Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Klasyczna promocja strony internetowej, promocja strony internetowej w wyszukiwarkach w TOP

  Dzięki takiemu postępowi nasi specjaliści stosują techniki, które udowodniły swoją skuteczność przez długi czas. Dodatkowo prowadzone są dodatkowe prace, uwzględniające zmiany w algorytmach wyszukiwarek i funkcje projektu klienta. Istotą klasycznej promocji jest wdrożenie widoczności witryny w TOP wyszukiwarek dla wybranych kluczowych żądań.

  Polecam
  Polecamy program „Classic Promotion” uzupełniający program „Promocja partii na zawsze” . Linki zakupione na stałe, a nie na wynajem, które są używane w tym programie, zapewnią stronie stabilną pozycję w tym wydaniu, a wiele kluczowych fraz, które koniecznie muszą znaleźć się w TOP, da dodatkowy ruch, a tym samym dochód. Dodatkowo, zamawiając „Klasyczną promocję”, otrzymasz zniżkę na każdy pakiet 50%! Ale to nie wszystko: zamawiając stronę „Classic Promotion”, możesz skorzystać z naszej innej oferty i zamówić reklamę w Internecie w ramach programu „In the TOP-10 in 1 day” z 30% rabatem!

  Korzyści
  Dane analityczne pokazują, że ponad 90% użytkowników Internetu przełącza się na witryny należące do 10 najlepszych wyszukiwarek. W związku z tym Twój zasób, uczestniczący w klasycznej promocji na niektóre prośby, zyskuje niezaprzeczalną przewagę nad innymi projektami.

  Czas realizacji
  Wdrożenie projektu promującego witrynę klienta może zająć trochę czasu, co zależy od wieku witryny. Podczas wykonywania przypisanej pracy zobaczysz zmiany, które nastąpią w wyniku działań agencji. Ramy poniżej to termin graniczny, po którym klient otrzymuje zwrot pieniędzy, jak w przypadku zaległej pracy.
  - 5 miesięcy i dostęp do TOP dla wybranych wniosków, jeśli strona ma mniej niż 3 miesiące;
  - 4 miesiące i dostęp do TOP dla wybranych wniosków, jeśli wiek witryny wynosi od 3 miesięcy do roku;
  - 3 miesiące i dostęp do TOP dla wybranych wniosków, jeśli strona ma ponad rok.

  Jak to wygląda Jak to wygląda

  Koszt usług
  Ceny usług zależą od kilku czynników:
  - częstotliwość wybranego zapytania;
  - tematyczne centrum strony;
  - poziom konkurencji;
  - Początkowe cechy strony.
  Koszt usług zaczyna się od 60 hrywien miesięcznie na promocję jednego żądania klucza i może być dostosowany na podstawie powyższych warunków.

  Klasyczna promocja. Pakiet „50/50”

  Najważniejsze
  W ciągu wielu lat pracy zauważyliśmy jedną cechę: zobowiązani przez sztywne zobowiązania umowne do wycofania kluczowych wniosków o właściwe pozycje, wydajemy budżet z dużym marginesem na niektóre kluczowe wnioski 4-5 lub więcej razy niż to konieczne! Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ jesteśmy odpowiedzialni finansowo przed klientem za niewypełnienie naszych zobowiązań i musimy być reasekurowani poprzez ustanowienie ewentualnego ryzyka w budżecie. Jak obniżyć koszty promocji (a tym samym jej koszt) bez ryzyka niewypłacalności? Wymyśliliśmy!

  Jak to działa
  Wybierasz kilka kluczowych żądań (parzysta kwota, co najmniej 6) na kwotę co najmniej 3600 UAH i płacisz dokładnie połowę. Promujemy wszystkie kluczowe zapytania, wydając odpowiedni budżet, ale jesteśmy finansowo odpowiedzialni tylko wtedy, gdy mniej niż połowa kluczowych zapytań trafia na dane stanowisko.

  Korzyści
  Praktycznie nic nie tracąc nawet teoretycznie, otrzymujesz promocję dwukrotnie większej liczby kluczowych żądań, ponieważ będziemy promować wszystkie żądania, z tą tylko różnicą, że będziemy mieli więcej możliwości działania, będąc związani mniej rygorystyczną umową.

  Oblicz koszt >>>

  Jak obniżyć koszty promocji (a tym samym jej koszt) bez ryzyka niewypłacalności?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»