Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Konsultant SEO

  1. Specjalizacja
  2. Wynik
  3. Doradztwo pocztowe
  4. Co robi konsultant SEO?
  5. Czym jest SEO?
  6. Jak działa Google Placement?
  7. Na stronie
  8. Jakość treści
  9. Rozmiar zawartości
  10. Tytuł wewnętrzny
  11. Przyjazne adresy URL
  12. LSI: użycie słowa kluczowego
  13. Czas spędzony na stronie
  14. Łączenie wewnętrzne
  15. Wyłącz stronę:
  16. Jak działa doradztwo SEO?
  17. Ile kosztuje doradztwo SEO?
  18. Kwota miesięczna
  19. Uruchomienie
  20. Niektóre wykresy klientów
  21. 15 wskazówek dla udanego konsultanta SEO!
  22. 1. Osiedla się na rynku.
  23. 2. Określ typ SEO
  24. 3. Ustal oczekiwania wobec klienta od początku projektu.

  Matheus Bertoluci, absolwent reklamy i propagandy, ekspert w sprzedaży internetowej. Moim celem jest znacznie więcej niż stworzenie firmy pojawiają się w Google . Moim celem jest zwiększenie sprzedaży Twojej firmy przez Internet. Korzystanie z najczęściej używanych mediów:

  • SEO (Optymalizacja witryn);
  • Reklamy na Facebooku;
  • Google AdWords;
  • Kampania sprzedaży;
  • Kampania marketingowa e-mail;
  • Itd.

  Jeśli masz dość tworzenia kampanie outdoorowe, magazynowe, radiowe i prasowe , wydawać dużo pieniędzy i nie docierać do właściwych odbiorców. Zacznij teraz reklamować swoją firmę przez Internet, a zobaczysz, że nie ma lepszego sposobu. Zanim zaczniesz mówić o tym , jak mogę ci pomóc, pozwól mi mówić, bo mogę ci pomóc. Jak wspomniałem powyżej, mam dyplom z reklamy i reklamy, a kiedy zacząłem studia, zacząłem pracować z ojcem w tym samym czasie. Mój ojciec jest właścicielem firmy z branży budowlanej. W firmie miałem tylko jeden pojedynczy cel : generuj sprzedaż! Nigdy nie miałem problemów z nawiązywaniem kontaktów, zawsze byłem proaktywny, ale chodzi o to, że nie chciałem wychodzić na ulicę w poszukiwaniu potencjalnych klientów zainteresowanych firmą / usługą, dla której jej nie chcieliśmy. moja przyszłość . W ten sposób znajdowałbym klientów, którzy mogliby mieć wiele zastrzeżeń, takich jak:

  • W tej chwili nie szukam tej usługi;
  • Nie interesuje mnie twoja usługa.
  • To dla mnie za drogie;
  • Nie chcę zamknąć z Twoją firmą;
  • Budżetuję już z innymi firmami;
  • Itd.

  Najprostszym sposobem obejścia tych zastrzeżeń było stworzenie silnej obecności biznesowej w Internecie, a gdy ktoś szukał usługi lub powiązanych rzeczy, była firma, gotowa do udziału. Więc poszlibyśmy od firmy, która szuka klienta do firmy, którą znaleźli klienci . Najprostszym sposobem obejścia tych zastrzeżeń było stworzenie silnej obecności biznesowej w Internecie, a gdy ktoś szukał usługi lub powiązanych rzeczy, była firma, gotowa do udziału

  Specjalizacja

  Wtedy zaczęłam studiować wiele międzynarodowych treści na ten temat marketing cyfrowy , seo, lejek, sprzedaż, et, wiele kursów, a nawet wydarzenia twarzą w twarz, równolegle stosując wszystkie techniki i teorie na stronie internetowej firmy. Wkrótce znaleźliśmy się na pierwszej stronie Google. Powiedziałbym to jeszcze raz, ponieważ jest to bardzo ważne, przechodzimy od firmy, która „ szuka ” klientów, do firmy, którą „ znajdują ” klienci. To całkowicie odwraca tabelę, ponieważ powyższe zastrzeżenia, które przytoczyłem, zniknęły ... Klienci są zainteresowani, chcą naszej usługi!

