Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jaka jest idealna długość wpisu na blogu dla SEO w 2019 roku?

  1. Idealna długość blogu dla SEO
  2. Pisanie krótszych postów na blogu
  3. Zalety pisania krótszych postów na blogu
  4. Wady pisania krótszych treści
  5. Pisanie długich blogów
  6. Korzyści z dłuższych postów na blogu
  7. Wady pisania długich postów na blogu
  8. Wniosek: Więc jaka jest idealna długość wpisu na blogu?

  Jeśli chodzi o blogowanie , jedno z najczęściej zadawanych pytań, które słyszymy, dotyczy idealnej długości posta na blogu w celu zwiększenia SEO i zaangażowanie użytkownika. Najlepsza długość wpisu na blogu zależy od kilku czynników, które obejmują wartość i zaangażowanie użytkownika. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o idealnej długości bloga dla Twoich postów, o różnych długościach, które mają zalety i wady w zależności od różnych czynników.

  W tym poście omówimy, jak długość wpisu na blogu wpływa na SEO oraz wady i zalety krótszych i dłuższych postów na blogu. Ten post jest aktualny od marca 2018 r., Aby wspierać najnowsze dowody.

  Idealna długość blogu dla SEO

  Badania pokazują, że aby dobrze radzić sobie w rankingach wyszukiwarek, wszystkie treści publikowane na blogu powinny zawierać co najmniej 300 słów Badania pokazują, że aby dobrze radzić sobie w rankingach wyszukiwarek, wszystkie treści publikowane na blogu powinny zawierać co najmniej 300 słów. Dlaczego o to pytasz? To dlatego, że badania wykazały, że 300 słów to długość należy to uważać za minimalną liczbę słów konieczną do rozpoznania postów na blogu i uszeregowania ich Wyszukiwarki . Dzieje się tak głównie dlatego, że wpis na blogu wymaga przynajmniej tylu słów, aby móc je włączyć badania słów kluczowych i inna krytyczna optymalizacja SEO w treści.

  300 słów może być minimalną idealną liczbą słów, jednak badania pokazują, że posty zawierające ponad 1000 słów są najlepsze w wyszukiwarkach z wielu powodów. Co ważniejsze, zgodnie z Forbes posty na blogu zawierające ponad 1500 słów były o ponad 68% bardziej prawdopodobne, że były udostępniane na Twitterze, a ponad 22% częściej podobały się na Facebooku w porównaniu z krótszymi postami. Z drugiej strony, dłuższe posty są trudniejsze do napisania, a czytelnicy często wolą krótsze treści, które są łatwiejsze do strawienia.

  Pisanie krótszych postów na blogu

  Teraz, kiedy pomyliliśmy Cię z bardzo szerokim „idealnym zasięgiem”, nadszedł czas, aby przedyskutować zalety i wady związane zarówno z krótką, jak i długą treścią bloga.

  Zalety pisania krótszych postów na blogu

  • Musi być łatwiejszy do regularnego tworzenia.
  • Zazwyczaj krótszy post na blogu jest łatwiejszy do odczytania.
  • Więcej treści oznacza większy ślad. Nie zastępuje to jednak jakości.

  Mając na uwadze minimum 300 słów, oto niektóre z zalet publikowania krótszych treści na swoim blogu firmowym. Mając na uwadze minimum 300 słów, oto niektóre z zalet publikowania krótszych treści na swoim blogu firmowym

  Po pierwsze, krótsza treść jest znacznie łatwiejsza do regularnego tworzenia. Dla większości z nas 1000-tygodniowy wpis w tygodniowym harmonogramie po prostu się nie wydarzy. Ustawiając witryny na krótsze tworzenie treści, istnieje większe prawdopodobieństwo utworzenia harmonogram księgowania bloga i trzymaj się tego.

