Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jaki ping jest uważany za dobry?

  1. Co to jest ping? Przed dokładnym obliczeniem, który ping jest uważany za dobry, konieczne jest zrozumienie...
  2. Który ping jest lepszy: wysoki lub niski?
  3. Jaki powinien być internet ping?

  Co to jest ping?

  Przed dokładnym obliczeniem, który ping jest uważany za dobry, konieczne jest zrozumienie samego znaczenia terminu „ping”. Ping (z angielskiego. Ping) nazywa czas reakcji połączenia internetowego: mianowicie, jak szybko komputer kliencki, wysyłając żądanie, otrzymuje odpowiedź z serwera. Ping jest mierzony w milisekundach (ms, ms).

  Od czego zależy ping?

  Wartość ping zależy od wielu parametrów. Po pierwsze - liczba „pośredników” w łańcuchu klient-serwer, których liczba jest proporcjonalna do odległości geograficznej serwera od komputera klienckiego.

  Innym definiującym parametrem ping jest typ połączenia: preferowane jest połączenie z urządzeniami sieciowymi dostawcy za pośrednictwem światłowodu niż za pośrednictwem kanałów ADSL lub 3G.

  Który ping jest lepszy: wysoki lub niski?

  Oczywiście im mniejszy ping, tym lepiej. W końcu ping prędkości Internetu jest opóźnieniem sygnału między serwerem a komputerem: mogą wystąpić wysokie wartości ping błędy podczas łączenia się z Internetem , „Rozłączanie” aplikacji sieciowych, brak połączenia z serwerem DNS i tak dalej

  Jaki powinien być internet ping?

  Ogólna zasada brzmi: im mniejszy ping (tzn. Im szybciej serwer odpowiada na żądanie klienta), tym lepiej. Jednak nie można jednoznacznie powiedzieć, który ping jest normalny i który jest maksymalny i wymaga dostawca zmiany awaryjnej . Faktem jest, że ten parametr nie jest odpowiednio regulowany i trudno jest wyodrębnić jakieś konkretne wartości, ponieważ nie są one znormalizowane.

  Ponadto umowa z dostawcą określa tylko maksymalną szybkość przesyłania danych (zalecamy przeczytanie artykułu sprawdź ping i prędkość Internetu w trybie online ) w tym samym czasie próg minimalny nie jest ustalony i nie jest określony. Zatem nie ma „nominalnej” lub „minimalnej” wartości ping.

  Niemniej jednak następującą gradację wartości ping uzyskano metodą empiryczną:

  • - do 40 ms - wartość idealna. Ten czas reakcji pozwala wygodnie korzystać z usług transmisji strumieniowej (Twitch, transmisje na żywo na Youtube itd.), Cieszyć się wszystkimi popularnymi grami wieloosobowymi i bez żadnych opóźnień uzyskać dostęp do stron internetowych;
  • - 40 - 110 ms jest uważane za normalne. Ping pozwala wygodnie korzystać z zasobów internetowych i jest ogólnie akceptowalny w grach online;
  • - 110 - 210 ms - za dużo pingów dla gier wieloosobowych, zwłaszcza dla gatunków, w których ważna jest szybkość reakcji (strzelcy, symulatory wyścigów itp.). Aby uzyskać dostęp do witryn z informacjami tekstowymi, takie pingowanie pozostaje normalne, ale usługi multimedialne będą wolne.

  Stałą wartość ping powyżej 300 ms na dowolnym serwerze można uznać za objaw poważnych problemów z połączeniem sieciowym. Ten czas reakcji można sklasyfikować jako wyjątkowo niski.

  Co to jest ping?
  Który ping jest lepszy: wysoki lub niski?
  Jaki powinien być internet ping?
  Co to jest ping?
  Od czego zależy ping?
  Który ping jest lepszy: wysoki lub niski?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»