  Wynik

  Wtedy to firma zmieniła kierunek, zwiększyliśmy fakturowanie około 40% , ponieważ teraz byliśmy znajdowani na szczeblu krajowym, niezależnie od tego, gdzie był nasz klient, Sao Paulo, Bahia, Curitiba, Brasília, Minas Gerais - to nie ma znaczenia! Zawsze byliśmy na pierwszej stronie Google. Wraz z tym nasz popyt szybko rósł, zaczęliśmy wykonywać usługi poza stanem SP, zwiększając tym samym rachunki. Ważne jest, aby pamiętać, że: istnieją dwie możliwości umieszczenia witryny w Google, jedna jest płatna, a druga nie. Płatny formularz to Google AdWords , drugi jest tak znanym SEO, i to już było SEO że zwiększyłem rachunki firmy. Oprócz fakturowania kolejnymi ważnymi danymi do pokazania jest ilość klientów. Codziennie mówiłem KAŻDEGO DNIA , zaczęliśmy otrzymywać budżety bez wydawania 1 centa. A najlepiej, jeśli nie pójdę za nimi, jak powiedziałem powyżej, klienci przychodzą do nas. Otrzymujemy m.in. wyceny od głównych klientów, takich jak: Ford, Unilever, Nestle, Goodyear, Hyundai, CCR Autoban.

  Doradztwo pocztowe

  Obecnie pracuję nad wieloma projektami zastrzeżonymi, w tym zarządzanie wieloma stronami internetowymi klientów. Prowadzę również kampanię sprzedażową, pomagając przedsiębiorcom sprzedawać więcej przez Internet. Oczywiście nadal świadczę usługi doradcze dla firmy mojego ojca. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej historii sukcesu kliknij tutaj , gdzie pokazuję scenariusz przed i po konsultacji w firmie. Jeśli chcesz, żebym pomógł Ci zwiększyć przychody firmy za pośrednictwem Internetu, skontaktuj się ze mną pod adresem: [email protected] Obsługuję klientów w całej Brazylii, a zwłaszcza w obszarze metropolitalnym Campinas . Lub jeśli wolisz, wypełnij poniższy formularz;

  Co robi konsultant SEO?

  Zasadniczo konsultant SEO zajmuje się całością rzeczy, która odnosi się do ruchu w organicznej witrynie.

  Jest odpowiedzialny za zarządzanie kampaniami Link Building lub tworzy linki do strony internetowej firmy w celu zwiększenia pozycjonowania Google.

  On też

  Liczba firm, które są obecne w Internecie, rośnie. To, czego wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, to praca, którą należy wykonać, aby osiągnąć coraz wyższy poziom. Najlepszym sposobem osiągnięcia tego jest wynajęcie usług konsultanta SEO.

  Ale co robi ten profesjonalista tak ważny, że może sprawić, że strona firmy będzie bardziej odwiedzana? Profesjonalista SEO to taki, który zna techniki optymalizacji bloga lub strony internetowej. W ten sposób ruch może stać się największą publicznością, która rzeczywiście interesuje się tą treścią.

  Są firmy, które wydają dużo pieniędzy na stworzenie strony internetowej, ale to nie daje oczekiwanych rezultatów. Zwykle dzieje się tak właśnie z powodu braku aplikacji SEO. Bez tego firma staje się praktycznie niewidoczna w oczach użytkowników Internetu.

  W końcu nie wystarczy po prostu mieć wysokiej jakości treści, musisz także być świadomy innych punktów, takich jak na przykład analiza słów kluczowych. Kto może obsłużyć ten i inne punkty ważne dla optymalizacji strony? Konsultant SEO.

