Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jesienna degustacja SEO w Wine House i ciepłe przyjazne koło

  Dom

  »Jesienna degustacja SEO w Wine House i przyjazne koło

  / Z tatyą opublikowane w czasopiśmie o numerze SEO 12 (45), grudzień /

  Magazyn CEO w ramach projektu „SEO-club” przeprowadził degustację elitarnych francuskich win w Wine House „Caudal”, które mogą ogrzać duszę i rozweselić nawet w najbardziej niesprzyjającej jesiennej pogodzie. Oto raport z wydarzenia i opinie uczestników.

  Oto raport z wydarzenia i opinie uczestników

  „Bardzo podobał mi się wyrafinowany, ale jednocześnie bardzo przytulny i niewiążący format imprezy , starannie przemyślana kompozycja zainteresowanych uczestników
  i miło było spędzać czas w firmie ”- mówi Anna Morozova, dyrektor generalny BMW Bank. - Sommelier Anna Rogova była po prostu wspaniała - to z pewnością ekspert i osoba naprawdę zakochana w swojej pracy. Ogólnie rzecz biorąc, moim zdaniem SEO Club to dobry początek. Taki klub może być bardzo przydatny do rozwijania kontaktów biznesowych. ” Andrei Novikov, dyrektor generalny Da Vinci Capital, również wspierał swojego kolegę: „Podobało mi się wszystko: miejsce, atmosfera, uczestnicy. Sommelier zrobił wszystko, co możliwe, aby zainteresować publiczność i zrobiła to doskonale. Osobiście szczególnie podobało mi się białe wino z Burgundii - Savigny -l ès -Beaune Zbiory 2003 ”. Ale wiceprezes SMP Bank Nadezhda Gracheva woli szampana od Burgundii. „To prawda, szampanie Brut absolu „To nie dla mnie” - przyznaje. - Jeśli w napoju znajduje się niewielka ilość cukru - brut, extra dry (extra sec), sec (dry) - masz więcej przyjemności. Podobały mi się czerwone wina, które wolałbym Ch âteau Garance Haut Grenat . Nasycenie, złożoność bukietu, zapach i smak ... Dokładnie to, co kocham: jagody, fiołki, przyprawy, drzewo sandałowe, trufla, czekolada. ”
  Dyrektor generalny Alfa Capital, Irina Krivosheeva, ma inne zdanie: „Trudno nazwać mnie fanem szampana, ale to właśnie ten napój sprawił mi największą przyjemność. Byłem w Reims, stolicy prowincji Szampania , i mogę zaświadczyć, że miejscowi bardzo dobrze nauczyli się robić nie tylko szampana, ale także pieniądze. Więc jesteśmy rodzajem kolegów! ”

  Alexander Arifov, prezes zarządu Banku „Mezhtrastbank”, również zauważył najwyższy profesjonalizm sommeliera . Jeśli chodzi o gusta osobiste, Alexander zdecydowanie preferuje czerwone wino. „Najbardziej podobało mi się Ch âteauneuf -du -Pape Vigne du Régent Château Mówi. - Kiedy usłyszałem, że to wino zostało wyprodukowane w Awinionie, a producent, który miał wyłączne prawo do umieszczenia na butelce obrazu herbu papieskiego , natychmiast pojawiły się wspomnienia szkolne, kiedy w klasie historii dowiedzieliśmy się o niewoli kardynałów z Avignonu. Głęboki i delikatny aromat z pieprznymi tonami w połączeniu z wspomnieniami z dzieciństwa skłonił mnie do tego szczególnego wyboru. ”

  Zdjęcie Katya Turkina  Ministerstwo Zdrowia Rozwoju Społecznego ostrzega: Nadmierne spożycie alkoholu jest szkodliwe dla zdrowia, wszystkie produkty oferowane na stronie mają charakter informacyjny, transakcja sprzedaży i zakupu odbywa się na terenie sklepu z winami.
  Caudal w Rostowie nad Donem zaprasza na przyjęcie urodzinowe! | Ulubione shhh ...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»