Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Konto promocyjne Instagram (instagram)

  1. Promocja na Instagramie - jest to jeden ze sposobów promowania siebie, swoich usług, witryny lub bloga.
  2. I tak, sposoby promowania instagramu:
  3. Znajdź przyjaciół w instagramie
  4. Piękne zdjęcia
  5. Tagi w instagramie
  6. Lubię jak
  7. Komentarze
  8. Konkursy w instagramie
  9. Oszukiwać i kupować
  10. Linki do Twojego profilu i zdjęć
  11. Usługa promocji w Instagram Socprka.ru
  12. Wnioski

  Mój pierwszy post w 2014 roku :)

  W tym poście chcę porozmawiać o instagramie. Jeśli nie jesteś w temacie, to Instagram to aplikacja na smartfony i ogromna platforma do publikowania zdjęć. To rodzaj mobilnej sieci foto-społecznej.

  Promocja na Instagramie - jest to jeden ze sposobów promowania siebie, swoich usług, witryny lub bloga.

  Jeśli martwisz się, jak uwolnić instagram, przeczytaj ...

  Oczywiście wiele osób chciałoby, aby ich konto stało się popularne na Instagramie. A tutaj założysz konto, prześlesz zdjęcia i nie ma żadnych polubień i komentarzy ... Oczywiście wiele osób chciałoby, aby ich konto stało się popularne na Instagramie I zwolennicy się nie pojawiają. Obserwatorzy to subskrybenci, jeśli tak. I zaczynasz rozumieć, że promowanie swojego instagramu nie jest tak łatwe, jak się wydawało ... W końcu, jak wytłumaczyć, że inni, z dziwnymi zdjęciami, mają wielu fanów i zwolenników. A ty, z arcydziełami, masz całkowitą ciszę na taśmie ... Więc są pewne tajemnice i żetony, których jeszcze nie znasz.

  Chcę podzielić się z wami kilkoma spostrzeżeniami na temat promocji instagramu.

  I tak, sposoby promowania instagramu:

  W sieciach społecznościowych, w Internecie, a nawet wszędzie - istnieją dwa rodzaje reklam. Płatny i bezpłatny. To samo z instagramem. Płatne metody kosztują pieniądze, ale są szybsze. Bezpłatne nie wymagają inwestycji gotówkowych, ale wymagają czasu. A czas to niezastąpiony zasób. Dlatego, w jaki sposób zatrzymać - decydujesz.

  Znajdź przyjaciół w instagramie

  Najpierw musisz wyszukać znajomych i znajomych. To twoi pierwsi wzajemni zwolennicy i komentatorzy. Przyjdź do nich po więcej. Lubię, komentuj. W ten sposób przyciągniesz uwagę swoich subskrybentów i być może ktoś zasubskrybuje Cię. Popularność zaczyna się mała.

  Piękne zdjęcia

  Pierwsza i bezpłatna metoda polega na opublikowaniu pięknych, oryginalnych, kreatywnych zdjęć. Bo jeśli zdjęcia są do bani, to nawet jeśli, korzystając z innych metod, zdobędziesz tysiące obserwujących i wiele polubień, to zdjęcia nadal będą ssać Pierwsza i bezpłatna metoda polega na opublikowaniu pięknych, oryginalnych, kreatywnych zdjęć . Nie ma sensu w tym ...

  Ale nawet jeśli robisz tylko arcydzieła - nie jest to najszybszy sposób na zdobycie popularności. A rozpoznanie będzie musiało długo czekać ... Dlatego przechodzimy do następnej metody.

  Dlatego przechodzimy do następnej metody

  Tagi w instagramie

  Jednym ze skutecznych sposobów promowania są tagi i należy je stosować. Kto nie wie, wyjaśnię. Tagi Hash to słowa kluczowe opisujące Twoje zdjęcie. Musisz napisać je ze znakiem funta na początku słowa. Tak. #instagram #love #winter i tak dalej ...

  Dodając znaczniki mieszania, pomagasz ludziom znaleźć zdjęcia we wspólnym kanale. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że Twoje zdjęcia zostaną zauważone i docenione.

  Wcześniej można dodać więcej tagów. Teraz liczba takich tagów do pojedynczego zdjęcia jest ograniczona do 30.

  W Internecie istnieje wiele zasobów, które publikują najpopularniejsze tagi. Po prostu zobacz, które z nich pasują do Twojego zdjęcia i przepisz je.

  Chcę cię ostrzec. Nie pisz tagów, które nie pasują do Twojego zdjęcia. Jeśli nadużywasz tagów, wypisując je z tematu, twoje konto może zostać zablokowane. I nie jest łatwo wyjść z zakazu, a czasami jest to całkowicie niemożliwe. Dlatego, jeśli nie chcesz stracić konta ze wszystkimi galeriami zdjęć, używaj tagów poprawnie i z umiarem.

  Lubię jak

  Innym darmowym sposobem na polubienie jest polubienie siebie ... i wiele ...