  Inne rzeczy, które konsultant SEO może zrobić, to:

  • architektura witryny
  • strategia łączenia wewnętrznego
  • badania i analizy konkurencyjne
  • analiza miejscowa
  • Najlepsze praktyki SEO i lokalne audyty
  • ustawienia na stronie dla maksymalnych korzyści Pandy
  • Google odzyskuje kary, w tym analizę linków zwrotnych
  • kary algorytmiczne i ręczne
  • optymalizacja wyszukiwania lokalnego
  • strategie budowania linków w białym kapeluszu
  • problemy z stronicowaniem i powielaniem treści
  • konfiguracja rel = kanoniczna
  • bogate strategie treści, w tym zoptymalizowane galerie wyszukiwania zdjęć,
  • Interfejs API Google Maps, osadzone wideo itp.
  • Mapy witryn XML
  • strona analizy prędkości i zalecenia
  • konfiguracja wtyczki Yoast WordPress SEO
  • znacznik semantyczny poprzez schema.org

  Czym jest SEO?

  SEO to skrót od Search Engine Optimization (Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek).

  W skrócie, jest to zestaw technik, które mają na celu wycenić twoją witrynę tak, aby rosła w pozycji w sieci wyszukiwania Google.

  Aby podnieść wysokie pozycje w Google, musisz zoptymalizować swoją witrynę na dwóch filarach. Na stronie i poza stroną.

  Strategia ta jest niezbędna, aby Twoja firma zyskała na znaczeniu w internecie, widoczność iw konsekwencji znacznie zwiększyła liczbę klientów.

  Jak działa Google Placement?

  Obecnie, kiedy mówimy o czynnikach rankingu, wiemy, że istnieje ponad 200 czynników, które naprawdę wpływają na wyniki SERP. Tutaj wyjaśnię w prosty i prosty sposób tylko niektóre czynniki, które uważam za pierwotne.

  Na stronie

  Czynniki na stronie to te, które muszą być przetwarzane w samej witrynie lub na stronie i mają podstawowe znaczenie dla wyszukiwarek, aby ich treść była związana z warunkami wyszukiwanymi przez użytkowników. Główne czynniki na stronie to:

  Jakość treści

  Istnieją dwa główne czynniki związane z rankingami Google: Link Building (który omówimy później) i jakość treści. Od momentu uruchomienia Google Panda algorytm ma na celu identyfikację treści niskiej jakości w celu optymalizacji wyników dla opinii publicznej. Oznacza to, że im lepsza jest twoja zawartość, tym większe są szanse na znalezienie się na najwyższych pozycjach w SERP.

  Rozmiar zawartości

  Rozmiar bezpośrednio wpływa na rankingi Google. W ankiecie przeprowadzonej przez Wyszukaj IQ , średni rozmiar treści, które zajmują najwyższe pozycje Google, wynosi około 2500 słów, a wszystko to dlatego, że Google zaktualizował swój algorytm, aby zapewnić użytkownikowi większą wartość. Aby zwiększyć tę wartość, potrzeby treści (niekoniecznie) muszą być rozległe. Na przykład, nikt nie może zająć się 500 słowami o ludzkim zdrowiu ani o jakiejkolwiek konkretnej chorobie, konieczne jest dogłębne rozwiązanie problemów.

  Krótko mówiąc, czytelnik musi mieć na uwadze wszystkie wątpliwości. W przeciwnym razie będzie wyglądać w innej witrynie.

  Tytuł wewnętrzny

  Tag tytułowy to wewnętrzny tytuł Twojego bloga, który zobaczysz po uzyskaniu dostępu do treści. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że powinien być inny niż tytuł SEO, który będzie czynnikiem zewnętrznym i powinien prowadzić czytelnika do tekstu. Oba tytuły mają różne funkcje. Funkcja wewnętrznego tytułu polega na tym, aby czytelnik, który już uzyskał dostęp do Twojego postu, był jeszcze bardziej zainteresowany czytaniem treści. Swoboda używania znaków i pozycja słów kluczowych pozwolą na bardziej kreatywne tytuły, które zwiększą chęć czytelnika do korzystania z treści. Powinieneś poświęcić jak najwięcej czasu na napisanie dobrego tytułu, w końcu to pierwsze wrażenie czytelnika na twoim tekście. Najważniejsza uwaga w tytule Na stronie:

  • Powinien wzbudzić ciekawość czytelnika;
  • Obecne korzyści z czytania;
  • Złóż obietnicę (która zostanie spełniona);
  • Musi mieć słowo kluczowe (nie musi być całkowicie pozostawione jako tytuł SEO);
  • Nie ma limitu znaków.

