhattacharya jest autorem popularnego bloga SEO, SEOsandwitch.com i od 8 lat jest ewangelistą marketingu cyfrowego. Jest certyfikowanym ekspertem Google Adwords i Analytics, który pomaga markom przenosić swoją obecność online na wyższy poziom.

  Dlaczego marketing społecznościowy B2B różni się od marketingu społecznościowego B2C?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»