Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jakie są najlepsze metody wyceny SEO?

  1. 1. Ceny oparte na słowach kluczowych
  2. 2. Opłata jednorazowa
  3. 3. Płatności godzinowe
  4. 4. Opłata zmienna
  5. 5. Zapłać za wydajność
  6. 6. Ustalanie cen
  7. 7. Ceny pakietów
  8. O Emory Rowland

  1. Ceny oparte na słowach kluczowych
  2. Opłata jednorazowa
  3. Płatności godzinowe
  4. Opłata zmienna
  5. Zapłać za wydajność
  6. Uchwyt
  7. Pakiety

  Ile płacisz za usługi, dzięki którym uzyskasz więcej klientów z wyszukiwarek?

  Zanim zadasz to pytanie, zrozum różne sposoby, za pomocą których konsultanci i agencje SEO pobierają opłaty i obliczają, jakiego modelu cenowego powinieneś używać. Wybór odpowiedniego dla siebie nie zawsze jest widoczny dopiero po wydaniu (lub utracie) pieniędzy. Zmagałem się z pytaniem, jak wycenić SEO, więc chciałbym rozwiać jak najwięcej zamieszania w tym poście.

  1

  Czy naprawdę tego potrzebujesz?

  1. Ceny oparte na słowach kluczowych

  Zdefiniowałem to jako wycenę kosztów twoich usług SEO na podstawie z góry określonej liczby słów kluczowych. Ceny oparte na słowach kluczowych mogą być elementem wynagrodzenia za model wydajności, kampanii lub modelu opłat. To znaczy:

  • Płacisz firmie SEO, aby skoncentrować swoje wysiłki na poziomie słów kluczowych
  • Liczba słów kluczowych określa koszt (im więcej słów, tym wyższa cena)
  • Sukces określają rankingi (zamiast wizyt, potencjalnych klientów, sprzedaży itp.)

  Wyszukiwarki opierają się na słowach kluczowych, więc co może pójść nie tak z tym podejściem?

  Dużo.

  Pierwsze pytanie, jakie przychodzi mi do głowy, brzmi: jak określa się słowa? Większość osób zajmujących się SEO patrzy na liczbę wyszukiwań, trafność, konkurencję i zdolność do konwersji, aby dowiedzieć się, jakie słowa kluczowe należy kierować. Czy chcesz płacić za pracę nad rankingami „klimatyzatorów” lub „najlepszych klimatyzatorów w Grenlandii”? Czy możesz zapłacić komuś, aby konsekwentnie zajmował pozycję na wielu rynkach za konkurencyjne słowo kluczowe, takie jak „klimatyzatory?”. Możliwe, ale mniej konkurencyjne frazy kluczowe są znacznie łatwiejsze do uszeregowania. Wszystko zależy więc od słów kluczowych.

  Największym problemem związanym z wyceną według słów kluczowych jest to, że wyszukiwarki nie patrz tylko na słowa kluczowe już. Wyszukiwanie semantyczne uwzględnia „ podmioty ”, Aby spróbować zrozumieć znaczenie treści. Witryny, które mają być autorytatywny w temacie można uzyskać ruch dla dużego zestawu powiązanych słów kluczowych. Ekspert wyszukiwania semantycznego David Amerland wyjaśnia:

  „Na najbardziej podstawowym poziomie wyszukiwanie semantyczne ma znaczenie dla połączeń między różnymi węzłami danych sieci w sposób, który pozwala na ich lepsze zrozumienie niż kiedykolwiek dotąd”.

  Wycena według słów kluczowych miała sens, gdy wyszukiwarki „myślały” w ten sposób. Jeśli jesteś w stanie podróżować w czasie, użyj wyceny słów kluczowych w latach do około 2005 roku.

  Nie ma nic złego w myśleniu i wysiłku w wydajności słów kluczowych w dzisiejszym świecie podmiotów. Ustalanie cen według słów kluczowych powoduje zbyt wysokie oczekiwania lub powoduje, że brakuje Ci strategii.

  2. Opłata jednorazowa

  Jednorazowa opłata SEO to unikalna, jednorazowa opłata za wykonaną pracę, która jest wcześniej uzgodniona. W przypadku tego typu pracy „projektowej” naliczane są następujące opłaty:

  • Zdefiniowane dane wejściowe, zazwyczaj lista zadań SEO, które zostaną wykonane
  • Określona ilość czasu poświęcona projektowi.