  Przyjazne adresy URL

  Adresy URL są bezpośrednim czynnikiem rankingu. Google identyfikuje również użycie słów kluczowych w adresie Twojej strony. Ponadto, im bardziej jest to przyjazne, tym łatwiej czytelnikom klikać i przekierowywać na stronę.

  LSI: użycie słowa kluczowego

  Wykorzystanie słów kluczowych bardzo się zmieniło od czasu wydania kolibra . Przed:

  • Napisanie słów kluczowych działało;
  • Klasyfikacja treści niskiej jakości;
  • Skup się na dokładnym słowie kluczowym.

  Następnie:

  • Analiza semantyczna;
  • Jakość treści;
  • Skup się na intencji czytelnika.

  W ten sposób ważne jest, aby wiedzieć, jak dobrze wykorzystać słowa kluczowe w treści. Ważne jest, aby używać ich na stronie tytułowej H1 i, w miarę możliwości, na co najmniej jednym H2. Ważne jest, aby Twoje słowo pojawiło się na początku treści dla robotów indeksujących Google, aby zobaczyć tę stronę na temat proponowanego tematu. Nie ma dokładnej liczby wyświetleń słowa kluczowego w treści. Ważne jest, aby unikać zmuszania jej do wielokrotnego pojawiania się. Stosowanie powinno odbywać się naturalnie.

  Czas spędzony na stronie

  Czas spędzony na stronie jest jednym z głównych czynników rankingów Google, w końcu jest to sposób na pokazanie wyszukiwarce, że jej zawartość jest dobrej jakości. Im dłużej czytnik pozostaje na stronie, tym skuteczniej Google interpretuje tę treść jako pytanie danej osoby. Jeśli czytelnik wejdzie i natychmiast opuści stronę, Google rozumie, że ten tekst nie cieszy opinii publicznej (jeśli jest powtarzany stale).

  Łączenie wewnętrzne

  Łączenie wewnętrzne ma kluczowe znaczenie dla Google. Na tej podstawie roboty indeksujące będą analizować wrażenia użytkownika w Twoich postach i inne treści wysyłane do czytelnika. Ponadto im więcej wewnętrznych linków otrzymuje konkretna treść, tym większa jest trafność interpretowana przez Google dla tych stron. To tak, jakbyś powiedział: „Google, to są najważniejsze strony mojej strony / bloga”.

  Wyłącz stronę:

  Czynniki poza stroną to te spoza Twojej witryny. Google bardzo ceni te pytania, ponieważ reprezentują autorytet treści / witryny i sposób, w jaki ludzie na tym skorzystali: im lepsza zawartość, tym więcej osób o tym mówi i więcej linków zwrotnych. Linki zwrotne to linki z innych witryn, które są skierowane do Ciebie. W przypadku Google im większa liczba odpowiednich witryn zewnętrznych wskazujących na Twoją witrynę, tym więcej masz uprawnień w tym zakresie i tym lepsze są Twoje rankingi w wyszukiwarkach. Znaki społeczne to liczba wzmianek i udziałów Twojej marki w sieciach społecznościowych. Mają także duży wpływ na organiczne wyniki wyszukiwania Twojej marki.

  Jak działa doradztwo SEO?

  My SEO Consulting rozważa pełną strategię optymalizacji. Zobacz wszystko, co oferuję:

  • Badanie scenariuszy
  • Keyword Research
  • Pełny przegląd na stronie
  • Analiza techniczna
  • Tworzenie treści
  • Raporty uzupełniające

  Konsultacje SEO mają następujące kroki:

  • Ogólna analiza strony
  • Analiza konkurencji
  • Keyword Research
  • Link budynku

  Oczywiście wiele razy nie są przeprowadzane w tej samej kolejności, jednak te kroki są niezbędne do sukcesu w Google Marketing.

