Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Klucze do znalezienia firmy online - Organic SEO v. Paid SEM - RCBrayshaw & Company

  Kiedy Twoi ciepli liderzy szukają twoich produktów, jak możesz zapewnić, że znajdą Twoją witrynę?

  Od 1995 r Od 1995 r. Globalna liczba użytkowników Internetu wzrosła z 1% do 40% , co oznacza, że ​​obecnie na świecie jest ponad 3,5 miliarda użytkowników Internetu. Przekłada się to na ponad 3 500 000 000 wyszukiwań Google każdego dnia * - i ponad 1 miliard stron internetowych walczących o pojawienie się w tych wynikach wyszukiwania.

  Wiesz już, że jeśli ludzie szukają produktów i usług związanych z Twoją firmą, są to najlepsze oferty, aktywnie badające lub rozważające zakupy. Teraz musisz stanąć przed nimi. Z ograniczoną przestrzenią na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, w jaki sposób upewnić się, że Twoja witryna pojawi się przed tymi potencjalnymi klientami?

  Istnieją dwa główne sposoby wykorzystania wyszukiwarek w celu przyciągnięcia odwiedzających do Twojej witryny - płatnego marketingu w wyszukiwarkach (SEM) i organicznej optymalizacji dla wyszukiwarek (SEO). Działają razem, ale działają inaczej, a najlepsza kombinacja różni się w zależności od firmy. Każdy z nich podzieliliśmy poniżej, aby pomóc Ci w prawidłowym przydzieleniu czasu i pieniędzy na marketing.

  __

  Organic Search Engine Optimization (SEO)

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z reklamy pay-to-play, Twoja witryna musi spełniać podstawowe wymagania SEO. Oznacza to, że witryna musi mieć pewien stopień optymalizacji technicznej (robots.txt, metadane, tagi, mapa witryny), a także treść strony zawierającej słowa kluczowe odpowiednie dla odbiorców i firmy. Wyszukiwarki testują witrynę za pomocą botów, które nieustannie indeksują sieć, oceniają słowa kluczowe, linki i funkcjonalność witryny, a te dane mają wpływ na pozycję witryny. Techniczna strona organicznego SEO zapewnia, że ​​boty wyszukiwarek mogą skutecznie czytać i sortować witrynę (interpretując witrynę jako „przyjazną dla użytkownika”), a jej treść pomaga botom zrozumieć, którzy użytkownicy byliby zainteresowani wyświetleniem Twojej witryny.

  W przypadku rankingów wyszukiwania ekologicznego witryna musi nie tylko mieć dobrze skonstruowaną, odpowiednią treść, ale także musi mieć nową zawartość, konsekwentnie W przypadku rankingów wyszukiwania ekologicznego witryna musi nie tylko mieć dobrze skonstruowaną, odpowiednią treść, ale także musi mieć nową zawartość, konsekwentnie. Nowsze treści zajmują wyższą pozycję niż starsze treści, więc witryna, która regularnie dodaje blogi, artykuły lub aktualizacje, z większym prawdopodobieństwem pojawi się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania (gdy ta treść jest odpowiednia dla zapytania).

  Wiele innych ważnych elementów trafia także do Twojego organicznego SEO, takich jak:

  • Czy Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych?
  • Czy strony internetowe ładują się szybko bez błędów obrazu, kodu lub zabezpieczeń?
  • Czy inne renomowane lub ustalone witryny prowadzą do Twojej witryny (linki zwrotne)?
  • Czy Twoja firma jest lokalna i dostępna dla wyszukiwarki?

  Zasadniczo, nawet jeśli masz odpowiednią, odpowiednią treść, wyszukiwarki mogą nie zasugerować Twojej witryny, jeśli nie zapewnia ona odpowiedniego doświadczenia użytkownika. W związku z tym ekologiczne SEO wymaga stałego zaangażowania czasowego i pewnej wiedzy specjalistycznej - optymalizacji witryny, tworzenia treści i generowania linków do treści.

  __

  Płatny marketing w wyszukiwarkach (SEM) Płatny marketing w wyszukiwarkach (SEM)

  Oprócz optymalizacji witryny w nadziei, że Twoje treści pojawią się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, możesz również zainwestować dolary reklamowe w konkretne słowa kluczowe (licytujące się z konkurentami), aby reklama była wyświetlana w czołówce potencjalnych klientów ' Szukaj.

  Wyszukiwarka umieszcza Twoją reklamę przed użytkownikami na podstawie trafności krótkich, strategicznie skonstruowanych reklam do słów kluczowych w zapytaniach wyszukiwania potencjalnych klientów. Złożone algorytmy porównują, jak dobrze reklamy były wcześniej wyświetlane z tymi odbiorcami w porównaniu z reklamami konkurentów, a także ile jesteś skłonny wydać na kliknięcie reklamy i odpowiednio umieszczasz reklamę na stronie wyników wyszukiwania.

  Nawet jeśli ruch ten nie wydaje się prowadzić do konwersji online, zwiększa świadomość marki w zakresie cieplejszych leadów i może prowadzić do późniejszej sprzedaży, poza lub online. Dopóki monitorujesz dane dotyczące sprzedaży i przychody, możesz obliczyć zwrot z inwestycji w płatne wyszukiwanie, pomagając określić, czy ten dodatkowy koszt reklamy jest dobrą inwestycją w przyszłą sprzedaż.

  __

  Jaka kombinacja działa najlepiej dla Twojej firmy?

  Najlepsza strategia widoczności online zależy od odbiorców, modelu biznesowego i budżetu. Jeśli nie wiesz, jak to pasuje do Twojego budżetu biznesowego lub marketingowego, możemy pomóc! Aby uzyskać bezpłatną konsultację SEO lub pomóc w określeniu najlepszej strategii dla swojego lidera, prześlij swoje zapytanie pod adresem RCBSEO.com lub sięgnij do Samanthy Gordon pod adresem [email protected] lub 603.298.5057.

  * Wymieniliśmy statystyki z Google, ponieważ nadal zawiera 89% liczby wyszukiwań w sieci. Nie obejmuje to jednak liczby innych głównych wyszukiwarek, więc całkowita liczba wyszukiwań jest jeszcze wyższa .

  Kiedy Twoi ciepli liderzy szukają twoich produktów, jak możesz zapewnić, że znajdą Twoją witrynę?
  Z ograniczoną przestrzenią na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, w jaki sposób upewnić się, że Twoja witryna pojawi się przed tymi potencjalnymi klientami?
  Czy strony internetowe ładują się szybko bez błędów obrazu, kodu lub zabezpieczeń?
  Czy inne renomowane lub ustalone witryny prowadzą do Twojej witryny (linki zwrotne)?
  Czy Twoja firma jest lokalna i dostępna dla wyszukiwarki?
  Jaka kombinacja działa najlepiej dla Twojej firmy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»