Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Kiedy należy zatrudnić konsultanta SEO?

  1. Wspomnienie lat 80-tych
  2. Wpisz konsultanta SEO
  3. Opłaty konsultacyjne
  4. Cóż, możesz sobie na to pozwolić?

  Potrzebujesz strony internetowej firmy, aby dostarczyć więcej nowych klientów. Do tego potrzebujesz skutecznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Kiedy ma sens zatrudnienie konsultanta SEO, aby to dla ciebie zrobił?

  Kiedy ma sens zatrudnienie konsultanta SEO, aby to dla ciebie zrobił

  Twoja strona internetowa może być najlepszym sprzedawcą. Może generować nowe transakcje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, rzadko narzeka na długie godziny i nigdy nie rozważy pozostawiania Cię w innej firmie.

  Ale sukces sprzedaży Twojej witryny zależy wyłącznie od tego , co w nią włożysz.

  Wspomnienie lat 80-tych

  Czy pamiętasz mikrokomputer TRS-80 Radio Shack, pieszczotliwie nazywany „Trash-80”? To był pierwszy komputer mojej rodziny. Gdyby pamięć służyła, mieliśmy Model II . Ta starożytna bestia, jako gimnazjalistka, była moim wstępem do cudów programowania komputerowego. Wkładka „Typing Tutor” nauczyła mnie pisać. Opublikowałem mój pierwszy „blog” na tej małej maszynie (jeśli policzysz „Hello World!”). Reszta jest historią.

  Podnoszę tę podróż w dół pasa pamięci z powodu odręcznej notatki, którą moja często sfrustrowana mama przykleiła do komputera. To czyta:

  Naprawdę nienawidzę tej przeklętej maszyny.
  Chciałbym, żeby to sprzedali.
  Nigdy nie robi tego, co chcę,
  Ale tylko to, co mówię.

  Prawdziwsze słowa nigdy nie zostały wypowiedziane. I tragicznie, odnoszą się one równie dobrze do Twojej strony biznesowej w 2013 roku. Jeśli twoja strona jest jak najbardziej, nie robi tego, co chcesz. Robi to tylko to, co mu powiesz. I prawdopodobnie nie masz pojęcia, co powinieneś mu powiedzieć, ani nawet, jak to powiedzieć.

  Wpisz konsultanta SEO

  W tym miejscu dobry konsultant SEO może przekształcić flądrującą witrynę w czołowego sprzedawcę. Taki specjalista może zrobić wszystko, czego nigdy się nie nauczyłeś (lub chciałeś się nauczyć), jak to zrobić:

  1. Zawęź swoją ofertę do niszy, którą możesz zdominować i zawęzić swoich klientów docelowych do tych, których możesz najlepiej zaangażować i przekonwertować. Nie możesz wygrać online jako generalista (chyba że jesteś Amazon lub Yahoo, w takim przypadku dziękuję za przeczytanie mojego bloga, ale jesteś w złym miejscu :-)).

  2. Przeprowadzaj skuteczne badania słów kluczowych ( dowiedz się więcej tutaj ), aby znaleźć wyszukiwane hasła, które spowodują, że Twoi idealni klienci znajdą się w Google Te słowa kluczowe SEO muszą prowadzić do wystarczającego ruchu, stosować się do „kupujących”, a nie do „przeglądarek”, być bardzo trafne dla Twojej witryny i dla Twoich idealnych klientów oraz mieć poziom konkurencji Google, który możesz pokonać.

  3. Zaplanuj strategię mapowania słów kluczowych SEO ( dowiedz się więcej tutaj ) na swojej stronie internetowej, określając, w jaki sposób najlepiej kierować określone słowa kluczowe na stronę główną, strony docelowe, strony kategorii, strony produktów itp.

  4. Twórz strony docelowe ( dowiedz się więcej tutaj ), które koncentrują się na twoich najlepszych segmentach klientów, mówią w swoim języku, zwracają uwagę na ich problemy i pragnienia oraz przekształcają je w klientów.