  Ile kosztuje doradztwo SEO?

  Istnieje kilka sposobów pobierania opłat za tę usługę. Poniżej przedstawię kilka możliwości.

  Opłata za wyniki jest ustalana w następujący sposób: decydujemy, które słowa kluczowe klient chce umieścić, a płatność jest dokonywana zgodnie z „sukcesem” w pozycjonowaniu. Przykład: Klient chce umieścić słowo „generatory mocy w sp”, obecnie jego strona znajduje się na czwartej stronie. Zgodziliśmy się, że gdy słowo kluczowe pojawi się w pierwszej dziesiątce, zostanie wykonana „premia” za usługę, a kiedy osiągniesz szczyt3, zostanie wprowadzona kolejna „premia”. (to jest przykład). Możliwe jest również naliczenie niskiej opłaty miesięcznej, aby konsultant również nie pozostał długo bez pieniądze .

  Kwota miesięczna

  Jest to najczęstszy tryb, który istnieje i wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Opłata jest naliczana tylko miesięcznie za projekt. Wskaźnik KPI (Performance Indicator) to zazwyczaj stały wzrost ruchu i zwiększone pozycjonowanie słów kluczowych.

  Uruchomienie

  Sugerowałbym wykonanie tego trybu dla klientów, którzy nadal mają niskie rachunki. Wskazuję to tylko dla klientów z e-commerce, ponieważ łatwiej jest kontrolować kwotę, która się pojawia. Uruchomienie jest proste, wszystko, co sprzedajesz przez stronę internetową, konsultant SEO otrzymuje procent.

  Niektóre wykresy klientów

  ** UWAGA: Wykonane wykresy pochodziły z narzędzia SEMRush, w tym czasie (luty / 2018) baza danych SEMRush zaktualizowałem , więc miał znaczny wzrost w ostatnim miesiącu we wszystkich projektach. Nie powoduje to jednak, że stały wzrost liczby projektów jest nieznaczny. ** UWAGA: Wykonane wykresy pochodziły z narzędzia SEMRush, w tym czasie (luty / 2018) baza danych SEMRush  zaktualizowałem  , więc miał znaczny wzrost w ostatnim miesiącu we wszystkich projektach Nisza: Zdrowie Cel: Aby ustawić kluczowe słowa w celu zwiększenia liczby konsultacji w klinikach, przeprowadzono również lokalne prace optymalizacyjne. Co zostało zrobione: arkusz kalkulacyjny słów kluczowych, wewnętrzna organizacja treści (scalanie, ulepszanie i linkowanie wewnętrzne), tworzenie linków. Niche: Ecommerce Co zostało zrobione: content marketing, link building Niche: Sexuality Co zostało zrobione: Stworzenie kompletnego arkusza ze słowami kluczowymi do pracy. Niche: Local Glazing Co zostało zrobione: Tworzenie stron i treści, podstawowe tworzenie linków. Niche: Local Glazing Co zostało zrobione: Tworzenie stron i treści, podstawowe tworzenie linków. Niche: Local Glazing Co zostało zrobione: Tworzenie stron i treści, podstawowe tworzenie linków. Nisza: e-commerce Co zostało zrobione: Linkowanie i strona domowa

  15 wskazówek dla udanego konsultanta SEO!

  Teraz chcę dać kilka porad SEO dla konsultantów SEO. Jestem specjalistą SEO od ponad 5 lat. Pracując tylko z tym i specjalizując się wyłącznie do tego.

  W ciągu tych 5 lat pracowałem z SEO tylko tworząc różnego rodzaju procesy: agencje, redaktorzy, arkusze kalkulacyjne, kontrole, przepływy budowania linków itp.

