Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak zwiększyliśmy ruch organiczny z 450 do 2300 / miesiąc bez linków zwrotnych lub dodatkowych treści.

  1. Na pierwszym miejscu jest SEO techniczne
  2. Kierowanie na treść i strategia
  3. Temat i badania słów kluczowych
  4. Analiza konkurentów na stronie 1
  5. Optymalizacja treści
  6. Realizacja naszej strategii
  7. Optymalizacja treści i dostosowywanie kierowania
  8. Poprawa prędkości ładowania
  9. Naprawianie frustrującego doświadczenia mobilnego
  10. Poprawa SERP

  Tworzenie linków jest ważną częścią SEO, ale zazwyczaj wymaga znacznego wysiłku i inwestycji. Wyniki też nie są gwarantowane, co powoduje, że wielu ludzi całkowicie unika budowania linków i SEO. SEO jest warte wysiłku nawet bez budowania linków.

  W grudniu 2017 r. Ponownie uruchomiliśmy stronę internetową po zmianie strategii SEO. W ciągu zaledwie 3 miesięcy ruch wzrósł z 450 / miesiąc do 2300 / miesiąc bez dodawania żadnych dodatkowych treści lub linków.

  Według Ahrefs , strona wciąż ma straszną ocenę:

  Ale nadal w naturalny sposób przyciąga dużo ruchu:

  Średni miesięczny ruch zwiększył się do ponad 1500:

  Istnieje tylko 17 opublikowanych artykułów na stronie internetowej Wordpress, ale nadal udaje im się znaleźć idealne pozycje dla wielu różnych słów kluczowych.

  Niektóre artykuły pojawiają się w 3 najlepszych miejscach na stronie 1, gdzie znajduje się 17 różnych słów kluczowych i miejsc 4–10 na stronie 1, w przypadku ponad 160 różnych wyszukiwań. Wreszcie artykuły te pojawiają się również na stronach 2–5 w przypadku ponad 1600 wyszukiwań.

  Łatwo jest znaleźć się w czołówce za słowa kluczowe o niskiej konkurencji. Jednak niektóre słowa kluczowe, dla których strona internetowa się zajmuje, mają znaczny miesięczny wolumen:

  Jak więc udało nam się zwiększyć ruch w wyszukiwarce bez dodawania linków zwrotnych? Dokonaliśmy przeglądu technicznego SEO i zaktualizowaliśmy istniejącą zawartość, aby pasowała do naszej nowej strategii.

  Na pierwszym miejscu jest SEO techniczne

  Google ocenia wiele czynników dotyczących witryny jako całości - nie tylko treści. Ostatecznym celem wyszukiwarki Google jest zapewnienie użytkownikom jak najlepszego doświadczenia. Oczywiście, Google ocenia wiele innych czynników poza trafnością przy określaniu rangi stron internetowych.

  Na przykład:

  • Chcą priorytetowo traktować szybkie strony internetowe, ponieważ użytkownicy nienawidzą powolnych stron internetowych.
  • Preferują strony internetowe korzystające z certyfikatu SSL, dzięki czemu użytkownicy czują się bezpieczniej .
  • Chcą, aby witryny, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania, były dostępne dla wszystkich, dlatego strony zoptymalizowane pod kątem telefonów komórkowych mają priorytet.

  Techniczny SEO służy do zapewnienia dodatkowego kontekstu, dzięki czemu roboty indeksujące mogą lepiej zrozumieć Twoją witrynę i zapewnić jej dobre doświadczenie. Właściwe pozycjonowanie techniczne jest podstawą każdej strategii SEO.

  Kierowanie na treść i strategia

  Każdy kompetentny programista może wdrożyć techniczne SEO oparte na najlepszych praktykach. Kierowanie na właściwe słowa kluczowe i optymalizowanie treści wymaga jednak ukierunkowanego podejścia realizowanego przez doświadczonego analityka.

  Temat i badania słów kluczowych

  Wykorzystujemy szereg narzędzi SEO do prowadzenia badań nad słowami kluczowymi, takich jak Longtailpro i ahrefs . Po podjęciu wstępnego tematu i rozbiciu go na matrycę słów kluczowych, jesteśmy w stanie szybko wygenerować listę pomysłów.

  Możemy szybko zawęzić naszą listę, klasyfikując słowa kluczowe związane z rodzajem tworzonej treści.

  Źródło: Moz - 10 rodzajów treści, które najlepiej sprawdzają się w SEO

  Wyszukiwana fraza z wysokim zamiarem kupna, np. „Kup niebieskie buty do butów”, zazwyczaj wyświetla witryny handlowe, takie jak Amazon lub Macy's, a wyniki map Google dla pobliskich sklepów na podstawie lokalizacji użytkownika.