  Metoda jest prosta, ale czasochłonna. Po prostu lubisz wszystko i w odpowiedzi czekasz na upodobania. A jeśli twoje zdjęcia są interesujące, to obserwatorzy są dodawani stopniowo. Prawda do nieskończoności, aby polubić nie zadziała, ponieważ liczba polubień naraz jest ograniczona do 200-300 sztuk. Dlatego czekamy na jakiś czas i nadal lubimy ponownie. Metoda jest prosta, ale czasochłonna

  Obserwatorzy przychodzą więcej, jeśli lubisz popularne zdjęcia. Radzę, abyś pozostawił podobające się zdjęcia pod podobnymi zdjęciami. Na przykład, jeśli masz w swoim profilu większość zdjęć ze swoim miastem lub po prostu ręcznie robioną biżuterię, poszukaj podobnych zdjęć i polub je. Szukaj ich w tych samych znacznikach mieszania.

  Komentarze

  Jeśli oprócz polubień komentujesz także zdjęcia innych osób, efekt promocji wzrośnie. Spędzasz swój czas i najprawdopodobniej ten, dla którego zostawisz komentarz, przejdzie do twojego profilu, zostawi komentarz, kilka polubień lub stanie się twoim obserwatorem.

  Radzę napisać szczegółowe komentarze, a nie monosylaby, takie jak „Cool!” Photo class! ”.

  Jeszcze lepiej jest komentować zagraniczne instagramery, ponieważ popularność tej usługi za granicą jest wciąż wyższa niż w Rosji. Więc zabijasz dwa ptaki jednym kamieniem. Zyskasz popularność i nauczysz się angielskiego Jeszcze lepiej jest komentować zagraniczne instagramery, ponieważ popularność tej usługi za granicą jest wciąż wyższa niż w Rosji Będzie również reguła pełnych komentarzy, a nie typy jednosylnikowe, takie jak „wow”, „nice” itp.

  Konkursy w instagramie

  Niewiele osób wie, że w instagramie są konkursy. Są naprawdę dużo. Przeszukaj internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „konkursy w instagramie”. Głównym punktem wszystkich konkursów jest publikowanie zdjęć na temat ustalony przez organizatora. Publikujesz zdjęcie i dodajesz do niego tag organizatora. Zdjęcie wpada do sekcji z konkurencyjnymi zdjęciami, a następnie zostaje wybrany zwycięzca. Dzięki konkursom tysiące osób zobaczy Twoje zdjęcie. Jeśli stale uczestniczysz w konkursach - popularność będzie stale rosła. Przy okazji, nagrody są całkiem przyzwoite.

  Oszukiwać i kupować

  Płatne oszustwa i zwolennicy są najszybszym sposobem. Ale to nie znaczy, że jest najlepszy. Faktem jest, że tacy zwolennicy nie są trwali. A jakość takiej publiczności spada do zera. Wartość fałszywych abonentów nie jest, z wyjątkiem ilości. Z reguły są to martwe konta, często nawet bez awatarów i opisów. Boty są potrzebne tylko dla ilości. Potrzebujesz tylko ilości? Takie metody nie przyniosą wielkich korzyści w promocji Instagrama.

  Za pieniądze możesz reklamować się na popularnym koncie. Na przykład możesz zamówić publikację swoich zdjęć instagramowych z linkiem do swojego profilu na koncie z dużą liczbą subskrybentów. Może kosztować od 10-20 dolarów. Potrzebujesz tego, zdecyduj sam. Być może na początek - warto trochę sztucznie obrócić swój profil. A następnie połącz inne metody. Ale powinieneś już mieć wystarczająco dużo zdjęć.

  Nie ma absolutnie żadnego sensu zakładanie profilu, jeśli masz tylko 10-20 publikacji.

  Linki do Twojego profilu i zdjęć

  Innym sposobem na przyciągnięcie subskrybentów jest opublikowanie linku do swojego profilu w różnych zasobach internetowych. Publikuj swoje zdjęcia w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, VKontakte i inne.

  Jeśli masz własną stronę internetową lub blog - możesz umieścić widget Instagram na pasku bocznym. To także doda do Ciebie miłośników Twojej kreatywności.

  To także doda do Ciebie miłośników Twojej kreatywności

  Przy okazji, oto link do mojego konta na Instagramie - yanakhodkina

  Usługa promocji w Instagram Socprka.ru

  Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie promować swoje konto na Instagramie, to usługa taka jak Socprka.ru będzie Ci odpowiadać. Ta strona oferuje usługi przyciągania subskrybentów na żywo do Twojej strony, a także łapania polubień na zdjęciach. Za niewielką opłatą otrzymasz natychmiastową pomoc, aby przyciągnąć odbiorców docelowych. Witryna działa na pełnym autopilocie. Wszystko, czego potrzebujesz, to wybór taryfy i wolumenu, a następnie zamówienie, zapłata i oczekiwanie na wynik.

  Wnioski

  Instagram konta promocyjnego - nie takie trudne, ale wymaga czasu i cierpliwości.

  Jeśli połączysz kilka metod opisanych w moim artykule, wynik będzie szybszy. Publikuj piękne zdjęcia, dodawaj komentarze, komentuj popularne zdjęcia, uczestnicz w konkursach i nie zapomnij o sieciach społecznościowych!

  Czytaj także „Jak stać się popularnym na Instagramie. Lub Instagram dla biznesu ” .

  Jeśli podoba Ci się mój artykuł - kliknij przyciski społecznościowe.

  PS Jeśli masz jakieś dodatki na ten temat - podziel się komentarzami.

  A także subskrybuj aktualizacje, wszystkich nowych subskrybentów, książkę w prezencie!

  Powodzenia w promocji instagramu!

  Pozdrawiam, Jan Hodkina.

  Potrzebujesz tylko ilości?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»