Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zwiększyć swoją kolejną kampanię PR za pomocą semantycznego SEO

  1. Jak wyszukiwanie semantyczne jest przyszłością SEO
  2. Uzyskaj linki z oryginalnymi badaniami
  3. Na wynos

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) ewoluuje. Google konsekwentnie zmienia swój algorytm, wpływając na sposób wdrożenia SEO.

  Aby pokryć nowe zmiany, mieliśmy SEO guru Andy Crestodina wyjaśnij, czym jest SEO semantyczne i dlaczego potrzebujemy strategii linkowania treści w naszym obecnym, konkurencyjnym środowisku biznesowym.

  Oto, co omówiliśmy.

  Jak wyszukiwanie semantyczne jest przyszłością SEO

  Historycznie, specjaliści SEO rozpoczynają kampanię, badając listę słów kluczowych, dla których należy ustalić pozycję. W zależności od poziomu natężenia ruchu i konkurencyjności każdego słowa kluczowego wybiorą inny zestaw słów kluczowych, dla których będą optymalizować swoje strony. Dodają słowo kluczowe - i jego odmiany - w adresie URL, w tagu tytułu, na stronie i nie tylko.

  Jednak w ciągu ostatnich kilku lat Google wprowadził zmiany w swoim algorytmie, który przesunął punkt ciężkości z określonych słów kluczowych na tematy . Chociaż ten nowy cel semantyczny nie zmienia sposobu optymalizacji stron - nadal trzeba dodać główne słowo kluczowe i jego odmiany na stronie - to zmienia sposób wybierania fraz kluczowych .

  Według Amita Singhala, byłego szefa wyszukiwania Google'a, zmiana przeszła od skupiania się na łańcuchach (tj. Słowach kluczowych) do tematów:

  Zamiast korzystać z tradycyjnych narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych, które dają prognozy odwiedzin dla konkretnych słów kluczowych, postępuj zgodnie z radą Crestodiny i skorzystaj z Google Suggest, aby znaleźć frazy kluczowe, które pomogą Ci zoptymalizować strony.

  Nadal powinieneś pomyśleć o natężeniu ruchu uzyskiwanym przez żądane frazy kluczowe; to, co musisz zmienić, to sposób, w jaki je znajdziesz .

  Ponieważ znalezienie fraz przy użyciu Google Suggest może zająć dużo czasu, Crestodina zaleca korzystanie z darmowego narzędzia, takiego jak KeywordTool.io , który zapewnia całą listę sugestii z paska wyszukiwania Google.

  Uzyskaj linki z oryginalnymi badaniami

  Aspekt rankingu Google, który się nie zmienił, to budowanie linków . Aby zwiększyć autorytet witryny, nadal musisz uzyskiwać linki z witryn zewnętrznych, zwłaszcza z witryn o wysokim autorytecie. Im więcej linków otrzymasz, tym większa jest twoja autorytet witryny i lepsza pozycja twoich stron dla docelowych fraz kluczowych.

  Jednak w 2018 r. Przyciąganie linków z autorytatywnych stron stało się trudniejsze niż kiedykolwiek. Wzrasta konkurencja w zakresie treści wysokiej jakości, co sprawia, że ​​trudniej niż kiedykolwiek zdobyć uwagę wpływowych i innych menedżerów witryn o wysokim autorytecie.

  W badanie ponad 700 marketerów dwa atrybuty przyciągają wzrok i wysokiej jakości linki do stron:

  1. Autorytatywna treść
  2. Orginalne badania

  Autorytatywna treść  Orginalne badania

  Osiągnięcie pierwszego z nich jest trudniejsze i samodzielne wykonanie artykułu (lub webinarium), a opracowanie oryginalnych badań może pomóc w przyciąganiu powiązań potrzebnych firmie.

  Istnieją trzy sposoby tworzenia badań:

  1. Obserwacja : polega na wybraniu zestawu danych i dokonaniu obserwacji empirycznych, aby odkryć spostrzeżenia
  2. Agregacja : w której łączysz dane z istniejących badań w celu znalezienia nowych informacji
  3. Ankieta : To najtrudniejsza ze wszystkich, ponieważ trzeba przeprowadzić ogromną kampanię ankietową wśród odbiorców docelowych

  Zgodnie z badaniami Ankiety są najbardziej popularnym (i skutecznym) rodzajem badań, z których korzysta 58% marketerów . Co jeszcze lepsze, 46% marketerów uznało oryginalne badania za spełniające większość (jeśli nie wszystkie) ich oczekiwania.

  Przeprowadzenie ankiety może być kosztowną taktyką, ale linki, które możesz przyciągnąć, mogą pomóc w zwiększeniu autorytetu witryny, co ułatwi wyszukiwarkom uszeregowanie witryny.

  Na wynos

  Nie musisz być specjalistą technicznym ani specjalistą od wyszukiwarek, aby zrozumieć wpływ SEO na kampanię PR. Z pomocą semantycznego SEO i tworzenia linków opartych na badaniach, będziesz w stanie zwiększyć zasięg swojej marki, zwiększyć ruch organiczny i zwiększyć autorytet witryny (i marki).

  Aby głębiej nurkować, spójrz na pełne godzinne seminarium internetowe pobierz go tutaj .

  Aby głębiej nurkować, spójrz na pełne godzinne seminarium internetowe  pobierz go tutaj


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»