Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Kompletny przewodnik po narzędziach audytu SEO

  Kiedy zacząłem w SEO ponad 6 lat temu, marketing artykułów był szeroko stosowaną techniką

  Kiedy zacząłem w SEO ponad 6 lat temu, marketing artykułów był szeroko stosowaną techniką. Dziś ta sama technika może skutkować karą Google prowadzącą do znacznego zmniejszenia ruchu organicznego na stronie internetowej. Ten przykład to wierzchołek góry lodowej. Toksyczne linki, zduplikowane treści, strony nieprzyjazne dla telefonów komórkowych i kwestie kanoniczne mogą prowadzić do niekorzystnych wyników w rankingu ekologicznym witryny. Jeśli pracujesz w SEO lub marketingu cyfrowym, musisz być przygotowany na te możliwości. Ten post zapewnia kompletny zestaw narzędzi do audytu SEO, który pomoże Ci zdiagnozować problemy historyczne i wyposażyć Cię w odpowiednie narzędzia do przyszłej ochrony Twojej witryny pod kątem sukcesu SEO. Zacznijmy.

  1 Narzędzia Google dla webmasterów

  Narzędzia dla webmasterów powinny być jednym z pierwszych przystanków podczas każdego audytu SEO. Sprawdź kary Google, problemy z indeksacją, odrzucone mapy witryn i błędy indeksowania.

  2. Krzycząca Żaba

  Screaming Frog to narzędzie, które można wykorzystać do szybkiego diagnozowania indeksacji, metadanych lub problemów kanonicznych na stronie internetowej. Skanuje każdą stronę witryny i dostarcza informacji na temat wszystkich kluczowych obszarów na stronie. To narzędzie jest szczególnie użyteczne, jeśli potrzebujesz ocenić i wycenić zadanie, ponieważ pozwala ci zrozumieć:

  • Ile stron jest na stronie
  • Ile stron wymaga nowych lub ulepszonych metadanych
  • Które strony są ustawione na brak indeksu i bez śledzenia
  • Które strony używają tagu kanonicznego

  3. Ahrefs

  Ahrefs jest nieocenionym narzędziem do przeprowadzania audytów zwrotnych. Raporty z narzędzia zawierają listy witryn internetowych, które prowadzą do strony, którą kontrolujesz. Polecam skorzystanie z połączenia danych wstecznych z Ahrefs, Opensiteexplorer i narzędzia Google dla webmasterów do przeprowadzenia audytu.

  4. Google Mobile Test

  Google Mobilegeddon Jak wiadomo, jest to aktualizacja algorytmu, która obniża rankingi wyników wyszukiwania organicznego Google dla witryn, które nie zostały zaktualizowane do platformy mobilnej (strona mobilna lub responsywna). Test Google Mobile da twojej stronie internetowej wynik na poziomie użytkownika mobilnego na 100 i wyświetli stronę tak, jak jest widoczna na urządzeniach mobilnych. To narzędzie jest doskonałym sposobem na zademonstrowanie klientom, że muszą uaktualnić swoją witrynę do wersji mobilnej.

  5. Copyscape

  Zduplikowana treść może być głównym czynnikiem wpływającym na słabe wyniki witryny. Gdy Google znajdzie dwie strony o tej samej treści, wybierze tylko jedną, oryginalnego wydawcę. Jeśli witryna ma wiele stron ze skopiowaną treścią, ich organiczny ruch będzie trudny do wyświetlenia na pierwszej stronie Google. Copyscape skanuje witrynę i określa, czy istnieją duplikaty treści w sieci. Raport Copyscape pomoże Ci zdiagnozować i naprawić problemy z powielonymi treściami na dowolnej stronie internetowej.

  6. Test strony internetowej

  Czas ładowania strony internetowej jest czynnikiem wpływającym na ranking Google. Dlatego ważne jest szybkie ładowanie stron internetowych. Szybki czas ładowania poprawi także wrażenia użytkownika, co ma pozytywny wpływ na współczynnik konwersji. Test strony internetowej to narzędzie, które sprawdza szybkość witryn internetowych i określa obszary, aby poprawić wydajność. To narzędzie jest kluczem do kontroli wydajności i optymalizacji SEO.

  7 Panguin Tool

  Narzędzie Panguin łączy się z Google Analytics i porównuje ruch w Twojej witrynie z aktualizacjami algorytmu Google, takimi jak Panda i Penguin. Narzędzie jest szybkim i łatwym sposobem diagnozowania, jeśli aktualizacja algorytmu wpłynęła negatywnie na witrynę.

  8. Zbudowany z

  Zbudowany z

  Zanim podejmiesz jakąkolwiek pracę SEO, dowiedz się, z czym będziesz pracować. Built_With to narzędzie, które skanuje stronę internetową i raportuje, z jakim systemem jest zbudowany.

  9. Plik Htaccess i Robots

  Nie należy odkładać kamienia na prowadzenie audytu SEO. Analiza pliku Htaccess i robots może ujawnić błędy, które powodują poważne problemy z indeksacją.

  Dostęp

  Plik Htaccess jest powszechnie używany do autoryzacji, uwierzytelniania, dyrektyw URL i kontroli pamięci podręcznej.

  Plik robotów

  Zawsze sprawdzaj plik robotów w poszukiwaniu dyrektyw, które zablokują botom Google indeksowanie witryny. Jedna zła linia kodu w pliku robotów może spowodować zniknięcie całej witryny z Google SERP.

  10. Komunikacja

  Jeśli jesteś freelancingiem jako SEO lub marketing cyfrowy, komunikacja musi być kluczowa dla twojego procesu. Porozmawiaj ze swoim klientem. Dowiedz się, czy w przeszłości zatrudnili twórców linków, uzyskaj listę wszystkich posiadanych domen i poproś o pełną przejrzystość procesu audytu SEO. Gdy wszystkie fakty zostaną przedstawione, będziesz w stanie dostrzec czerwone flagi, które pomogą Ci w prowadzeniu badań SEO.

  Dowiedz się więcej o naszych stopniach i krótkich kursach:

  Dyplom licencjata w dziedzinie technologii cyfrowej i projektowania

  Licencjat z wyróżnieniem w dziedzinie technologii cyfrowej, projektowania i innowacji


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»