Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jaka jest domena witryny?

  1. Domeny najwyższego lub najwyższego poziomu
  2. Domena drugiego poziomu
  3. Domena trzeciego poziomu
  4. Jak utworzyć domenę trzeciego poziomu za darmo?

  Domena witryny to nazwa dowolnej witryny w Internecie. Na przykład google.ru, facebook.com lub domena naszej strony - makeprofitsite.ru

  To tak samo jak w dużym mieście, aby znaleźć odpowiednie miejsce, dom lub sklep, jak je nazywali, a następnie je zmapował. To samo dotyczy Internetu: wpisujesz nazwę domeny witryny w przeglądarce i trafiasz na określoną stronę. Lub nie dostań, jeśli nie ma takiej domeny.

  Nawiasem mówiąc, akcent w domenie słowa przypada na literę E! Niektóre są dręczone pytaniami o poprawną wymowę, a niektóre nawet twierdzą, że korzeń słowa „Dom” i nacisk na O:

  Domena witryny to nazwa dowolnej witryny w Internecie

  Prawidłowo wymów domenę.

  Domeny najwyższego lub najwyższego poziomu

  Wszystkie nazwy domen w Internecie można podzielić na 3 główne poziomy:

  1. Pierwszy lub najwyższy poziom
  2. Drugi poziom
  3. Trzeci poziom

  Przykładowe domeny pierwszego poziomu:

  • .ru
  • .by
  • .com
  • .ua i inni.

  Osobiście udało mi się policzyć ponad 100 stref domeny pierwszego poziomu. Wszystkie z nich są również podzielone na 2 podgatunki:

  1. Terytorialny - dzięki nim możesz określić, do którego kraju należy dana witryna. Na przykład:
   • .ru - Rosja,
   • .by - Białoruś,
   • .ua - Ukraina. Myślę, że znaczenie zostało złapane.

   Pamiętaj, aby rozważyć strefę domen witryn komercyjnych, aby zwiększyć zaufanie klientów. Osobiście przyjrzałbym się stronie w strefie .ua, płacąc za bilety do kina, jeśli jestem na Białorusi. Nagle oszustów!

  2. Nieterytorialny lub ogólny cel. Te domeny mogą określać kierunek witryny. Na przykład:
   • .com - nadaje się do projektów komercyjnych
   • .biz - dla biznesu
   • .travel - dla biur podróży i branży turystycznej.

  Jeśli chcesz utworzyć swoją domenę najwyższego poziomu, będzie ona kosztować 185 000 USD + 25 000 USD w rocznych płatnościach. Jeśli więc chcesz utworzyć zwykłą witrynę, domena drugiego poziomu jest w porządku. Ceny nie są tak gorące.

  A przy okazji strefa domenowa Ru od ponad 20 lat! Na przekąskę zobacz wideo gratulacyjne Dmitrija Miedwiediewa na ten temat:

  Domena drugiego poziomu

  Domena drugiego poziomu składa się z nazwy witryny + dowolnej strefy domeny pierwszego poziomu. Na przykład:

  • Google.ru to domena drugiego poziomu wyszukiwarki Google dla ludności rosyjskojęzycznej. Wskazuje to strefa .ru
  • YouTube.com to domena drugiego poziomu społecznościowej sieci wideo YouTube. Utworzony do celów komercyjnych. Przy okazji, Youtube jest drugą najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie!
  • Makeprofitsite.ru to domena drugiego poziomu Makeprofitsite w strefie .ru. To mówi nam, że projekt został stworzony dla ludności rosyjskojęzycznej.

  Koszt popularnych domen drugiego poziomu nie jest wysoki i waha się w granicach 500-1000 rubli. Na przykład domenę w strefie .ru można kupić za jedyne 99 rubli. Na przykład na stronie 2domains.ru - a to nie jest reklama. My sami kupujemy domeny w strefie Ru. Są oficjalnymi partnerami strony reg.ru. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, jak zarejestrować tam domenę, przeczytaj bezpłatną książkę. „13 kroków do stworzenia dochodowej witryny” .