  Porozmawiajmy:

  1. Osiedla się na rynku.

  Dlaczego agencje i firmy powinny zatrudniać cię zamiast zatrudniać innego konsultanta SEO? Zadaj sobie to pytanie.

  Spróbuj zidentyfikować i wyróżnić to, co masz różnicy między innymi:

  • Prędkość? Czy dostarczasz rzeczy szybko? Czy potrafisz wykonywać pewne funkcje?
  • Ufasz? Czy przestrzegasz zasad etycznych? Czy nie będziesz miał innego klienta w tej samej niszy?
  • Specjalizacja? Czy jesteś we wszystkich aktualizacjach Google?
  • Sprawy? Czy masz wiele historii sukcesu pokazujących twoją wysoką wiedzę na temat tego, co robisz?

  2. Określ typ SEO

  Jakim chcesz być konsultantem SEO?

  • Wielkość firmy: Czy chcesz mieć niewielu klientów, którzy płacą za dużo lub wielu klientów, którzy płacą ci niewiele?
  • Rodzaj działalności: Czy będziesz obsługiwał B2B lub B2C?
  • Rodzaj branży: Czy kiedykolwiek doświadczyłeś jakiejś branży?
  • Rodzaj projektu: Czy chcesz być specjalistą SEO we wszystkich dziedzinach lub chcesz być ekspertem w konkretnych dziedzinach, takich jak: budowanie linków, strona, kody, struktury itp.?

  3. Ustal oczekiwania wobec klienta od początku projektu.

  • Dostęp do danych wewnętrznych w celu uzyskania niezbędnych informacji do analizy i monitorowania.
  • Minimalny oczekiwany czas, aby zobaczyć ulepszenia * po wykonaniu * zaleceń SEO.
  • Elastyczność i zasoby wymagane przez klienta do wdrożenia zaleceń.
  • Zaangażowanie zespołów klienta w realizację i dostosowanie wysiłków.

  4. Osoba kontaktowa

  • Dobrze jest mieć osobę w firmie, abyś mógł poprosić o szybką informację bez konieczności przechodzenia przez ostatecznego dyrektora firmy.
  • Ktoś, kto potrafi komunikować się wewnętrznie i koordynować zaangażowany zespół, aby sprawy miały miejsce w różnych obszarach.

  5. Określ priorytety tematów / terminów / słów kluczowych nie tylko na podstawie wielkości, trafności i sezonowości, ale także potencjalnej rentowności firmy

  • Skontaktuj się z klientem, aby dopasować wyniki wyszukiwania słów kluczowych na podstawie kryteriów biznesowych: jeśli istnieją kategorie, usługi lub produkty, które chcą nadać priorytet ze względu na rentowność
  • W przypadku kluczowych wskaźników wydajności: jakie są wskaźniki sukcesu dla tego konkretnego zadania? Poprawa ruchu ekologicznego? Zwiększenie rankingu gotowych słów kluczowych? Wzrost całkowitych przychodów firmy? Zwiększono ilość otrzymanych potencjalnych klientów? Istnieje kilka wskaźników KPI, z którymi konsultant SEO może pracować.
  • Dla celów: Jaki jest końcowy rezultat, do którego dąży klient? Co twój klient chce, aby SEO osiągnął?

  7. Opracuj rekomendacje SEO na podstawie audytu.

  • Dla każdego problemu zidentyfikowanego podczas audytu SEO należy wykonać zalecenie i wdrożenie.
  • Każde zalecenie musi być konkretne. Czy będzie wymagać techniki? treści promocyjne? Teksty? Copywriterzy? Link budynku? Inwestycje reklamowe?
  • Wykonywanie zrzutów ekranowych problemów zidentyfikowanych w rekomendacjach SEO ma kluczowe znaczenie nie tylko dla ich dokumentowania, ale jest także świetne do dostosowania obowiązków, które muszą zostać wdrożone.
  • Zwróć także uwagę na konkurentów. Co oni robią Linki? Zawartość? Może to pomóc zachęcić klienta do dalszego inwestowania w SEO.