  Inną zaletą krótszego tworzenia treści jest to, że jest ona zazwyczaj bardziej czytelna, zwłaszcza jeśli nie jesteś profesjonalnym pisarzem. Dzieje się tak dlatego, że podczas tworzenia treści długich wiele autorów kompromituje w kwestii jakości, co z kolei zaszkodzi pozycjonowaniu SEO i pokona cel tworzenia dłuższej zawartości. To powiedziawszy, jeśli nie jesteś silnym pisarzem, najlepiej skupić się na krótszych, przyjaznych dla czytelnika treściach.

  Publikowanie krótszej treści oznacza również, że będziesz mógł opublikować więcej treści i skupić się na szerszej gamie tematów. Zamiast skupiać się na wyszukiwaniu i tworzeniu idealnego posta w jednym z wielu obszarów swojej firmy, opracowywanie krótkich, szybkich postów na różne tematy istotne dla Twojej firmy pozwoli Ci uzyskać więcej treści dla czytelników, kształcenie ich w szerszym zakresie tematów.

  Oprócz wielu korzyści wymienionych powyżej, wykazano również, że krótsza treść jest bardziej skuteczna w sprzedaży produktu lub usługi lub nakłania czytelnika do podjęcia określonych działań. Jeśli twoim celem jest zachęcenie czytelnika podjąć działanie klikając CTA, pobierając nową książkę elektroniczną lub rejestrując się na listę e-mail, krótki, punktowy post na blogu jest prawdopodobnie dokładnie tym, czego potrzebujesz.

  Wady pisania krótszych treści

  • Wyszukiwarki mają trudności z rozpoznaniem kontekstu zawartości strony. W końcu są robotami.
  • Mniej słów oznacza mniej szans na ranking słów kluczowych.
  • Treść nie ma możliwości rozmawiania z czytelnikami na poziomie ich zrozumienia. Zawartość może być zbyt płytka.

  Jak widać, można postawić silny argument, aby skupić swoje wysiłki na krótszym czasie tworzenia treści bloga Jak widać, można postawić silny argument, aby skupić swoje wysiłki na krótszym czasie tworzenia treści bloga. Istnieje jednak wiele wad krótkich postów na blogu. Najważniejszą z tych wad jest to, że krótsze posty po prostu nie zajmują równie dobrych pozycji w wyszukiwarkach, co dłuższe fragmenty treści.

  Ta różnica rankingowa jest spowodowana przez różnorodność czynników Wszystko to wydaje się wracać do idei, że więcej treści oznacza więcej możliwości optymalizacji treści w celu lepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach, a mniej treści robi dokładnie odwrotnie. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego tak jest, to dlatego, że zwiększone pozycjonowanie stron internetowych z dłuższej zawartości pochodzi z posiadania większej liczby typów treści do indeksowania w wyszukiwarkach, takich jak nagłówki, tytuły stron, obrazy, znaczniki alt i metadane. To zwiększone pozycjonowanie SEO dla dłuższych treści można również przypisać możliwości włączenia większej liczby słów kluczowych i wariantów słów kluczowych do dłuższej kopii bloga.

  Pisanie długich blogów

  Jeśli długie posty na blogach wydają się być wściekłością, jest dobry powód. Najlepsza długość wpisu na blogu dla SEO zazwyczaj ma raczej charakter dłuższy niż krótszy. Istnieje kilka dobrych powodów, dla których chciałbyś napisać dłuższą treść blogu, o ile nie poświęcisz jakości.

  Korzyści z dłuższych postów na blogu

  • Dłuższy czas oczekiwania dla czytelników
  • Wyszukiwarka lepiej rozumie kontekst i intencje Twoich treści

  Według badań przeprowadzonych przez popularną platformę blogowania, Medium, idealna długość wpisów na blogu to 1600 słów (lub siedem minut czytania). To Według badań przeprowadzonych przez popularną platformę blogowania, Medium, idealna długość wpisów na blogu to 1600 słów (lub siedem minut czytania) liczba opiera się na analizie „średniej całkowitej liczby sekund spędzonych na każdym poście i porównywana z długością posta”. Ich badania wykazały, że do siedmiu minut / 1600 słów, czytelnicy mieli średni czas spędzony na oglądaniu postu, zwiększając się siedmiominutowy znak i szybko spadający po tym punkcie.

