Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jesień 2017: konferencje i fora IT

  1. 12-13 października, Kazań - Konferencja SEO 2017
  2. 20-22 października, Petersburg - SECR 2017
  3. 9 listopada, Moskwa - CNews Forum 2017

  Nasz wybór aktualnych wydarzeń jesienią 2017 roku: gdzie pójść, aby pochłonąć doświadczenia odnoszące sukcesy i nie tak firmy, dowiedzieć się o najbardziej aktualnych trendach, które z nich zastosować i których unikać.

  Nadchodzi kolejne forum techniczne RIFTECH w regionie Wołgi, gdzie czeka na nas 50 raportów od guru branży IT. Program obejmuje podejścia do tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych, projektowania, projektowania i przeglądu gospodarki cyfrowej. Ponadto obiecują interaktywną rozrywkę IT.

  Ponadto obiecują interaktywną rozrywkę IT

  Listy mówców są wciąż uzupełniane. Stawka jak w 2016 roku może być włączona Kanał YouTube RIF .

  12-13 października, Kazań - Konferencja SEO 2017

  Jedna z najbardziej oczekiwanych konferencji na temat zysków z internetu w Rosji po raz ósmy cieszy nas głębokim zanurzeniem w SEO, Mobile, Digital i FinTech. Oczekuje się około 50 wystąpień, w tym od przedstawicieli mail.ru, seoprofy.ua, kiwi. Dużo mówi się o SEO, ale ta konferencja wyróżnia się spośród wielu zwykłych wydarzeń i zachowuje szacunek w prof. koła. Więc jeśli chcesz uaktualnić SEO i marketing internetowy - do zobaczenia w Kazaniu.

  Więc jeśli chcesz uaktualnić SEO i marketing internetowy - do zobaczenia w Kazaniu

  20-22 października, Petersburg - SECR 2017

  Trzynasta konferencja naukowo-praktyczna na temat różnych aspektów rozwoju oprogramowania. Jednym z najważniejszych wydarzeń branży IT w Rosji są programiści, testerzy, architekci oprogramowania, kierownicy projektów i nie tylko. Główne głośniki:

  • Ivar Jacobson jest założycielem architektury komponentów, UML i RUP.
  • Andrey N. Terekhov - Kierownik Wydziału Programowania Systemów na Uniwersytecie Stanowym w Petersburgu, a także szef Lanit-Tercom.
  • Eric Rice jest autorem Usable Usability: Simple Steps for Making Stuff Better.

  Program - 120 prezentacji, warsztatów i dyskusji na wiele tematów: Internet przemysłowy, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, Blockchain, cyfrowa transformacja sztucznej inteligencji w rozwoju, testowaniu i innych.

  9 listopada, Moskwa - CNews Forum 2017

  Dziesiąte forum dla tych, którzy muszą poznać najnowsze trendy w rozwoju technologii informacyjnych w Rosji. Przedstawiciele dużych firm informatycznych, odnoszących sukcesy przedsiębiorców i niezależni eksperci dołączą do dyskusji na temat informatyzacji gospodarki w najbliższej przyszłości, bieżących problemów innowacyjnych technologii i podejść do ich wdrażania.

  Przedstawiciele dużych firm informatycznych, odnoszących sukcesy przedsiębiorców i niezależni eksperci dołączą do dyskusji na temat informatyzacji gospodarki w najbliższej przyszłości, bieżących problemów innowacyjnych technologii i podejść do ich wdrażania

  Tematy do dyskusji to Business Intelligence, technologia Cloud, IT w sektorze publicznym, banki, bezpieczeństwo, przemysł farmaceutyczny i kilka innych. Forum będzie gospodarzem nagród CNews Awards 2017 - nagradzających najlepsze projekty ICT w tym roku.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»