Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Jeśli ten krok nie zostanie wykonany, nacięcie po porodzie jest łatwe do uzyskania pod względem estetycznym

  Wiele matek po porodzie odczuwa niższość i smutek, gdy blizna chirurgiczna staje się większa i bardziej estetyczna.

  Dla kobiet po cesarskim cięciu głównym problemem jest leczenie blizn. Ponieważ dla wielu ludzi blizna po porodzie jest nie tylko obsesją, utratą pewności siebie podczas noszenia ubrań, ale także trwałym zmartwieniem, gdy blizna jest większa i bardziej wypukła niż wtedy, gdy dziecko się urodziło.

  Kiedy kobiety nie mogą często rodzić, lekarze wykonają cesarskie cięcie z głębokim i długim nacięciem na brzuchu, aby bezpiecznie i szybko wyprowadzić dziecko. W zależności od lokalizacji i sposobu dbania o swoje ciało po urodzeniu, określi, czy blizna jest wypukła, czy nie. Jednakże, aby zapobiec utracie estetycznej bliznowców, kobiety mogą zwracać uwagę na sposoby dbania o ciało zaraz po urodzeniu.

  Antyseptyk codziennie po urodzeniu

  Oprócz codziennego czyszczenia nacięcia roztworem antyseptycznym, aż do całkowitego wyleczenia, matka po porodzie, mimo że ciało jest nadal bardzo słabe, musi również zwrócić uwagę na problem estetyczny po wkłuciu. Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii, zmniejszenie uszkodzenia nacięcia znacznie zmniejszy ryzyko infekcji, jak również znaczne zmniejszenie blizn w okresie poporodowym.

  Dlatego po urodzeniu kobiety w ciąży mogą stosować krem ​​zawierający antybiotyk po oczyszczeniu nacięcia środkiem antyseptycznym, aby zapobiec przedostaniu się szkodliwych bakterii do nacięcia.

  Dbaj o bliznę przez pielęgnację skóry

  Krem do skóry zgodnie z zaleceniami lekarza

  Od 2 do 6 tygodni po urodzeniu kobiety w ciąży powinny stosować specjalny balsam do leczenia objawów bliznowacenia. Jak używać kremu może spowolnić produkcję kolagenu w bliznach, sprawić, że blizna zniknie i stanie się mniejsza, unikając blizny nałożonej na uszkodzony obszar i coraz bardziej rozprzestrzeniającej się na estetykę .

  Kurkuma i olej kokosowy

  Oprócz stosowania produktów do pielęgnacji skóry zgodnie z zaleceniami lekarzy, kobiety po porodzie mogą aktywnie korzystać z łagodnych składników do pielęgnacji skóry z natury. Po zabliźnieniu się blizny najprostszym i najskuteczniejszym sposobem jest użycie świeżej kurkumy do naniesienia wody na nacięcie 2-3 razy / dobę.

  Obszar wokół blizny może dodać olej kokosowy, dzięki czemu skóra jest elastyczna, szybciej wracając do pierwotnego stanu. Większość składników z naturalnych składników jest łagodna i zawiera wiele substancji, które są korzystne dla regeneracji i blizn skóry.

  Wyciąg z cebuli

  Cebulę można łatwo wydobywać w domu, ściskając cebulę za pomocą wody, za pomocą okrągłych wacików bawełnianych lub wacików bawełnianych, aby wchłonąć ekstrakt z obszaru nacięcia. Wiele badań wykazało, że ekstrakt z cebuli nie tylko ogranicza bliznowce, ale także poprawia kolor blizn.

  Miód pomaga w szybkim gojeniu się rany

  Czysty miód zawsze zawiera naturalne antybiotyki i może zmniejszyć rozmiar blizny. Miód może również leczyć owrzodzenia skóry, oparzenia lub częste infekcje.

  Masło

  Balsam z owoców awokado może być stosowany do skutecznego leczenia i przyciemniania blizny po porodzie, ponieważ skóra ma właściwości zmiękczające i nawilżające. Blizny po porodzie są zwykle suche i podatne na zakażenie, gdy są opuchnięte

  Witamina E

  Witamina E jest powszechnie stosowana w leczeniu i minimalizowaniu bliznowców po urodzeniu. Witamina E zawiera silny i silny przeciwutleniacz, który udoskonala proces starzenia, chroni tętnice, obniża poziom cholesterolu i pomaga zwalczać choroby serca. Możesz zastosować witaminę E bezpośrednio na bliznę lub użyć pigułki w celu wsparcia leczenia blizn po porodzie.

  Aloe vera

  Aloes jest jednym z naturalnych składników, które zawierają najsilniejszy środek nawilżający. Wytnij liście aloesu i nanieś wodę bezpośrednio na obszar brzucha i nacięcia, aby skóra miała największą szansę na wchłonięcie wilgoci, pielęgnację skóry i działanie przeciwzapalne, zmniejszając zaczerwienienia i wystające blizny.

  Uwaga na dietę

  Blizna może tworzyć się i powiększać po 3 - 6 miesiącach od urodzenia. Dlatego dieta jest równie ważna, aby zapobiec bliznowcom po urodzeniu.

  Żywność, która pomaga leczyć rany, takie jak chude mięso, ryby, fasola ... muszą być regularnie uzupełniane podczas codziennych posiłków. Jednak należy podzielić go na małe posiłki, aby zapewnić organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych i uniknąć uszkodzenia brzucha i nacięć poporodowych z powodu przejadania się. Zdrowe odżywianie stopniowo doprowadzi do wzdęć, zwiększając przepływ krwi, aby ułatwić bliznowacenie.

  Poza tym należy dodać witaminy B i C, aby pomóc w leczeniu skóry i aktywnie wspierać powstawanie nowych komórek, dzięki czemu rana goi się szybciej.

  Unikaj pokarmów, które podrażniają nacięcie, powodując swędzenie i zwiększając ryzyko bliznowców, takich jak lepka, ostra pikantna, skóra kurczaka, sława ...

  Oprócz opieki nad dziećmi po porodzie, matki muszą zwracać szczególną uwagę na zachowanie ich zdrowia i urody. Kilka wskazówek w artykule będzie niezwykle ważne dla kobiet, aby mogły być pewne piękna. Nacięcia po porodzie znikną tylko jak cukier tuż pod skórą, jeśli będziesz dbać o swoją skórę i dbać o swoją dietę od urodzenia.

  Supermodelka Ngoc Quyen: „Depresja poporodowa jest bardziej podatna na depresję w Stanach Zjednoczonych niż w Wietnamie” Supermodelka Ngoc Quyen: „Depresja poporodowa jest bardziej podatna na depresję w Stanach Zjednoczonych niż w Wietnamie”

  Ngoc Quyen powiedział, że ponieważ życie w Stanach Zjednoczonych jest bardziej stresujące, łatwo jest uzyskać depresję poporodową. Jednak kobiety ...

  Chęć depresji nie wynika również z faktu, że jej teściowa jest zbyt psychologiczna i kocha swoją synową Chęć depresji nie wynika również z faktu, że jej teściowa jest zbyt psychologiczna i kocha swoją synową

  Pan Nguyen Viet Duc (Hanoi) powiedział, że nigdy nie widział, by jego żona cierpiała na depresję, pomimo posiadania dwójki dzieci, ...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»