  Informacje te są bardzo przydatne, ponieważ zaangażowanie użytkowników jest ogromnym czynnikiem SEO. Pamiętaj, że idealna długość wpisu na blogu dla SEO będzie zależała od tego, jaką wartość zapewnia treść. Maksymalizacja wartości treści, a także zwiększenie zaangażowania użytkowników, to dwa bardzo ważne czynniki SEO.

  Jak już wcześniej wspomniano w tym poście, udowodniono, że dłuższa treść blogu ma lepszą wydajność SEO, głównie dlatego, że daje wyszukiwarkom więcej informacji na temat treści Twojego posta. Treść jest królem, ale kontekstem jest królowa!

  Wykazano również, że dłuższe treści są częściej udostępniane w mediach społecznościowych (patrz wyżej statystyki) i jest bardziej prawdopodobne, że będą linkowane przez inne blogi, z których oba poprawiają również SEO.

  Wady pisania długich postów na blogu

  • Pisarze często nie mają zdolności do pełnego zaangażowania czytelników
  • Lepsze treści często wymagają silniejszych pisarzy, którzy mają lepszą cenę.

  Chociaż istnieje wiele korzyści dla treści długich, istnieje również wiele wad Chociaż istnieje wiele korzyści dla treści długich, istnieje również wiele wad. Jednym z głównych problemów napotykanych przez blogerów podczas tworzenia dłuższych postów jest pełne zaangażowanie czytelników. W rzeczywistości badania wykazały, że przeciętny czytelnik czyta tylko około 25% postu na blogu, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej nie zwracają uwagi na większość treści w twoich dłuższych postach. Jednak nie rezygnuj jeszcze z tworzenia długofalowych treści! Dzieląc tekst na wizualizacje, takie jak zdjęcia, infografiki, wykresy i pliki GIF, możesz przyciągnąć uwagę czytelnika i zachować je do końca.

  Inną główną wadą treści długich form jest to, że wymaga ona silniejszych umiejętności pisania. Czy pisanie nie jest twoją mocną stroną? Nie bój się! Koncentrując się na kilku krytycznych aspektach, w tym czytelności i strukturze, możesz również tworzyć wysokiej jakości zawartość blogu, która zawiera ponad 1000 słów. Jak Ty to robisz? Część góry Yoasta wskazówki do pisania dla nie-pisarzy to skupienie się na pisaniu krótkich i zwięzłych akapitów, włączanie podtytułów, trzymanie się prostego języka i unikanie biernego głosu.

  Wniosek: Więc jaka jest idealna długość wpisu na blogu?

  Istnieje wiele zalet i wad zarówno krótkich, jak i długich treści blogów, a każdy z nich może wpływać na SEO w różny sposób.

  Jeśli chcesz tworzyć częste treści na wiele różnych tematów, które skłaniają czytelników do działania, krótsza treść (co najmniej 300 słów) jest idealną długością postu na blogu. Aby zapobiec pojawieniu się duplikatów treści w Google i inne wyszukiwarki , dążyć do minimum 500 słów na stronę.

  Jeśli jednak chcesz utworzyć treść, która może naprawdę zwiększyć SEO i zaangażowanie użytkowników, możesz rozważyć poświęcenie dodatkowego czasu na tworzenie wysokiej jakości treści o ponad 1000 słów. Rzadsze posty z silniejszym kontekstem wygrają grę SEO.

  Dlaczego o to pytasz?
  Czy pisanie nie jest twoją mocną stroną?
  Jak Ty to robisz?
  Wniosek: Więc jaka jest idealna długość wpisu na blogu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»