  Kupując domenę drugiego poziomu, pamiętaj o kilku zaleceniach:

  • Nie używaj długich i trudnych do odczytania nazw. Idealnie jest to jeden (zwykle już zajęty) lub dwa słowa.
  • Jeśli podczas czytania nazwy witryny osoba rozumie temat witryny, jest to dobre. Jeśli nie znajdziesz takiej nazwy lub będzie ona zajęta, nie martw się.
  • W tytule używaj TYLKO angielskich lub TYLKO rosyjskich nazw w transliteracji. Na przykład makeprofitsite.ru - nazwa jest wyłącznie w języku angielskim, remont-doma.ru - w tłumaczeniu z rosyjskiego.
  • I najważniejsza rada! Sprawdź, czy nazwa domeny została wcześniej zarejestrowana. Jest to bardzo ważny punkt, ponieważ być może wyszukiwarki mogą ukarać tę stronę za czarne sposoby promocji. W rezultacie będziesz miał problemy z promowaniem swojej witryny w Yandex i Google. A jak sprawdzić, czy nazwa domeny została zarejestrowana przez kogoś wcześniej, zobacz poniższy film:

  Domena trzeciego poziomu

  Jeśli masz już nazwę domeny drugiego poziomu, możesz łatwo utworzyć dowolną liczbę domen trzeciego poziomu całkowicie za darmo. Załóżmy, że jeśli potrzebuję forum, stworzę forum domeny trzeciego poziomu.makeprofitsite.ru, jeśli jest to oddzielny blog, a następnie blog.makeprofitsite.ru. Możesz go utworzyć w panelu sterowania swojego hostingu. Jak to zrobić szczegółowo, nie będziemy teraz analizować.

  Jak widać wszystko jest proste i co najważniejsze za darmo! Ale jeśli chcesz stworzyć stronę internetową w nowej kategorii, polecam to samo, aby zarejestrować nową domenę drugiego poziomu. To nie jest drogie.

  Jak utworzyć domenę trzeciego poziomu za darmo?

  Jeśli nigdy nie miałeś własnej nazwy domeny, przygotuj się! Teraz, w ciągu zaledwie kilku minut, zarejestrujesz własną nazwę domeny za darmo i obudzisz się dzisiaj, aby pokazać się znajomym. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku:

  1. Idź do strony ucoz.ru .
  2. Znajdź przycisk „Utwórz witrynę” i kliknij go.
  1. Wprowadź swój adres e-mail i hasło do rejestracji. Możesz również przejść przez przyspieszoną rejestrację za pośrednictwem sieci społecznościowych. Kto jest wygodniejszy.

  Wprowadź dane, aby zarejestrować domenę w Ucoz

  1. W następnym kroku wprowadzamy dodatkowe dane o sobie.

  Wprowadź dodatkowe dane do rejestracji domeny

  1. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W liście kliknij przycisk, aby zakończyć rejestrację.
  2. Następnie musisz potwierdzić swój numer telefonu, jeśli chcesz uzyskać bezpieczeństwo, i wymyśl tajną odpowiedź na pytanie oraz kod, aby wejść do panelu sterowania witryny. Następnie kliknij przycisk „Rozpocznij tworzenie strony internetowej”.
  3. W następnym kroku wymyślimy nazwę domeny, wybierz żądaną domenę drugiego poziomu i śmiało kliknij „Utwórz witrynę”.

  Podaj nazwę domeny

  1. Dostosuj swoją witrynę i kliknij „Kontynuuj”

  Dostosuj swoją witrynę

  1. W następnym kroku aktywuj niezbędne moduły. Pierwszy moduł wystarczy do testu:

  Aktywuj moduły na stronie

  To wszystko! Zostaniesz natychmiast przekierowany do panelu sterowania swojej witryny, gdzie w przyszłości będziesz mógł uporządkować swoją witrynę w ciągu kilku dni. A jeśli wpiszesz nazwę swojej witryny, zobaczysz swoje pierwsze dziecko w Internecie. Moim przykładem jest http://seo-cooll.ucoz.net/

  Ostatnia strona

  Oczywiście strona jest daleka od ideału, ale po raz pierwszy, aby poczuć, że tworzenie witryny nie jest lotem na Księżyc, to samo!

  Więcej informacji na temat wyboru i rejestracji płatnej nazwy domeny w naszej bezpłatnej książce: „13 kroków do stworzenia dochodowej witryny” .

  Jak utworzyć domenę trzeciego poziomu za darmo?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»