  Nie tylko nie pasuje to do rodzaju treści, ale zdecydowanie nie możemy wyprzedzić tych wysoce konkurencyjnych stron, chyba że wymyślimy bardziej szczegółowe frazy kluczowe oparte na lokalnych i długich odmianach.

  Wyszukiwane wyrażenie, takie jak „monitory komputerowe 2018”, daje różne typy wyników - głównie strony internetowe, które porównują monitory komputerowe, a nie wyniki zakupów lub wyniki lokalne. Google zakłada, że ​​użytkownik stara się podjąć decyzję o zakupie, więc zazwyczaj porównuje się je z tego rodzaju wyszukiwaniami. Te słowa kluczowe są nadal trudne do uszeregowania i potrzebujemy linków zwrotnych, aby potencjalnie je przewyższyć.

  Analiza konkurentów na stronie 1

  Po zawężeniu listy bierzemy pod uwagę najlepsze pomysły na słowa kluczowe i analizujemy konkurentów, których pozycja na stronie 1. Zajmujemy się głównie jakością treści i wskaźnikami ich zdolności do rangowania, takimi jak silny profil linków zwrotnych specjalnie zoptymalizowany dla typów słowa kluczowe, na które kierujemy.

  Optymalizacja treści

  Treść musi odzwierciedlać strategię słów kluczowych w naturalny sposób, co oznacza, że ​​należy unikać nadużywania słów kluczowych i odmian słów kluczowych. Adres URL strony, nagłówek i akapit oraz tagi multimedialne są dostosowywane bez nadmiernej optymalizacji. W razie potrzeby dodaje się specjalne znaczniki schematu.

  Optymalizując treść artykułu informacyjnego, upewniamy się, że treść jest dłuższa (co najmniej 600 słów), obsługiwana przez multimedia i zawiera linki do innych stron internetowych.

  Realizacja naszej strategii

  Wykorzystaliśmy tę metodologię do zmiany strony internetowej i zwiększenia ruchu w wyszukiwarkach do witryny.

  Optymalizacja treści i dostosowywanie kierowania

  Niektóre z istniejących treści kierowane są na słowa kluczowe o różnych zamiarach. Na przykład niektóre artykuły ukierunkowane na wyszukiwania, które były zdominowane przez handel elektroniczny i wyniki lokalne. Ponadto niektóre artykuły zostały zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych, które były zbyt trudne do uszeregowania. Wykorzystaliśmy głębokie badania słów kluczowych, aby opracować strategię kierowania z większą szansą na sukces.

  Niektóre treści nie zapewniały wartości dla użytkownika, więc współczynnik odrzuceń był wysoki. Poprawiliśmy wynik czytelności, dodaliśmy nośniki pomocnicze i uwzględniliśmy naturalne linki zewnętrzne.

  Ponieważ treść strony internetowej skupiała się na samouczkach dotyczących technologii, zadbaliśmy o to, aby treść i opisy meta pokazywały, jak niedawny był ten materiał. Użytkownicy byli bardziej skłonni zobaczyć przewodnik z bieżącego roku. Zauważyliśmy, że konkurencyjne treści nie dokonały tego rozróżnienia.

  Google ocenia „świeżość” treści .

  Ponowne indeksowanie treści pozwoliło nam pokazać, że treść została zaktualizowana i aktualna.

  Poprawa prędkości ładowania

  Witryna wymagała optymalizacji, aby osiągnąć dużą szybkość ładowania. Początkowo zapytania PHP trwały zbyt długo ze względu na nadęty motyw, program budujący strony i różne niepotrzebne wtyczki. Skonsolidowaliśmy niezbędne wtyczki, przebudowaliśmy szablon i zastąpiliśmy program budujący strony. Ta zmniejszona prędkość ładowania powoduje problemy z zapytaniami. Następnie skompresowaliśmy zasoby, co zmniejszyło całkowitą liczbę i rozmiar żądań stron.

  Naprawianie frustrującego doświadczenia mobilnego

  Witryna korzystała z responsywnego środowiska, ale nie zapewniała dobrej mobilności. Ponowna praca responsywnego projektu pozwoliła nam zapewnić użytkownikom mobilnym wspaniałe wrażenia.

  Poprawa SERP

  Istniejące opisy meta zostały zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych i nie są szczególnie atrakcyjne, co prawdopodobnie prowadzi do niskiego współczynnika klikalności. Dostosowaliśmy opisy meta, aby wyróżniały się i odzwierciedlały treść na stronie.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»