  9. Ustal priorytety zaleceń

  • My, konsultanci, wiemy, że im więcej czasu, tym więcej Google spowalnia ich wygląd na naszej stronie. Mam na myśli to, że możesz połączyć się dzisiaj, edytować jutro tytuł, a znajdziesz wyniki tylko za 3 miesiące. To normalne.
  • Spróbuj ustalić priorytety modyfikacji witryny. Co jest ważniejsze? Brak linków? Złe i złe tytuły? Uszkodzona struktura wewnętrzna?
  • Staraj się ustalać priorytety według tego, co „powoduje większy wpływ i jednocześnie łatwiejsze do wdrożenia”.

  10. Bądź czujny i chętny

  • Komunikacja z klientem musi być płynna, co ma dla niego kluczowe znaczenie.
  • Powiedz mu, co robisz i co zamierzasz zrobić. Klienci (najczęściej) lubią być informowani o procesach sądowych, przecież on płaci.

  11. Odpowiedzialność za kogo?

  • Wyjaśnij klientowi, za co będziesz odpowiedzialny.
  • Czy zostałeś do tego zatrudniony? Linki? Tworzyć teksty? Czy zatrudnisz redaktorów? Czy wprowadzisz zmiany w witrynie?
  • Kto wdroży wszystkie Twoje zalecenia?

  12. Agencja, agencja i agencja

  • Wiemy, że agencje (w większości) nie mają miłych relacji z żadnym doradcą. Zwykle nie lubią, gdy ktoś z zewnątrz „narzuca” jakiś nowy proces.
  • Dobre stosunki z agencją. Jeśli masz jakiekolwiek trudności, jakkolwiek małe, twoja praca będzie WIELKA. Mówię to, ponieważ agencja może wykonywać „miękkie ciało” przy dostarczaniu i przedstawianiu twoich próśb.
  • Jeśli znasz klienta, poproś go, aby zatrudnił cię bezpośrednio, zamiast zostać zatrudnionym przez agencję. Zapewni to większą autonomię w projekcie.

  13. Wszystko

  • Korzystaj z systemu zarządzania projektami, obecnie używam TodoIst na dodatkowym monitorze, który zostawiam w swoim notebooku. Pomaga to znacznie w utrzymaniu produktywności i skupienie się na naprawdę jest priorytetem.

  14. Raporty!

  • Udostępniaj comiesięczne (co najmniej) raporty o postępie produktu.
  • To słowo kluczowe pojawiło się na pierwszym miejscu? Zrób zdjęcie i wyślij je do klienta.
  • Raport z komentarzami. Nie ma sensu tworzyć dokumentu pełnego wydruków i nie komentować go. Twój klient nie ma SEO i nie rozumie (często) danych, z których korzystamy codziennie. Więc skomentuj odbitki.

  15. Ahhh aktualizacje!

  • Ze względu na ciągłą zmianę SEO ważne jest, aby być na bieżąco.
  • Chcesz być dobrym konsultantem SEO? Zapomnij o Brazylii! Przeczytaj (dużo) zawartość gringo! Blogi takie jak Ahrefs, MOZ, Backlinko, Matt Diggty, Search Engine Land, Search Engine Journal, SERoundtable i między innymi.
  • Czy aktualizacja Google wpłynęła na witrynę Twojego klienta? Napisz dokument wyjaśniający aktualizację i kolejne kroki.

  Konsultant SEO

  3,1 (61,7%) 318 głosów

  Czym jest SEO?
  Jak działa Google Placement?
  Ile kosztuje doradztwo SEO?
  Ale co robi ten profesjonalista tak ważny, że może sprawić, że strona firmy będzie bardziej odwiedzana?
  Kto może obsłużyć ten i inne punkty ważne dla optymalizacji strony?
  Jak działa Google Placement?
  Jak działa doradztwo SEO?
  Ile kosztuje doradztwo SEO?
  Dlaczego agencje i firmy powinny zatrudniać cię zamiast zatrudniać innego konsultanta SEO?
  Czy dostarczasz rzeczy szybko?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»