  Pomyśl o tym, jak o tym, jak płacisz wykonawcy za prace budowlane w domu. Płacisz określoną opłatę za wszystko, co zostanie zrobione, i to, co liczy się jako ukończenie. Oto przykład oświadczenia o pracy, które wykonałem jako jednorazowa opłata SEO dla klienta:

  1. Zapewnij ocenę witryny SEO z priorytetową listą elementów działania, analizą i zaleceniami w celu poprawy wydajności istniejącej witryny. Obejmuje techniczne zalecenia SEO, mapę witryny, strukturę linków, przekierowania i inne ulepszenia. Wdrożenie wszystkich zatwierdzonych zaleceń.
  2. Opracuj listę słów, na które można kierować reklamy, na podstawie słów kluczowych i badań konkurencji w odniesieniu do liczby wyszukiwań, trafności i konwersji.
  3. Utwórz listę adresów URL pokazujących zalecane istniejące tagi na podstawie badań słów kluczowych. Implementuj zmiany tagów.
  4. Zarys ulepszonej struktury witryny i kopii strony docelowej. Utwórz trzy nowe strony docelowe i edytuj istniejące strony na podstawie wyników badań słów kluczowych.

  Uiszczenie jednorazowej opłaty powoduje, że wiesz dokładnie, co powinieneś dostać do końca usługi. Ponieważ jest to uzgodnione na liście kontrolnej, jak powyżej. Jeśli pracujesz nad mniejszym projektem, testujesz usługę SEO lub po prostu nie masz budżetu na zaangażowanie w kampanię, może to być dobry wybór płatności.

  Ale ten typ płatności może być wadliwy, ponieważ SEO nie działa w przypadku pojedynczego trafienia.

  Google zmienia swoje algorytmy na małą skalę 500-600 raz w roku, a także często aktualizuje dużą aktualizację - jak aktualizacja Panda lub Pingwin. Oznacza to, że to, co zostało zrobione w tym okresie, bez konserwacji, może z czasem stać się mniej skuteczne. Więc jeśli początkowo możesz zaoszczędzić pieniądze, może to potencjalnie kosztować więcej pieniędzy w czasie.

  Firma SEO może obciążyć Cię tym dodatkiem do pakietu. Na przykład, wykonają 30 godzin pracy SEO na swojej stronie z dołączoną miesięczną opłatą za utrzymanie. Jednak obecnie firmy dokonujące jednorazowych płatności są rzadkie.

  Nie ma nic złego w tym typie płatności. Ale jeśli grasz w długą grę SEO (którą polecam), jednorazowa opłata wydaje się być pierwszą inningiem.

  3. Płatności godzinowe

  Podobnie jak w przypadku zatrudniania freelancera, opłaty godzinowe za SEO są wykorzystywane do pobierania opłat za x, y lub z liczby godzin w tygodniu na Twojej stronie. Jest to wykonywane według uzgodnionego zestawu stawek przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy.

  ZA raport Clutch , firma, która identyfikuje wiodące firmy zajmujące się oprogramowaniem i usługami profesjonalnymi, dostarczając wyniki dla swoich klientów, większość swoich „najlepszych firm SEO” pobiera od 100 do 300 dolarów za godzinę.

  Istnieje kilka powodów, dla których możesz zaproponować tę opcję płatności:

  • Build Trust: Praca z nową firmą SEO oznacza, że ​​zaufanie nie zostało jeszcze zbudowane. Praca na godziny może pomóc zbudować to zaufanie i sprawdzić, czy dobrze współpracujesz jako zespół.
  • Większa kontrola: dzięki płatnościom godzinowym jesteś trochę bliżej akcji i możesz przyjrzeć się dokładniej temu, co się robi i kiedy.

  Jedynym minusem płatności godzinowych jest to, że łatwo jest uruchomić rachunek szybko. Jeśli nie masz pewności co do ilości godzin, które zamierzasz kupić, możesz znaleźć rachunek za pracę wykraczającą poza oczekiwania. I nikt nie lubi faktury niespodzianki.

  Oto przykład godzinowego oświadczenia SEO, które napisaliśmy dla klienta (nazwa i zmieniona cena):

  Poniżej przedstawiono oświadczenie o oczekiwanej pracy SEO przez zespół Leverable dla Acme Widget Company. Oczekuje się, że wysiłki rozpoczną się 4 maja. Praca zostanie naliczona według stawki $ XXX i nie przekroczy 10 godzin.

  Leverable zbada i przeanalizuje, dlaczego ruch organiczny spadł wcześniej w roku po przeprojektowaniu. Leverable przedstawi zalecenia mające na celu poprawę wyników wyszukiwania w witrynie firmy Acme Widget Company w oparciu o wyniki. Rezultatem tego projektu będzie raport wyjaśniający ustalenia zalecanymi krokami do podjęcia.

  Jeśli chcesz rozpocząć pracę z nową firmą SEO, metoda płatności godzinowych jest uczciwym podejściem.