  5. Optymalizacja SEO witryny ( dowiedz się więcej tutaj ), zwłaszcza strona główna i strony docelowe, aby przyciągnąć idealnego klienta do każdej strony.

  6. Pomóż zaplanować skuteczną długoterminową strategię tworzenia treści (blogi, podcasty, filmy, e-booki, treści kuratorskie…), która w naturalny sposób zwiększy autorytet witryny i zwiększy ruch, przyciągając czytelników i linki.

  7. Zaplanuj i zarządzaj skuteczną kampanią PPC (Pay-Per-Click) opartą na strategicznych słowach kluczowych, aby zwiększyć ekologiczną kampanię SEO.

  Opłaty konsultacyjne

  Brzmi świetnie, prawda? Jest tylko jeden haczyk. Dobrzy konsultanci SEO nie są tani. I tanie usługi SEO należy unikać za wszelką cenę.

  (Większość tanich usług SEO korzysta z inane, przestarzałych taktyk „czarnego kapelusza”, które nie działają już z Google i mogą Cię nawet ukarać. Powinieneś brać pod uwagę tylko tanie usługi SEO, jeśli rozważasz również zakup TRS-80 na potrzeby rozwoju swojej witryny .)

  Kiedy więc warto zainwestować w dobrego konsultanta SEO? Zapytaj siebie:

  • Czy jesteś zainteresowany poznaniem najnowszych technik i narzędzi SEO oraz zdobyciem doświadczenia dzięki niezbędnym próbom i błędom?
  • Czy masz wystarczającą wiedzę techniczną, aby dobrze poznać tę dziedzinę?
  • Czy masz wystarczającą wiedzę marketingową, aby tworzyć treści, które skutecznie angażują i konwertują segmenty klientów docelowych?
  • Czy masz czas, aby spędzić ponad 100 godzin nauki i wdrożyć powyższe na odpowiednim poziomie na swojej stronie?

  Jeśli odpowiedziałeś „Nie” na którekolwiek z powyższych pytań, warto rozważyć zatrudnienie konsultanta SEO. Pozostaje tylko jedno pytanie: „Czy możesz sobie pozwolić na zatrudnienie konsultanta SEO?”

  Cóż, możesz sobie na to pozwolić?

  Rozwój biznesu wymaga inwestycji. Pozyskiwanie nowych klientów wymaga skutecznego marketingu i sprzedaży. Więc jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojej firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów online, pytanie brzmi: „Czy możesz sobie pozwolić na NIE zatrudnienie konsultanta SEO?”

  Żeby nie myśleć, że robię trudną sprzedaż (jestem przecież drogim konsultantem SEO), z przyjemnością przyznaję, że są tam skuteczni właściciele firmy Do-It-Yourself. Bloguję przede wszystkim po to, aby pomóc tym majsterkowiczom zaoszczędzić czas i samodzielnie uzyskać efektywne wyniki SEO. I naprawdę wierzę, że osoby z zainteresowaniem, umiejętnościami i czasem mogą osiągnąć 80% + rezultatów, które osiągnęłam dla nich. Nie używam magii - tylko doświadczam. A jeśli jesteś jednym z tych majsterkowiczów, pozdrawiam Cię i nadal będę Cię wspierać!

  Ale czy uważasz, że Twoja firma odniesie większy sukces, jeśli zamiast tego skupisz swój czas i wysiłki na reszcie ? Następnie znajdź dobrego konsultanta SEO, któremu możesz zaufać i pozwól mu zamienić swoją witrynę w najlepszego sprzedawcę.

  Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej. Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej

  Andrew doradza właścicielom firm, konsultantom i specjalistom, aby pomóc im w zdobywaniu wartościowych klientów online.

  Kiedy ma sens zatrudnienie konsultanta SEO, aby to dla ciebie zrobił?
  Pozostaje tylko jedno pytanie: „Czy możesz sobie pozwolić na zatrudnienie konsultanta SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»