  4. Opłata zmienna

  Interesujące są zmienne opłaty za usługi SEO. Ponieważ mają tendencję do układania się w stosy, płacisz więcej w określonych momentach lub mniej w innych.

  Dam ci przykład:

  Wykonujesz gruntowną przebudowę swojej witryny, od projektu po zawartość i wszystko pomiędzy. A ukończenie projektu potrwa rok. Może się to załamać:

  • Miesiąc 1-3: Najdroższy, ponieważ praca jest najbardziej intensywna.
  • Miesiąc 4-6: Najtańszy, ponieważ testujesz i oceniasz wyniki.
  • Miesiąc 6-9: Wzrost cen, aby przygotować się na pracowity sezon w swojej niszy.
  • Miesiąc 10-12: Stała średnia cena za utrzymanie.

  To może być nieco zbyt uproszczone, ale rozumiesz w domyśle. Są chwile, kiedy będziesz płacić więcej i czasy, w których będziesz mniej obciążony.

  Firma SEO może pobierać opłaty, jeśli wprowadzasz wiele zmian w swojej witrynie. Lub, jeśli masz wymagania sezonowe i wiesz, kiedy będziesz mieć duży ruch i mniejszy ruch, gdzie będziesz potrzebować tych usług o różnych pojemnościach.

  Na przykład witryna e-commerce, która skupia się na prezentach świątecznych - walentynkach, Halloween i świątecznym lub chanukowym Moonpig , wie, kiedy należy spodziewać się skoków w ich wymaganiach SEO i kiedy nastąpi trzy miesięczna przerwa. Oznacza to, że wydajesz tylko więcej pieniędzy - lub wykonujesz więcej pracy - gdy jest to absolutnie konieczne.

  Opłaty za zmienną opłatę SEO mogą być optymalną opcją płatności, jeśli masz świetne wyczucie swojej firmy i wzorców, które śledzisz. Tak inteligentna, jak się wydaje, ta metoda cenowa nie jest dla każdego. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​klienci nie lubią zmiennych opłat. Być może dlatego, że stały koszt jest mniejszym zmartwieniem.

  5. Zapłać za wydajność

  Mam jedną radę, jeśli spotkasz firmę SEO pobierającą opłaty w ten sposób:

  Nie zatrudniaj ich.

  Ta metoda płatności, podobnie jak opłata awaryjna kancelarii, zachęca SEO do zarabiania tylko na podstawie wyników, które produkują. Dlatego, jeśli wykonują pracę, która nie przynosi rezultatów, nie otrzymują wynagrodzenia. Co nie brzmi tak źle na powierzchni.

  Ale, jak wskazuje tutaj dziennik wyszukiwania, kiedy SEO są motywowane w ten sposób, praca staje się niedbała:

  „Na przykład firma produkująca oleje wężowe obiecuje najwyższe rankingi niektórych słów kluczowych w ciągu miesiąca. Firma prawdopodobnie siedziała bezczynnie przez pierwsze 15 dni, ale przez ostatnie 15 dni robiłaby strasznie agresywne SEO […], aby mogła sporządzić imponujący raport na koniec miesiąca […], ale w miarę upływu dni, jesteś zdumiony, że twoje rankingi znikają jak spadająca gwiazda. Jakby nigdy nie istniały. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że zostałeś oszukany. ”

  Mogłoby to obciążyć cię karą i zmusić do wydawania większej ilości pieniędzy, aby odzyskać swoją witrynę. Więc jesteś bez kieszeni i bez ruchu. Niezbyt dobra pozycja.

  Płać za wydajność działa w niektórych branżach i może zapewnić wartość klientom. Nie z SEO. Model płatności „nie dostaniemy zapłaty, chyba że wygrasz” może oznaczać, że „nie odbieramy telefonu, chyba że wygrasz”. Wynagrodzenie za wydajność firmy SEO będzie skłonne do podjęcia najszybszej i najtańszej metody optymalizacji (niska jakość linki zamiast treści wysokiej jakości).

  Czy będą?

  6. Ustalanie cen

  Moją ulubioną metodą wyceny SEO jest utrzymanie. Za ustaloną z góry opłatę płaconą co miesiąc możesz rozwijać swoją organiczną obecność w wyszukiwaniu. W tym czasie Twoja firma SEO konsultuje się z Tobą, aby opracować najlepszą strategię i sposób jej wdrożenia. Dostajesz raporty, aby upewnić się, że wszystko jest na dobrej drodze, podczas gdy twój konsultant SEO pracuje, aby zbliżyć się do pożądanych rezultatów. Stawia to zespół SEO i klienta zaangażowanych w kampanię, gdzie monitorują cele, dostosowują taktykę i cieszą się wysoką piątką po drodze.

  Tak jak Jason DeMers z AudienceBloom pisanie w Watch Engine Watch mówi :

  „Miesięczne wynagrodzenie jest najpopularniejszym modelem płatności, ponieważ zapewnia największy zwrot z inwestycji”

  Zwykle jest to naturalny postęp od wyceny godzinowej, dzięki czemu można ustanowić silną bazę zaufania. Zwykle można anulować wszystkie usługi w oknie od 30 do 60 dni.

  Większość firm SEO przedstawia cenę za pomocą oferty. Ty decydujesz, czy ci się to podoba, czy chcesz wprowadzić zmiany. Ostatecznie podpisujesz umowę i zaczynasz.

  Jeśli znalazłeś firmę SEO, która Ci się podoba i chcesz kontynuować z nią długoterminową strategię SEO, ta metoda cenowa działa świetnie.

  7. Ceny pakietów

  "Zycie jest jak pudelko czekoladek."

  Pomysł, że można uzyskać zestaw smakołyków za niską cenę, daje poczucie, że otrzymujesz dobrą jakość za swoje pieniądze.

  Ale cytując resztę frazy z Forest Gump,

  „Nigdy nie wiesz, co dostaniesz”.

  W przypadku usług niematerialnych, takich jak SEO, lepiej wierzyć, że niektóre czekoladki mogą nie smakować tak dobrze, jak wyglądają w ładnym pudełku.

  Zobaczysz plan cenowy SEO lub ofertę pakietową pobieraną jednorazowo lub w oparciu o opłatę. Oto niektóre atrybuty pakietów SEO, które zauważyłem:

  • Istnieje duże zapotrzebowanie na pakiety od firm lokalnych, nastawionych na budżet i pozbawionych rąk.
  • Mnóstwo małych agencji i freelancerów z całego świata oferuje pakiety.
  • Często oferowany jest pakiet usług zakupionych ze zniżką.
  • Oferują je różnorodne firmy (projektanci stron internetowych, programiści, hosting, drukarnie).
  • Usługi w pakiecie nie zawsze są ściśle związane z SEO (często media społecznościowe, płatne wyszukiwanie, reklama).

  Pakiety SEO mogą działać, jeśli twoje potrzeby odpowiadają temu, co sprzedajesz.

  Wydaje mi się, że przez większość czasu możesz uzyskać pewne usługi, których nie potrzebujesz. Na przykład, jeśli Twoja witryna ma zdrowy i rozwijający się profil linków zwrotnych, czy naprawdę musisz wydawać pieniądze na pakiet, który oferuje 10 comiesięcznych linków z katalogów artykułów?

  Lub NIE możesz uzyskać usługi, której potrzebujesz. Widziałem klientów, którzy nie zarabiali prawie żadnych linków i mają niewielką aktywność poza siedzibą. Zawodnicy ich zabijają.

  Pomyślałem o tym, dlaczego nie lubię cen pakietów i uważam, że musi tak być, ponieważ może łatwo przekształcić SEO w towar zamiast w specjalnie dostosowaną usługę ekspercką. Kontrastuj pakiet SEO ze strategią SEO opracowaną specjalnie dla Twojej firmy, która ocenia mocne i słabe strony oraz oferuje unikalny plan działania, którego twoi konkurenci nie będą mieli.

  Jak cenisz usługi SEO?

  Opublikowano 02/25/16, wydanie 08/02/18.

  O Emory Rowland

  Jestem Konsultant SEO w Atlancie i założyciel Leverable. SEO jest częścią mojego życia od ponad dekady i zawsze będzie. Uwielbiam pomagać ludziom w ulepszaniu ich wyników wyszukiwania, tzw. Windy dla dobrych facetów, poprzez Leverable. Wierzę w możliwości i korzyści wynikające z efektywnego SEO. Śledź mnie na Google+ , Świergot i LinkedIn .

  Czy naprawdę tego potrzebujesz?
  Pierwsze pytanie, jakie przychodzi mi do głowy, brzmi: jak określa się słowa?
  Czy chcesz płacić za pracę nad rankingami „klimatyzatorów” lub „najlepszych klimatyzatorów w Grenlandii”?
  Czy możesz zapłacić komuś, aby konsekwentnie zajmował pozycję na wielu rynkach za konkurencyjne słowo kluczowe, takie jak „klimatyzatory?
  Czy będą?
  Na przykład, jeśli Twoja witryna ma zdrowy i rozwijający się profil linków zwrotnych, czy naprawdę musisz wydawać pieniądze na pakiet, który oferuje 10 comiesięcznych linków z katalogów artykułów?
  Jak cenisz usługi SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»